Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DeMoNhUnTeR

Hacim Kürü Örneği

Önerilen İletiler

forbit    833

süt ve ürünleri protein sentezini azaltır :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.215

Süt de mi içmiyahh!!.. :)

içinde şeker var diye 2 yıldır karpuz yemiyorum ben :lol::lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Süt de mi içmiyahh!!.. :)

içinde şeker var diye 2 yıldır karpuz yemiyorum ben :lol::lol::lol:

Tebrikler hocam, bunları gülerek söylüyoruz ama aslında arkasında çok ciddi ve sarsılmayan bir istikrar var!!!...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bu arada birşeyi farkettim:

Forum yeni, üyeler yeni, üyelerin mesaj sayısı az ama konuşmalardan anladığım kadarıyla buradaki her üyenin daha önceden bir forum üyeliği olmuş ve aslında her üye tecrübe itibarı ile birer forum duayeni..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

Forum yeni, üyeler yeni, üyelerin mesaj sayısı az ama konuşmalardan anladığım kadarıyla buradaki her üyenin daha önceden bir forum üyeliği olmuş ve aslında her üye tecrübe itibarı ile birer forum duayeni..

tek mutlu olduğum konu o çok forumda oldum ama burada bilgi birikimi çok paylaşıma açık az ama öz kişiler var sorduğun her soruya mutlaka cvp geliyor ve herkeste belli alanlarda tecrübeli şaka maka forum 1. yılını geride bıraktı nice senelere uzun soluklu olur umarım ;)8-) forum oldukça bende buralardayım :lol: sende eskidin artık :lol: avatar yüklesene kendine imza yap birde :roll::)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

tek mutlu olduğum konu o çok forumda oldum ama burada bilgi birikimi çok paylaşıma açık az ama öz kişiler var sorduğun her soruya mutlaka cvp geliyor ve herkeste belli alanlarda tecrübeli şaka maka forum 1. yılını geride bıraktı nice senelere uzun soluklu olur umarım ;)8-) forum oldukça bende buralardayım :lol: sende eskidin artık :lol: avatar yüklesene kendine imza yap birde :roll::)

fotoğraf ve video yükleme rehberini forumda bulamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

fotoğraf ve video yükleme rehberini forumda bulamadım

Yarın eklemiş olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Steroidlerimi mert hocadan aldım nasip olursa yarın sabah kan tahlili yaptırıp pazartesi de enjeksiyonlara başlayacağım.

Uzunca düşündükten sonra decayı 10 hafta boyunca 400 mg. kullanmaya karar verdim. Çünkü nasip olursa emekli bir vücut geliştirmeci olana kadar steroid ve peptid kullanmayı düşünüyorum bu yüzden piramit şeklinde yükselterek gideceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Kürümün son hali budur;

1. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

2. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

3. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

4. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

5. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

6. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

7. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

8. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

9. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

10. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

11. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

12. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

13. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

14. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

15. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

16. hafta 500 mg. Sustanon / / 500 mg. Boldenon

Günlük:

100 mg. Çinko

2 gr. Balık yağı

2 kapsül Legalon fort (karaciğer koruması)

2 günde yarım tablet Arimidex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bu ikinci kürüm olacak. Üçüncüsünde ise 750 mg. test. e. (16 hafta) 500 mg. deca (12 hafta ) 1000 mg. boldenon (16 hafta) düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

4 aydan daha uzun bir kür hiç düşünmedim aslında hocam zaten ben de yeni yeni öğreniyorum. Şimdi uzun kürde nelere dikkat etmeliyim, bana artıları eksileri nelerdir bilmiyorum. Aslında dediğin gibi, uzun kürler hakkında da bilgilerimi arttırmam gerekli çünkü vgyi meslek olarak yapmayı düşünüyorum. Senin bildiğin alternatifler nedir mesela?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
4 aydan daha uzun bir kür hiç düşünmedim aslında hocam zaten ben de yeni yeni öğreniyorum. Şimdi uzun kürde nelere dikkat etmeliyim, bana artıları eksileri nelerdir bilmiyorum. Aslında dediğin gibi, uzun kürler hakkında da bilgilerimi arttırmam gerekli çünkü vgyi meslek olarak yapmayı düşünüyorum. Senin bildiğin alternatifler nedir mesela?

Kürler genelde uzun az dozajda olması önerilir maks etki alabilmek için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Kürüme başlarken proviron da kullanmaya başlayacağım. Sabah 1 Akşam 1 tb. olmak üzere günde 50 mg. alacağım. Yarılanma ömrü 12 saat diye biliyorum bir yerde 24 saat diye de okudum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Hergün veya 2 günde 1 defa da göğüs kasımın kenarlarına ve ön omuzumun altına badem yağı süreceğim. Çatlamaları önlemek için. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
Kürüme başlarken proviron da kullanmaya başlayacağım. Sabah 1 Akşam 1 tb. olmak üzere günde 50 mg. alacağım. Yarılanma ömrü 12 saat diye biliyorum bir yerde 24 saat diye de okudum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Bu iki linkte de 12 saat olarak yazıyor.

http://www.evolutionary.org/proviron-mesterolone

http://www.anabolicsteroids.co.za/articles/drug-profiles/anabolic-steroids/27-mesterolone

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Biraz önce bir yanlışlık sonucu 600 mg. deca vuruldum pişmanım

Nasıl yani ? yanlışlıkla ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Önümüzdeki hafta 200 mg vurup sonra 400 400 devam edicem.

mg leri o kadar problem etme yada enjeksiyon günlerini kaymalar olabilir her kürde yaşanan problemlerden bunlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.