Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xax1

Arimidex kullanımı için yardım gerekli

Önerilen İletiler

toxic    204
Anlkzk, Şimdi yazdı:

Abi, peptid deneyimin oldu mu hiç ?

Hayir kullanmadim, peptid gh ya da insulin kullanmayi dusunmuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Yumusak dokuda büyüme yaptığı ile.ilgili makaleler var, nelere yol açabileceği tam olarak.bilinmiyor. insulin zaten kokten gereksiz ve zararli bubble gut olmanin bas sorumlusu, ghye para dayanmaz ayrica organlarda yine büyüme etkisi beni korkutuyor. Kisacasi zararlari olmasa.dahi bildigim ve zaten sonuclarindan tatmin olduğum urunlerin uzerine birsey ekleme geregi duymuyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Steroidlerin türevlerini araştırın isterseniz tek tek açıklayamam gerçekten arimidex'in ne işe yaradığını da araştırın tamox ve nolvanında bilginiz olmadan fikir sahibi olup yanlış yönlendirmeler yapmayın ezbere konusuyosunuz. Hayatınız kürlerle geçmiş olabilir fakat bünyede nasıl tepki verdiğini anabolik ve androjenik etkilerini göz ardı etmeyin. Testlere göre kullanın şu ilaçları market siparişi gibi pct veya mct veriyosunuz hangi boyut falan demiş biride sadece gülüyorum. Arimidexi çok gerekli olmadıkça kullanmayın arkadaşlar basit kürlerde tamox yeterlidir yine söylüyorum dhd bazlı steroidlerde kür içi arimidex kürü BALTALAR !

tarihinde fat32 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
fat32, 9 saat önce yazdı:

Steroidlerin türevlerini araştırın isterseniz tek tek açıklayamam gerçekten arimidex'in ne işe yaradığını da araştırın tamox ve nolvanında bilginiz olmadan fikir sahibi olup yanlış yönlendirmeler yapmayın ezbere konusuyosunuz. Hayatınız kürlerle geçmiş olabilir fakat bünyede nasıl tepki verdiğini anabolik ve androjenik etkilerini göz ardı etmeyin. Testlere göre kullanın şu ilaçları market siparişi gibi pct veya mct veriyosunuz hangi boyut falan demiş biride sadece gülüyorum. Arimidexi çok gerekli olmadıkça kullanmayın arkadaşlar basit kürlerde tamox yeterlidir yine söylüyorum dhd bazlı steroidlerde kür içi arimidex kürü BALTALAR !

Biri de deme, yaz neden cekiniyorsun? Senin cok mu bilgin var? :) Dhd bazli steroid nedir? Ostrojen nasil baltalar bir aciklasana dinleyelim profesor bey :)))

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
toxic, 1 saat önce yazdı:

Biri de deme, yaz neden cekiniyorsun? Senin cok mu bilgin var? :) Dhd bazli steroid nedir? Ostrojen nasil baltalar bir aciklasana dinleyelim profesor bey :)))

:)) öncelikle arimidex vücuddaki total ostrojeni baskılar temox ve nolva sadece meme reseptörlerini kapatarak jineyi önler. Erkeklerinde ostrojne ihtiyacı vardır dhd ve dhn bazlı steroidlerin kullandığı kimyasal yapı ostrojen bazlıdır deca ve danabol gibi . Sadece testosuz danabol kullanımının jinekomasti yapmasıda bu yüzdendir. Öte yandan armidex saç dökülmeside yapar . ostrojeni baskıladığından total testo ve serbest testo yükselir dolayısıyla dht dönüşümü de yüksek olur genetik dökülmesi olanlar için arimidex saç dökülme sürecini de hızlandıracaktır. Kürünüzde masteron ve tren varsa kür içi arimidex kullanmanıza gerek yoktur pct olarak kullanılabilinir. 
Amacım doğru bilgi vermek sadece. Bu gibi ilaçlar kadınların meme kanserinde kullanılan ilaçlardır özellikle arimidex çok ağır ve güçlü androjenik bir ilaçtır kemoterapi görmemiş kadınlarda bile saç dökülmesi yaratmıştır 1/2 senelik kullanımlarda olsa bile ki erkeklerde süreç çok daha hızlıdır. 

Araştırma raporları için kaynağa göz atabilirsiniz : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
fat32, 11 dakika önce yazdı:

:)) öncelikle arimidex vücuddaki total ostrojeni baskılar temox ve nolva sadece meme reseptörlerini kapatarak jineyi önler. Erkeklerinde ostrojne ihtiyacı vardır dhd ve dhn bazlı steroidlerin kullandığı kimyasal yapı ostrojen bazlıdır deca ve danabol gibi . Sadece testosuz danabol kullanımının jinekomasti yapmasıda bu yüzdendir. Öte yandan armidex saç dökülmeside yapar . ostrojeni baskıladığından total testo ve serbest testo yükselir dolayısıyla dht dönüşümü de yüksek olur genetik dökülmesi olanlar için arimidex saç dökülme sürecini de hızlandıracaktır. Kürünüzde masteron ve tren varsa kür içi arimidex kullanmanıza gerek yoktur pct olarak kullanılabilinir. 
Amacım doğru bilgi vermek sadece. Bu gibi ilaçlar kadınların meme kanserinde kullanılan ilaçlardır özellikle arimidex çok ağır ve güçlü androjenik bir ilaçtır kemoterapi görmemiş kadınlarda bile saç dökülmesi yaratmıştır 1/2 senelik kullanımlarda olsa bile ki erkeklerde süreç çok daha hızlıdır. 

Araştırma raporları için kaynağa göz atabilirsiniz : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/

Arimidex aromataz inhibitörüdur aromatizeyi engeller, ayrica ostrojen ile sac dokulmesi arasında hicbir baglanti yoktur genetik faktörler ve besin disinda. Yazdıklarınız o kadar saçma ki okumaya gerek duymadim, google muhendisliginde son noktadasiniz :) bildircin vucutlarinizla insanlara akil vermeye kalkiyorsunuz ama bana bilimsel bir rapor sunamiyorsunuz. Ostrojen sadece vücutta su tutumuna yol acar, bunu iyice anlayin, fazla östrojen size kurde hiçbir getiri sağlamaz fazla su tutmak ve bos iri gorunum istiyorsanız 500 e cikarin o sizo baglar ancak su broscience ayaklarini birakin artik deneyimlemediginiz şeyler hakkinda ordan burdan kopyalayıp yapistirmayin. Ben senelerdir arimidex kullaniyorum ve sayesinde ostrojeni kontrol altinda tutuyorum evet tren kurunde de kullaniyorum ve kullanacagim :) sacim dokulmedi daha cok çıktı iyi beslendigim icin, vucut konusuna girmiyorum eminim yari kutleme sahip degilsiniz...meme reseptorleri... Iyiymiş siz burda yazmayın bence

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
toxic, 21 dakika önce yazdı:

Arimidex aromataz inhibitörüdur aromatizeyi engeller, ayrica ostrojen ile sac dokulmesi arasında hicbir baglanti yoktur genetik faktörler ve besin disinda. Yazdıklarınız o kadar saçma ki okumaya gerek duymadim, google muhendisliginde son noktadasiniz :) bildircin vucutlarinizla insanlara akil vermeye kalkiyorsunuz ama bana bilimsel bir rapor sunamiyorsunuz. Ostrojen sadece vücutta su tutumuna yol acar, bunu iyice anlayin, fazla östrojen size kurde hiçbir getiri sağlamaz fazla su tutmak ve bos iri gorunum istiyorsanız 500 e cikarin o sizo baglar ancak su broscience ayaklarini birakin artik deneyimlemediginiz şeyler hakkinda ordan burdan kopyalayıp yapistirmayin. Ben senelerdir arimidex kullaniyorum ve sayesinde ostrojeni kontrol altinda tutuyorum evet tren kurunde de kullaniyorum ve kullanacagim :) sacim dokulmedi daha cok çıktı iyi beslendigim icin, vucut konusuna girmiyorum eminim yari kutleme sahip degilsiniz...meme reseptorleri... Iyiymiş siz burda yazmayın bence

Evet vucudunu kobay faresine çevirmişsen sıkıntı yok :) Hormonlardan anlamadığın kesin google mühendisliği dediğin verdiğim siteyi hayatında ilk defa gördüğün de kesindir gerçekten cahillikte son noktasın. Arkadaşlar armidex kullananların yorumlarına bakın https://csn.cancer.org/node/237536 Lütfen birazcık bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim gerçekten. Bu bilgileri tüm dünya biliyor birazcık bilgilendirmek istedim ama gerçekten fayda yok. Ostrojen sadece su tutar demiş hahahahaha güliyimmi ağliyimmi bilemedim yüksek ostrojen testoyu baskılar. yanlış olucak ama travestilerin yüksek ostrojen takviyesi aldıklarını da mı bilmiyorsun kardeşim be ? siteye bakın arkadaşlar türkçeye çevirin. bu arada neden sidik yarışına girdin birden ? tipim mi battı ? :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Ostrojen ve saç dökülmesi makale: https://www.everydayhealth.com/hair-loss/hormone-replacement-therapy-as-a-hair-loss-treatment.aspx
Bilimsel universite araştırma raporu : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5419033/

Arkadaşlar yine söylüyorum arimidex çok güçlü bi ilaçtır doktor kontrolüne kullanmanız gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
fat32, 6 dakika önce yazdı:

Evet vucudunu kobay faresine çevirmişsen sıkıntı yok :) Hormonlardan anlamadığın kesin google mühendisliği dediğin verdiğim siteyi hayatında ilk defa gördüğün de kesindir gerçekten cahillikte son noktasın. Arkadaşlar armidex kullananların yorumlarına bakın https://csn.cancer.org/node/237536 Lütfen birazcık bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim gerçekten. Bu bilgileri tüm dünya biliyor birazcık bilgilendirmek istedim ama gerçekten fayda yok. Ostrojen sadece su tutar demiş hahahahaha güliyimmi ağliyimmi bilemedim yüksek ostrojen testoyu baskılar. yanlış olucak ama travestilerin yüksek ostrojen takviyesi aldıklarını da mı bilmiyorsun kardeşim be ? siteye bakın arkadaşlar türkçeye çevirin. bu arada neden sidik yarışına girdin birden ? tipim mi battı ? :D

Sana hala aciyorum, thinning hair ile ilgili buna gerrk yok cola iciyorum sacim dökülüyor makalesi de ara tonla bulursun. Iddia ediyorum e2 sinirda kalmali bunun icin de gerekli ai alinmali. Gelip profesyonel birine sadece su mu tutar diyince rahatladin mi kucuk hazlar mi yasadin? Takilacak tıp yokki sende vitaminsizin birisin google şövalyesi:) dhtye dutarli degilse sax köklerin dokulmez sacin öğren bunlari. Sen onu bunu birakta su cop olmayan kurunle yaptığın vücudu paylassana feyz alalım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
toxic, 13 dakika önce yazdı:

Sana hala aciyorum, thinning hair ile ilgili buna gerrk yok cola iciyorum sacim dökülüyor makalesi de ara tonla bulursun. Iddia ediyorum e2 sinirda kalmali bunun icin de gerekli ai alinmali. Gelip profesyonel birine sadece su mu tutar diyince rahatladin mi kucuk hazlar mi yasadin? Takilacak tıp yokki sende vitaminsizin birisin google şövalyesi:) dhtye dutarli degilse sax köklerin dokulmez sacin öğren bunlari. Sen onu bunu birakta su cop olmayan kurunle yaptığın vücudu paylassana feyz alalım :)

Kardeş yazdıklarımı tekrar yazdığının farkındamısın ? yazdıklarımı baştan sona oku benim dediklerimi şimdi bana cevap olarak yazıyorsun komiksin. Sadece 250 testoyla çöp vucudum al :) neden böyle bir sidik yarışına girdiğini de anlamadım benim amacım doğru bilgi vermek. Bu arada arimidex kullanmadım günde 10 mg tamox ve 250 testo kullandım hormonları bilmeden vücüdu kobay faresine hamstere çevirmenize gerek yok. 

cop5.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
fat32, 1 dakika önce yazdı:

Kardeş yazdıklarımı tekrar yazdığının farkındamısın ? yazdıklarımı baştan sona oku benim dediklerimi şimdi bana cevap olarak yazıyorsun komiksin. Sadece 250 testoyla çöp vucudum al :) 

cop5.jpg

Normal birine gore iyi sayilir bana gore zayif, asagilamaya falan calismiyorum yanlis anlama, bak ben 105.kilo adamin zaten resimden anliyorsundur ve ostrojenimi hep kontrol altinda tutmaya ozen gosteriyorum, yani kürler cop olmuyor anlatabiliyor muyum guzel kardesim? Oyle birşey yok yani unut onu cop falan olmaz, beslenmene bagli olarak zaman icinde geliştirsin. Bunu yasayan kendim.olarak söylüyorum. Sana seruveninde basarilar tartismaya luzum.yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
toxic, 3 dakika önce yazdı:

Normal birine gore iyi sayilir bana gore zayif, asagilamaya falan calismiyorum yanlis anlama, bak ben 105.kilo adamin zaten resimden anliyorsundur ve ostrojenimi hep kontrol altinda tutmaya ozen gosteriyorum, yani kürler cop olmuyor anlatabiliyor muyum guzel kardesim? Oyle birşey yok yani unut onu cop falan olmaz, beslenmene bagli olarak zaman icinde geliştirsin. Bunu yasayan kendim.olarak söylüyorum. Sana seruveninde basarilar tartismaya luzum.yok :)

Evet ama herkesi kendi genetiğine göre değerlendiremessin bu ilaçların yan etkileri bellidir araştırma raporları sonuçları vb var ben daha 2 senedir bu sporun içindeyim 4 ayım ameliyattan ötürü yatarak geçti çapa da oturuyorum ve çapa tıp fakültesinden hocalara hergün soruyorum şu 250 testo bile kolesterol değerimi arttırdı 31 yaşında olmama rağmen önemli olan vücud'da değil önemli olan sağlık, karaciğer enzimleri böbrek fonksiyonları vb adı üstünde bb sporu .. spor nedir sağlıktır. Şöyle diyebilirsin arkadaşlar evet bunlar olabilir ama bende öyle birşey olmadı. Bunu dersen doğru olur çünkü adam yazını okucak birşey olmuyormuş diye kullanacak ve dediğim yan etkiler olduğunda adamın vebalini üstlenmek gerçekten zordur. Adamın biri vardır 1000 testo vurur hiç birini kullanmaz gino da olmaz çünkü mükemmel bir genetiğe sahiptir vucudu ostrojeni tolere eder ama bu dediğim kişi milyonda 1 çıkar neyse uzun hikaye spor hayatında bende başarılar dilerim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
fat32, 36 dakika önce yazdı:

ohaaaa 

1- arimidex aramotaz inhbitörüdür, kürlerde kullanılma amacı yükselen öströjen değerini belirli aralıkta tutmak içindir. bunun içinde kullanımı e2 değeri referans alınarak e3d 0.5mg, e2d 0,25mg, vs vs gibi dozajlarda olur. Attığın linkte ki çalışmalar meme kanseri ile uğraşan hastalar üzerinde ve kobay hayvanları üzerinde yapılan yüksek doz kullanım çalışmaları... arimidex çok güçlü ise femara Tanrı mı?

2- evet erkekler içinde östrojen gereklidir fakat bunun içinde belirli bir referans aralığı vardır. yüksek öströjenin erkekler üzerindeki etkilerini buraya yazmaya gerek yok herhalde

3- arimidex'e androjen demişsin, muhtemelen proviron ile karıştırıyorsun.

4- tamox için kendin söylemişsin reseptör üzerinden çalışır ve vücut bu şekilde öströjeni algılamaz, fakat öströjeni de baskılamaz. yani kür içinde kullanmanın hiç bir mantığı yoktur (jineko belirtileri olmadığı sürece) 

yüksek östrojenin neler yaptığı ile iligi ; https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC150842/

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
merkar, 2 dakika önce yazdı:

ohaaaa 

1- arimidex aramotaz inhbitörüdür, kürlerde kullanılma amacı yükselen öströjen değerini belirli aralıkta tutmak içindir. bunun içinde kullanımı e2 değeri referans alınarak e3d 0.5mg, e2d 0,25mg, vs vs gibi dozajlarda olur. Attığın linkte ki çalışmalar meme kanseri ile uğraşan hastalar üzerinde ve kobay hayvanları üzerinde yapılan yüksek doz kullanım çalışmaları... arimidex çok güçlü ise femara Tanrı mı?

2- evet erkekler içinde östrojen gereklidir fakat bunun içinde belirli bir referans aralığı vardır. yüksek öströjenin erkekler üzerindeki etkilerini buraya yazmaya gerek yok herhalde

3- arimidex'e androjen demişsin, muhtemelen proviron ile karıştırıyorsun.

4- tamox için kendin söylemişsin reseptör üzerinden çalışır ve vücut bu şekilde öströjeni algılamaz, fakat öströjeni de baskılamaz. yani kür içinde kullanmanın hiç bir mantığı yoktur (jineko belirtileri olmadığı sürece) 

yüksek östrojenin neler yaptığı ile iligi ; https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC150842/

Evet kafanıza göre kullanmayın diyorum işte 0 ostrojen le vucud geliştirme olmaz diyorum kürü baltalarsınız diyorum yüksek ostrojenide savunmuyorum kan testi hormon testi olmadan hiç bi şekilde kullanmayın diyorum. Kür içi memede kaşıntı vb varsa tamox daha iyi bir seçimdir diyorum nispeten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.