Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Alpay2728

16 yaşında (küre girdim çok pişmanım)

Önerilen İletiler

Alpay2728    13

ben 16 yaşında trenbolon kürü yaptım. (Evet tam bi cahillik yaptim belkide hayatimin tek hatasi buydu) sonra ben kür bitti herneyse bıraktım suan 18 yasindayim gelismiyorum hocam eski aldığım hacim yok oldu onuda gectim gelismiyorum gelisimim durdu. Bu konu pskolojimi acayip bozdu. Hayattam sogdum resim cekinmiyorum vs vs. Evet bi hata yaptim salaklık yaptim. Gelisimin durduguna eminim insan anlamazmi 16 yasindan 18 e neler olup bitti ben yasayamadim hocam cocuklugumu okulu biraktim istanbula akrabalarima gittim.sosyal medya kullanmiyorum NEDEN? Cevremdeki herkes evrime kafa atti ben 16 Yasindaki halim gibi kaldim. Saclari. Gucsuz derim bi deyisik oldu yumusak kalitesiz. Ben onceki halimi biliyorum.ben bu değilim kendimi kaybettim desem yeridir. Ben zararın farkındayım cahilliğiminde. Bunu değilde bana yardımcı olcak yol göstercek tecrübeli hocalarımız yazarsa mutlu olurum. Benim bunlari tekrar kullanmami gerekiyor duzelmem icin. Growth tedavisimi ne yapicam ben. ...?

• Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.196
Alpay2728, 4 saat önce yazdı:

ben 16 yaşında trenbolon kürü yaptım. (Evet tam bi cahillik yaptim belkide hayatimin tek hatasi buydu) sonra ben kür bitti herneyse bıraktım suan 18 yasindayim gelismiyorum hocam eski aldığım hacim yok oldu onuda gectim gelismiyorum gelisimim durdu. Bu konu pskolojimi acayip bozdu. Hayattam sogdum resim cekinmiyorum vs vs. Evet bi hata yaptim salaklık yaptim. Gelisimin durduguna eminim insan anlamazmi 16 yasindan 18 e neler olup bitti ben yasayamadim hocam cocuklugumu okulu biraktim istanbula akrabalarima gittim.sosyal medya kullanmiyorum NEDEN? Cevremdeki herkes evrime kafa atti ben 16 Yasindaki halim gibi kaldim. Saclari. Gucsuz derim bi deyisik oldu yumusak kalitesiz. Ben onceki halimi biliyorum.ben bu değilim kendimi kaybettim desem yeridir. Ben zararın farkındayım cahilliğiminde. Bunu değilde bana yardımcı olcak yol göstercek tecrübeli hocalarımız yazarsa mutlu olurum. Benim bunlari tekrar kullanmami gerekiyor duzelmem icin. Growth tedavisimi ne yapicam ben. ...?

Merhaba; bu konu bu platform yaşadıkça var olacak hatta sabitlemeyi düşünüyorum. Tüm forum kullanıcıları ona göre üslubunu koruyarak

Hata yapıp düüşmüş birini azarlamak yerine bir büyük bir abi gibi yaklaşarak psikolojik olarak zor süreçte olan bu genç arkadaşımıza yardımda bulunmaya çalışacaktır zaten. Ara ara yaşım 17,18 şu bu küre gireceğim diye konu açan arkadaşlara ibret için bu konu burada kalacak. Şimdi o arkadaşların konularını neden kitlediğimi neden bu işin ticaretini yapan biri olarak kullanmayın bu ürünleri dediğimi hatırlıyorsunuzdur herhalde? Bu yaşlarda kişilerin hayat içinde milyon tane düşünmesi gereken gelecek kaygıları varken bu gibi egoyu kırbaçlayacak eğilimlere girmemelerini neden istemediğimi bu konu çok güzel anlatıyor bence.

Bu ürünler mevlüt şekeri değil genç arkadaşlar bunu bilin bunu görün o filmlerde izlediğiniz adamlar gibi olmak karşı cinsi etkilemek adına hormonlarınızı bozmanın sonuçları sizi dönüşü olmayan yollara sokabilir.Spor sağlık için yapılır başka bir şey için değil. Söylenecek çok fazla söz var ama daha fazla uzatmayacağım arkadaşın problemine yönelik konuşacağım.

Şimdi 16 yaşında ergenliğin baharında hormonların henüz sistemsel şekilde vücudunda tölare olmamışken sen nor19 grubu ürünlerin en güçlü olanı ve ben kendimce profesyonel sporcu olmama karşın 10 yıllık deneyimden bahsediyorum tren bana koli ile al para istemiyoruz deseler ben yine alıp yine kullanmam. Ha kullandım mı evet sonuçları muhteşem mi? muhteşem hafif kalır ama yan etkileri? ateş basmaları,nefes darlığı,paranoya ve çok daha fazlası ve prolaktin nedir ne değildir bilgisi olmayan adamı geçin olan adamı bile ciddi sonuçlar ile karşı karşıya bırakan bir ürün.Sen kimin aklına uyduysan ki çocukluk aklı 16 yaşında biri neye nasıl akıl erdirsin diyeceğim ama o ürüne bulaşmayı akıl etmişsin. :) Şimdi iş işten geçti nasihat bir yana artık nasıl neler yapılabilir onlara geçelim.

• Artık ölene dek hayatında hormon olmayacak
  • Hemen doktora gidip başka ne sorunların varsa testlere tabi olup hekim yorumlarına bağlı hayatına devam etmek
  • Ailene konuyu hemen anlatmalısın gerekirse hüngürhüngür ağlayarakta olsa bunu yapmalısın ailen senin her zaman iyiliğini ister
  • Sana bu ürünü bu yaşta kim sattıysa yada önerdiyse babana o kişinin numarasını bir ver baban bir görüşsün o kişi ile ve o kişiye tek soru sorsuz kötü konuşmasın soru şu olsun; ''senin çocuğun var mı? var yada yok.. olsaydı yada varsa bu ilacı kullandırır mıydın? desin ve seni Allaha havale ediyorum deyip kapasın telefonu o kişide gram bırak öyle koca kos koca yüreği gram adamlık,namus,şeref, Allah korkusu varsa gece uykuları kaçması lazım.
  • Hayatındaki tüm işlerini ailene danışmadan yapma 
  • Bugünden sonra yeni bir başlangıç yap ve tüm zararlı arkadaşlardan besinlerden içeçeceklerden uzak dur
  • Bu kötü tecrübenin sana ve çevrendekilere hakikatli bir yaşanmışlık olarak kalmasına müsade et
  • Psikolog ile görüşmeyi iste ailenden bu konuda yardım iste bu delilik manyaklık demek değil sağlıklı her insanın bile rutin bunu yapması lazım
  • Evrim öyle 16,18 arası olmuyor ben evrim (mecazi) denen olayı 25 yaşımdan sonra yaşadım senin yaşında adnan şensese benziyordum. (Rahmetli)
  • Saç, deri bunların hepsi düzelir ama hekim kontrolünde biz şunu iç bunu ye diyemeyiz kimse diyemez biz lisans sahibi insanlar değiliz sadece bu spora bu işe gönül vermiş amatörleriz.
  • Spor demek ağırlık kaldırmak değil yüzmek,ata binmek,güreş,koşu vb bunlarda spordur bunları yap sabah kalk koş para isteyen mi var? ha zor geliyor dersen o zaman böyle yaşamaya devam et. Ama pes etme kanser hastası nice kişiler bile pes etmeyip özzenilecek vücuda kavuşuyorlar.
  • Bizim toplumumuzun sıkıntısı sabırsız bir şeyleri hemen istemesi halbuki kız arkadaşın olsa onun kalbini kırsan sonra özür dilemek için kapısına gitsen 1 kere seslenip döner misin aaa çıkmadı deyip dışarı yoksa sabaha kadar kapısında bekler misin ? Eeee hayatta böyle istediğini sana vermez hemen spor da öyle o kapının önünde sabahlamak lazım yani.

Benden sana bir abi büyük olarak bunlar nasihat olsun umarım uygularsın.

• Beğen 13
  • Vayyyy!! 7
  • Alkış 2
  • Ödül 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Ben durumu biraz abarttigini dusunuyorum, yani bir kere bunlari kullandin diye kendine çöp muamelesi yapip hayattan soguman yanlış. Gayet de buyur gelisirsin, beslenme antrenman ile alakali seyler bunlar. Bana kalirsa psikolojini bozmamalisin bu kadar. Eski ve yeni halini paylaşırsan herkes sana abarttigin kasar sorun olmadığını söyleyecektir

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    271

Öncelikle hoşgeldin platformumuza. Gerekli açıklamaları başta Burak hocam olmak üzere değerli arkadaşlar tarafından yapılmış. Bak güzel kardeşim öncelikle çok panik ve karamsar gördüm seni. Her insanın yapısı genetiği farklıdır. Bak ben ergenliğe yaşıtlarımla aynı dönemde girdim ama lisede arkadaşlarım günlük traş olurken benim sakalım 21 yaşında çıktı. Herkes 20 yaşında evrime kafa attı ben 30 yaşında. 183 boyla 60 kg zor çeken baya kambur duran yüzü zayıflıktan kırış kırış olan bi adamdım. 25 den sonra biraz düzeldim spora başlayıp evrim geçirdim. Ölümden başka herşeyin çaresi vardır. Bi doktora gidip hormonlarına baktır ve herhangi bir sporla (bence dövüş sporları acayip özgüven veriyor. Gözlemin bu) meşgul ol. Sağlıcakla kal

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpay2728    13
Mhmt38, 32 dakika önce yazdı:

Öncelikle hoşgeldin platformumuza. Gerekli açıklamaları başta Burak hocam olmak üzere değerli arkadaşlar tarafından yapılmış. Bak güzel kardeşim öncelikle çok panik ve karamsar gördüm seni. Her insanın yapısı genetiği farklıdır. Bak ben ergenliğe yaşıtlarımla aynı dönemde girdim ama lisede arkadaşlarım günlük traş olurken benim sakalım 21 yaşında çıktı. Herkes 20 yaşında evrime kafa attı ben 30 yaşında. 183 boyla 60 kg zor çeken baya kambur duran yüzü zayıflıktan kırış kırış olan bi adamdım. 25 den sonra biraz düzeldim spora başlayıp evrim geçirdim. Ölümden başka herşeyin çaresi vardır. Bi doktora gidip hormonlarına baktır ve herhangi bir sporla (bence dövüş sporları acayip özgüven veriyor. Gözlemin bu) meşgul ol. Sağlıcakla kal

Hoşbuldum. Toparlicam toparlicam herseyi yoluna sokucam cok saolun. Yorumlarınız çok güzel şuan iyiyim endokrinolojiden randevu aldim. En kısa zamanda süreci burda paylaşıp ben gibi olan birileri varsa onlara yol göstermek beni mutlu eder

toxic, 2 saat önce yazdı:

Ben durumu biraz abarttigini dusunuyorum, yani bir kere bunlari kullandin diye kendine çöp muamelesi yapip hayattan soguman yanlış. Gayet de buyur gelisirsin, beslenme antrenman ile alakali seyler bunlar. Bana kalirsa psikolojini bozmamalisin bu kadar. Eski ve yeni halini paylaşırsan herkes sana abarttigin kasar sorun olmadığını söyleyecektir

Evet bazen abartıyorum haklıyımda. Bu pskolojiyi yasayıp neler yasayanlar var olduğuna inaniyorum. Ben şuan toparlanma aşmasına girdim yoluna sokucam herşeyi. Saolun yorumalr için yorumlar bana gittigim yolda yol gostericek. Tesekkurler 

Loving, 3 saat önce yazdı:

Merhaba; bu konu bu platform yaşadıkça var olacak hatta sabitlemeyi düşünüyorum. Tüm forum kullanıcıları ona göre üslubunu koruyarak

Hata yapıp düüşmüş birini azarlamak yerine bir büyük bir abi gibi yaklaşarak psikolojik olarak zor süreçte olan bu genç arkadaşımıza yardımda bulunmaya çalışacaktır zaten. Ara ara yaşım 17,18 şu bu küre gireceğim diye konu açan arkadaşlara ibret için bu konu burada kalacak. Şimdi o arkadaşların konularını neden kitlediğimi neden bu işin ticaretini yapan biri olarak kullanmayın bu ürünleri dediğimi hatırlıyorsunuzdur herhalde? Bu yaşlarda kişilerin hayat içinde milyon tane düşünmesi gereken gelecek kaygıları varken bu gibi egoyu kırbaçlayacak eğilimlere girmemelerini neden istemediğimi bu konu çok güzel anlatıyor bence.

Bu ürünler mevlüt şekeri değil genç arkadaşlar bunu bilin bunu görün o filmlerde izlediğiniz adamlar gibi olmak karşı cinsi etkilemek adına hormonlarınızı bozmanın sonuçları sizi dönüşü olmayan yollara sokabilir.Spor sağlık için yapılır başka bir şey için değil. Söylenecek çok fazla söz var ama daha fazla uzatmayacağım arkadaşın problemine yönelik konuşacağım.

Şimdi 16 yaşında ergenliğin baharında hormonların henüz sistemsel şekilde vücudunda tölare olmamışken sen nor19 grubu ürünlerin en güçlü olanı ve ben kendimce profesyonel sporcu olmama karşın 10 yıllık deneyimden bahsediyorum tren bana koli ile al para istemiyoruz deseler ben yine alıp yine kullanmam. Ha kullandım mı evet sonuçları muhteşem mi? muhteşem hafif kalır ama yan etkileri? ateş basmaları,nefes darlığı,paranoya ve çok daha fazlası ve prolaktin nedir ne değildir bilgisi olmayan adamı geçin olan adamı bile ciddi sonuçlar ile karşı karşıya bırakan bir ürün.Sen kimin aklına uyduysan ki çocukluk aklı 16 yaşında biri neye nasıl akıl erdirsin diyeceğim ama o ürüne bulaşmayı akıl etmişsin. :) Şimdi iş işten geçti nasihat bir yana artık nasıl neler yapılabilir onlara geçelim.

• Artık ölene dek hayatında hormon olmayacak
  • Hemen doktora gidip üroloji yada başka ne sorunların varsa testlere tabi olup hekim yorumlarına bağlı hayatına devam etmek
  • Ailene konuyu hemen anlatmalısın gerekirse hüngürhüngür ağlayarakta olsa bunu yapmalısın ailen senin her zaman iyiliğini ister
  • Sana bu ürünü bu yaşta kim sattıysa yada önerdiyse babana o kişinin numarasını bir ver baban bir görüşsün o kişi ile ve o kişiye tek soru sorsuz kötü konuşmasın soru şu olsun; ''senin çocuğun var mı? var yada yok.. olsaydı yada varsa bu ilacı kullandırır mıydın? desin ve seni Allaha havale ediyorum deyip kapasın telefonu o kişide gram bırak öyle koca kos koca yüreği gram adamlık,namus,şeref, Allah korkusu varsa gece uykuları kaçması lazım.
  • Hayatındaki tüm işlerini ailene danışmadan yapma 
  • Bugünden sonra yeni bir başlangıç yap ve tüm zararlı arkadaşlardan besinlerden içeçeceklerden uzak dur
  • Bu kötü tecrübenin sana ve çevrendekilere hakikatli bir yaşanmışlık olarak kalmasına müsade et
  • Psikolog ile görüşmeyi iste ailenden bu konuda yardım iste bu delilik manyaklık demek değil sağlıklı her insanın bile rutin bunu yapması lazım
  • Evrim öyle 16,18 arası olmuyor ben evrim (mecazi) denen olayı 25 yaşımdan sonra yaşadım senin yaşında adnan şensese benziyordum. (Rahmetli)
  • Saç, deri bunların hepsi düzelir ama hekim kontrolünde biz şunu iç bunu ye diyemeyiz kimse diyemez biz lisans sahibi insanlar değiliz sadece bu spora bu işe gönül vermiş amatörleriz.
  • Spor demek ağırlık kaldırmak değil yüzmek,ata binmek,güreş,koşu vb bunlarda spordur bunları yap sabah kalk koş para isteyen mi var? ha zor geliyor dersen o zaman böyle yaşamaya devam et. Ama pes etme kanser hastası nice kişiler bile pes etmeyip özzenilecek vücuda kavuşuyorlar.
  • Bizim toplumumuzun sıkıntısı sabırsız bir şeyleri hemen istemesi halbuki kız arkadaşın olsa onun kalbini kırsan sonra özür dilemek için kapısına gitsen 1 kere seslenip döner misin aaa çıkmadı deyip dışarı yoksa sabaha kadar kapısında bekler misin ? Eeee hayatta böyle istediğini sana vermez hemen spor da öyle o kapının önünde sabahlamak lazım yani.

Benden sana bir abi büyük olarak bunlar nasihat olsun umarım uygularsın.

Hocam buna verilicek bir cevap bulamadım. Herşey ortada dediğiniz gibi. Çok teşekkürler. Ve. Bunları faliyete geçirip düzene gireceğim. 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpay2728    13
HallOfFame, 2 saat önce yazdı:

Küre girmenle Istanbul'a akrabalarının yanına gitmek ne alaka ?

Gidiyim dedim zaten ankarada yasıyorum gidip biraz orda toparlanmak istedim herkesden uzak. Kafa toplama terapi gibi. Bu pskolojide bunlara ihtiyacın oluyo. Ilk zamanlarindan bahsediyorum suan 3 yil oldu suan alisdim birazdaha halime ama bazi gercekler cidden gözardı edilemez.

Bu arada libido yada ereksiyonla alakali biseyde değıl bu öyle bir sorunum yok cok sukur. Biraz arastirdim bunun icine girdikden sonraZMA falan aldim kullandım surekli bi caba halindeydim ama bu sorun vucudun dogal buyume hormonuyla alaklı diye düşünüyorum bu konu direk sen ve kişiliğin ile alakalı. Bölgesel değil. Yıkılma yaşıyosun bildiğin he belki steroide devam etseydim bırakmadan bu düşüşü yasamazdım fakat. Uzak durmak istedim.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Alpay2728 biraz fazla paniksin belki ilaçları hiç kullanmasan bile aynı kalırdın genetikle alakalı bende 20 yaşındayken 16 17 gibi duruyordum 21 e bi geldim görsen 25 dersin yani ne diyebilirim panik yapma acele işe şeytan karışır millet kanseri yeniyor tümörü yeniyor bir hormon senin hayatını mı karartacak yapma Allah aşkına 👍 biraz motive edebildiysem ne âlâ

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpay2728    13
THATS_WHATS_UP, 41 dakika önce yazdı:

@Alpay2728 biraz fazla paniksin belki ilaçları hiç kullanmasan bile aynı kalırdın genetikle alakalı bende 20 yaşındayken 16 17 gibi duruyordum 21 e bi geldim görsen 25 dersin yani ne diyebilirim panik yapma acele işe şeytan karışır millet kanseri yeniyor tümörü yeniyor bir hormon senin hayatını mı karartacak yapma Allah aşkına 👍 biraz motive edebildiysem ne âlâ

Çok saol yorumun için. Her yorum motive bana dediğiniz gibi hayat devam ediyor. Herşey yenilir azim ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic, 7 saat önce yazdı:

Kürden sonraki 2 yıl içinde boy gelişiminiz nasıldı?Bir de testislerde herhangi bir problem oldu mu ?

Pctyi nasıl yaptınız?Hormonlarınız kürden sonra düzeldi mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaczal    17

Bencede biraz paranoya yapmışsın..Bazı araştırmalarda bir kere dahi steroid kürüne girip çıkmış birinin sonraki spor hayatında hiç kullanmayan bireylere göre gelişiminin bir iki tık daha avantajlı olduğu ortaya koyulmuş.

Eğer lh fsh testo testlerinde referans aralığındaysan beslenme ve antrenmanın yetersiz, fazla stres yapıyor, kürdeki halinle yada başkalarının kürdeki haliyle kendini kıyaslıyorsundur.Sen algını düzelt arkadaşım sorun orda.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Dagcıkomando, 9 saat önce yazdı:

Kürden sonraki 2 yıl içinde boy gelişiminiz nasıldı?Bir de testislerde herhangi bir problem oldu mu ?

Ben ilk kurume 28 yadinda başladım su an 33 yaşındayım dolayisi ile herhangi bir gelisim durumu soz konusu değildi.Testislerimde problem olmadi cunku hangi urunu hangi amaçla hangi dozda kullanmam gerektigini yillarca okuyup arastirdim. Pct gerekli oldugu durumlarda yaptırdığıniz kan testlerine göre değişkenlik gösterebilir. Ben de fsh lh 0a indigi zaman genelde kendiliğinden duzeliyor 2 hafta içinde, kan degerlerimde bir sikinti hic olmadi. Kur ici koruyuculari ostrojen ve prolaktin bloklayicilari ihmal etmeyin, ayda bir test yaptirin. Duzenli olarak degerlere baktırin neyi ne olcude ne kadar dogru ya da yanlış kullandiginizi bulursunuz. Burada bir sürü pct tavsiyesi var spesifik ilaçları kullanan arkadaslarin sorularina istinaden forumu biraz incelerseniz amaca yönelik kullanmaniz gereken ilaclari bulabilirsiniz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dagcıkomando, 15 saat önce yazdı:

@Alpay2728

tarihinde Dagcıkomando tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muratatesx    5

Paranoya konusu tamamen, Bağışıklık sisteminin zayıflamasından o yan etkileri yaşamışsındır,  Bi endokrine gidipde hipogonadizm teşhisi yemediğin sürece söylediklerinin hepsi havada kalır. Eğer gitmediysen hemen bi özel endokrin doktoruna istanbul'da metin özata  tavsiye ederim. Durumu gidip bi güzel anlatıyorsun en başından beri yaşadığın yan etkileri senden isteyeceği tahlilleri yaptırıp götürüyorsun herşey açığa çıkar bu durumda. 25'den önce küre girip hipogonadizm'e yakalanıp ömür boyu hormon takviyesi alan insanlar'da var bu arada inşallah o duruma gelmemişsindir.

tarihinde Muratatesx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muratatesx, 3 saat önce yazdı:

Paranoya konusu tamamen, Bağışıklık sisteminin zayıflamasından o yan etkileri yaşamışsındır,  Bi endokrine gidipde hipogonadizm teşhisi yemediğin sürece söylediklerinin hepsi havada kalır. Eğer gitmediysen hemen bi özel endokrin doktoruna istanbul'da metin özata  tavsiye ederim. Durumu gidip bi güzel anlatıyorsun en başından beri yaşadığın yan etkileri senden isteyeceği tahlilleri yaptırıp götürüyorsun herşey açığa çıkar bu durumda. 25'den önce küre girip hipogonadizm'e yakalanıp ömür boyu hormon takviyesi alan insanlar'da var bu arada inşallah o duruma gelmemişsindir.

Steroidler hipogonadizme yol açmaz sadece üretimi belirli bir süre durdurur diye biliyorum,hatta geç ergenliğe giren çocuklara sustanon vuruyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baro3    9

Kardeşim sen çok abartmışsın olayı tamam herzaman karşıyız bu yaşta steroid kullanımına ama ben şu an 23 yaşındayım ve cahil hocalarım sayesinde bende 16 yaşımın başlarında tren kürüne girdim şu anki aklım ve bilgim olmasa kesinlikle girmezdim ama bir kere yaptım hattamı ama senin dediğin gibi bi durum olamaz sen piskolejik olarak bitirmişsin kendini 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baro3, 9 dakika önce yazdı:

Kardeşim sen çok abartmışsın olayı tamam herzaman karşıyız bu yaşta steroid kullanımına ama ben şu an 23 yaşındayım ve cahil hocalarım sayesinde bende 16 yaşımın başlarında tren kürüne girdim şu anki aklım ve bilgim olmasa kesinlikle girmezdim ama bir kere yaptım hattamı ama senin dediğin gibi bi durum olamaz sen piskolejik olarak bitirmişsin 

16 yaşında kürden sonra toparlayabildin mı? Boy uzaman durdu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baro3    9

Kardeşim ne boy uzamam durdu ne ergenliğim durdu sakallarım 18 den sonra gürleşip çıkmaya başladı giç bir sıkıntım olmadı he tabi şöyle bir durumda varki ben 13 yaşında bu spora başladım ve antrenmanı aksatığım bingünü hatırlamam sen çok dağıtmışsın kendini yaşın ne olursa olsun insan vücudu inanılmaz bi makanizmadır sen giç birşey yapmasan dahi kendini toparlar her açıdan sen zannetme ki growt hormonların durdu kapandı veya yavaşladı sana tavsiyem antrenmanlara başla beslenmeni düzene sok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muratatesx    5
Dagcıkomando, 2 saat önce yazdı:

Steroidler hipogonadizme yol açmaz sadece üretimi belirli bir süre durdurur diye biliyorum,hatta geç ergenliğe giren çocuklara sustanon vuruyorlar.

Hocam İşte ergenliği tamamlamadan girdimi o doğal üretim bir daha eski seviyeye gelmiyo bazı insanlarda. Bir sürü adam var öyle 90 larda girip hala trt gören bildiğin hipogonadizme düşen hatta sayıları çok fazla. O yüzden 25 yaş altı kür önermiyolar.

tarihinde Muratatesx tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    382

2 sene geçmiş bence hormonların düzelmiştir bu iş böyledir zaten sürekli kür sürekli ilaç olmaz vücudu temiz bırakıp kendi haline bırakmak gerekir.En iyisi iyi bir araştırma hastanesine git ve bütün tahlillerini en detayına kadar yaptır tahlil sonuçlarına doktorun baksın sana gerekeni söyleyecektir eğer söylemek istersen doktoruna böyle bir işe girdiğini kafanda sorular olduğunu söyle. Antrenmanlarına geri dön ve keyif almaya bak sağlıcakla kal...😊😉

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Alpay2728, 22.01.2019 - 16:25 yazdı:

Arkadasim eyer beni okuyorsan simdi söyleyeceklerime iyice kulak ver....

Olan olmus bir kere tasalanma belki boyda biraz sıkıntı yaşarsın ancak geri kalani toparlarsin.

Hipofizektomie  hipofizi çıkartilmis yapılmış deney hayvanlarına deca verildi benim fakültemde ve vastus lateralis kasi çalışması teşvik edildi inan hepsi büyüdü hipofizleri olmadan büyüdüler ... sen moralini yuksek tut sporu birakma dengeli beslen grawt isine falan girmeeeeee sakın sadece 22 25 yaşına kadar sağlam yemek ye ve sağlam spor yap 

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpay2728    13
Dagcıkomando, 23.01.2019 - 19:58 yazdı:

16 yaşında kürden sonra toparlayabildin mı? Boy uzaman durdu mu ?

Boy 1.70 yani yavas yavas toparliyorum. Suan bir problem yok libido olsun hormonlar olsun. Yani hocalarin dediği gibi pskolojikmen olan etkisi inanın fiziken olandan daha tehlikleli suan cok iyiyim çok sükür

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Boy olayi falan hikaye 15 yasinda kure girmis ve suanda 19 yasinda olan biriyle konusmustum ben bu boy muhabbetini ilk kurumu yapmadan once. Cocuk 4 yil icinde boydan rahat 10cm uzadim dedi. Hormon mevzularida tamamen psikolojik cok dusunmeden gelisine birak isleri. Keci boynuzu gingseng vb dogal testo arttirici seyler tuket. Yaslarimiz hemen hemen ayni dusuncelerini az cok anlayabiliyorum. Birdaha ayni hataya dusmezssin umarim 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)
    • Yazan: hikmetb
      Öncelikle tüm büyüklerime, hocalarıma hayırlı ramazanlar.
      Şu anda ramazanda yemek yemenin zorluğundan da dolayı ramazan bayramını da içine katarak 4-5 haftalık bir definasyon süreci yapıyorum 1500-2000 kalori aralığında(1.88 boyunda 116 kilo başladığım süreçte 108kg yim şuan). Önceki süreçte beslenmem çok düzensiz olduğu için fazlasıyla obezite seviyesinde yağlandım...
      Bu sürecin sonunda 12-16 haftalık temiz bir büyüme süreci geçirmek istiyorum. Elimde 20ml 250mg testo enth. bulunuyor. Bunun yanına haftalık 300mg rimo veya tedariğinde sıkıntı yaşarsam bolde düşünüyorum.
      Deneyimli hocalarım ve büyüklerimin bir önerisi varsa seve seve dinlerim. @rastlantisal @Rdm @Askabar @metinav
      (Fotolar ramazandan önceki 116kg olduğum vakite ait sürecin sonunda güncelleme yapacağım)

• Yazan: Tunahankrc
      Herkese hayırlı ramazanlar.
      Diyelim ki basit bir kür yapıyoruz:
      Testosteron Boldenon Şeklinde veya:
      Testosteron Rimobolone Bu kürden alacağımız verim %40 olsun küre anavar veya masteron ekleyerek bu verimi daha çok yukarı %70-80 lere çıkaracağımızı duydum gerek YouTube den gerek Instagramdan bu işi yapan hocalardan sizlerin de fikri benim için önemli ne düşünüyorsunuz ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.