Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

123erlam

Protein ocean kullananlar bakabilir mi?

Önerilen İletiler

123erlam    1

Protein ocean whey izolesni kullanan arkadaşlarda ürün değerleri gerçekten  yazdığı gibi mi etkisini hisseden kullananlar varsa cevaplarsa sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762

ÇÖÖÖPPPP PR harikası düşük gramaj düşük fiyat politikasıyla, iyi reklamlar ile gramaj/maliyet oranlamasına bakıldığında ithal ürünlerden bile pahalıya gelen TAMAMEN PR HARİKASI OLAN TÜRKİYEDE Kİ EN LEŞ MARKALARIN BAŞINI ÇEKEN SUPP MARKASI.. 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

İzole proteinden ne etki bekliyorsun dostum tren mi vuruyorsun etkisinin nasıl olduğunu anlatsınlar yada içerken mi anliycaklar içeriklerinde yazıldığı gibi olduğunu kötü bir marka protein ocean

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Kaanzinn, 25 dakika önce yazdı:

protein oceanda izole whey yok 

2018 de demek ki varmışxD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaanzinn    2
Preworkout, 10.04.2023 - 01:49 yazdı:

2018 de demek ki varmışxD

ahahaaha tarih biraz geçmiş :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Kaanzinn, 10.04.2023 - 01:23 yazdı:

protein oceanda izole whey yok 

Yeni çıktı :) 

123erlam, 27.03.2018 - 22:25 yazdı:

Protein ocean whey izolesni kullanan arkadaşlarda ürün değerleri gerçekten  yazdığı gibi mi etkisini hisseden kullananlar varsa cevaplarsa sevinirim

Bence tr de üretilen en sağlam izole whey muscle balance nin kong whey i Buğra ve emin hoşa çok sağlam içerik yapmış. Düzeli kullanıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Askabar, 4 saat önce yazdı:

Yeni çıktı :) 

Bence tr de üretilen en sağlam izole whey muscle balance nin kong whey i Buğra ve emin hoşa çok sağlam içerik yapmış. Düzeli kullanıyorum. 

ben de şuan muscle balance normal whey kullanıyorum içerik falan harika ama tadı baya kötü.Fiyatı garip derece ucuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 5 saat önce yazdı:

Bende indirimdeyken aldım izole whey muscle balancedan ama kandırılmışız, etiket oyunu yaparak satış yapmışlar, ürün izole değil, bir kanala sormuştum onun yorumunu alıntılıyorum buraya "üründe sadece amino eklemesi yok ayrıca WPC de var yani benim tanımımda ve bugüne kadar gördüğümüz kadarıyla bu zaten izole bir whey olamaz WPC var içinde miktarı belli değil büyük ihtimal wpiden fazladır ve evet amino eklemesi de çok. Ürün gene de izole adıyla anıldıgı için bu tabloda bir yeri yok. Tek diyebileceğim %50 indirimli diye satılırken aslında asıl değerine satılıyor hani. Zaten %100 wpi90 üretim izole bir wheyin 2 kilosu 1800 TL eder e bu ürün öyle bir ürün değil. Ama aldığın fiyata değer büyük ihtimal anlatmak istedigimi anladıgını düsünüyorum."

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

O markada çöp ithal ürünlere yönelin türk üretimi hardline nın ürünleri bir tık iyi geri kalanları sadece pr .. scıtec wheylerini öneririm

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Anayurt Oteli, 3 saat önce yazdı:

Bende indirimdeyken aldım izole whey muscle balancedan ama kandırılmışız, etiket oyunu yaparak satış yapmışlar, ürün izole değil, bir kanala sormuştum onun yorumunu alıntılıyorum buraya "üründe sadece amino eklemesi yok ayrıca WPC de var yani benim tanımımda ve bugüne kadar gördüğümüz kadarıyla bu zaten izole bir whey olamaz WPC var içinde miktarı belli değil büyük ihtimal wpiden fazladır ve evet amino eklemesi de çok. Ürün gene de izole adıyla anıldıgı için bu tabloda bir yeri yok. Tek diyebileceğim %50 indirimli diye satılırken aslında asıl değerine satılıyor hani. Zaten %100 wpi90 üretim izole bir wheyin 2 kilosu 1800 TL eder e bu ürün öyle bir ürün değil. Ama aldığın fiyata değer büyük ihtimal anlatmak istedigimi anladıgını düsünüyorum."

Kendi markası değil kong whey olanını kullanıyorum. Kong whey güzel kendi markasını hiç kullanmadım.  Tr malı alacaksan illa hardline alabilirsin yada biraz daha para ekleyip yabancı marka alırsın. Hammadde kalitesi vs konularından fiyatına göre suplementler.com un da kendi ürünü fena değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 5 saat önce yazdı:

Kendi markası değil kong whey olanını kullanıyorum. Kong whey güzel kendi markasını hiç kullanmadım.  Tr malı alacaksan illa hardline alabilirsin yada biraz daha para ekleyip yabancı marka alırsın. Hammadde kalitesi vs konularından fiyatına göre suplementler.com un da kendi ürünü fena değil

zaten bu yazdıklarım kong whey için geçerli , bende kong whey satın aldım izole diye ama aslında karışım , büyük ihtimal içine çok az miktarda izole protein ekleyip izole adında satıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Anayurt Oteli, 4 dakika önce yazdı:

zaten bu yazdıklarım kong whey için geçerli , bende kong whey satın aldım izole diye ama aslında karışım , büyük ihtimal içine çok az miktarda izole protein ekleyip izole adında satıyorlar.

Ayrıyetten hiqnın sahipleri hero mega veya muscle balance hakkında ifşa videosu yapacağını duyurmuştu (sahte lab. testi paylaşıp milleti kandırıyorlar diyordu yakın zamanda profilinde lab testi paylaşan sadece bu 2 marka var). Ben de muscledan 5 kutu normal protein tozu stoklamıştım bu mevzulardan sonra sabahları tatlandırıcı niyetine kullanıyorum :D Tadı çok suyla kötü oluyor suyu çok az koyup karıştırıp yulafın veya pirinç ununun üstüne dökün güzel oluyor öyle

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky, 1 dakika önce yazdı:

Ayrıyetten hiqnın sahipleri hero mega veya muscle balance hakkında ifşa videosu yapacağını duyurmuştu (sahte lab. testi paylaşıp milleti kandırıyorlar diyordu lab testi paylaşan sadece bu 2 marka var). Ben de muscledan 5 kutu normal protein tozu stoklamıştım bu mevzulardan sonra sabahları tatlandırıcı niyetine kullanıyorum :D

ülkede ilacı geçtim dolu protein tozu bile yok :D ya içine bitkisel protein basılmış yada düşük kalite ham madde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
quacky, Bir saat önce yazdı:

Ayrıyetten hiqnın sahipleri hero mega veya muscle balance hakkında ifşa videosu yapacağını duyurmuştu (sahte lab. testi paylaşıp milleti kandırıyorlar diyordu yakın zamanda profilinde lab testi paylaşan sadece bu 2 marka var). Ben de muscledan 5 kutu normal protein tozu stoklamıştım bu mevzulardan sonra sabahları tatlandırıcı niyetine kullanıyorum :D Tadı çok suyla kötü oluyor suyu çok az koyup karıştırıp yulafın veya pirinç ununun üstüne dökün güzel oluyor öyle

Ağa yayınlasınlar inanayım. Ama aylardır sallayıp bir kanıt göstermediler. Kendi ürettiklerini ürünlerde wpc70 çokta kaliteli değil yani. He param var veririm derseniz olimp weider vs alın. Ben sadece yulafa tat katması için kullanıyorum yoksa gerek protein zaten tavuk ve kırmızı etten alan birisiyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

aynen öyle ocean ürünleri iyi mi hayır adamlar instada 3 k takipçisi olan herkese sponsorluk veriyor reklam yapıp para kazanmaya çalışıyorlar sadece olayları bu. Ürünler iyi değil . hiq ayrı olay adamlar hardline optimum fiyatında ürün satıyor izole olmayan protein tozunu hardline izole fiyatına satıyor millete sallıyor kanıt belge bi bok yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
quacky, 2 saat önce yazdı:

p.ocean preworkoutu bile smashten iyidir hocam bu erzurumlu kardeşler pr işini iyi yapıyor fakat ürünleri bomboş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Supplement işi iyice karıştı ya hangisini alsam kararsizim herkes birbirine sallıyor. Bence hala en normali hardline.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

hardline,musletech,hardline,scitec,weider  vb. markaların protein tozlarını ayıran ozellik ne içerik açısından?hammadde evet ama ayrıntısı nedir? bir de bazılarında %100whey yazıyor ama içerik olarak %75 77 gibi oranlarda protein oranı gozukuyor %100whey anlamı ne oluyor bilen aydınlatırsa neye gore satın alınır bilelim.

tarihinde kakule tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
kakule, 9 dakika önce yazdı:

hardline,musletech,hardline,scitec,weider  vb. markaların protein tozlarını ayıran ozellik ne içerik açısından?hammadde evet ama ayrıntısı nedir? bir de bazılarında %100whey yazıyor ama içerik olarak %75 77 gibi oranlarda protein oranı gozukuyor %100whey anlamı ne oluyor bilen aydınlatırsa neye gore satın alınır bilelim.

Önemli olan wpc oranı yani whey protein consantresinşn orası. İçerisine bcaa glutamin tarzı şeyler koyularak da %100 protein oranı yakalana bilir saf whey konsantresi ile de olabilir. Yada daha kötü markalar içerisinde bitkisel protein koyuyor. Bu konuyu cok güzel anlatan bir suplement YouTube kanalı var araştırıp bakabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kutukov    0

Kesinlikle sahte ürün satıyorlar ve millete zorla iyi yorum yaptırıyorlar, indirim rüşvetiyle. Zoruma giden şey MacFit ile sponsorlukları olması. Millet harbi keriz bizim ya. Bu arada ayrıca tek bir ucuz ve hakiki marka var o da Farmatek'in Mysupplement markası. Tamamen orijinal ve ucuz bir marka olup proteinocean gibi şerefsiz değiller asla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos, 12.04.2023 - 04:26 yazdı:

O markada çöp ithal ürünlere yönelin türk üretimi hardline nın ürünleri bir tık iyi geri kalanları sadece pr .. scıtec wheylerini öneririm

Hardline yanın bence bigjoy ekleriz. Hani biraz eskiye takılı kalmak gibi olacak ama eski ve köklü bir marka yeni olanlardan çok daha güvenilir ve kalitelidir genelde bu beslenme işinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.