Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

Testo- tren -bolde- danabol kürü için kür esnası koruyucular ne almalıyım ?

Önerilen İletiler

Mucoo    36

Testo E.  17 hafta 750 mg

Tren E. 12 hafta 400 mg

Bolde 15 hafta 750 mg 

Danabol 6 hafta 40-50 mg

Kürdeyken saclarm cok dökülür sivilcelerm cok cikar hangi koruyuculari almalıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tren    7

Bu oranlarla yapılacak kür için en az 3 kez kür deneyiminizin olması gerekmektedir ve bu deneyimlede bu kürdeki koruyucu preparatları bilmem gerekir kardeşim , yanlış anlama beni kaçıncı kürün olacak bilmiyorum ama ilk kürünse bu küre girmemeni tavsiye ediyorum , koruyucular ise : çinko , ester c günlük (500-1000 mg arası) 3 güne bir apikonal, ve karaciğer için milk thistle ( öğünlerle birlikte günde 2-3 kapsül) ayrıca ben omega 3  günlük 50 mg proviron ve multivitamin alıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

Ayrıca elinin altında arimidex ve cabaser bulundur . Jinekomasti olursa anında önlemini alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Yanlış cabaser bulundur değil , deca ve tren kürlerinde cabaser direk kullanılmalı haftada 2 yarımşar tablet olarak. Ben de 750 mg testo kullanıyorum zinc220 2 tablet alıyorum günde. Tren küründe nac900 kullanılabilir. Diğer şeyler de ekstradır multivitamin bcaa c vitamini bexenol o bu. İlk dediklerim direk olmalı diğerleri opsiyonel olursa güzel olur kıvamındaki şeyler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
JrRommel, 7 saat önce yazdı:

Yanlış cabaser bulundur değil , deca ve tren kürlerinde cabaser direk kullanılmalı haftada 2 yarımşar tablet olarak. Ben de 750 mg testo kullanıyorum zinc220 2 tablet alıyorum günde. Tren küründe nac900 kullanılabilir. Diğer şeyler de ekstradır multivitamin bcaa c vitamini bexenol o bu. İlk dediklerim direk olmalı diğerleri opsiyonel olursa güzel olur kıvamındaki şeyler.

Cabaserin kesinlikle gerek olduğunu nasıl açıklarsın mesala kardeşim , şimdi ben cabaser kullanmadım tren kürümde  benim artılarım ve eksilerim nelerdir ?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
Tren, 15 saat önce yazdı:

Bu oranlarla yapılacak kür için en az 3 kez kür deneyiminizin olması gerekmektedir ve bu deneyimlede bu kürdeki koruyucu preparatları bilmem gerekir kardeşim , yanlış anlama beni kaçıncı kürün olacak bilmiyorum ama ilk kürünse bu küre girmemeni tavsiye ediyorum , koruyucular ise : çinko , ester c günlük (500-1000 mg arası) 3 güne bir apikonal, ve karaciğer için milk thistle ( öğünlerle birlikte günde 2-3 kapsül) ayrıca ben omega 3  günlük 50 mg proviron ve multivitamin alıyorum. 

Benm 2. Kurum olcak arimidex proviron multivitamin kullandm zaten ilk kurde tren deca kurunde cabaser kullanilcaginida biliyormda aga sadece tek korkum olan sey saclarm assiri derecede dökülüyor yaw kel kalmaktan korkuyorm sivilceler aldi basini gidiyo :) Kafamdaki almayı düşünüdugum vitaminler bunlar fazlami gelr Ester C - benexol - milk thistle - biotin- omega 3 - multivitamin alicam egerki bukadar ilacin fazla yan etkisi olrmu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Sac icin bunu kullanabilirsin haftada iki gun bayagi faydali geldi bana ben kullanmistim karaciger icin nac 600 ve brokoli yemelisin sivilceler ondandir buyuk ihtimal 

361D680F-0469-458A-A861-BE2B42FAB4F5.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Sekoo, Bir saat önce yazdı:

Sac icin bunu kullanabilirsin haftada iki gun bayagi faydali geldi bana ben kullanmistim karaciger icin nac 600 ve brokoli yemelisin sivilceler ondandir buyuk ihtimal 

361D680F-0469-458A-A861-BE2B42FAB4F5.jpeg

Bunu kafayami sıkıyoruz agızamı?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
Mucoo, 3 saat önce yazdı:

Benm 2. Kurum olcak arimidex proviron multivitamin kullandm zaten ilk kurde tren deca kurunde cabaser kullanilcaginida biliyormda aga sadece tek korkum olan sey saclarm assiri derecede dökülüyor yaw kel kalmaktan korkuyorm sivilceler aldi basini gidiyo :) Kafamdaki almayı düşünüdugum vitaminler bunlar fazlami gelr Ester C - benexol - milk thistle - biotin- omega 3 - multivitamin alicam egerki bukadar ilacin fazla yan etkisi olrmu ?

Elbet yan etkisi olacaktır ama bu kür için fazla yan etkiler beklememek lazım tabi yinede bilemeyiz ama uzun yıllar içinde elbet steroidlerin yan etkilerini göreceksinizdir , tabi koruyucuları iyi bir biçimde kullanıp sağlıklı beslenirseniz elbet yan etkiler minimum oranına inecektir. Bende ikinci kürümü bitirdim ve malesef saç dökülmesi ve kıllanma yaşıyorum sırtım orman gibi oldu😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Tren, 13 saat önce yazdı:

Cabaserin kesinlikle gerek olduğunu nasıl açıklarsın mesala kardeşim , şimdi ben cabaser kullanmadım tren kürümde  benim artılarım ve eksilerim nelerdir ?  

Arama kısmından arayıp bulabilirsin. Sana daha önce de anlatmışlar ama anlamamaya ısrar etmişsin özellikle sana da yazmışlar cabaserle ilgili ama hala burada ne gibi eksiklerim var diyebiliyorsun ilginç... Arama bölümünden ve google'dan yeterince bilgiyi alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
JrRommel, 27.12.2017 - 16:09 yazdı:

Arama kısmından arayıp bulabilirsin. Sana daha önce de anlatmışlar ama anlamamaya ısrar etmişsin özellikle sana da yazmışlar cabaserle ilgili ama hala burada ne gibi eksiklerim var diyebiliyorsun ilginç... Arama bölümünden ve google'dan yeterince bilgiyi alabilirsin.

Öyle bir inandırmışsınki kendini illa cabaser illa cabaser diyorsun . Test yaptır bak ona göre kullan desen neyse. cabaser kullanmayan sıkıntıda yaşamayan yüzlerce insan var kullanıpta sıkıntı yaşamayan yine yüzlerce insan var . Ama sendeki bu illaaa kullan anlayışı ve diğer fikirlere kapalılığı anlayamıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36
gönderildi (düzenlendi)

Lafım özellikle bir kişiye değil;

Sağlığınızla nasıl kumar oynadığınızı hayretler içerisinde izliyorum.Yazdıklarına bakınca eline enjektör bile almaması gereken insanların 2-3-4-5 hatta 6 farklı ilacı kombinleyip kullandığını görüyorum ve diyorumki herhalde ben korkak bir adamım. Sizler gerçekten cesur insanlarsınız tebrikler..

Edit: Bu durum yalnızca burada böyle değil, bu forumda sürekli yazan topu topu 200 kişi varsa gittiğim salonlarda kulak misafiri olduğum, birdahakine trende kullan diye arkadaşına tavsiyede bulunan 18-19 yaşındaki gençler, pct ye gerek yoktur diyenler vs.. vs.. Hani bukadar ilaç kullanılıyor bizim memlekette ama bakıyosunuz bu spor prof. olarak yerlerde geziyor. Yılda 1-2 yarışma yapılıyor katılan sayısı ilaç kullananların yüzde1 oranında. Konuyu yine nerelere getirdim ama sporcu olmak bu değildir. Sporcu gerçekten steroid kullanacak kadar akıllıysa kullanmalıdır.

tarihinde curious tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious, 1 saat önce yazdı:

Lafım özellikle bir kişiye değil;

Sağlığınızla nasıl kumar oynadığınızı hayretler içerisinde izliyorum.Yazdıklarına bakınca eline enjektör bile almaması gereken insanların 2-3-4-5 hatta 6 farklı ilacı kombinleyip kullandığını görüyorum ve diyorumki herhalde ben korkak bir adamım. Sizler gerçekten cesur insanlarsınız tebrikler..

Edit: Bu durum yalnızca burada böyle değil, bu forumda sürekli yazan topu topu 200 kişi varsa gittiğim salonlarda kulak misafiri olduğum, birdahakine trende kullan diye arkadaşına tavsiyede bulunan 18-19 yaşındaki gençler, pct ye gerek yoktur diyenler vs.. vs.. Hani bukadar ilaç kullanılıyor bizim memlekette ama bakıyosunuz bu spor prof. olarak yerlerde geziyor. Yılda 1-2 yarışma yapılıyor katılan sayısı ilaç kullananların yüzde1 oranında. Konuyu yine nerelere getirdim ama sporcu olmak bu değildir. Sporcu gerçekten steroid kullanacak kadar akıllıysa kullanmalıdır.

Hocam daha önce konu açmıştım . 1-12 Enath 500-750-1000 ,  Deca 200 , Bolde 200 gidiyorum , Arimidex elimde bulunduruyorum fakat daha başlamadım kullanmaya ilk haftadayım , saptadığım ilk yanetkide başlayacağım , cabaser kullanımı nasıl olmalı kürle beraber hemen başlamam mı lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Tren, 23 saat önce yazdı:

Öyle bir inandırmışsınki kendini illa cabaser illa cabaser diyorsun . Test yaptır bak ona göre kullan desen neyse. cabaser kullanmayan sıkıntıda yaşamayan yüzlerce insan var kullanıpta sıkıntı yaşamayan yine yüzlerce insan var . Ama sendeki bu illaaa kullan anlayışı ve diğer fikirlere kapalılığı anlayamıyorum

Bak sana yazmışlar anlamamışsın :D . Doğru bazı insanlara konuşsan da anlamıyorlar. 

Sana ironi bile yapmış rock isimli arkadaşımız onu bile anlamamışsın... Sıkıntı yaşamayan insanların hastalıkların zınk diye ortaya çıkmadığına da beyni yetmemiş demek ki senin denk geldiklerinin. http://nedenolur.net/prolaktin-yuksekligi-neden-olur/ . Yazık işte tanımadığın insana inandırmışsın ki diyorsun :D .

Haklısın ben kimim ki ? Sadece Türkiye'nin en büyük psikiyatri ekiplerinden birinde çalışacak bir şeyden anlamayan biriyim ama dolaylı olarak tanıyıp danıştığım https://www.google.com.tr/search?source=hp&ei=gPFQWte1PJHGsAeOj56gAQ&q=prof+dr+tarık+esen&oq=prof+dr+tarık+esen&gs_l=psy-ab.3.0.0l4j0i22i30k1l3j38.158001.178985.0.180585.19.14.0.4.4.0.220.1498.0j10j1.11.0....0...1c.1.64.psy-ab..4.15.1512...0i131k1.0.9iWwz7I87kY Ürolog Tarık Esen de ; deca ve tren kürlerinde cabaser kullanmamı doğru buluyor. (ki bunu doktora danışmadan önce Burak Bey söylemişti bana bir doktor kadar doğruya da yönlendirmiş hepimizi sağolsun. ) 

Sen sakın kullanma hiçbir şey olmaz aynen devam , illa bir şey olmalı ki veya bir şey yüksek çıkmalı ki öyle kullanasın :D . Sakın başına bir şey gelmeden asla kullanma sen daha iyi biliyorsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
JrRommel, 06.01.2018 - 19:05 yazdı:

Bak sana yazmışlar anlamamışsın :D . Doğru bazı insanlara konuşsan da anlamıyorlar. 

Sana ironi bile yapmış rock isimli arkadaşımız onu bile anlamamışsın... Sıkıntı yaşamayan insanların hastalıkların zınk diye ortaya çıkmadığına da beyni yetmemiş demek ki senin denk geldiklerinin. http://nedenolur.net/prolaktin-yuksekligi-neden-olur/ . Yazık işte tanımadığın insana inandırmışsın ki diyorsun :D .

Haklısın ben kimim ki ? Sadece Türkiye'nin en büyük psikiyatri ekiplerinden birinde çalışacak bir şeyden anlamayan biriyim ama dolaylı olarak tanıyıp danıştığım https://www.google.com.tr/search?source=hp&ei=gPFQWte1PJHGsAeOj56gAQ&q=prof+dr+tarık+esen&oq=prof+dr+tarık+esen&gs_l=psy-ab.3.0.0l4j0i22i30k1l3j38.158001.178985.0.180585.19.14.0.4.4.0.220.1498.0j10j1.11.0....0...1c.1.64.psy-ab..4.15.1512...0i131k1.0.9iWwz7I87kY Ürolog Tarık Esen de ; deca ve tren kürlerinde cabaser kullanmamı doğru buluyor. (ki bunu doktora danışmadan önce Burak Bey söylemişti bana bir doktor kadar doğruya da yönlendirmiş hepimizi sağolsun. ) 

Sen sakın kullanma hiçbir şey olmaz aynen devam , illa bir şey olmalı ki veya bir şey yüksek çıkmalı ki öyle kullanasın :D . Sakın başına bir şey gelmeden asla kullanma sen daha iyi biliyorsun...

Aynen sen birtürlü anlamadığın için bende daha fazla uzatmayacağım konuyu :) şimdi sen kendini övmüşsün ya ben hiç bahsetmicem kendimden ihtiyacım yok çünkü. İşin özü sen kullan kardeş ben kullanmıyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

Gardaş benim şu beyni yetmeyen hocalar numaranı istiyor . İsim soyisim versende olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

@Loving hocam arkadaş sınırlarının dışına çıkarak resmen alay etmiş resmen bir antrenör topluluğuna beyni yetmemiş gibi ifadeler kullanmıştır. Karar sizin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ve konuya cevap yazma yetkiniz yok!

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.