Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eugen Sandow

Eugen Sandow geri döndü...

Önerilen İletiler

Merhabalar efenim ben deniz moderatör Eugen Sandow, uzun zamandır forumda ve sosyal ağlarda aktif değildim. Peki bu süre zarfı içinde neler yaptım...

- Durumu özetlersek; Maalesef üzülerek söylüyorum 2014 ekim ayının 1. haftasında sporu bırakmak zorunda kaldım. Bunu bahaneye bağlamak istemiyorum okul yada iş yoğunluğundan farklı sporlara merak sardım. Kampçılığa ve otostopla şuana kadar 20 ile yakın yerleri gezdim gördüm ilk yurt dışı deneyimi de yaşadım Gürcistan 5 şehir.

Şimdi efenim ben tekrardan başladığım noktaya geri döndüm 65 kilo tembel tenekeye malum sporu bırakınca ve kamp hayatı derken bi 10 kilo kaybım oldu tekrardan spora başlayacağım tek hedefim tembel tenekeden kurtulmak önerileriniz nedir, ne yapayım?

Gece uzun, mevzu derin :)

Edit: Neredeyse 1 yıl olacak

[attachment=0]11895026_485056415005485_4426182311047371810_o.jpg[/attachment]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247

vayyyyyyyyyy hocam özlettin yaaa nerelerdesin sen :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    35

Eugen Sandow değil EFSANE geri dönmüş özlettin hocam @roidmax hoca yokluğunu pek aratmasada :P

şaka bir yana baya uzak kaldın dönüşün muhteşem olacak inş hadi bakalım 8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    795

hoş geldinnn kış geldi 6,7 aya 65 olur 85 merrak etme hocamm :D nasıl gürcistan bende istiyorum gitmeyi çok anlatır mısın biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vayyyyyyyyyy hocam özlettin yaaa nerelerdesin sen :D

Sırt çantasını aldık hocam o yol senin, bu yol benim birazdan fazla gezdim dolaştım geldim. Yani durumu özetlersem 'veni vidi vici' :)

Eugen Sandow değil EFSANE geri dönmüş özlettin hocam @roidmax hoca yokluğunu pek aratmasada :P

şaka bir yana baya uzak kaldın dönüşün muhteşem olacak inş hadi bakalım 8-)

Çok teşekkür ederim utandım şimdi efsane falan :P @roidmax yokluğumu aratmadığın için teşekkür ederim :)

Evet baya bi uzak kaldım bayadır da antrenmansızım spora başlamadan önceki halime döndüm, artık başlamanın zamanı geldi :)

hoş geldinnnn bu forumu seninle tanıdım snnn konularla sevdim gürcistan nasıl anlatsana biraz maceralarıda :D8-)

Hoş buldum american-story ilgin için çok teşekkür ederim :)

hoş geldinnn hocam :)

Hoş bulduk forbit teşekkür ederim :)

hoş geldinnn kış geldi 6,7 aya 65 olur 85 merrak etme hocamm :D nasıl gürcistan bende istiyorum gitmeyi çok anlatır mısın biraz

Hoş buldum SPECTRE teşekkür ederim, kış geldi hacimlenme dönemi başlasın artık :)

Gürcistan'ı soran dostlarım sizlere kısaca özet geçeyim; Pasaportsuz kimlik ile giriş yapabilirsiniz. Pul parasının ücreti 15 TL'dir.

- Ucuz yollu gezmek istiyorsanız iyi bir tercihtir. Yaşam, ulaşım, yeme/içme, alkol ve sigara ucuz.

- Dezavantajı yemek kültürleri yok onu baştan söyleyeyim :D biz sabahları yumurta, patates ve kaşar alarak kendimizi omlet yapıyorduk, akşamları ise fast-food kfc yada mc donald's yapıyorduk. 3,60-3,90 lariye ucuz menüler var. Yada süper marketlerden makarna alıyorduk.

- Batum eğlence şehri kumar, club ortamını seviyorsanız Batum size göre bu arada biz Batum hiç gezemedik sadece konaklama amacı sahilini kullandık.

- Kutaisi'de arkadaşımın, kız arkadaşı vardı onlarda kaldık 1 gece geçirdik sessiz, sakin bir yer turistlik bölge değil.

- Tiflis muazzam 2-3 gün max. 4 gün geçirebilirsiniz gezilecek güzel yerleri var.

- Kazbegi'ne tırmandık.

- Şehir de ulaşım ucuz metro kartı 2 lari yani 2,50 liraya aldık. Metro 50 tetri, otobüsler ve minibüsler 40 tetri yani 60 kuruş falan.

- Alkoller ve sigaralar yarı fiyattan daha da ucuz.

Şimdilik söyleyeceklerim bunlar merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz yada facebooktan ekleyebilirsiniz beni :)

http://www.facebook.com/eraybayar.eb

[attachment=1]11217529_485058661671927_5158672794910753779_n.jpg[/attachment]

[attachment=0]11898526_485059908338469_3918561715407215961_n.jpg[/attachment]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    50

Tekrar foruma hoş geldin hocam. Foruma katkı sağlamaya hep beraber devam :) :)

Umarım istediğin forma kısa sürede ulaşırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.261

Hoş geldin yeter bu kadar tatil hadi spor salonuna marş marş :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tekrar foruma hoş geldin hocam. Foruma katkı sağlamaya hep beraber devam :) :)

Umarım istediğin forma kısa sürede ulaşırsın.

Hoş buldum roidmax teşekkür ederim durmak yok yola devam, tek sıkıntım eskisi gibi beslenme yapamayacağım :)

Hoş geldin yeter bu kadar tatil hadi spor salonuna marş marş :)

Emir büyük yerden geldi ağırlıklar beni bekler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
yeni konuları bekliyoruzz hocamm

kesinlikleee :!::!::!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kesinlikleee :!::!::!:

Elimden geldiğince siz saygı değer üyelerimize en iyi konuları açacağım tabii ki olmazsa olmaz motivasyon videoları da! :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merakla bekliyoruz abi instagram çok pasif kaldı canlandırın bi zahmet 8-)8-)

Önerin için teşekkür ederiz american-story malum çağrı merkezinde çalışıyorum 14.00-23.30 vardiyasındayım yoğun oluyorum vakit bulamıyorum, bu aralar konu açmam biraz aksayacak gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
merakla bekliyoruz abi instagram çok pasif kaldı canlandırın bi zahmet 8-)8-)

Önerin için teşekkür ederiz american-story malum çağrı merkezinde çalışıyorum 14.00-23.30 vardiyasındayım yoğun oluyorum vakit bulamıyorum, bu aralar konu açmam biraz aksayacak gibi.

olsun biz beklemedeyiz hocamm ;)8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.