Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DerekHale

Only testo mct ve pct

Önerilen İletiler

DerekHale    5

iyi forumlar arkadaşlar daha önce farklı bir konuda ilk kür hakkında bilgi ve genel sorular sormuştum yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim tekrardan

Bilgileri güncellemek gerekirse 6 yıldır sporun içindeyim 2.5 3 yıldır aktif düzenli olarak bb ile uraşıyorum.3 Gündür uyku dışında sürekli forumu takip edip eski yeni bilgileri deneyimleri gözlemliyip okuyorum.

Kür düşüncem Only Testo Enc 500 16 hafta olarak düşünüyorum.Aklıma kesinleştiremediğim bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim

MCT VE Özellikle PCT için tabiki test sonuçları lazım (fsh-lh-e2-tt-prolaktin-ft-alt ast vs)kür öncesi 4 hafta sonrası kür sonrası pct sonrası...

Fakat malum durumlarda gördüğüm kadarıyla bazı pct mct ilaçlarını bulmak bazen biraz süre alabiliyor.Bu yüzden olası genellemede olması gereken şeyleri listeledim aşşağıda not edicem öneri görüş eksik varmı siz değerli üstadlarımızdan bilgi alabilirsen ne mutlu bize ( Test öncesi kesinlikle kullanmıycam amacım sadece hangileri elimin altında hazır bulunsun bilmek) 

Only testo Enc 16 haftalık bir kür için

MCT 

Arimidex (Kullanımı değişiklik göstermiş 5 günde bir yardım denmiş çoğu yerde)

Nac600 (standart)

B Vitaminleri - D - C - ÇİNKO -  MAGNEZYUM ağırlıklı vitamin takviyesi (standart)

Eklemem gereken bişey varmı sizce ?

PCT 

Klomen ve Nolvadex  (Test sonuçlarına göre kullanılıcak amacım olası genelleme hakkında bilgi almak elimin altında bulunmasını sağlamak)

Teşekkürler şimdiden 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171

Gerekli cevaplar diğer konuda verildi flood yapıyorsun...

Mct ürünleri kür süresince kullanılır arimidex ihtiyaç oldukça 

Vitaminlere omega3 ekle ve boldenon varsa b kompleks kullanma 

Tablet anabolizan yoksa nac600 zaruri değil

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
Deity, Bir saat önce yazdı:

Gerekli cevaplar diğer konuda verildi flood yapıyorsun...

Mct ürünleri kür süresince kullanılır arimidex ihtiyaç oldukça 

Vitaminlere omega3 ekle ve boldenon varsa b kompleks kullanma 

Tablet anabolizan yoksa nac600 zaruri değil

Yanlış anlaşılmasın amacım o değil fakat öyle olmuş olabilir doğal olarak.k.bakmayın  orda 250 mg ve testo prop için sormuştum hala araştırma evresınde olunca 500 mg yükseltmek ve prop ile enc bazı etkılerını farklı okuduğum için açtım.Birde pct için dediğim gibi sadece bilgi almak amacıyla soruyorum yanlış almaşılmasın bazı uyelerın klomen ve nolvadexi bulmakta sıkıntı cektıklerını gordum.o yüzden önceden almalıyım diye düşündüm.Sürç i lisan ettiysek affola

tarihinde DerekHale tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Prop definasyon ürünü enantat bulk ürünü uzun süre kullanacaksan enant yada cyp kullan

Evet steroidleri almadan klomen ve nolvadex(tamoksifen) almalısın çünkü  bazı şehirlerde bulması oldukça zor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
Deity, Bir saat önce yazdı:

Prop definasyon ürünü enantat bulk ürünü uzun süre kullanacaksan enant yada cyp kullan

Evet steroidleri almadan klomen ve nolvadex(tamoksifen) almalısın çünkü  bazı şehirlerde bulması oldukça zor 

tekrardan teşekkür ederim flood durumunada dikkat edicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
DerekHale, 5 saat önce yazdı:

iyi forumlar arkadaşlar daha önce farklı bir konuda ilk kür hakkında bilgi ve genel sorular sormuştum yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim tekrardan

Bilgileri güncellemek gerekirse 6 yıldır sporun içindeyim 2.5 3 yıldır aktif düzenli olarak bb ile uraşıyorum.3 Gündür uyku dışında sürekli forumu takip edip eski yeni bilgileri deneyimleri gözlemliyip okuyorum.

Kür düşüncem Only Testo Enc 500 16 hafta olarak düşünüyorum.Aklıma kesinleştiremediğim bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim

MCT VE Özellikle PCT için tabiki test sonuçları lazım (fsh-lh-e2-tt-prolaktin-ft-alt ast vs)kür öncesi 4 hafta sonrası kür sonrası pct sonrası...

Fakat malum durumlarda gördüğüm kadarıyla bazı pct mct ilaçlarını bulmak bazen biraz süre alabiliyor.Bu yüzden olası genellemede olması gereken şeyleri listeledim aşşağıda not edicem öneri görüş eksik varmı siz değerli üstadlarımızdan bilgi alabilirsen ne mutlu bize ( Test öncesi kesinlikle kullanmıycam amacım sadece hangileri elimin altında hazır bulunsun bilmek) 

Only testo Enc 16 haftalık bir kür için

MCT 

Arimidex (Kullanımı değişiklik göstermiş 5 günde bir yardım denmiş çoğu yerde)

Nac600 (standart)

B Vitaminleri - D - C - ÇİNKO -  MAGNEZYUM ağırlıklı vitamin takviyesi (standart)

Eklemem gereken bişey varmı sizce ?

PCT 

Klomen ve Nolvadex  (Test sonuçlarına göre kullanılıcak amacım olası genelleme hakkında bilgi almak elimin altında bulunmasını sağlamak)

Teşekkürler şimdiden 

Madem steroiddd hemdeeeee uffffff 16 hafta 16 onalti

Anabolizanda koy tastamam is olsun yarim yamalak olmaaaa sana bir dost tavsiyesi olsun bu sözlerimiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
Mlt44, 1 saat önce yazdı:

Madem steroiddd hemdeeeee uffffff 16 hafta 16 onalti

Anabolizanda koy tastamam is olsun yarim yamalak olmaaaa sana bir dost tavsiyesi olsun bu sözlerimiz.

tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Aslında kademe kademe çıkmak fakat son 6 haftaya dianabol eklemeyi düşünmedim değil.Kür başına eklersem yazı danabol ile geçirmiş olurum kür sonu eklemek daha mantıklı gibi fakat ne gibi bir sıkıntı olur emın degılım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
DerekHale, 11 dakika önce yazdı:

tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Aslında kademe kademe çıkmak fakat son 6 haftaya dianabol eklemeyi düşünmedim değil.Kür başına eklersem yazı danabol ile geçirmiş olurum kür sonu eklemek daha mantıklı gibi fakat ne gibi bir sıkıntı olur emın degılım

Bak ilaçları almadıysan loving hocayla gorus yaza bomba girersin hic başka yerle ugrasma....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
Mlt44, Bir saat önce yazdı:

Bak ilaçları almadıysan loving hocayla gorus yaza bomba girersin hic başka yerle ugrasma....

Doğru diyorsunuz ilk tercihim olucak kesinlikle.Tabi kendimi yaz için hazırlıyorum kararlaştırdığım gibi loving hocamız ile görüşücem çok teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
DerekHale, 3 saat önce yazdı:

son hafta danabol hiç iyi olmaz  bıraktığında direk birkaç kilo azaltan bi ilaç testoyla beraber kestiğinde üzülebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
Deity, 1 saat önce yazdı:

son hafta danabol hiç iyi olmaz  bıraktığında direk birkaç kilo azaltan bi ilaç testoyla beraber kestiğinde üzülebilirsin

Anladım, ozaman ilk hafta başlamak daha mantıklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Only testo ilk kür için gayet yeterli.

unutma ilaçlar büyümemin yolunu açar.

seni büyüten doğru beslenme ve doğru antrenmandır.

Arimidex e hemen başlama 3. Haftanın sonunda bir test yaptır, e2 duruma göre doz ayarlaması yapılır. 

Mct içinde çok fazla para harcama. Kolestrol değerleri için omega 3

karaciğer için nac 600 yeterli.(nac hergün kullanmana gerek yok)

d vitamini eksiklğin yoksa extra almak birşey katmaz 

çinko ve magnezyum için magnezinc alabilirsin fiyatı uygun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
merkar, Bir saat önce yazdı:

Only testo ilk kür için gayet yeterli.

unutma ilaçlar büyümemin yolunu açar.

seni büyüten doğru beslenme ve doğru antrenmandır.

Arimidex e hemen başlama 3. Haftanın sonunda bir test yaptır, e2 duruma göre doz ayarlaması yapılır. 

Mct içinde çok fazla para harcama. Kolestrol değerleri için omega 3

karaciğer için nac 600 yeterli.(nac hergün kullanmana gerek yok)

d vitamini eksiklğin yoksa extra almak birşey katmaz 

çinko ve magnezyum için magnezinc alabilirsin fiyatı uygun.

Biraz araştırdıkdan sonra dianabolden vazgeçip 1. kürde only testo yapıp 2. kürüm nasip olursa testo yanına bolde düşünüyorum.E2 durumunu da dediğiniz gibi ayarlıycam.D B C vitaminleri için aslında piyasadaki multivitaminlerden kullanmayı düşünüyorum magnezyum ve çinko az miktarda var içeriklerinde magnezinc temin edebilirim.Nac 600 milk thistleden daha etkili olduğunu okudum o yüzden dediğiniz gibi nac 600 kullanırım herhalde.Omega 3 takviyesi için aslında standart sarı jeller var ama onerınız olursa oda olur.Teşekkürler bu arada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Kurun şimdiden hayırlı olsun kure girmeden kan testi yaptır kur icindede değişiklikleri izlersin sağlıklı sporlar....  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5

Kür öncesi testleri yaptırdım inşallah istediğimiz gibi gider.

sdsads.png

sadsa.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
DerekHale, 17 saat önce yazdı:

Kür öncesi testleri yaptırdım inşallah istediğimiz gibi gider.

sdsads.png

sadsa.png

Yaşın genç büyük ihtimalle...Total teston çok iyi değerde bunu steroid kullanıp mahvedeceğini bilmeni isterim...Bu değerlerle shbg seviyesini düşürerek gayette iyi kas gelişimi sağlayabilirsin.Fsh ve lh seviyelerinden anladığım hipofizin küçük bir uyartımı bile testislerinin yüksek seviyelerde testo üretmesini sağlayabiliyor.Bu çok iyi bir durum...Tabi yine senin bileceğin bir şey...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
metinav, Bir saat önce yazdı:

Yaşın genç büyük ihtimalle...Total teston çok iyi değerde bunu steroid kullanıp mahvedeceğini bilmeni isterim...Bu değerlerle shbg seviyesini düşürerek gayette iyi kas gelişimi sağlayabilirsin.Fsh ve lh seviyelerinden anladığım hipofizin küçük bir uyartımı bile testislerinin yüksek seviyelerde testo üretmesini sağlayabiliyor.Bu çok iyi bir durum...Tabi yine senin bileceğin bir şey...

Kesinlikle katılıyorum hormonların çok iyi bu durumda bile istedğin vücuda rahatlıkla kavuşursun 

olmuyorsa beslenme ve antrenman programında sıkıntı vardır bunuda ilaçla gideremezsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Adam sade testo gircek arimidex filan eklemiş hahaha cabaser nolvadex filanda al . Savaşamı gidiyorsun bro gireceğin sadece testo büyük birşey değil destek ve tavsiye ürüne gerek yok . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
metinav, 3 saat önce yazdı:

Yaşım 27.Tabiki doğru soyluyorsunuz fakat ne kadar devam ettırılebilir emin değilim.

xax1, 1 saat önce yazdı:

Adam sade testo gircek arimidex filan eklemiş hahaha cabaser nolvadex filanda al . Savaşamı gidiyorsun bro gireceğin sadece testo büyük birşey değil destek ve tavsiye ürüne gerek yok . 

Kişilik meselesi üstadım.Önceden herşeyden haberdar olup ihtimalleri göz önünde bulundurmak istiyorum : ) 

Adanalı, 2 saat önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum hormonların çok iyi bu durumda bile istedğin vücuda rahatlıkla kavuşursun 

olmuyorsa beslenme ve antrenman programında sıkıntı vardır bunuda ilaçla gideremezsin

Son form durumum bu şekilde hocam.Amacım ilaçla gidermek değil üstüne daha fazla ekleme yapmak.

60340165_607892406397351_754660156595240960_n.jpg

38120630_10218020075001993_8363220358119030784_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
DerekHale, Bir saat önce yazdı:

60340165_607892406397351_754660156595240960_n.jpg

38120630_10218020075001993_8363220358119030784_n.jpg

Formun aslında gayet iyi bence.Doğal olarak veya suplementle gelişebilirsin beslenme planını (vucudunun ekto-mezo olmasını göz önüne alarak) yeniden düzenleyebilirsin...Herşeyi denedikten sonra hiç bir sonuç alamıyorsan o zaman steroidi tercih etmen daha mantıklı bana sorarsan...

Mesela vucudun yağlanma yapmıyorsa eğer, ilk önce insülin üzerinden gidebilirsin.Yüksek ama dengeli bir kalori alımının yanında, onu kaslarına sokabilecek seviyede insülin salgılatabilirsen, (gerekiyorsa dışardan insülin alımıyla da olur) çok daha hızlı kilo hacim alabilirsin.Vucuttaki en anabolik hormon insülindir... Steroidler, peptidler vb. direkt değil endirekt etkiyle sonuca ulaşılmasını sağlıyorlar.Cinsiyet hormonlarının dengesi bozulduktan sonra açıkçası bir anlamı kalmıyor.En az zararla en fazla verim alabileceğimiz stratejiler peşinde olmalıyız diye düşünüyorum...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Formun aslında gayet iyi bence.Doğal olarak veya suplementle gelişebilirsin beslenme planını (vucudunun ekto-mezo olmasını göz önüne alarak) yeniden düzenleyebilirsin...Herşeyi denedikten sonra hiç bir sonuç alamıyorsan o zaman steroidi tercih etmen daha mantıklı bana sorarsan...

Mesela vucudun yağlanma yapmıyorsa eğer, ilk önce insülin üzerinden gidebilirsin.Yüksek ama dengeli bir kalori alımının yanında, onu kaslarına sokabilecek seviyede insülin salgılatabilirsen, (gerekiyorsa dışardan insülin alımıyla da olur) çok daha hızlı kilo hacim alabilirsin.Vucuttaki en anabolik hormon insülindir... Steroidler, peptidler vb. direkt değil endirekt etkiyle sonuca ulaşılmasını sağlıyorlar.Cinsiyet hormonlarının dengesi bozulduktan sonra açıkçası bir anlamı kalmıyor.En az zararla en fazla verim alabileceğimiz stratejiler peşinde olmalıyız diye düşünüyorum...

Aslında değindiğiniz durumu denedim.İstediğimden fazla yağlanıyorum.Kalori dengesi , ani şeker , cardio hepsine dikkat ediyorum aslında. Tercihim  büyük hacimden ziyade  çok daha define taraklı parçalı olmak.Fakat temeli sağlam atmak istiyorum ki geriye bişey kalsın.Total testonun bu şekilde çıkıcağını hiç tahmin bile etmezdim açıkcası.Yaptırdığım testte daha free değer göremedim.Tabi bu şekilde yüksek çıkmasının ne kadar süre ne gibi bir faydası olur ondan emin değilim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
DerekHale, 2 saat önce yazdı:

Aslında değindiğiniz durumu denedim.İstediğimden fazla yağlanıyorum.Kalori dengesi , ani şeker , cardio hepsine dikkat ediyorum aslında. Tercihim  büyük hacimden ziyade  çok daha define taraklı parçalı olmak.Fakat temeli sağlam atmak istiyorum ki geriye bişey kalsın.Total testonun bu şekilde çıkıcağını hiç tahmin bile etmezdim açıkcası.Yaptırdığım testte daha free değer göremedim.Tabi bu şekilde yüksek çıkmasının ne kadar süre ne gibi bir faydası olur ondan emin değilim.

Total teston normalin üst seviyesinde.Free testo seviyesi kas gelişimi için önemli olan şey.Vucudunda testoyu veya diğer hormonları dokulara taşıyan protein molekülü shbg de aynı şekilde yüksek ki testodan çok fazla verim alamıyorsun.Bu nedenle daha fazla kaslanmanı engelliyor.Free testoyu arttıracak maddeler kullanabilirsin.Boron takviyesi bu konuda çok olumlu.Yine zayıf bir steroid olan oxandrolon da free testoyu shbg'yi baskılayarak arttırıyor.Bir çok bitki ot vesaire de var ama bunlar kadar verimli değiller bu konuda...

Testo kürü yapmayı kafana koyduysan satıcıların dayatmasına aldanma.Only testo kullanıp vucudunun ne tepki verdiğini gör.Başladıktan sonra devamı gelecektir nasıl olsa :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DerekHale    5
metinav, 51 dakika önce yazdı:

Total teston normalin üst seviyesinde.Free testo seviyesi kas gelişimi için önemli olan şey.Vucudunda testoyu veya diğer hormonları dokulara taşıyan protein molekülü shbg de aynı şekilde yüksek ki testodan çok fazla verim alamıyorsun.Bu nedenle daha fazla kaslanmanı engelliyor.Free testoyu arttıracak maddeler kullanabilirsin.Boron takviyesi bu konuda çok olumlu.Yine zayıf bir steroid olan oxandrolon da free testoyu shbg'yi baskılayarak arttırıyor.Bir çok bitki ot vesaire de var ama bunlar kadar verimli değiller bu konuda...

Testo kürü yapmayı kafana koyduysan satıcıların dayatmasına aldanma.Only testo kullanıp vucudunun ne tepki verdiğini gör.Başladıktan sonra devamı gelecektir nasıl olsa :)

Cevap için çok teşekkür ederim.Gayet mantıklı olarak ızah etmişsiniz :) Sizinde dediğiniz gibi only testo yapıp ne yapıp ne yapamıyacağımı görücem umarım.

metinav, 41 dakika önce yazdı:

Boron minerali en az çinko kadar gerekli ve hayati önemdedir.İnternette bir çok yabancı sitede bilgi bulunmaktadır.Değeri çok geç anlaşılmıştır.Bizde hala yeterince değerlendirilemiyor.

https://alphawolfnutrition.com/boron-testosterone/

İlaçlar hakkında yeni yeni araştırmama rağmen diğer konularda uzun sürelerdir araştırıyorum fakat boron mineralini bende daha 1 ay önce duydum siz bunu atana kadar pekde dikkatimi çekmemişti yazılanlar.Fakat

baya iddialı şeyler söylemişler.Deneyen varmıdır acaba yoksa ilk mi olsak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
DerekHale, 58 dakika önce yazdı:

Cevap için çok teşekkür ederim.Gayet mantıklı olarak ızah etmişsiniz :) Sizinde dediğiniz gibi only testo yapıp ne yapıp ne yapamıyacağımı görücem umarım.

İlaçlar hakkında yeni yeni araştırmama rağmen diğer konularda uzun sürelerdir araştırıyorum fakat boron mineralini bende daha 1 ay önce duydum siz bunu atana kadar pekde dikkatimi çekmemişti yazılanlar.Fakat

baya iddialı şeyler söylemişler.Deneyen varmıdır acaba yoksa ilk mi olsak :)

😃 Ben denedim 3 ay önce.İzledigim bir videoda görüp merak ettim, açikçası ise yarayacagini düşünmemiştim.Ama ise yariyor 6-9 mg kullanildiğinda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.