Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tehlike

16 haftalık kürden sonra kaç hafta ara ?

Önerilen İletiler

Tehlike    26

Herkese Merhaba...

16 haftalık testo+boldenon kürüm Şubat 1 de bitiyor.Dahada hacimlenmek istiyorum.Pct yapmadan Şubat 10 gibi testo+deca+danabol girmeyi düşünüyorum.Sizce üst üste girmek sıkıntı olur mu ? Yoksa 2-3 ay aramı vereyim

tarihinde Tehlike tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.220
Tehlike, 3 dakika önce yazdı:

Herkese Merhaba...

16 haftalık testo+boldenon kürüm Şubat 1 de bitiyor.Dahada hacimlenmek istiyorum.Pct yapmadan Şubat 10 gibi testo+deca+danabol girmeyi düşünüyorum.Sizce üst üste girmek sıkıntı olur mu ? Yoksa 2-3 ay aramı vereyim

PCT girmeden devam edeceksen testoyu kesme sadece sonra devam edersin. Ki ara vermene hiç gerek yok biter bitmez devam et istediğin dozlardan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Normalde kürü bitirdikten sonra, kür süresi + pct süresi toplamı kadar beklemek hem vücudunu dinlendirmek hemde reseptörlerin temizlenmesi için önem arz ediyor.

ben risk alıp yeni ilaçlarla kürüme devam edeceğim dersen, köprü yapabilirsin 3-4 hafta sadece testosteron ile devam edip sonrasında deca yı ekleyebilirsin. 

Kaçıncı kürün, tecrüben nedir, amacın nedir. Tabiki bunları bilmeden konuşuyorum.

Ayrıca şöyle bir tavsiyede bulunayım. Testo bolde küründe sabit doz 16 hafta yapmak çok mantıklı değil. İlaçların peak seviyesine geldikten sonra gelişim çok çok az alıyor. 8-10 haftadan sonra (eğer kür 16 haftaya çıkacaksa) dozaj arttırımı yapabilirsin. Haftalık dozajlarını 1 tık yukarı çek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
merkar, 21 dakika önce yazdı:

Normalde kürü bitirdikten sonra, kür süresi + pct süresi toplamı kadar beklemek hem vücudunu dinlendirmek hemde reseptörlerin temizlenmesi için önem arz ediyor.

ben risk alıp yeni ilaçlarla kürüme devam edeceğim dersen, köprü yapabilirsin 3-4 hafta sadece testosteron ile devam edip sonrasında deca yı ekleyebilirsin. 

Kaçıncı kürün, tecrüben nedir, amacın nedir. Tabiki bunları bilmeden konuşuyorum.

Ayrıca şöyle bir tavsiyede bulunayım. Testo bolde küründe sabit doz 16 hafta yapmak çok mantıklı değil. İlaçların peak seviyesine geldikten sonra gelişim çok çok az alıyor. 8-10 haftadan sonra (eğer kür 16 haftaya çıkacaksa) dozaj arttırımı yapabilirsin. Haftalık dozajlarını 1 tık yukarı çek.

Bu ilk kürümdü.Yaklaşık olarak 3 yıldır spor yapıyorum.19 yaşındayim.Amacım iyi bir hacime gelip öyle definasyon yapmak.Yani 41'42 cm kol ölçüsüyle define yapmak istemiyorum ama yazda geliyor plaj zamani bulk gezmek olmaz diye düşünmüyor değilim 

İlk 10 hafta 500 testo 500 boldenon aldim.Son 6 hafta ise 750 testo 650 bolde civarı gidiyorum.

Bir diğer düşüncem ise Şubattan marta veya nisana kadar yaklaşık 1-2 ay süre boyunca off sezon verip ( 4 aydır şeker vs sokmuyorum vücuda hiç bir şekilde ) beslenmeyi bozup kafama göre takılıp mart veya nisanda definasyon kürüne girmek.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Olmaz :) 

neden olmaz 1-2 ay süre yeni küre başlamak için az bir süre. Pct yapıp normal hormon seviyelerine tam geldiğin anda tekrar küre başlamanı tavsiye etmem. Onun yerine kürünü uzat, ester değiştir tam bir cutting olmasada definisyon yap. Seneye yeni bir kür dizaynı ile yoluna devam edersin. Yaşın da çok genç zaten, hızlı yol almayı herkes ister ama sabırlı olmalısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Bende senin gibi dusunuyodum dostum pct yapip ikinci kure girim diye loving hocayla gorusup vazgectim pct dinlenme derken en az 5 6 ay gerekiyo bu yuzden iki hafta sadece testo alip ikinci bulk kurume girdim bence ara verme devam et bana kalirsa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Tehlike, 1 saat önce yazdı:

500 cypionat
500 deca
200 primobolan

iyimidir arkadaşlar ?

200 primoyu kürden cıkarsan da koysan da kür sonu kazandıgın kütle farkı olcagını zannetmiyorum en az 300-400 e cıkar onu. 2 kez de deca kullandım bana gore boş ilac, tablet + testo kullanırım bidaha deca kullanmam, tabi kisiye gore degisir , decadan baska ilac kullanmayan efsaneler bile var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
oguzdalkilic, 1 dakika önce yazdı:

200 primoyu kürden cıkarsan da koysan da kür sonu kazandıgın kütle farkı olcagını zannetmiyorum en az 300-400 e cıkar onu. 2 kez de deca kullandım bana gore boş ilac, tablet + testo kullanırım bidaha deca kullanmam, tabi kisiye gore degisir , decadan baska ilac kullanmayan efsaneler bile var. 

Deca hakkinda boyle konusmanizin sebebini ogrenebilirmiyim ? Eksisi nedir decanin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Tehlike, Şimdi yazdı:

Deca hakkinda boyle konusmanizin sebebini ogrenebilirmiyim ? Eksisi nedir decanin

Şimdi anlatayım tabi; ilkinde iran marka deca kullandım yüzüme kadar heryerim asırı su topladı, cok iyi kilo aldım ama kalıcı kas kütlesi pek olmadı, net bi sekilde hissettim ki kazandığım kalıcı kütlenin de hepsi testodan dolayıydı. İkinci deca deneme sebebim de iran belki deca konusunda iyi degildir yanılmısımdır dusuncesiydi. Fakat ikinci kullandıgım da aynı sonucu verdi sulu sulu sisiriyor göz boyuyor, kalıcı adam gibi bisey vermiyor insanın eline. Yan etki bakımından da en pis ilac. Deca kullanıp cinsellik konusunda yan etki göreceğime 1000 mg tren kullanır ölürüm daha iyi 😂 suanda tren küründeyim hersey muazzam daha 3. Haftadan. Antremanım duzenli olamadı bi türlü sıkıntılarım vardı. 3 haftada toplasan 6-7 antreman yapabildim fakat hatlar ciziliyor kendi kendine 😂 decada bunların hicbirini goremezsin bos ilactır bana gore. Ama sen kullanırsın efsane sonuclar verir bu isler boyle

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
oguzdalkilic, 11 saat önce yazdı:

Şimdi anlatayım tabi; ilkinde iran marka deca kullandım yüzüme kadar heryerim asırı su topladı, cok iyi kilo aldım ama kalıcı kas kütlesi pek olmadı, net bi sekilde hissettim ki kazandığım kalıcı kütlenin de hepsi testodan dolayıydı. İkinci deca deneme sebebim de iran belki deca konusunda iyi degildir yanılmısımdır dusuncesiydi. Fakat ikinci kullandıgım da aynı sonucu verdi sulu sulu sisiriyor göz boyuyor, kalıcı adam gibi bisey vermiyor insanın eline. Yan etki bakımından da en pis ilac. Deca kullanıp cinsellik konusunda yan etki göreceğime 1000 mg tren kullanır ölürüm daha iyi 😂 suanda tren küründeyim hersey muazzam daha 3. Haftadan. Antremanım duzenli olamadı bi türlü sıkıntılarım vardı. 3 haftada toplasan 6-7 antreman yapabildim fakat hatlar ciziliyor kendi kendine 😂 decada bunların hicbirini goremezsin bos ilactır bana gore. Ama sen kullanırsın efsane sonuclar verir bu isler boyle

Hocam bnde deca küründen çıktım evet yan etkileri pis gerçekten de trenide öyle övdünki melek mübarek :D bildiğim kadarı ile treninde jino,sivilce,saç dökülmesi,karaciğeri yorma erektil disfonksiyon libido düşüşü gibi ciddi yan etkileri var hatta pro olarak bu işi düşünmeyenlere pek tavsiye edilmiyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

ikisi de nor-19 grubu ilaç. ikisi de sayko ilaç. ikisi de kür geçmişi isteyen ilaçlar. ikisini de henüz kullanmadım :D

Kullananlar duyduğum, kendi edindiğim çıkarımlar sonucunda risk/kazanç eğrisi açık ara trenbolon diyor. Fakat eskiler deca yı çok seviyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

@Tehlike primobolan 200mg haftalık dozaj efektif dozun neredeyse yarısı bile değil. en az 400mg hatta 500mg öneririm. kendim 400mg kullanıyorum şuan ve 500 e çıkaracağım.

saydığın ilaçlarla yapılabilecek kür (kür geçmişin de var) şu şekilde olabilir.

1-16 hafta Test C (1-10 hafta 500mg---10-16 hafta 700mg)

1-10 hafta deca (400mg)

6-16 hafta Primobolan (500mg/400mg)

bu şekilde kürün sonunda temiz bir vücutla çıkarsın ve Pct sürecinde çok su kaybı yaşamayacağın için fazla hacim kaybın olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onursnl    1
Tehlike, 14 Ocak 2018 - 12:23 yazdı:

Herkese Merhaba...

Bu 16 haftalık kürde ne kadar büyüdün , ne kadar kilo aldın bilgi verir misin faydasını gördün mü bende bu kürü merak ediyorumda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.