Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

M4jeste

Testo+cjc1295+ghrp6+cardarine

Önerilen İletiler

tolgacan94    213

test ettirebiliyorsan tabi ettir de üründen daha pahalıya gelir diye düşünüyorum :D ilk küründen bu işlere giren birisi ile ilk defa karşılaşıyorum bir deneseydiniz başta belki steroid işini sevmeyeceksiniz sonuçta garantisi yok değil mi. 12 Hafta gibi planlayıp kür gidişine göre 16 ya kadar çıkarmak mantıklı o vakit.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

M4jeste    65

Lohusa kadınlar gibiyim zaten sabah kalkıyorum kafamda soru işaretleri "yapmasam mı, kendime geldikten sonra "yapacağım, salona gidiyorum "kesinlikle yapmalıyım falan :D uygun bi yer bulursam hepsini kontrol edicem bulamazsam testoyu ederim sadece

Dediğiniz mantıklı yola 12 hafta diye çıkıp durumu değerlendirmek daha iyi  ben 16 yapacaktım ilk 8 sadece testo son 8 peptidlerle beraber bu şekilde 2 kur yaparım diye düşündüm ama birkaç yerde 14 hafta üzeri kürlerde kür içi hcg şart şeklinde okudum ve vazgeçtim 16 haftadan açıkçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Test c yi pisirme konusunda ne kadar arastirma yaptin bilmiyorum ama umarim pisirebilirsin. Ben yurtdisinda dahi bazi maddelere ulasmakta sikinti yasadim zar zor toplamistim. Sansliysan amazondan siparis verip girer. Bi oneri filtre kullanmadan kesinlikle onu vucuduna sokma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
xeaven, Bir saat önce yazdı:

Test c yi pisirme konusunda ne kadar arastirma yaptin bilmiyorum ama umarim pisirebilirsin. Ben yurtdisinda dahi bazi maddelere ulasmakta sikinti yasadim zar zor toplamistim. Sansliysan amazondan siparis verip girer. Bi oneri filtre kullanmadan kesinlikle onu vucuduna sokma

Netleştirdim aslında ama hala araştırıyorum tüm forumları inceledim diyebilirim :D şuan sadece şırınga filtresi bulmakta zorlanıyorum az önce eve geldim filtre arayışındaydım yarın haber gelecek olmazsa onuda yurt dışından alıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
tolgacan94, 44 dakika önce yazdı:

http://www.orlabmarket.com/urun/Millex-GP022mPES50mmHBHBfbRS1050c5ae8c6d6c2

kullanacağınız boya göre filtreyi seçip alabilirsiniz.

Steril olmasi gerekiyor ben baktigimda 100lu paketti uygun filtreler burdan fiyat 90 euroydu sanirim bunlar 10lu fiyat nedir bilmem ama steril degil sanirim

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
tolgacan94, 26.01.2018 - 20:49 yazdı:

http://www.orlabmarket.com/urun/Millex-GP022mPES50mmHBHBfbRS1050c5ae8c6d6c2

kullanacağınız boya göre filtreyi seçip alabilirsiniz.

Aldığım en yüksek fiyat bunlar hele pvdf filtreler uçuk O.o

xeaven, 26.01.2018 - 21:31 yazdı:

Steril olmasi gerekiyor ben baktigimda 100lu paketti uygun filtreler burdan fiyat 90 euroydu sanirim bunlar 10lu fiyat nedir bilmem ama steril degil sanirim

Steriller ama astronomik rakamlar 😱

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1
tolgacan94, 26.01.2018 - 12:31 yazdı:

Bu tarz maddeler şansa geçebiliyor kargo ile gelirken gece vakti ucağı inmiş olursa xrayden geçirmeyebiliyorlar  fakat eğer x rayden geçirirlerse ve şüphelenirlerse hoş sonuçlar ortaya cıkmaz. Gümrükten bu maddeleri geçirmeye çalışırken yakalanmak uyuşturucu madde geçirirken yakalanmakla aynı cezadadır bilginiz olsun. Risk sizin :)

Hocam siz daha iyi bilirsinizde SARM konusunda da aynı mı? Çünkü daha research chemical olarak geçen ürünler bunlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Ilk deneme 40ml/250mg hazır B| 10 ml lik bi kısmı şuan süzülüyor inanılmaz zahmetli bir iş bilseydim eğer muhtemelen hiç girmezdim :D

20180409_203558.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Dün 4. iğneyi vurdum şuana kadar 2 kilo kadar aldım antrenmana 2 sefer aç gitmek zorunda kaldım ama ikisindede pump oldu garip bi şekilde bench presste düşüş yaşıyorum diğerleri artışta  ayrıca tahlilde yaptırdım sonuçları ptesi alıcam burayada atarım  ufakta bi sorum olacak penisin kafasında sürekli bi ağrı var odaklandığımda hissedilen bi ağrı  testo etkisi midir bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

bugün aldım 4-5 günde çeyrek arimidex yutuyorum. free testo bakmamış şu durumda proviron için birşey söylenebilir miAAAA.thumb.jpg.5ce60b61e41fe3cfdd796747fa5577d7.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

e2 nin referans aralığının üst sınırı 20 pg/mL olması enteresan. Şuna kadar gördüğüm üst sınırlar 40-55 civarıydı.

ama yinede 66pg/ml yüksek bir değer. tabi bunu vücudun verdiği tepkiyi bilmeyerek konuşuyorum. kendim içim 50pg/ml üstünde fazlaca su tutumu oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Üroloji bölümünden yaptırdım testi şuana kadar herşey normal yalnız bugün görüştüğüm bi bayan kilo vermişsin dedi yaklaşık 1 aydır görüşmüyoruz ama ben 2 kilo aldım 🤔 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

ilk peptid enjeksiyonu az önce yaptım, sanırım fazla sıktım kızardı biraz buda hayırlı olsun :)) yalnız enjekte ederken her zerreyi hissettim yaktı resmen

@DeMoNhUnTeR bahsettiğin suyu aldım oksamen den 3,5tl gibi birşeydi

@tolgacan94 hocam dediğin gibi ilk seferde 30iu(300mcg) vurdum cjc1295, yarında ghrp6 da aynısını yapıp sonrasında ikisindende 10iu gecelik vurucam. baş dönmesi halsizlik gibi belirtiler yaşamadım insülinde böyle olacağını söylemiştiniz o sebepten

34135726_10216425004807010_6265079742546837504_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Enjektörü çıkarıp dışarı kaçma veya varsa kanama kesildikten sonra kıyafetinin üstünden 10-20 saniye hafifçe buz aküsü bastır hocam. Hem acını alır hem de sismesini önler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Şükür öyle birşey olmadı ne kanama ne ilaç dışarı çıktı zaten baya yavaş yaptım enjekteyi yaktığı için enjeksiyon bittikten sonra da hemen çıkarmadım iğneyi yalnız enjeksiyon yerine dokunduğumda acıyor hala sanırım ilk kez karından iğne yaptığım için alışana kadar sürecek 

Gece de bir sürü rüya gördüm ne hikmetse :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

7. hafta test sonucu testo peak seviye sanırım. 8 gündür proviron 25mg alıyorum günlük ve testten önceki gün 0,50 arimidex almıştım. eğer parayı denkleyebilirsem peptidlerle beraber + boldeon ekleyip 16-24 hafta gibi planlıyorum

34047254_10216430980236392_467565245242540032_n.jpg

tarihinde M4jeste tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
M4jeste, 13 dakika önce yazdı:

7. hafta test sonucu testo peak seviye sanırım. 8 gündür proviron 25mg alıyorum günlük ve testten önceki gün 0,50 arimidex almıştım. eğer parayı denkleyebilirsem peptidlerle beraber + boldeon ekleyip 16-24 hafta gibi planlıyorum

34047254_10216430980236392_467565245242540032_n.jpg

e2yi nasıl 66dan bu değere çektiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

O tahlilden bu yana 3.25mg arimidex 200mg proviron içtim. Arimidexi düzensiz içtim 3 4 günde çeyrek şeklinde sonra göğüste acı hissedince son 1 haftada 3 kere 0.50 içtim. Testo etki artırmak için de proviron a başladım 1 hafta önce ama östrojen düşürmesi dışında bi fayda görmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

arkadaşlar az önce bi enjeksiyon yaptım ama korkarak yaptım açıkçası sağ kalçama vurdum damar kontrolü için pistonu geri çektiğimde şırıngaya hava yerine garip bi sıvı doldu iğneyi çıkarıp değiştirdim şırıngaya gelen şeyi dışarı akıttım (çok ufak bi kısmı kalmış olabilir) ve sol kalçadan yaptım iğneyi 3ml enjeksiyon yaptım testo ve evigen 2ml iğneyi çıkardığımda normalden çok fazla kan geldi sildim falan şuan ufak bi ağrı var. bu sıvı nedir ödem mi başka birşey mi?:o

34193147_10216438865073508_1161030188113330176_n.jpg 34276632_10216438864553495_6299317495253696512_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Sanki biraz daha zor girdi iğne ve kalçam kasıldı. Kasılma durana kadar bekleyip devam ettim kontrol için çekince bu sıvı geldi biraz sümüksü birşey 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

İltihap hocam.

Yalnız işin garip tarafı sen gayet enjektörü sokmuşsun sıvıyı çekmişsin sonra enjeksiyon yapmışsın falan. Hiç mi canın acımadı hocam? Ben şuurumu kaybediyorum ödeme denk gelince hayattan kopuyorum acıdan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Normalden fazla acıdı ama öyle çok değil sağ da oldu bu durum çıkarıp soldan yaptım. 2 gündür çinko içmiyorum bittiği için bugün alabildim alakası var mıdır acaba. Çok titiz davranıyorum enjeksiyonlarda ve 7. Haftam ilaç steril olmasa bu zamana kadar çıkmaz mıydı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.