Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sungur

Iğne sonrası morarma ve ağrı

Önerilen İletiler

Sungur    9

Kalçadan enjeksiyon yapıyorum iğneyi vurdum günden 5-6 gün geçti ama o bölge kıpkırmızı ve morluk var o bölgenin üstüne oturamıyorum.

İlk kürüm tecrübesizim genelde olan bişeymi bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum nasıl geçer hastaneye gitmeme gerek varmı yardım ederseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fazia    10
Sungur, 6 saat önce yazdı:

Kalçadan enjeksiyon yapıyorum iğneyi vurdum günden 5-6 gün geçti ama o bölge kıpkırmızı ve morluk var o bölgenin üstüne oturamıyorum.

İlk kürüm tecrübesizim genelde olan bişeymi bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum nasıl geçer hastaneye gitmeme gerek varmı yardım ederseniz sevinirim.

Enjeksiyondan sonra yürümelisiniz. O bölgenin üstüne mümkünse 1 saat oturmamanız lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Kizarikligi bilmiyorum ama morariklik buyuk ihtimal igneyi soktugun zaman cok fazla oynattigin icin olabilir. Bendede oyle olmustu bacaktan ilk enjeksiyonlarimi yaparken. Ufak bir morariklik ve kirmiziya donuk bir renk almisti igneyi soktugum yeri. 4 5 gunde gecmisti bende ama sendeki hala gecmediyse icini rahatlatmak adina doktora gitsen iyi olur😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41

hocam morarma demek orada iç kanama olduğu anlamına geliyor. uyuşma var mı? ve enjeksiyonu kalça bölgenizin tam olarak ne tarafına yaptınız? ventrogluteal bölgeye mi yoksa dorsogluteal bölgeye mi yaptınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sungur    9
corey, 1 saat önce yazdı:

hocam morarma demek orada iç kanama olduğu anlamına geliyor. uyuşma var mı? ve enjeksiyonu kalça bölgenizin tam olarak ne tarafına yaptınız? ventrogluteal bölgeye mi yoksa dorsogluteal bölgeye mi yaptınız?

Stajyer hemşire arkadaşım yapıyor bi bilgim yok ama doğru bölgeye yapıyor internetten araştırdım kadarıyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Ventrogluteal bölgeden enjeksiyon yapanlar varmı,, iki haftadır bu bölgeye enjeksiyon yapıyorum yan kalçadan bir bölge belirledim sağlı sollu şekilde belirlediğim bölgeye uyguluyorum, yumruk yemiş gibi en üst katman deri morarıyor ilk iki enjeksiyonda çektiğim ağrı baya farklıydı sanki ağır bir bacak antrenmanından sonra merdiven imiyormuş gibi oluyor, ikinci haftaya girdim dikkate alınacak şekilde ağrı yok ama morluklar hala var, daha önce başına gelen varmı yada ventrogluteal den enjeksiyon yapan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırmısınız 

@rastlantisal Ümit hocam ventrogluteal den tecrübeniz varmı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
mcanmeco, 2 dakika önce yazdı:

Ventrogluteal bölgeden enjeksiyon yapanlar varmı,, iki haftadır bu bölgeye enjeksiyon yapıyorum yan kalçadan bir bölge belirledim sağlı sollu şekilde belirlediğim bölgeye uyguluyorum, yumruk yemiş gibi en üst katman deri morarıyor ilk iki enjeksiyonda çektiğim ağrı baya farklıydı sanki ağır bir bacak antrenmanından sonra merdiven imiyormuş gibi oluyor, ikinci haftaya girdim dikkate alınacak şekilde ağrı yok ama morluklar hala var, daha önce başına gelen varmı yada ventrogluteal den enjeksiyon yapan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırmısınız 

@rastlantisal Ümit hocam ventrogluteal den tecrübeniz varmı acaba 

Ventrogluteal bana hep riskli gelmiştir. Biliyorsunuz kısa esterdeyim ve her gün enjeksiyon yapıyorum. Genelde büyük kası dolanıyorum. Misalen maximus guttulatusun üst gölgesi, üstün bir altı, orta bölge, altın 3 parmak üstü vs vs. O bile yeterli gelmedi ki dün bacak enjeksiyonuna da başladım. 

Bence büyük kaslara odaklan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Ventrogluteal bana hep riskli gelmiştir. Biliyorsunuz kısa esterdeyim ve her gün enjeksiyon yapıyorum. Genelde büyük kası dolanıyorum. Misalen maximus guttulatusun üst gölgesi, üstün bir altı, orta bölge, altın 3 parmak üstü vs vs. O bile yeterli gelmedi ki dün bacak enjeksiyonuna da başladım. 

Bence büyük kaslara odaklan. 

Abi inan yan kalçaya bile dönemiyorum, eşime yaptırıyorum enjeksiyonu oda ventrogluteal harici yapmıyor, son iğnede ağrı olarak sorun yaşamadım ödem şişlik falanda yok morluk olması canımı sıktı ilk defa geldi başıma,, önümüzdeki hafta gluteus medius kasına doğru yönelicem, bir hafta medius bir hafta ventrogluteal çalışırım sanırım.. Hafif bi morluk oluyor sence morluk olması kötüye işaret mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
mcanmeco, 5 dakika önce yazdı:

Abi inan yan kalçaya bile dönemiyorum, eşime yaptırıyorum enjeksiyonu oda ventrogluteal harici yapmıyor, son iğnede ağrı olarak sorun yaşamadım ödem şişlik falanda yok morluk olması canımı sıktı ilk defa geldi başıma,, önümüzdeki hafta gluteus medius kasına doğru yönelicem, bir hafta medius bir hafta ventrogluteal çalışırım sanırım.. Hafif bi morluk oluyor sence morluk olması kötüye işaret mi? 

Sterilizasyona çok dikkat etmek gerek. Bir sorun yaratacağını düşünmüyorum ama yine de gözlemle. Dolabında antibiyotikli pomat her zaman olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

@rastlantisal abi bende normal kalça dış tarafına enjeksiyon yapıyorum sıkıntı yok. ama 3-4 gün belimin oraya doğru bir ağrı geliyor dokununca sebebi ne olabilir?

Sungur, 10.05.2019 - 02:02 yazdı:

Doktora git, morarma iç kanama belirtisi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

@rastlantisal abi bende normal kalça dış tarafına enjeksiyon yapıyorum sıkıntı yok. ama 3-4 gün belimin oraya doğru bir ağrı geliyor dokununca sebebi ne olabilir?

Doktora git, morarma iç kanama belirtisi.

Ben de yoğun olarak o kısmı kullanıyorum. Çünkü geniş kalıyor. Benim gibi totosuz doğup sonradan kendine toto yapan insanlarda yan kısım geniş oluyor çünkü :)

Turuncu uç tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.