Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheNoahSystem

Ventolin günlüğü(kür öncesi yağ yakımı)

Önerilen İletiler

TheNoahSystem    158

Merhaba,

2-3 hafta sonra 2. kürüme başlamayı düşünüyorum, ilk kürüm test e 500, 10 hafta yapmıştım 73'ten 81'e çıkmıştım kür sonunda fakat pct'de ve sonrasında psikolojik problemler nedeniyle 76 kiloya düşmüştüm ayrıca yağlanmıştım biraz. 5 gün önce ventoline başladım. Diyet ve kardiyoyu düzenledim, haftada 6 gün pull push 4 hareket 3 set 6 tekrar ağırlık çalışıyorum, 4 gün de hiit kardiyo yapıyorum 5 günde 1 kilo verdim.

Her 3 saatte bir 4mg ventolin sabah uyandığımda başlıyorum toplam 20mg şimdilik 24 yapacağım 5-10 gün sonra

Sabah uyanır uyanmaz

200mg kafein, 1 gram HMB

Kahvaltı sonrası

Multivitamin

Antrenman öncesi

1 gram hmb, çinko ve vitamin c

Gece yatmadan önce

ZMA, vit d3

Yan etki olarak ilk günlerde kas kasılmaları, ellerde titreme yaptı şu anda sadece nabız artışı var dinlenme nabzım 60-70 arasından 80-110 civarına çıktı antrenmanda 150-160 görüyorum. Güç artışı var fakat çok yüksek yoğunluklu antrenman yapamıyorum kalp atışım fazla hızlansın istemiyorum. 

şu anda 73 kilodayım %12-13 yağ oranım, kas koruma etkisi var mı yok mu gerçekten anlamadım henuz low carb yapmama rağmen antrenmanları rahat cıkarıyorum.

Packlerimi %8-9 arasında görüyorum hedefim kürden önce packlerimi görüp kürde packleri kaybetmeden büyümek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Bu sabah uyandigimda nabzim 120 ve kalbimi hissetmeye basladim belki psikolojik bilmiyorum, eczaneden kalonir aldim potasyum takviyesi icin, her sabah biraz daha lean uyandigimi hissediyorum, kaslarda kuculme hissetmiyorum ama antrenmanda pump kaybi oluyor. 1 hafta daha kullanip daha sonra 1 hafta dinlenip kure baslamayi dusunuyorum. Yine test e kullanicam ilk 2 hafta 20mg tbol ile low carb devam edicem yag oranimi daha da asagi cekmeye calisicam daha sonra 2 hafta 50mg tbol ile olabildigince lean sekilde kure baslamis olacagim kurde 12 hafta 500 test e  son 5 hafta 50mg winstrol kullanacagim. Su tutmasini onlemek icin dusuk e2 seviyelerinde kalmaya ozen gostericrn, adex kullanacagim

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

akşam ketotifen içmiştim yatmadan önce bugün 7. gün az önce son dozu aldım ve kalbim çılgınlar gibi atmaya başladı sol göğüs kasım sürekli yarı kasılı halde kalbime yük bindiğini çok net hissediyorum sol kolum omuzum arada kasılıyor artık kullanmayacağım. Bu ilaç gerçekten adamı öldürür. Tüm yan etkileri hissetmeme rağmen yağ yakımı 1 haftada 1.6kg oldu o da yağ yakımı mı bilmiyorum. Tamamen gereksiz ve fazla riskli testosteron basıp ölüm orucuna girsen daha az riskle yağ yakmış olursun böyle şeylere hiç gerek yok, başlamayı düşünen de burayı okusun bence kesinlikle başlamasın 3 kilo vericez diye ölüm riski almaya gerek yok. Korkudan şu anda potasyuma abandım ayrıca dizi falan izleyip kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum 3 saate etkisi azalmaya başlayacak bir daha da vücuduma beta 2 agonist sokmam 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
xeaven, 5 dakika önce yazdı:

akşam ketotifen içmiştim yatmadan önce bugün 7. gün az önce son dozu aldım ve kalbim çılgınlar gibi atmaya başladı sol göğüs kasım sürekli yarı kasılı halde kalbime yük bindiğini çok net hissediyorum sol kolum omuzum arada kasılıyor artık kullanmayacağım. Bu ilaç gerçekten adamı öldürür. Tüm yan etkileri hissetmeme rağmen yağ yakımı 1 haftada 1.6kg oldu o da yağ yakımı mı bilmiyorum. Tamamen gereksiz ve fazla riskli testosteron basıp ölüm orucuna girsen daha az riskle yağ yakmış olursun böyle şeylere hiç gerek yok, başlamayı düşünen de burayı okusun bence kesinlikle başlamasın 3 kilo vericez diye ölüm riski almaya gerek yok. Korkudan şu anda potasyuma abandım ayrıca dizi falan izleyip kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum 3 saate etkisi azalmaya başlayacak bir daha da vücuduma beta 2 agonist sokmam 

ventolin kullanıp ölmezsin merak etme :D çok fazla heyecan yapmışsın olur öyle şeyler fazla kasma kendini :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
caner06, 12 dakika önce yazdı:

ventolin kullanıp ölmezsin merak etme :D çok fazla heyecan yapmışsın olur öyle şeyler fazla kasma kendini :D

aslında haklı olabilirsin psikolojikte olabilir şimdi tansiyon nabız ölçtüm sorun yoktu ama saçma saçma kasılmalar oluyor vücudumda sanırım bu yüzden bi an telaşlandım panikledim nabzım 70 tansiyonumun da normal çıkmasına rağmen saçma kasılmalar oluyor boynumda ve sol omuzumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
destan1327    3

ahahahaha hocam tamamen psikolojik ilk clen kullandığımda dediğini ben de yaşamıştım şuan ben de ventolin kullanıyorum onu aştım herhangi bir sıkıntı yok çok kafana takma ölürmüyüm diye felan doz aşımı yapmazsan hiç birşey olmaz rahat ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Hala devam ediyorum dozu düşürdüm günde 3 sefer 5 saat arayla 4mg ventolin ve 200mg kafein alıyorum. kilo 72 şu anda midemde çok az bi yağ kaldı 1-1.5 kilo daha versem %8-9 a düşerim gibi gözüküyor, belim çok inceldi eskiden gövdem düz gelirken belimin yan kısmındaki kaslar eriyince kanatlar belirginleşti üçgen şekli ortaya çıkmaya başladı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Şu anda 71.3 kiloyum, 6 saat arayla 6mg ventolin ve 200mg kafeine devam ediyorum, vitamin ve diğer takviyeler ilk mesajda olduğu gibi devam ediyor. 

hiç mide çalışmıyorum belimi olabildiğince inceltmeye çalışıyorum son bir hafta daha devam edicem daha sonra kürüme başlayacağım kürün ilk veya ilk iki haftası da definasyon yapacağım biraz daha kalorileri kısıp daha sonra da abartmadan, beli kalınlaştırmadan bulk yapmaya başlayacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Şu anda 70.8 kiloyum

Kür çizelgemi ve diyet listemi hazırladım 2. kürüm başlangıç 70kg olacak hedefim 76 kilo %8-9 yağ oranıyla temiz bi şekilde bitirmek.

image.thumb.png.19e77166c9ab11e69469ef59f6f02a39.png

Son 2 hafta eğer kürde yağlanırsam tekrar ufak bi cut yapabilirim. Ayrıca pct boyunca Ventolin kullansam mı kullanmasam mı diye düşünüyorum kararsızım ona sonra karar vericem. PCT olarak benim klasiktir en ufak test küründe bile zor toparlanıyorum HCG bu yüzden eksik etmiyorum. 

Diyetim CUT

image.thumb.png.48bac3491f4ac47cfc8de04cb7d6a30a.png

Diyet bulk(Kaloride oynamalar yapabilirim yağlanma durumuna göre)

image.thumb.png.447664b46bd642ec577cec5439979ef6.png

HCG konusunda bi sıkıntım var Türkiye'de bac water bulamıyorum eczacılar genelde bilmiyor bile ne olduğunu, tuzlu çözelti içinde 1 haftadan fazla dayanmadığını biliyorum, bunu nasıl muhafaza etmeliyim önerisi olan var mı? Distilled su var onu deneyen oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

eczacıların geneli bilmez bakteriostatik suyu. 

*eczaneden serum fizyolojik su alıyorsun (5li 10lu paketler halinde satılıyor)

*benzil alkol (eczanelerde bulamadım, bir siteden almıştım hatırlarsam yazarım)

*steril flakon (steril flakonu da bulamadım 10ml şırınga içinde muhafaza ettim, gerektiği zaman iğne ucunu çıkarıp oradan çekim yapacağım)

*HCG 5000iu

hazırlanışı; hcg kutusundan çıkan 1ml suyu hcg ile karıştırıyorsun, steril flakon içine boşaltacaksın. ardından 9ml enjeksiyonluk su çekiyorsun,

bunuda flakona boşalt. son olarak inisülin iğnesi ile 10ünite benzil alkolü yine flokona boşaltıyorsun. elinde 10ml/5000iu hcg oluyor. gerisi hesap kitap

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

HCG suyuna çözüm buldum, Eczaneden ya 

Prednol-l 20 Mg 1 Ampul 3tl (4ml su), veya

Precort- Liyo 20mg 4tl(2ml su) alıyorsunuz.

Bunun içindeki suda tuz bulunmuyor serum suyu değil ve steril yani aradığımız su bu bac waterdan farkı nedir bilmiyorum.

Başka bi sorunum var eczanede şırınga ve şırınga ucunu ayrı ayrı alamıyorum mesela ben 40 tane siyah uç 40 tane 2ml şırınga istiyorum ve 40 tane pembe uç istiyorum ayrı ayrı. Fakat ayrı ayrı satmıyorlarmış uçlar şırınga paketinin içindeymiş. Ayrı ayrı alabilen var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

O suların içinde benzil alkol var mı? 

uzun süre dolapta (3-5 hafta) saklayacak san benzil alkol şart.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
merkar, 12.12.2017 - 14:16 yazdı:

O suların içinde benzil alkol var mı? 

uzun süre dolapta (3-5 hafta) saklayacak san benzil alkol şart.

Haklısın sterilliğini koruması için şart. Elimde şu anda yok 3 hafta içinde sipariş vericem ba. Ilk hcg 2000lik haftada 800 vuruyorum 2.5 haftada biter, temiz pakette steril vialda sakladığımda enfeksiyon kapacağımı düşünmüyorum 2 haftada ama şans tabi risk alacağım. 

Bu arada son halim 70.4 kiloyum %10 yağ oranında olduğumu tahmin ediyorum yarın sabah küre başlıyorum biraz daha definasyon yapıcam alt karınımdaki yağ tabakasını az daha azaltmak istiyorum tahminim %8 beni tatmin eder. Sonrasında abartmadan temiz temiz kütle koymaya calısacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

bugün kürün 2. günü tbol'ü sabah aldığım haplarla birlikte aç karnına alıyordum 30mg akşam yatmadan da 20mg dün bi sorun çıkmamıştı fakat bu sabah hapları yuttuktan sonra midem hiç rahat etmedi 30 dakika sonra da kustum. Sabah aldığım hapları 2 ye böleceğim bi kısmını yemekten sonra alacağım çünkü çok fazla geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Kürün 8. günü kalorileri biraz yükselttim çünkü gün boyu baş dönmesinden dolayı çok zorlandım, zaten yarın da bitireceğim cut'ı çünkü daha düşemiyorum sadece testoyla, olabildiğince yağları temizlemeye çalıştım. Şu anda 73 kiloyum 

2 hafta sonraya randevu aldım hastahaneden hem bi kalp kontrolü yaptırıcam hem de kan tahlilleri, ventolin kullanımının bi etkisi oldu mu diye merak ediyorum, bir şey çıkacağını sanmıyorum da yine de kumarı az risk olarak oynamak lazım.

2300-2400kcal aldım cut boyunca şimdi 3300 düşünüyorum zaten 6 gün antrenman yapıyorum cal cycle yapmaya gerek duymadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

31. gün kilo 76. yaklaşık 2 haftadır aynı kilodayım kalorileri çok hafif arttırıyorum fakat değişim yok, çok arttırmak istemiyorum çünkü yağsız büyümeye devam etmek istiyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Kilo 76 yağ oranım %9 civarı olduğunu düşünüyorum, haftada bir gün mide çalışıyorum 15 dakika. 

Kürü bitirdim, üzerimde e2'den dolayı hehangi bir su vs.. yok umarım çok fazla kaybetmem şu anda çok memnunum antrenmanlarda kaslarım üzerimde masteron winstrol varmış gibi sert duruyor :). Arada bi insanlar gelip muhabbet etmeye çalışıyor antrenman esnasında hoşuma gidiyor bu :). 12 hafta oldu aslında içimden devam etmek geliyor fakat artık düşük doz da olsa farklı bi şeyler eklemem gerekiyor çünkü testodan alabileceğim tüm verimi aldım bi dönem 750mg'a çıktım su tutmaktan başka hiç bir şey katmadı bana bundan sonra 500 üstüne çıkmam diye düşünyorum, kürlerimde ilaçlardan çok daha fazla beslenmeye para veriyorum aslında kürü uzatmamamın sebebi de bu. Hem vücudu dinlendireceğim hem de kenara biraz daha bütçe ayırıcam eğer supplement konularında sponsor olabilecek bi marka vs. bulursam seneye belki yarışma yapabilirim yine gereksiz fazla ilaç kullanmadan 3-4 ayda %6 77-78 kilo bi fizikle bi şeyler çıkartabileceğimi düşünüyorum.

Konuyu PCT sonu tekrar güncelleyeceğim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

güzel form @xeaven tebrikler. Testo nun yanına 3 farklı anabolizan yanına peptidler ile böyle forma ulaşamayan çok. 

76kg dan fazla gibi duruyorsun, boy uzunluğun kaç?

birde E2 takibi yaptın mı? hangi seviyede tutuyorsun?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.