Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

labslabs

Yeni kürüm ve mct pct konusunda yardım

Önerilen İletiler

labslabs    77

Merhaba 6 ay sonra girmeyi düşündüğüm kür planım, şuan vücudu dinlendirip yağ yakıyorum,yeni kürüm  yaklaşık 1 yıl sürcek ilk defa bu kadar uzun küre gircem daha önce en fazla 24 hafta yaptım ilk olcağı için sizden yardım alayım dedi MCT PCT konusunda

kür planım
1-20 hafta=   Sustanon + boldenon                
20-30 hafta= testo P. +masteron+ winsterol 

30-53 hafta= testo E.+ grhp türevleri değişerek kullanılcak (grhp-6 ,grhp-2,hexarelin )  + arada cjc  kullancam daha fazla gh için + mgf bölgesel etki için

mct/pct  planım
-Kür içi pregnly  yok proviron yok   sadece jinekomasti olursa die yedekte arimidex
-Kürdeyken 10 haftada bir e2,prolaktin,karaciğer fonk., kan testi 4 farklı test yaptırcam.
-Pct için; LH,FSH,E2,Prolaktin,kan testi,karaciğer fonk.,total testo  toplam 7 farklı değere baktırıp yapıcam  pct'yi.
------------------------------------------------------- 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Bu şekilde planlamıştım taki gittiğm özel hastanenin kampanyasının bittiğini öğrenene kadar önceden  bu testlerin hepsine 800tl vercekken şimdi 3 bin tl istiyorlar  ben 3 bin tl vermem veremem 

-Ben bu testlerin hangilerini çıkarabilirim ve hangi aralıklarla ne testleri yaptırmayalım + başka test yaptırmam gerekir mi  ?

arkadaşımın önerisi şu kürde karaciğeri yorcak bir şey yok karaciğer fonk.  testini çıkar zaten nac600 devedikeni kullancan,
lh fsh total testo 0 yakın çıkcak biliyorsun neden test yaptırcan  çıkar
prolaktin e2 yükselse yan etkisi ağır olur anlarsın jino olursa arimidexin var  çıkar bu testleri
Sadece kan testi yaptır 3 kere biri küre girmeden önce  biri kürün ortasında sonuncusuda kür sonunda yaptır sağlık ocağında yaptırırsın para almıyor dedi.

testler pahalı geldi arkadaşımın dediklerine güvenmiyorum buraya sorayım dedim en iyisi.Cevap verenlere şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Daha önceki testlerden elinde olan sonuçlar vardır tahminim, FSH, LH değerlerinin sağlıklıyken nerelerde olduğunu total testonun ne olduğunu az çok biliyorsundur. Ben olsam kür içindeyken Bi kere e2 ve kan testi yaptırırdım, sıkıntılı değer çıkarsa adexe başlayıp tekrar yaptırırdım böylece adex dozunu ayarlardım, eğer kanda sıkıntı cıkarsa kan bağışlarsın değerleri düşürürsün. Kür sonu da Nolva 40/40/20/20, clomid 50/50/25/25 yapardım daha sonra bi e2,total testo, fsh, lh yaptırırdım eğer sonuçlar eski değerlere yakın değilse bi pct daha yapardım. 

Karaciğere zaten etkisi olacak nac kullanıp elinden geldiğince yardımcı olmaya calısıcan ona başka yapılacak bir şey yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Vazgeçtim ben rezil olcağıma param  rezil olsun, bu testlerin hepsini kür başlangıcı ortası sonunda yapıcam zaten kan testinde AST ALT değerleride çıkıyor,kür ortası lh fsh total testoya baktırmıcam

1-lh
2-fsh
3-total testo
4-kan testi 
5-e2 (estradial)
6-prolaktin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

bu arada mct pct yapmayı bilmiyorsun konu açıyorsun dienler var evet bilmiyorum 1 yıllık kürde nasıl mct pct yapılır bilmiyorum o yüzden açtım zaten bu başlığı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.