Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kafasıkarışık

Devlette nasil ücretsiz tahlil yaptirilir ?

Önerilen İletiler

Merhaba sigortam var  devlet hastanesinde nasıl LH FSH TOTAL TESTO E2 PROLAKTİN  vs.  baktırabilirim ?  

bir arkadaşım gitmiş KULLANMA zararlı deyip geri yollamışlar ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Gidiceksin urolojiye birkac steroid kullandim cok pismanim ereksiyon sorunum var diyceksin bu hormonlarima baktirmak istiyorum diyceksin takir takir yapicaklar 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Delipanter00, 24 dakika önce yazdı:

Gidiceksin urolojiye birkac steroid kullandim cok pismanim ereksiyon sorunum var diyceksin bu hormonlarima baktirmak istiyorum diyceksin takir takir yapicaklar 

Cok saçma bu nedir böyle? Ağlayacak miyiz üstüne? Kimse soru falan soramaz arkadaşım canim bugun at yemek istedi o yüzden yaptırıyorum diyin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
toxic, 48 dakika önce yazdı:

Cok saçma bu nedir böyle? Ağlayacak miyiz üstüne? Kimse soru falan soramaz arkadaşım canim bugun at yemek istedi o yüzden yaptırıyorum diyin...

Eğer mırın kırın ederse doktora bi de dayak atalım mı? Eğer sizin bir şikayetiniz yoksa sadece testesteron ölçtürmeye geldim derseniz doktorun da bahsettiğiniz testleri istemek gibi bi zorunluluğu yasal olarak yoktur. 

+

Soruna gelirsek olursak ürolojiden randevu alıp 3 aydır ereksiyon sorunu yaşıyorum derseniz bi de meme uçlarımda da bi ağrı var diye de eklerseniz total testo e2 fsh lh prolaktin gibi temel çoğu biyokimyasal istemde bulunacaktır. sonra da gider kanınızı verir sonuçlarınızı alırsınız. 

karaciger fonksiyon testi falan da görmek isterseniz de karaciğerimde yağlanma var derseniz kcft hdl ldl falan da isteyecektir. istemezse suç işlemiş olacaktır.

tarihinde kaissbiceps tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
kaissbiceps, 47 dakika önce yazdı:

Eğer mırın kırın ederse doktora bi de dayak atalım mı? Eğer sizin bir şikayetiniz yoksa sadece testesteron ölçtürmeye geldim derseniz doktorun da bahsettiğiniz testleri istemek gibi bi zorunluluğu yasal olarak yoktur. 

+

Soruna gelirsek olursak ürolojiden randevu alıp 3 aydır ereksiyon sorunu yaşıyorum derseniz bi de meme uçlarımda da bi ağrı var diye de eklerseniz total testo e2 fsh lh prolaktin gibi temel çoğu biyokimyasal istemde bulunacaktır. sonra da gider kanınızı verir sonuçlarınızı alırsınız. 

karaciger fonksiyon testi falan da görmek isterseniz de karaciğerimde yağlanma var derseniz kcft hdl ldl falan da isteyecektir. istemezse suç işlemiş olacaktır.

Hormon degerlerini merak etmeniz bile yapilmasi zorunlulugunu cikariyor. Bosuna vakit harcamayin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404

Gidip güzel bir dille anlat yarışmaya hazırlanıyorum de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
toxic, 2 saat önce yazdı:

Hormon degerlerini merak etmeniz bile yapilmasi zorunlulugunu cikariyor. Bosuna vakit harcamayin

+1 Gidip hormon değerlerimi kontrol ettirmek istiyorum dediğim hiç bir devlet hastahanesinde çalışan doktor soru sormadı üzerine bir de istediğim testleri sayıp eksik olmazsa sevinirim dedim sorun yok hepsini istedim dedi teşekkür edip çıktım. zaten biraz işi bilen doktor dış görünüşten o testleri ne için istediğinizi anlıyor. diyelim ki anlamadı veya soru sordu neden yaptırmak istiyorsun diye, uzun süredir spor yapıyorum bunun hormon değerlerime olumsuz etki edebileceğinden şüpheleniyorum gibi birşeyler zırvalasanız bile içinizi rahatlatmak için o testler yapılacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
MenPowers, 13 dakika önce yazdı:

+1 Gidip hormon değerlerimi kontrol ettirmek istiyorum dediğim hiç bir devlet hastahanesinde çalışan doktor soru sormadı üzerine bir de istediğim testleri sayıp eksik olmazsa sevinirim dedim sorun yok hepsini istedim dedi teşekkür edip çıktım. zaten biraz işi bilen doktor dış görünüşten o testleri ne için istediğinizi anlıyor. diyelim ki anlamadı veya soru sordu neden yaptırmak istiyorsun diye, uzun süredir spor yapıyorum bunun hormon değerlerime olumsuz etki edebileceğinden şüpheleniyorum gibi birşeyler zırvalasanız bile içinizi rahatlatmak için o testler yapılacaktır.

Ayrıca lütfetmiyorlar, orası bir hizmet kurumu siz de sigortaya hak kazanmışsanız parası ödeniyor zaten bedava değil ki?r Laf ediyorsa işini yapmıyor demektir, şikayetini edersin ya da lafını sokarsın haklarını söylersin bu sizin hakkınız öyle artistlik yapmak sağlıksız diyip göndermek falan ne demek? :) Ben bugune kadar 100 tane test yaptirmisimdir herhalde %50si aynı hastanede ve 3-4 doktor tarafından verildi hepsi dahiliye, adamlar sormuyor dahi bana otomatik veriorum hepsi tekrar diyorum bu kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
toxic, 1 saat önce yazdı:

Ayrıca lütfetmiyorlar, orası bir hizmet kurumu siz de sigortaya hak kazanmışsanız parası ödeniyor zaten bedava değil ki?r Laf ediyorsa işini yapmıyor demektir, şikayetini edersin ya da lafını sokarsın haklarını söylersin bu sizin hakkınız öyle artistlik yapmak sağlıksız diyip göndermek falan ne demek? :) Ben bugune kadar 100 tane test yaptirmisimdir herhalde %50si aynı hastanede ve 3-4 doktor tarafından verildi hepsi dahiliye, adamlar sormuyor dahi bana otomatik veriorum hepsi tekrar diyorum bu kadar.

Dediğim gibi sadece ölçtürmek istiyorum derseniz yasal olarak yapma zorunluluğu olmadığından bahsediyorum. Yapar yapmaz o onun bileceği iş.

Genelde de yapmışlar, demek ki problem yok. Ama test istemi yapmayan da olmuş gördüğünüz gibi.

Ama siz bir şikayet yakınma belirterek bu testleri istediginizi söylerseniz yapmaması suç teşkil ediyor.

En azından o akıl verip kullanma diyen doktora karşı böyle bi kozunuz var yani gerekirse kullanın. Özele gidip bir sürü para ödemeyin.

Herkese saglıklı sporlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Tanıdık doktorun varsa istediğin testi yaptırabilirsin bölüm bölüm gezmene gerek yok. Ben kulak burun boğaz doktoruna çıkıyorum tanıdık istediğim testleri yaptırıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

@Mucoomilletin tanıdığı doktor oluyor, bizimkiler sınava girip bekçi oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
Mucoo, 15 saat önce yazdı:

@mhmt22 Bizdeki tanıdıkların hepsi kaçakçı bu zamana kadar okuyupta doktor olanı daha görmedim :)

Arada onlar da lazım olur 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Simon    1
kafasıkarışık, 07.04.2019 - 13:08 yazdı:

Merhaba sigortam var  devlet hastanesinde nasıl LH FSH TOTAL TESTO E2 PROLAKTİN  vs.  baktırabilirim ?  

bir arkadaşım gitmiş KULLANMA zararlı deyip geri yollamışlar ? 

Kardeşim git çapaya dahiliyede randevu al doktora soyle ilaç kullandigini ellerinde kanda bakılan tüm herşey yazıyor soyle hepsini işaretlesin sonra kan veriosun sonuçlar akşama çıkıor. 3 kere yaptirdim ben  40 tane değere batırıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps, 07.04.2019 - 21:26 yazdı:

Dediğim gibi sadece ölçtürmek istiyorum derseniz yasal olarak yapma zorunluluğu olmadığından bahsediyorum. Yapar yapmaz o onun bileceği iş.

Genelde de yapmışlar, demek ki problem yok. Ama test istemi yapmayan da olmuş gördüğünüz gibi.

Ama siz bir şikayet yakınma belirterek bu testleri istediginizi söylerseniz yapmaması suç teşkil ediyor.

En azından o akıl verip kullanma diyen doktora karşı böyle bi kozunuz var yani gerekirse kullanın. Özele gidip bir sürü para ödemeyin.

Herkese saglıklı sporlar :)

Ben bugün dışarıdan hormon alıcam hocam nokta nokta testleri istedi dedim soru bile sormadı doktor hanım hatta yine size gelebilir miyim dedim tekrar tabi dedi yani pek kasmaya gerek yok ve haklısın sıkıntı tip ise doktor Dediklerin onu yapmaya zorlar

tarihinde Sondan bir önceki Mohikan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

Gidiyorsun genel cerrahi ya da dahiliye ye istediğin teknikleri söylüyorsun bitti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: labslabs
      Merhaba 6 ay sonra girmeyi düşündüğüm kür planım, şuan vücudu dinlendirip yağ yakıyorum,yeni kürüm  yaklaşık 1 yıl sürcek ilk defa bu kadar uzun küre gircem daha önce en fazla 24 hafta yaptım ilk olcağı için sizden yardım alayım dedi MCT PCT konusunda

kür planım
      1-20 hafta=   Sustanon + boldenon                
      20-30 hafta= testo P. +masteron+ winsterol 

30-53 hafta= testo E.+ grhp türevleri değişerek kullanılcak (grhp-6 ,grhp-2,hexarelin )  + arada cjc  kullancam daha fazla gh için + mgf bölgesel etki için

mct/pct  planım
      -Kür içi pregnly  yok proviron yok   sadece jinekomasti olursa die yedekte arimidex
      -Kürdeyken 10 haftada bir e2,prolaktin,karaciğer fonk., kan testi 4 farklı test yaptırcam.
      -Pct için; LH,FSH,E2,Prolaktin,kan testi,karaciğer fonk.,total testo  toplam 7 farklı değere baktırıp yapıcam  pct'yi.
      ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Bu şekilde planlamıştım taki gittiğm özel hastanenin kampanyasının bittiğini öğrenene kadar önceden  bu testlerin hepsine 800tl vercekken şimdi 3 bin tl istiyorlar  ben 3 bin tl vermem veremem 

-Ben bu testlerin hangilerini çıkarabilirim ve hangi aralıklarla ne testleri yaptırmayalım + başka test yaptırmam gerekir mi  ?

arkadaşımın önerisi şu kürde karaciğeri yorcak bir şey yok karaciğer fonk.  testini çıkar zaten nac600 devedikeni kullancan,
      lh fsh total testo 0 yakın çıkcak biliyorsun neden test yaptırcan  çıkar
      prolaktin e2 yükselse yan etkisi ağır olur anlarsın jino olursa arimidexin var  çıkar bu testleri
      Sadece kan testi yaptır 3 kere biri küre girmeden önce  biri kürün ortasında sonuncusuda kür sonunda yaptır sağlık ocağında yaptırırsın para almıyor dedi.

testler pahalı geldi arkadaşımın dediklerine güvenmiyorum buraya sorayım dedim en iyisi.Cevap verenlere şimdiden teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.