Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DeMoNhUnTeR

Hacim Kürü Örneği

Önerilen İletiler

DeMoNhUnTeR    233

Selamlar,

Şuan %10 yağ oranı ile 65 kilodayım. Yine %10 yağ oranı ile 70 kiloya çıktığımda şöyle bir kür düşünüyorum.

16 hafta boyunca haftalık,

500 mg. Testosteron Enantat

500 mg. Deca

400 mg. Rimobolan

düşünüyorum ancak steroidler hakkında temel bilgiler dışında birşey bilmiyorum. Sizce bu kür ne kadar efektif ve deca-rimobolanın dozlarına bakarak testosteronu daha yüksek dozda kullanmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayır elbet testo ilk kürse min. başla her yeni kürde 250 artırarak gir misal;

1. kür 250 mg

2. kür 500 mg

3. kür 750 mg

4. kür 1 gr

gibi.

ben olsam boldenonda koyardım ve büyümek kuru büyümek istiyorsan folli 344 + igf kullan sonuçları şaşırtıcı olur eminol hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
hayır elbet testo ilk kürse min. başla her yeni kürde 250 artırarak gir misal;

1. kür 250 mg

2. kür 500 mg

3. kür 750 mg

4. kür 1 gr

gibi.

ben olsam boldenonda koyardım ve büyümek kuru büyümek istiyorsan folli 344 + igf kullan sonuçları şaşırtıcı olur eminol hocam

Aslında bu 2. kürüm olacak, önceden yaşadığım bir sakatlık yüzünden 30 gün boyunca 500 testo 400 primo kullanmıştım.

Rimabolanı eczaneye geliş fiyatından aldığım için koydum. Boldenonun iştah açtığını duymuştum aslında daha doğru bir seçim olabilir ;)

Peptidlere gelince, maalesef önümüzdeki birkaç yıl peptidlere bütçe ayıramayacağım hocam :(:evil:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    16

dostum mantıklı seçim @american-story hocamada katılıyorum. 500 testo 500 deca 500 tren + boldenon derim bende hem büyür hemde bıçak kesiği gibi hatların olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Trenbolone u 5.- 6. kürümde düşünüyordum hocam özellikle önermenizin sebebi nedir?

kuru ve çok keskin hatların olur diyr önermiş olsa gerek @zyzz dostum öyleki zyzz denen kili gerçekte

2,3 gr testo ve 2 gr tren kürleri ile bu hale geldiği her yerde konuşuluyor. (haftada)

zyzz+5.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Anladım, ben dozları ve ilaçları kademeli olarak arttırmayı düşünüyordum örn: ilk 4 kür deca boldenon dianabol, sonraki kürlerimde trenbolone anapolon gibi.

Yanlış mı düşünüyorum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Rahmetli Zyzz sağlam bir vücutcuydu ancak vücudunu örnek aldığım bir kişi değil. Ben daha çok bodybuilder vücudu istiyorum mesela Lorenzo Becker gibi.. ;)8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Anladım, ben dozları ve ilaçları kademeli olarak arttırmayı düşünüyordum örn: ilk 4 kür deca boldenon dianabol, sonraki kürlerimde trenbolone anapolon gibi.

Yanlış mı düşünüyorum?

Çalıştığım salonda daha önce kısa kısa kür geçmişleri olan kişiler var. Steroid kullandıkları dönemde makina gibi olan adamlar bıraktıktan hemen sonra eski hallerine dönüyorlar. Tabi ki kendileriyle bu konuyu konuşmadım ancak benim düşüncem şu;

Bir çok vücut geliştirmeci beslenme ve idman disiplinini kazanmadan steroid kullanmaya başlıyor. Naturel haliyle pek bir sonuç elde edemeyen bu kişiler steroidlerle belli bir seviyeye gelebiliyor fakat bu sadece kür içindeyken oluyor. Sonrası yine hüsran..

Bu yüzden ben, steroid veya peptid kürüne girmeden önce bunların gerektirdiği disiplini önceden kazanmayı hedeflemenin gerekli olduğuna ve önce yürüyüp sonra koşmanın doğru olduğuna inanıyorum. Asıl zor olan da bu değil midir?... Herkese iyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

DeMoNhUnTeR,

Tüm görüşlerine ben de aynen katılıyorum. Forumdaki mesajlarımda da belirttiğim gibi Trenbolone kullanımını 3. veya 4. kürde yapılmasını daha doğru bulan kesimdeyim. Disiplin kazanmak ve doğal haliyle bir yere gelen insan steroid kullanmalı diye düşünüyorum.

viewtopic.php?f=89&t=908

Konusunda paylaştığım bir hesaplayıcı var. Bulunduğum salonda steroid için soru soran olursa buradaki hesaplayıcıyı çalıştırıp ölçüleriyle karşılaştırmasını öneriyorum.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Ocak ayında başlamayı düşündüğüm kürüme, bazı nedenlerden dolayı Kasım ayında başlamaya karar verdim. Küre;

1.70 boy 66 kiloda % 10-12 yağ oranı ile gireceğim.

Ufak değişiklikler sonucunda kür örneğim şu şekilde:

1. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

2. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

3. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

4. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

5. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

6. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

7. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

8. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

9. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

10. hafta 500 mg. Test enantat. / 400 mg. Deca / 500 mg. Boldenon

11. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

12. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

13. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

14. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

15. hafta 500 mg. Test enantat. / / 500 mg. Boldenon

16. hafta 500 mg. Sustanon / / 500 mg. Boldenon

Günlük:

100 mg. Çinko

2 gr. Balık yağı

1 kapsül Milk thistle (Deve dikeni)

1 kapsül Artichoke leaf (Enginar yaprağı)

2 günde yarım tablet Arimidex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

İlaç kullanmazken bile saçlarım çok dökülüyor. Haftada 1 gün bioxin şampuan haftada 4 gün ketoral şampuan ve günlük 100 mg. çinko kullanıyorum. Ancak yine de dökülüyor. Şimdi küre gireceğim üstelik arimidex kullanacağım. Ne yapacağım bilmiyorum. :cry:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
İlaç kullanmazken bile saçlarım çok dökülüyor. Haftada 1 gün bioxin şampuan haftada 4 gün ketoral şampuan ve günlük 100 mg. çinko kullanıyorum. Ancak yine de dökülüyor. Şimdi küre gireceğim üstelik arimidex kullanacağım. Ne yapacağım bilmiyorum. :cry:

Bir de kafamda ''10 hafta boyunca 400 mg deca işimi görür mü yoksa 12 hafta boyunca 500 mg. mı kullansam'' gibi bir soru var. Maalesef bu sorunun cevabını kür bitiminde alacağım. İkinci kürüm olan bu kür ile vücudumun tepkilerini ölçeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    16

Bir de kafamda ''10 hafta boyunca 400 mg deca işimi görür mü yoksa 12 hafta boyunca 500 mg. mı kullansam'' gibi bir soru var. Maalesef bu sorunun cevabını kür bitiminde alacağım. İkinci kürüm olan bu kür ile vücudumun tepkilerini ölçeceğim.

500 kullan testoyuda baskılayacak zaten. saçları kü dönemi mutlaka 1 numara yap. her duş bitince 1 şişe maden suyu dök kafadan ve fıskiye ille tepeden yıkanma yıkanıyorsan da su sıcak değil ılık olsun.. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

en son 800 bolde almıştım haftada mide kaslarım bile kumpirlik patates gibi olmuştu :lol::lol::lol::lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

500 kullan testoyuda baskılayacak zaten. saçları kü dönemi mutlaka 1 numara yap. her duş bitince 1 şişe maden suyu dök kafadan ve fıskiye ille tepeden yıkanma yıkanıyorsan da su sıcak değil ılık olsun.. ;)

Tamamdır 12 hafta 500 mg. kullanıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
en son 800 bolde almıştım haftada mide kaslarım bile kumpirlik patates gibi olmuştu :lol::lol::lol::lol::lol:

Bundan sonraki kürde 1 gr. boldenon kullanıcam hocam 8-)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Bundan sonraki kürde 1 gr. boldenon kullanıcam hocam 8-)

4 haftada şişersin diyeyim :lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bugün birkaç yerde şu yazıyı okudum:

''Deca, primobolan boldenon gibi anabolizanlarla kullanıldığında protein sentezinde azalma olur''

Tecrübe ettiğiniz kadarıyla bu iddia ne kadar doğru?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

ben hiç öyle bi durum yaşamadım duymadım da hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Ben de öyle düşünmüştüm. Bugün baktığımız zaman deca-boldenon kombine yapan binlerce sporcu var ama ben sadece 2 sitede bu yazıyı gördüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.