Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mustafa32323

sizce küre girmelimiyim ?

Önerilen İletiler

Aygırcan    1

bir kür için en az 3-3.5 senelik bir alt yapı gereklidir arkadaşlar onun dışında yapacağınız 6-8-10-12 haftalık kürlerle malesef hiç bir yere varamazsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237
Merak ettim biraz açar mısınız!

Hiç bir yere varamazsiniz dediniz ,

6-8-10-12 haftalık kurlerde ?

Avukkatlığı gibi olmasın ama benim dediklerinden anladığım @KenanvuraL hocam kütlenin kalıcı olması adına kür sonrası bile. Yani temeli attıktan sonra denilen haftalarda elbet çok ciddi olmasa da belli bi takım sonuçlar alınabilir ama aksi halde temeli sağlam atılmamış ev en ufak sarsıntıda çökmeye müsait dir. Ben böyle anladım en azından belki hocamın daha farklı eklemek istedikleri olabilir. :roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Cevap için teşekkürler ederim o zaman şöyle bir soru daha yöneltelim. 3 senelik spor geçmişi olan bir arkadaş var ve 1-2 aylık spor geçmişi olan arkadaş 12 haftalık kür de alış - veriş nasıl sonuçlanır.

Şansen " hiç bir yere varamazsiniz " bu cümleyi yok sayıyorum. Düzenli beslenme sıkı bir çalışma steroid yada peptid ile bence başarılı bir sonuç elde edilir. Kutle bence bu şekilde de kalıcı olabilir. ℅10-15 feragat edilebilir.Yıllarca spor yapmış emek vermiş biri dahi olsa sporu bıraktığında 1-2 sene sonra o kişi de sönüyor yada senin tabirinle çöküyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Cevap için teşekkürler ederim o zaman şöyle bir soru daha yöneltelim. 3 senelik spor geçmişi olan bir arkadaş var ve 1-2 aylık spor geçmişi olan arkadaş 12 haftalık kür de alış - veriş nasıl sonuçlanır.

Şansen " hiç bir yere varamazsiniz " bu cümleyi yok sayıyorum. Düzenli beslenme sıkı bir çalışma steroid yada peptid ile bence başarılı bir sonuç elde edilir. Kutle bence bu şekilde de kalıcı olabilir. ℅10-15 feragat edilebilir.Yıllarca spor yapmış emek vermiş biri dahi olsa sporu bıraktığında 1-2 sene sonra o kişi de sönüyor yada senin tabirinle çöküyor.

Zira şöyle bir durum var yeni sorunuza istinaden gözle görülür örnek vermek istiyorum. Beşiktaşlı futbolcu '' ALPAY '' her halde hepimiz tanır biliriz. Bu adamın ciddi bir spor geçmişi vardı kendisi 42 yaşında vücuduna anabolik yada peptid ne kullandığını bilmiyorum ama bu ilaçları soktu ve sonuç aşağıda ki gibi. Aynı ilaçları 1,2 aylık kişi vücuduna soksa sizce sonuç ne olurdu ? Sus tutmaktan başka ? O yüzden bence de alt yapı çok önemli eee haliyle alt yapıda zamanla kazanılan bir şey o yüzden @Aygırcan hocamızın üstü kapalı dediğine gelmekte konu tekrar. Evet çok net konuşmuş bir yere varamazsınız gibi ama demek istediğine her açıdan bakacak olursak anlatmak isteiği şey aslına farklı olduğunu görüyorum ben.

044_48e24.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Kullanan kişi boy kilo yaş olarak benzerlik gosterdigi taktirde gene söylüyorum. Aynı etkiyi alamasa bile ℅10-15 bi tık altı olur. Kıyaslama yaparken bunlarda önemli ornek illaki verilir. Küçük çaplı bir araştırma ile bir sürü örnek çıkartabilirim bende size. Önemli olan sporun devamının gelmesi. sizin tarafınızdan verilen keskin cevaplar için bilimsel hiç bir kanıt yok. Varsa lütfen paylaşın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Kullanan kişi boy kilo yaş olarak benzerlik gosterdigi taktirde gene söylüyorum. Aynı etkiyi alamasa bile ℅10-15 bi tık altı olur. Kıyaslama yaparken bunlarda önemli ornek illaki verilir. Küçük çaplı bir araştırma ile bir sürü örnek çıkartabilirim bende size. Önemli olan sporun devamının gelmesi. sizin tarafınızdan verilen keskin cevaplar için bilimsel hiç bir kanıt yok. Varsa lütfen paylaşın.

Sporcu geçmişi olan ile olmayan birey arasında %10-%15 lik gelişim örnekleri paylaşmanızı rica edebilir miyim sizden @KenanvuraL hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Yalnız önce iddaa edilen hiç bir yere varamazsiniz olayını bilimsel olarak istiyorum ben de. Suan araştırmaya başladım en kısa zaman da buraya paylaşımda bulunurum. %10-15 lık ten kastım kur sonunda kazanılan kas oranıdir. ben 10-15 dedim diye illa bu oran 10-15 de kısıtlı kalmaz.sonu bilimsel olmayan hiçbir şeyin (sözlü yada görsel) doğruluk payı yoktur. Bana göre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237
Yalnız önce iddaa edilen hiç bir yere varamazsiniz olayını bilimsel olarak istiyorum ben de. Suan araştırmaya başladım en kısa zaman da buraya paylaşımda bulunurum. %10-15 lık ten kastım kur sonunda kazanılan kas oranıdir. ben 10-15 dedim diye illa bu oran 10-15 de kısıtlı kalmaz.sonu bilimsel olmayan hiçbir şeyin (sözlü yada görsel) doğruluk payı yoktur. Bana göre

Cümlenizin son kısmına harfiyen katılıyorum. %10-%15 ne kadar gr ? kg ? kas kütlesi öncelikle buradan başlamak lazım kendi 6 yıllık deneyimlerime bakacak olursak %15 üzei gelişim gösteren çooook insan tanıdım üstelik spor hayatı öyle böyle ciddi spora kürle başlayan kamikazeler tanıdım diyebilirim ki %15 veya üstü gelişim sergilediler ama kişisel gelişim değildi bu steroid sihirli bir değnek arkadaşlar gelişim sağladık sanıyorum ama o dışardan görününlerin iç kısmının 10 kg aldıysak bildiğiniz 4,5 kg su .. Sonra diyorlar ki kalıcı kas kütlesi olan ilaç yok mu şu mu bu mu beslenmeyi kes ilacı kes özellikle testoyu dünyada ki her vücud eksiye düşer çok net. Hiç ilaç görmemiş bir vucuda ilacı sokunca %50 patlamada yaparsın ama ilaç bittiği an amatörlüğünde etkisiyle eski haline dönmesi 4 bilemedin 5 ay. Ha kalıcı nasıl oluyor ? yıllardır kür yapıyorsanız spor yapıyorsanız bir yerden sonra o kütle üzerinize yapışmaya başlıyor tek değişen vücudun yağlanması ama her şey allta hazır kalıor yine küre girdiğinizde kas hafızası deniyor ona ama ben zaten allta herşey hazır bekliyor diyorum sadece marşa basıyoruz motor çalışmaya başlıyor ve yağ yakıp kas içi su tutmaya başlayınca ha tamam olduk diyoruz.

Uzatmanın hiç bir anlamı yok Türkçe çok ucu açık nasıl bakarsan öyle görürsün evet keskin cümleler bu spor için ne kadar kullanılır kullanılması ne kadar mantıklı tartışılır çünkü herkesin kendine göre doğruları var ama doğru her daim tektir.

Uzun lafın kısası böyle haydi rast gele. :crs:col

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Resimdeki arkadaş 3 yıllık bir spor geçmişi olmamasına rağmen steroid ile bence gusel bir gelişim sağlamış. Ve 8 haftada gerçekleştirilmis başka sitelerde de örnekler var lakin resim olmadığı için inandırıcılığı yok. Son olarak video linkine de bakabilirsiniz.

[attachment=0]Screenshot_20160524-135136.png[/attachment]

Dediğim gibi futbolcu örneği olduğu gibi bu tarz örneklerde cok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Dediğin gibi benim de şuan verebilecek çok cevabım var ve hazır kullandığım kelimelerde alt yapı gereksizdir gibi bi kelime geçmiyor gecmezde sadece alt yapısızda gelişim sağlanır gayet açık ve net. Kısmetse 12- 13 hafta sonra kendi resimleri mi de paylaşınca (SUSUZ) ne demek istediğim anlaşılır.

Amaç bilgi paylaşımı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    20
Resimdeki arkadaş 3 yıllık bir spor geçmişi olmamasına rağmen steroid ile bence gusel bir gelişim sağlamış. Ve 8 haftada gerçekleştirilmis başka sitelerde de örnekler var lakin resim olmadığı için inandırıcılığı yok. Son olarak video linkine de bakabilirsiniz.

[attachment=0]Screenshot_20160524-135136.png[/attachment]

Dediğim gibi futbolcu örneği olduğu gibi bu tarz örneklerde cok.

Bu arkadaşın önceki hali var mı ? bazen öncesi sonrası fotoğraflarında öncesi daha iyi olan tipler görüp acaba sorun bende mi diyorum :lol:

Ayrıca @KenanvuraL hocam fikirlerinize her zaman saygım var ki değerli yorumlarınızı dikkate alırım ama @Bay-T hocam ile aynı dili konuşmusunuz zaten.

Adam 74 kg 79 oldum demiş bunun 5 kg su zaten :D:D:D Bunu gelişim olarak değerlendireilirmiyiz sizce ? :roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Forum un neresi olduğunu tahmin etmiştinizdir. İsim vermek istemedim.site de var ordan bakabilirsiniz detaylı bir şekilde yazmış hatta sonra başka kürde yapmış. Emin olun tüm forumdaki arkadaşlarin yorumları da benim için önemli. ama gerçekçi olalım. Olayları direk kestirip atmak ne kadar doğru.Yağsız ve su tutmadan hacim almak zaten dünyada mümkün değil. Sporun devamı geldiği taktirde sorun olmaz kutle kalici olur :) muhabbet baya bi uzadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Forum un neresi olduğunu tahmin etmiştinizdir. İsim vermek istemedim.site de var ordan bakabilirsiniz detaylı bir şekilde yazmış hatta sonra başka kürde yapmış. Emin olun tüm forumdaki arkadaşlarin yorumları da benim için önemli. ama gerçekçi olalım. Olayları direk kestirip atmak ne kadar doğru.Yağsız ve su tutmadan hacim almak zaten dünyada mümkün değil. Sporun devamı geldiği taktirde sorun olmaz kutle kalici olur :) muhabbet baya bi uzadı.

Uzadı evet bencede baya uzamış hatta hepsini tek tek okudum :crs:dus benim diyeceğim ise şunlar;

Misal bir su isteyeceğiz arkadaşımız'dan ..

1- ŞU SUYU VER

2- ŞURADAN SU VERİR MİSİN ?

İki seçenek de suyu isteyene getirecek değil mi ? ama birisi itici diğeri daha naif işte @aygırcan hocanın ki 1. şıktaki gibi olmuş aslında dediği doğru ama keskin konuşmuş. Bende her zaman şunu savunuyorum kişiler spor hayatına ufak yaşlarda start vermeli gidebildiği yere kadar genetiğinin nimetlerinden yararlanarak gitmeli en son tıkandığı ve egosunu yenemeyip '' YAA BEN DAHA İYİSİNİ YAPARIM '' diyerek ilaç hususuna bulaştıktan sonra o adamın sırtı yere gelmez ama günümüzde vallahi billahi salonlarda ağzı süt kokuyor çocuğun elinde kür listesiyle gelmiş. Lan 5 dk önce playstation cafede hesabına PES oynuyordun ne ara öğrendin steroidi vücudu. Hele biz Türkler için kolay yoldan hedefe gitmek gibisi yok ama herkes bir şeyi unutuyor ! Sonu hüsran. İlaç anabolik olsun peptid olsun bir emaneten giyilen bir ceket gibidir. O giyilen gece düğün davet biter ceketi nasıl aldıysan tekrar yerine asarsın buişi ben böyle değerlendiriyorum.

Benim altın önerilerim;

1- Küre girecek arkadaşın maddi problemi olmayacak

2- Zaman sıkıntısı olmayacak

3- uyku problemi olmayacak

4- Çok sıkı diyet yapacak iradesine yenilmeyecek

5- Bu iş zengin sporu olduğu kadar mutfak sporu sadece kür ile iş bitmiyor mutfağada ciddi yatırım yapacak para sıkıntısı olmayacak

6- Kür öncesi en kötü benim kişisel görüşüm 2 yıl kendini her anlamda spora verecek

Bu maddeler hepsine tamam ise bireyler o zaman gönül rahatlığıyla girip kür sonrası şıklara geçecek;

1- Sporunu asla ihmal etmeyecek

2- gece hayatı olmayacak alkol,uyuşturucu vb.

3- Kendi anatomisini ezberlemiş olacak kendi kendinin doktoru diyetisyeni antrenörü olacak

4- Kür sonrası psikolojisini iyice çözmüş iniş çıkışlarda psikolojik depresyon yaşamayacak

5- Egosuna hakim olacak

6- Asıl kür kür bitince başlıyor beslenmeyi kesmeyecek ve üstüne koyarak ilerleyecek

vs vs diye gidiyor.

Bu konuda böylece kapanmış olsun bence :as:kol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Valla kusura bakmayın katılmıyorum düşüncelerine su örneği olarak sonuç aynı değil yapılabilir. Çocuk örneğine gelince sonuna kadar haklisiniz steroidlerin belirli bir yaş sınırı var aynı düşüncedeyim. altın önerilerin de güzel olması gerekenlerdir. Bence de kapadık bitti. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valla kusura bakmayın katılmıyorum düşüncelerine su örneği olarak sonuç aynı değil yapılabilir. Çocuk örneğine gelince sonuna kadar haklisiniz steroidlerin belirli bir yaş sınırı var aynı düşüncedeyim. altın önerilerin de güzel olması gerekenlerdir. Bence de kapadık bitti. :kah

Kür ve spor kariyerinizi bilmem ama ben kendimden bahsedeyim 48 yaşıdayım geçirdiğim kür sayısını hatırlamıyorum ardımdan gelen arkadaşların geçirdiği kür sayılarını hiç mi hiç hatırlamıyorum ama önerilerimi katılın yada katılmayın ben sizinkilerin hepsine saygı duyuyorum o örneğini verdiğiniz steroid sitesindeki adama gelişmiş vs vs diyen adam bu spordan gram anlamıyordur yaptığı idman görüntülerini inceledim youtube dan aynı kişiyse zaten çocuk bb ye tepki olarak doğmuş hocam :nol Öyle bir idman sistemi şekli 48 senede ilk defa denk geldim. bi arkadaşımız demiş kilonun 4ü su diye eee gerçekten bu böyle ? siz kas kütlesini öyle 5,10 günde artan birşeym i sanıyorsunuz ? kas bu ya kas et ? vücudu et dokularını geliştirmesi 5,10 cm almak o kadar kolay mı ? Steroid ve tüm icad edilmiş resöptör odaklı ilaçların 1.cil ve ana görevleri kas içinde suyu tutmalarıdır bunu yapmıyorsa ilaç çalışmıyordur zaten. yani ben ilk başta dedim @aygırcan hocaya bir takım söylemlerde bulunurken haklı mı acaba diye ama o verdiğiniz örnekten sonra ve onu savunmanızdan sonra aklımda ki size dair tüm tabuları yıktınız :?:sig

En ufak örneklerden birisi.

Çok değil 2,3 gün günde 1 tablet anapolon alalım 3 gün sonra arizona kertenkelesi gibi olan adam afrika antilobuna döner vücud suyu tuttuğu için ama 4. günde ilacı kessin 5. günde idrar yoluyla o suyu sadece 1 bilemedin 2,3 günde atar sonra saroz zarganasına döner.

Şimdi spor da bir şahsi fikir vardır birde sizin ilk mesajlarınızda savunduğunuz bilim vs vs altı dolu kısımlarla savunulan şeyler. Bu dediğinizi bilim adamları görse bence bb desteklemeyi bırakır emekliye ayrılırlar. :lol::D:dus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Kür ve spor kariyerinizi bilmem ama ben kendimden bahsedeyim 48 yaşıdayım geçirdiğim kür sayısını hatırlamıyorum ardımdan gelen arkadaşların geçirdiği kür sayılarını hiç mi hiç hatırlamıyorum ama önerilerimi katılın yada katılmayın ben sizinkilerin hepsine saygı duyuyorum o örneğini verdiğiniz steroid sitesindeki adama gelişmiş vs vs diyen adam bu spordan gram anlamıyordur yaptığı idman görüntülerini inceledim youtube dan aynı kişiyse zaten çocuk bb ye tepki olarak doğmuş hocam :nol Öyle bir idman sistemi şekli 48 senede ilk defa denk geldim. bi arkadaşımız demiş kilonun 4ü su diye eee gerçekten bu böyle ? siz kas kütlesini öyle 5,10 günde artan birşeym i sanıyorsunuz ? kas bu ya kas et ? vücudu et dokularını geliştirmesi 5,10 cm almak o kadar kolay mı ? Steroid ve tüm icad edilmiş resöptör odaklı ilaçların 1.cil ve ana görevleri kas içinde suyu tutmalarıdır bunu yapmıyorsa ilaç çalışmıyordur zaten. yani ben ilk başta dedim @aygırcan hocaya bir takım söylemlerde bulunurken haklı mı acaba diye ama o verdiğiniz örnekten sonra ve onu savunmanızdan sonra aklımda ki size dair tüm tabuları yıktınız :?:sig

Çok değil 2,3 gün günde 1 tablet anapolon alalım 3 gün sonra arizona kertenkelesi gibi olan adam afrika antilobuna döner vücud suyu tuttuğu için ama 4. günde ilacı kessin 5. günde idrar yoluyla o suyu sadece 1 bilemedin 2,3 günde atar sonra saroz zarganasına döner.

Şimdi spor da bir şahsi fikir vardır birde sizin ilk mesajlarınızda savunduğunuz bilim vs vs altı dolu kısımlarla savunulan şeyler. Bu dediğinizi bilim adamları görse bence bb desteklemeyi bırakır emekliye ayrılırlar. :lol::D:dus

tumblr_mk70v8snXv1qzqbm3o6_250.gif

giphy.gif

giphy.gif

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    20

@american-story son nokta olmuş gerçekten yorumlar efsane. ;):yar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KenanvuraL    1

Bende sizin düşüncelerine saygi duyuyorum. Ben o örneği bir varsayım olarak gösterdim çeşitlendirmek kişinin elinde. Benim ilk savunduğum neydi oraya bakabilirsiniz. Yaş 29 steroidler hakkında sizin kadar bilgim yok klavye de hava atma gibi bir niyetinde yok. İlk başta arkadaşın orda dediği kelime yanlış sadece hiç bir katkı olmaz diyor. Durust olalım biraz , katkısı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
Bende sizin düşüncelerine saygi duyuyorum. Ben o örneği bir varsayım olarak gösterdim çeşitlendirmek kişinin elinde. Benim ilk savunduğum neydi oraya bakabilirsiniz. Yaş 29 steroidler hakkında sizin kadar bilgim yok klavye de hava atma gibi bir niyetinde yok. İlk başta arkadaşın orda dediği kelime yanlış sadece hiç bir katkı olmaz diyor. Durust olalım biraz , katkısı olur.

Merhaba tüm mesajları dikkatle inceledim ve okudum ben x kişinin değil tüm kişilerin haklı olduğunu düşünüyor ve bu konuyu daha fazla uzatmamak adına

muhabbetin burada sonlanmasını rica ediyorum. Hepinizin yorumları bu forum için çok önemli ve burada ardınız dan gelen arkadaşların gelişimi açısından da öyle.

@KenanvuraL yorumlarınız da haklısınız bu konuda keskin çizgiler ile sonlanmamalı hiç bir söylem.

@Aygırcan hocamızın dediklerinin de arkasındayım söylem biraz garipsenmiş demek istediğinin geçte olsa anlaşıldığı kanısındayım.

Keyifli forumlar. :kah

Not : Konu özüne dönebilir aksi halde tarafımca kitlenecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba tüm mesajları dikkatle inceledim ve okudum ben x kişinin değil tüm kişilerin haklı olduğunu düşünüyor ve bu konuyu daha fazla uzatmamak adına

muhabbetin burada sonlanmasını rica ediyorum. Hepinizin yorumları bu forum için çok önemli ve burada ardınız dan gelen arkadaşların gelişimi açısından da öyle.

@KenanvuraL yorumlarınız da haklısınız bu konuda keskin çizgiler ile sonlanmamalı hiç bir söylem.

@Aygırcan hocamızın dediklerinin de arkasındayım söylem biraz garipsenmiş demek istediğinin geçte olsa anlaşıldığı kanısındayım.

Keyifli forumlar. :kah

Not : Konu özüne dönebilir aksi halde tarafımca kitlenecektir.

Hocam teşekkürler anlayışınıza sığınıyoruz. Hem biz bu forumun en sıkı dostlarıyız biz tartışırız ama dostluğumuz baki. ;)

Değil mi @KenanvuraL hocam :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Abiiii sana helal olsun ya efsane bağlamışsın konuyu resmen mutlu oldum ama ben niye yokum bende bu ailedenim ahahahahaha ya bu forumu sırf bu yüzden seviyorum resmen evimin sokağı gibi büyüdüğüm mahalle gibi tartışssakta kavga etsekde fikirler ayrıda olsa her zaman bir araya gelmeyi başarıp disiplini bozmuyoruz ve yapılan tartışmalardan bile ders çıakrıyoruz helal olsun valla. konuyu açan arkadaş nerelerde ya kendide görünce konuyu ne olmuş diyecek hahahaa :lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.