Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

Watson testosteron + deca + boldenon + thaiger anapolon kürüne başlıyorum

Önerilen İletiler

klinux    67

Watson pharma tüm ürünleri 2500Ml şeklinde bende mecbur 500 testo 500 deca 500 boldenon gireceğim 

Watson 500 Testo Enant

Watson 500 Deca

Watson 500 Boldenon 

Thaiger Anapolon ( 50MG 100Tablet)

Anapolon kaç mg kullanayım 60 Kg yim 

Zinc220 Çinko

Supradyn Multivitamin

Marincap Balık Yağı

Enginar Özütü Hapı

Deve Dikeni Hapı

Tribulus Hapı

Saw Palmetto Hapı

Koruyucularda eksiğim var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

klinux, 1 saat önce yazdı:

Watson pharma tüm ürünleri 2500Ml şeklinde bende mecbur 500 testo 500 deca 500 boldenon gireceğim 

Watson 500 Testo Enant

Watson 500 Deca

Watson 500 Boldenon 

Zinc220 Çinko

Supradyn Multivitamin

Marincap Balık Yağı

Enginar Özütü Hapı

Deve Dikeni Hapı

Tribulus Hapı

Saw Palmetto Hapı

Thaigerı nerden temin ettiniz?Bir internet sitesinden mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baro3    9

Hocam boyunuz kaç yağ oranınız nedir yaşınız nedir bunları yazarsanız daha iyi Bilgi edinirsiniz  60 kg mum yazmışsınız bu kiloda bu ilaçları girmek gerçekten sıkıntı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Watsonlardan çok şikayet gördük bu forumda kesinlikle 3. Haftada test yapıp bakmalisin buraya da atarsan bakıp bizde yorumumuzu yapabiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Bu ilaçların sahte olduğunu gerçek hayatta çok şikayet olduğunu duydum . Merdiven altı ürünler diyorlar . İnşallah değildir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
xax1, 2 saat önce yazdı:

Bu ilaçların sahte olduğunu gerçek hayatta çok şikayet olduğunu duydum . Merdiven altı ürünler diyorlar . İnşallah değildir 

Sahte ürün ve merdiven altı ürün ikisi de farklı şeyler. Türkiye'de satılan ürünlerin belki %90 a yakını merdiven altıdır, merdiven altı ürün sahte değildir, yalnızca sterillik, hammadde kalitesi, ürün doluluğu vs gibi şeyler konusunda kesinlik sağlayamazsın. Hatta aynı marka ürünün farklı zamanda üretilen ürünleri bile farklı sonuçlar verebilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
klinux, 27.03.2019 - 20:24 yazdı:

Watson 500 Testo Enant

Watson 500 Deca

Watson 500 Boldenon 

Zinc220 Çinko

Supradyn Multivitamin

Marincap Balık Yağı

Enginar Özütü Hapı

Deve Dikeni Hapı

Tribulus Hapı

Saw Palmetto Hapı

İçine kurt düşürmek gibi olmasında tahmin ettiğin yerden aldın muhtemelen. Watsonlar çalışacak ama anapolon büyük ihtimalle çalışmayacak. Keşke iran yada eczane anapolon alsaydın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Mhmt38, 2 saat önce yazdı:

İçine kurt düşürmek gibi olmasında tahmin ettiğin yerden aldın muhtemelen. Watsonlar çalışacak ama anapolon büyük ihtimalle çalışmayacak. Keşke iran yada eczane anapolon alsaydın.

tahmin ettiğin yer istanbulda bir satıcı mı 

anapolona baktım orjinal gösteriyor

tarihinde klinux tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
klinux, 31.03.2019 - 14:03 yazdı:

tahmin ettiğin yer istanbulda bir satıcı mı 

anapolona baktım orjinal gösteriyor

Evet sitesi de var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Mhmt38, 02.04.2019 - 11:19 yazdı:

Evet sitesi de var. 

yok başkan ben siteden almadım aldığım kişininde sitesi yok çok tanınmış biri hatta ama şu sıralar sadece tanıdıklarına satış yapıyor istanbulda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
klinux, 4 saat önce yazdı:

yok başkan ben siteden almadım aldığım kişininde sitesi yok çok tanınmış biri hatta ama şu sıralar sadece tanıdıklarına satış yapıyor istanbulda

İyi hocam o zman. Thaiger la watson görünce aklıma o kişi geldi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Watson testo deca alıp çalışan arkadaşım var ama boldenon ben kullandım açıkcası pek birşey anlamadım yan etkisi olmadı . Başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Rippo34, 12 dakika önce yazdı:

Watson testo deca alıp çalışan arkadaşım var ama boldenon ben kullandım açıkcası pek birşey anlamadım yan etkisi olmadı . Başarılar

Boldenone yan etkisi mi? Nasil bir yan etki beklemistiniz? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Rippo34, 06.04.2019 - 09:46 yazdı:

boldenonda uzun süre kullanmak gerekiyor muş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11
toxic, 6.04.2019 - 09:59 yazdı:

Boldenone yan etkisi mi? Nasil bir yan etki beklemistiniz? :)

Açlık hissiyatı gibi , değişen birşey olmadı zorlanarak yemek yiyordum iştahımın arttığını hiç düşünmüyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

Güzel bir kür planlaması olmuş, ilaçların çalışır diye ümit ediyorum, beslenmen idmanın da iyi ise güzel bir form yakalarsın diye ümit ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

tiger şeffaf bandrolmü yoksa yaldızlı bandrol mü ? yaldızlıysa sıkıntı var yinede tam emin değilim güven önemli şeffaf ise büyük nimet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Simon    1
klinux, 27.03.2019 - 20:24 yazdı:

Watson 500 Testo Enant

Watson 500 Deca

Watson 500 Boldenon 

Zinc220 Çinko

Supradyn Multivitamin

Marincap Balık Yağı

Enginar Özütü Hapı

Deve Dikeni Hapı

Tribulus Hapı

Saw Palmetto Hapı

Watson fenadır heleki treni theigerdan bile iyidir ilaçlar çalısıyor bildiride güzel bana kalırsa deca ve anapolan girme aşırı derecede şu tutarsın anapolan kullanıpda beyninden sıvı baskası  yüzünden yürümeyen insanda var balon gibi olur çıkarsın kur sonunda anapolan yerine danabol ekle Decayi cikar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Simon, 1 saat önce yazdı:

Watson fenadır heleki treni theigerdan bile iyidir ilaçlar çalısıyor bildiride güzel bana kalırsa deca ve anapolan girme aşırı derecede şu tutarsın anapolan kullanıpda beyninden sıvı baskası  yüzünden yürümeyen insanda var balon gibi olur çıkarsın kur sonunda anapolan yerine danabol ekle Decayi cikar

Ben bu kürde tavsiye uzerine treni ve testoyu watson kullandım bitmek uzere son haftadayim, tren deli gibi öksürttu beni ve ara ara oksurukler gun icinde hep devam etti 10.. haftada durdu sanıyorum akciger mı gitti nedir :) testosu da calisiyor benim aldiklarim tren de gayet iyi (enh)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Simon    1
toxic, 23 dakika önce yazdı:

Ben bu kürde tavsiye uzerine treni ve testoyu watson kullandım bitmek uzere son haftadayim, tren deli gibi öksürttu beni ve ara ara oksurukler gun icinde hep devam etti 10.. haftada durdu sanıyorum akciger mı gitti nedir :) testosu da calisiyor benim aldiklarim tren de gayet iyi (enh)

Iran testosuda fenadır azar durursun dene :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Simon, 8 saat önce yazdı:

başkan ilaçlar bende zaten satın alalı oluyor baya konuda fotoğraflar var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.