Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TRPoinesS

Danabol kullanacağım ilk

Önerilen İletiler

TRPoinesS    19

İyi günler dilerim herkeze  öncelikle ben 8 yılı aşkındır vg yapıyorum ve inşallah ta bir kaç yıla antenörlüğe başvuracağım benim asıl sorum ilk defa kullanacağım danabol vucut fonksiyonumda herhangi bir sorunum bulunmamakta 24 yaşındayım ve sigara alkol kullanmadım kullanmam da neticeye gelicek olursam ben danabol kullanmayı düşünüyorum onun haricince Omega 3 ; Benexol ; Zinco ; kullanıyorum şimdi ben danabol alıp acele etmeden zamana bırakıp günde 5mg veya 10mg almayı düşünüyorum bana çok azda olsa hacim vermesini istiyorum çünki bunun yanında hali hazırda Omega 3 ; Benexol ; Zinco kullanacağım sizin tavsiyeleriniz nelerdir günde 5mg bile alsam bana hacim kazancı yapar mı 1 haftada yapmasada 2 3 haftada elbet yapacaktır ama sizede danışıp ona göre karar kılmak istiyorum bu konuda tecrübesi olan kişiler yaparsa yorum daha mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Captain Price    118
TRPoinesS, 1 dakika önce yazdı:

İyi günler dilerim herkeze  öncelikle ben 8 yılı aşkındır vg yapıyorum ve inşallah ta bir kaç yıla antenörlüğe başvuracağım benim asıl sorum ilk defa kullanacağım danabol vucut fonksiyonumda herhangi bir sorunum bulunmamakta 24 yaşındayım ve sigara alkol kullanmadım kullanmam da neticeye gelicek olursam ben danabol kullanmayı düşünüyorum onun haricince Omega 3 ; Benexol ; Zinco ; kullanıyorum şimdi ben danabol alıp acele etmeden zamana bırakıp günde 5mg veya 10mg almayı düşünüyorum bana çok azda olsa hacim vermesini istiyorum çünki bunun yanında hali hazırda Omega 3 ; Benexol ; Zinco kullanacağım sizin tavsiyeleriniz nelerdir günde 5mg bile alsam bana hacim kazancı yapar mı 1 haftada yapmasada 2 3 haftada elbet yapacaktır ama sizede danışıp ona göre karar kılmak istiyorum bu konuda tecrübesi olan kişiler yaparsa yorum daha mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.

Senin dediğin yöntemle hacim yapılacak olsa forumdaki yüzlerce kişi iç organlarına boşuna zarar verip 250 1000 mg arası anabolikleri kullanmazdı :D Sadece danabol kullanırsan alacağın tek etki su tutmak olur onuda kullanım bittikten sonra hepsini atarsın ve doğal testosteronun baskılandığı için eski halinden daha yavaş gelişebilirsin bir kaç ay boyunca. İlla danabol kullanmak istiyorsan yanında mutlaka testosteron kullanmak zorundasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
Captain Price, 53 dakika önce yazdı:

Senin dediğin yöntemle hacim yapılacak olsa forumdaki yüzlerce kişi iç organlarına boşuna zarar verip 250 1000 mg arası anabolikleri kullanmazdı :D Sadece danabol kullanırsan alacağın tek etki su tutmak olur onuda kullanım bittikten sonra hepsini atarsın ve doğal testosteronun baskılandığı için eski halinden daha yavaş gelişebilirsin bir kaç ay boyunca. İlla danabol kullanmak istiyorsan yanında mutlaka testosteron kullanmak zorundasın.

Arjinin zinco bexenol ü takviye etsem testo ya etkisi olabilir mi eğer olmazsa önerceğin varmı testo ürünü..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Hocam 8 seneyi aşkın bir süredir ilaçlarla ilgilenmemiş olman takdir edilesi bir şey.

Vücudunda hali hazırda testosteron var, sen danabol kullanmaya başlayınca testosteronunu baskılayacak, danabolu vücudunun testosteronundan yüksek miktarda almazsan hem organlarına hem de kaslarına zarar. Genellikle günde 30mg önerilir danabolde, yanına testo eklersen ilk küründe çok iyi hacim alabilirsin. Ama vücudumu fazla bozmayayım ama ilaç alayım dersen haftada 300-400mg primobolan deneyebilirsin, eczane ürünü fakat bulması zor ve fiyatı biraz tuzlu oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
morningstar, 5 dakika önce yazdı:

Hocam 8 seneyi aşkın bir süredir ilaçlarla ilgilenmemiş olman takdir edilesi bir şey.

Vücudunda hali hazırda testosteron var, sen danabol kullanmaya başlayınca testosteronunu baskılayacak, danabolu vücudunun testosteronundan yüksek miktarda almazsan hem organlarına hem de kaslarına zarar. Genellikle günde 30mg önerilir danabolde, yanına testo eklersen ilk küründe çok iyi hacim alabilirsin. Ama vücudumu fazla bozmayayım ama ilaç alayım dersen haftada 300-400mg primobolan deneyebilirsin, eczane ürünü fakat bulması zor ve fiyatı biraz tuzlu oluyor.

Öncelikle teşekkür ederim. Ben sadece meraktan kullanmak istiyorum sadece 1kutu danabol kullanıp sonuçlarını gözlemlemek adına yani , Çünkü 2ci bir kutuyu asla elime almam bittiğinde kaldıkı sunduğu o hacim kullandığımız sürece etkili kestikten sonra biliyorum ki gidicek o bize kazandırdığı hacim ve ben kilo almakta zorlanıyorum vücudum hızlı çalşıyor yediklerimi hemen enerjiye çeviriyor denedim yani her yolu suplementlerin hepsini kullandım marka marka çeşit çeşit beslenme olarak sırf kilo almak adına günde 1 kg ya yakın beyaz pirinç yediğimi bilirim nafile kısaca ve suan 76 77kg arasındayım 1.83 boyum yağ oranım düşük yüzde 8 9 arası hani ben bi 85kg ya gelip nasıl görünceğimi merak ediyorum gözümde canlandırdıgım gibi olmassa çok kasmicam kendimi su dahi tutsa vücudumda o şu kilomun üstüne bi 10kg geldiginde nasıl durcağımı merak ediyorum başka birşey değil 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bi kere az kullanayım az zarar göreyim kafasından çık(500mg ve 1000mg arasında tabiki fark var ama sandığın gibi değil 5mg kullanayım 10mg kullanayım öyle olmuyor) testosuz kullandığın danabol zarardan başka birşeyde vermez vücuduna biraz araştır anlayacaksın 16 hafta only testo 500mg yap ilaca ve emeğine değsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
Deity, 5 dakika önce yazdı:

bi kere az kullanayım az zarar göreyim kafasından çık(500mg ve 1000mg arasında tabiki fark var ama sandığın gibi değil 5mg kullanayım 10mg kullanayım öyle olmuyor) testosuz kullandığın danabol zarardan başka birşeyde vermez vücuduna biraz araştır anlayacaksın 16 hafta only testo 500mg yap ilaca ve emeğine değsin

Yorumun için teşekkür ederim.. Tablet şeklinde Eczaneden alabileceğim testo varmı ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Deity, 25 dakika önce yazdı:

biraz araştır

jeli falan var herbişeyi var enjeksiyon dışında testo kullanma para israfı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Bu soruyu daha önce araştırmıştım sana yardımcı olmak için yazayım dedim . Danabol  vücuttaki testoyu baskılayacak başka hormonlar üstünden çalışacak vücutta sadece su tutturup büyütecek ama danabolü kestikten sonra ahım şahım kütle bekleme aldığın suyu atacaksın geri kalanı senin kas kütlen . O yüzden testo ekleyip girin diyorlar kas kazanımı çok iyi oluyor o zaman ben kürümün ilk 6 haftası kullandım bizon gibi oldum 😁 Sonra jino başlangıcı oldum sanırım meme ucum acıyınca hemen arimidex  kullanıp danabolün tuttuğu suyu attım . Ama şöyle söylüyim danabolden kalan kütlem hala var . Hepsini atmamışım  tavsiyem sade kullanma . Kullanırsanda 6 haftayı geçirme  günlük 30 mg.  Kullanmıştım ben haftalıkta 500 testo vardı bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
TRPoinesS, 3 saat önce yazdı:

Hocam aynı boy hemen hemen aynı kg hemde only dnabol kullanmış biri olarak yazıyorum bende aynı merakla danabol almıştım roidler söyledikleri kadar etkilimi diye. Başladıktan bir hafta sonra falan tartıya çıktığımda 3 kg almıştım benim için mucizeydi. Ektomorf yapıdasın ve hocalık yapmak istiyorsan roidlerden bence kaçışın yok maalesef. Çünki tüm salonlarda çalışan hocaların istisnasız hepsi kullanıyor. Only danabol para israfı boşuna karaciğeri yormak. Roidler o kadar da öcü değil. Bu da benim naçizane görüşüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

Hocam aynı boy hemen hemen aynı kg hemde only dnabol kullanmış biri olarak yazıyorum bende aynı merakla danabol almıştım roidler söyledikleri kadar etkilimi diye. Başladıktan bir hafta sonra falan tartıya çıktığımda 3 kg almıştım benim için mucizeydi. Ektomorf yapıdasın ve hocalık yapmak istiyorsan roidlerden bence kaçışın yok maalesef. Çünki tüm salonlarda çalışan hocaların istisnasız hepsi kullanıyor. Only danabol para israfı boşuna karaciğeri yormak. Roidler o kadar da öcü değil. Bu da benim naçizane görüşüm.

Teşekkür ederim yorumun için.. Aldığın kiloyu tutabildin mi bittikten sonra kür birde yan etki yaşadın mı hocam ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
xax1, 2 saat önce yazdı:

Bu soruyu daha önce araştırmıştım sana yardımcı olmak için yazayım dedim . Danabol  vücuttaki testoyu baskılayacak başka hormonlar üstünden çalışacak vücutta sadece su tutturup büyütecek ama danabolü kestikten sonra ahım şahım kütle bekleme aldığın suyu atacaksın geri kalanı senin kas kütlen . O yüzden testo ekleyip girin diyorlar kas kazanımı çok iyi oluyor o zaman ben kürümün ilk 6 haftası kullandım bizon gibi oldum 😁 Sonra jino başlangıcı oldum sanırım meme ucum acıyınca hemen arimidex  kullanıp danabolün tuttuğu suyu attım . Ama şöyle söylüyim danabolden kalan kütlem hala var . Hepsini atmamışım  tavsiyem sade kullanma . Kullanırsanda 6 haftayı geçirme  günlük 30 mg.  Kullanmıştım ben haftalıkta 500 testo vardı bende

Toplamda kaç kilo aldın peki ve kaç kilosunu koruyorsun şuan  mesela ve ben 30 degilde 10kullanırım günlük dediğin gibi 6 hafta oldugu zaman keserim kalanınıda ilerki dönemlerde kullanırım bende duydum çünkü o konuyu danabol kullanıp kestikten sonra sana kazandirdigi yüzde 20 25 i koruyabiliyormussun zaten  ve kaldıki ben danabol un yanında ZİNCO 220 50MG , BENEXOL alıcam birde benim asıl tereddütüm jino olayı esas olarak ondan korunmak amacı ile az alma taraftarıyım..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Konuya noktayı koyayım kral.Sen deneyim göreyim istiyorsun heralde illa.Ben senin için önceden denedim 16 17 yaşlarımda artısından çok eksisi oldu.Bunca adam burda seni kandırmıyor.O su ile aldığın hacimi de kaybedeceksin ilacı kestikden sonra mental olarak da çöküyorsun.Yani sonuç her türlü negatif.O kadar kolay olsaydı herkes yapardı :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
TRPoinesS, 12 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim yorumun için.. Aldığın kiloyu tutabildin mi bittikten sonra kür birde yan etki yaşadın mı hocam ?

Tutamadım. Suydu zaten. Ama ilk kür olarak yaptığım testo deca anapolon küründeki kazancın büyük bölümünü tutmuştum. 63 kg başlangıç 75 kg yi gördüm 71 de kaldım o zman. Testosuz kullanma hocam. Only danabolde çok fazla yan etki görmedim. Testis küçülmesi dışında o da ilacı kesince düzeldi zaten.

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
Mhmt38, 4 saat önce yazdı:

Tutamadım. Suydu zaten. Ama ilk kür olarak yaptığım testo deca anapolon küründeki kazancın büyük bölümünü tutmuştum. 63 kg başlangıç 75 kg yi gördüm 71 de kaldım o zman. Testosuz kullanma hocam. Only danabolde çok fazla yan etki görmedim. Testis küçülmesi dışında o da ilacı kesince düzeldi zaten.

8 kilo vucudunda tutmussun demekki hocam işte bu gayet güzel bir miktar ben şuan 75 76 arasındayım kullansam dbol 85 90lara gelmem olası zaten kestiğim zaman beni 84 85kilo da tutarsa benim için çok iyi olur kaldıki sen testosuz direk kullanmıssın dbol u yani tek basına kullanmasan sen belki 71 degilde 75 de bile kalabilirdin dediğim ben sadece 1 kere gözlemlemek istiyorum bu sebeplede vucuda bi şok etkisi yaratmak istiyorum çünki kilo alamayıp kas yapamayıp teriod ile vücudunu açan sonra doğal şekilde büyük kazanclar elde edebilen bir cok kişi var peki sen 75 kilodan 71 e düştün o kilon sabit kaldımı ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34
TRPoinesS, 30.03.2019 - 23:51 yazdı:

Toplamda kaç kilo aldın peki ve kaç kilosunu koruyorsun şuan  mesela ve ben 30 degilde 10kullanırım günlük dediğin gibi 6 hafta oldugu zaman keserim kalanınıda ilerki dönemlerde kullanırım bende duydum çünkü o konuyu danabol kullanıp kestikten sonra sana kazandirdigi yüzde 20 25 i koruyabiliyormussun zaten  ve kaldıki ben danabol un yanında ZİNCO 220 50MG , BENEXOL alıcam birde benim asıl tereddütüm jino olayı esas olarak ondan korunmak amacı ile az alma taraftarıyım..

Testo ve boldeye devam ettiğim için çok kütle kaybı yaşamadım ha yşadımmı evet ama giden kğtle  şöyleydi yağlı bölgemde dolu su gitti kaslı bölgemdeki su gitmedi omuzlarım sırtım tricepslerim üstgöğüsümde korudum danabolden gelen kütleyi bicepste bi anda gitti 😂

84 ken başlaadığım kürde şuan +10 kilo ile 95 oldum şuan bolde testo devam hedef 100 kilo sonra sağlam bi define 80 kiloya inmek için . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
TRPoinesS, 31.03.2019 - 16:08 yazdı:

8 kilo vucudunda tutmussun demekki hocam işte bu gayet güzel bir miktar ben şuan 75 76 arasındayım kullansam dbol 85 90lara gelmem olası zaten kestiğim zaman beni 84 85kilo da tutarsa benim için çok iyi olur kaldıki sen testosuz direk kullanmıssın dbol u yani tek basına kullanmasan sen belki 71 degilde 75 de bile kalabilirdin dediğim ben sadece 1 kere gözlemlemek istiyorum bu sebeplede vucuda bi şok etkisi yaratmak istiyorum çünki kilo alamayıp kas yapamayıp teriod ile vücudunu açan sonra doğal şekilde büyük kazanclar elde edebilen bir cok kişi var peki sen 75 kilodan 71 e düştün o kilon sabit kaldımı ?

O kiloyu danabolle almadım. Testo deca anapolonla aldım. Danabol 3 kg aldırmıştı. Bırakınca gitti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Bu arkadaş only danabol istiyor ikna olmak istemiyor :D kullan dostum öncesi sonrası foto ve kilo ölçümleri al burada paylaşırsın diğerlerine de ibret olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
Deity, 13 saat önce yazdı:

Bu arkadaş only danabol istiyor ikna olmak istemiyor :D kullan dostum öncesi sonrası foto ve kilo ölçümleri al burada paylaşırsın diğerlerine de ibret olur

Yok hocam vazgeçtim zaten 2 3 kilo için bilemedim 5 kilo için kendimi riske atmak istemiyorum benim tek eksiğim kilo alamamak  metabolizma baz hızım çok hızlı ve ben ne yersem yiyeyim vücut onu enerjiye çevirip yakıyor ve sırf kilo almak adına dbol kullanım dedim ama kilo almak adına riske girmek pek istemiyorum araştırdım bazı antidepresan ilaçları kilo aldırabiliyormuş fakat tam hangisinin aldırıp aldırmadığına ulaşamadım bu yüzden ayrı bir konu açtım bununla ilgili eğer biliyorsanız hangisinin kilo aldırdığını veya kilo yapan ürün biliyorsanız eczanede satılan bana önerebilirsiniz 76 77 yum çünki 85 lere gelsem kafi benim için

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
TRPoinesS, 19 saat önce yazdı:

Yok hocam vazgeçtim zaten 2 3 kilo için bilemedim 5 kilo için kendimi riske atmak istemiyorum benim tek eksiğim kilo alamamak  metabolizma baz hızım çok hızlı ve ben ne yersem yiyeyim vücut onu enerjiye çevirip yakıyor ve sırf kilo almak adına dbol kullanım dedim ama kilo almak adına riske girmek pek istemiyorum araştırdım bazı antidepresan ilaçları kilo aldırabiliyormuş fakat tam hangisinin aldırıp aldırmadığına ulaşamadım bu yüzden ayrı bir konu açtım bununla ilgili eğer biliyorsanız hangisinin kilo aldırdığını veya kilo yapan ürün biliyorsanız eczanede satılan bana önerebilirsiniz 76 77 yum çünki 85 lere gelsem kafi benim için

xanax zestat velorin lustral iştahını açar

yalnız saçmalıyorsun gibime geldi.. yanlış anlamada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Aslar
      Merhabalar abilerim kardeşlerim
      Normalde bulk kürümün 5.haftası danabole başlayacaktım lakin ilk önce 5 hafta 30mg turinabol kullanıp ondan sonra danabol kullanmaya başlasam veya tam tersini yapsam böbrekleri çok yorar mı?
      Etki olarak nasıl olur şuanda boldenon ve testesteron enantat kullanıyorum. 

• Yazan: Mahmutaga
      Merhaba arkadaşlar,
      Benim ayakın bir dostum, definasyon döneminde:
      TESTOSTERON DIANABOL Kullanıyor bu şekilde kg vermesi, yağ yakması mümkün mü? Mantığı hem güç kazanmak ve aynı zamanda kas kaybına uğramamak adına böyle bir tercihte bulunmuş bu sistem işe yarar mı?
      Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlara,
      Kür içeriğim:
      Testosteron Boldenon  Danabol İki ilacı da 12 hafta kullanmayı düşünüyorum 5.hafyada danabole başlayacağım ama testesteron seviyesini aşırı düşürdüğü ve hormonları fazla etkilediği için biraz çekingen kalıyorum 4 hafta günlük 30mg düşünüyorum alternatif olarak başka bir ilaç var mıdır veya yan etkiyi azaltmak için koruyucu ne kullanmalıyım ?
    • Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...
    • Yazan: batıkan
      Öncelikle herkese selamlar.
      Saygıdeğer hocalarım, kıymetli hobidaşlarım, sevgili kardeşlerim, peptid türkiye ailesi...
      31 yaşındayım 1,78 boy 79kg İle Aranıza İstanbul Avrupa yakasından katılıyorum 3 senedir doğal olarak yapmış olduğum fitness sporunu biraz merak biraz biraz da üst level e yükselmek için steroid kürü kullanma kararı aldım. yaptığım araştırmaların yeterli olduğunu düşünüp instagram hesabımdan takip ettiğim ve evime yakın olan bir balkan şampiyonu , aktif olarak pt eğitimi veren hoca ile yüz yüze görüşme sonucu anlaşma sağladım. Aslında bilgilerimin burada yetersiz olduğunu ve bu yolun çok daha başında olduğum gerçeği ile yüzleştim çok kısa zamanda. En başında sormam gereken soruların hiçbirini sormadan sadece sağlık üzerine bir konuşma gerçekleştirdim ve ne hikmettir ki anlaştığım hoca güzel bir satış politikası ile beni tavladı aslında ben tavlanmaya müsait bir müşteriydim onun gözünde. 
      Ardından bana gerekli bilgileri verip ücretini alıp ilaçlarımı adresime kargılayacağını söyledi. İlaçlarım gelene kadar istediği kan tahlillerini yaptırma sürecine geçtim fakat o 1-2 günlük ilgili sürecini yavaş yavaş kaybetmeye mesajlarıma 5/6 saat içerisinde dönüş yapmaya başladığında anladım ki insan sağlığının önemsiz olduğunu ve amacının biraz daha fazla para kazanmak olduğunu. Yazdığı kür programı ile gelen ilaçların dengesizliği komik geldi , kopyala yapıştır bir antrenman, beslenme ve kür planlaması olduğunu söyledim onu düzelteceğini söyledi.
      Pct için ilaçlarımı kendimin bulmam gerektiğini söyledi çevrem ve tanıdığım kişilerin olmadığını bu konuda yardım etmesini istediğimde brom benimde çevremde yok cevabı aldım ve hangi ilaçları alacağımı sormama rağmen o süreç gelsin onu o zaman konuşuruz cevabını aldım  Neyse işi sıkıntıya sokmamak adına sakin kalarak doğru adım atmak için daha fazla araştırma yaptım ve peptidtürkiye forumuna denk geldim. Burada okuduğum yazılar ve tecrübeli insanların makaleleri beni aydınlattı. ilk şoku bir şekilde atlattım ardından gelen ilaçların kalitesini araştırmaya başladım forum sayfalarında bana ilk konuşmamızda kesinlikle kendi kullandığı ilaçları vereceğini ve laboratuvar üretimi olup yurt dışı Fransa menşeili olduğunu ardından kesinlikle piyasa ürünü olmadığını söyledi. 
      Ama araştırmalarımda okuduğum kadarıyla ürünlerinin testosu hariç çalışmadığını biraz bilgi edindim. ve Tekirdağ üretimi olduğunu okudum ne kadar doğru ve yanlış bilemiyorum bu arada doğal olarak çıkacak kan tahlillerimi bekleyeceğimi  ve bu esnada herhangi bir enjeksiyon uygulaması yapmayacağımı söyledim vücuduma bu 1-2 haftalık süreçte eş dost ve bilgi sahibi insanlara ilaçları sorduğumda hiç duymadıklarını söylediler. Belki çok iyi belki çok kötü bunu kullanmadan bilemeyiz dediler ardından sonuçlarım çıktı onları da paylaşacağım sizlerle.
      12 haftalık yazdığı steroid kürü programı şu şekilde p.tesi ve cuma enjeksiyon günleri;
      ilk 7 hafta testo 600mg 8.haftadan sonra 900mg (kür bitimine kadar) deca ilk 5 hafta 300 mg , bittikten sonra kür sonuna kadar daha kullanım yok dianabol 3. hafta başlayıp 6. hafta sonuna kadar 2 tablet, sonrasında kesiyor kullanım yok bolde 5. haftada başlayıp 12. haftaya kadar 600mg şeklinde. Ve çeşitli vitamin ve supplement destekleri.... Arimideks ve provironu da sürecin ilerleyişine göre ekleyeceğini söyledi ama bu ürünlere eczanelerde ulaşamadım. Yapacağım ve gerekli olacak pct ilaçlarını hiç konuşmadık. Siz değerli üye arkadaşlarımdan bilgi almak adına bu konuyu açıyorum , bana gelen ürünleri daha önce kullanan veya kalitesi hakkında bilgi sahibi olanlardan yardımcı olmalarını talep edeceğim çıkan tahlil sonuçlarımı profesyonel destek aldığım hocama gönderdiğimde fibrinojenin sınırın üzerinde olduğunu söyledi bir kalp ve beyin doktoruna görünmem gerektiğini iletti, ama kan tahlilini verdiğim günün öncesinde gribal enfeksiyona bağlı olarak ateşlendim ve parasetamol içerikli ağrı kesici ateş düşürücü ilaç kullandığım için yüksek çıkabileceğini söylediğimde tamam o zaman sorun yok dedi, doğal testestronun yüksek çıkmasını sorduğumda eğer ki gerçekten enjeksiyon yapmadıysan bu durumun kür hazırlığına girdiğim için psikolojik olduğunu söyledi, ve demir bağlama kapasitesi düşük olduğu için de hacamat ı önerdi.  Kreatin kinazın yapmış olduğum sporun kaslarıma vermiş olduğu hasardan ötürü yüksek çıktığını dile getirdi.
      Yani diyeceğim o ki ücretini ödediğim hizmetten açıkçası bana güven vermeyen bir insanla çalışmama kararı aldım sonuçta sağlığımı benden başka düşünenin olmadığını bir kez daha öğrendim bu işi gerçekten insan sağlığına ve iletişime önem veren kişilerle sürdürmeyi planlıyorum vazgeçmiş değilim sadece bir miktar para kaybetmiş olabilirim fakat sağlığımı ve psikolojimi kaybetmekten çok daha değersiz bir durum olduğunun bilincindeyim canım sağ olsun ve tecrübe kazanmanın vermiş olduğu huzurun içerisindeyim.  Aranıza katılmaktan şeref duyarım .

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.