Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

devildriver

Kür planlaması ( sonunda )

Önerilen İletiler

devildriver    3

Herkese selamlar. Uzun süre araştırma ve planlama dönemi sonunda ilk kürüme aşağı yukarı karar vermiş bulunmaktayım. Sizinle paylaşıcam. Eğer kürde eksik görürseniz ya da eklemek istediğiniz bir şeyler olursa yorumlarınıza açığım arkadaşlar. Sizin değerli fikirlerinizi almak beni daha çok tatmin edecektir ilk kürüm ve sonrası için. En azından ilk kür konusunda hala yardıma açığım ve hala öğrenmeye çalışan bir kardeşinizim. 

İlk kür 10 haftalık olacak. 

1-10 / 500 mg testo enantat

1-4 / 40 mg danabol

Mct / arimidex

Kür içi / Çinko, B kompleks, NAC, Multi-vitamin, Milk thistle.

Pct / Kür sonu tahlil sonuçlarıma göre karar vereceğim ama muhtmelen nolvadex, clomid ile pct yi tamamlarım diye düşünüyorum. 

İlk kürden istediğim verimi alırsam ikinci kür için testo- bolde kürü yapmayı planlıyorum. yorumlarınızı eksik etmeyin. teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

40 dbol için hem nac hem milk thistle çokta gerekli değil diye düsünüyorum.Onun dışında söylenecek başka bir şey yok başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
HalfNatty, 2 saat önce yazdı:

40 dbol için hem nac hem milk thistle çokta gerekli değil diye düsünüyorum.Onun dışında söylenecek başka bir şey yok başarılar

peki hangisini önerirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz    10
HalfNatty, 4 saat önce yazdı:

Nac.Ama bazılarında iştah problemi yapıyor sizde nasıl bir etki gösterir bilemem

İştah açıyor mu kapıyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
HalfNatty, 7 saat önce yazdı:

Nac.Ama bazılarında iştah problemi yapıyor sizde nasıl bir etki gösterir bilemem

iştahı kapatıyorsa sıkıntı o zaman milk thistle’ a geçiş yapabilirim. deneyip görelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
Sekoo, Bir saat önce yazdı:

Bende aciyor nac kahvaltidan snra aliyorum migdeyide biraz calistirio

böyle olması daha iyi bence. iyi olur bulk döneminde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17

Aynı küre girmeyi düşünüyorum +Takip.

Ama Nac iştah açıyor veya kapıyor mevzusu ne kadar doğru ?

tarihinde TheKing34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
TheKing34, 7 saat önce yazdı:

ilk kür için en uygun kombinasyonun bu olduğunu düşünüyorum. vücudun reaksiyonunu ölçmek açısından danabolü yarı piramit olarak da kullanabilirim. 20/30/40 olarak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
TheKing34, 12 saat önce yazdı:

Etrafımda ve yabancı forumlardan gördüğüm kadarıyla açan görmedim ama kapatan gördüm.Her vücütta farklı etki gösterebilir

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Kapama olayı gerçekten doğru.Günde 2 tablet e çıkardığım zaman gerçekten de iştahımda çok bariz düşüş oluyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17
HalfNatty, Bir saat önce yazdı:

Etrafımda ve yabancı forumlardan gördüğüm kadarıyla açan görmedim ama kapatan gördüm.Her vücütta farklı etki gösterebilir

Ozaman milk thistle devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

hocam nac ile milk thistle arasında daglar kadar fark var. Ya da milk thistle bende işe yaramıyor.günlük 50mg danabol aldıgım zamanlar sırtım sivilce dolmustu milk thistle dan deve dikeni tohumu, yağına kadar kullandım etki etmedi. nac ın mg ı yüksek olanı sivilceleri direk kesti. cok etkili olmustu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17
crash47, 1 saat önce yazdı:

hocam nac ile milk thistle arasında daglar kadar fark var. Ya da milk thistle bende işe yaramıyor.günlük 50mg danabol aldıgım zamanlar sırtım sivilce dolmustu milk thistle dan deve dikeni tohumu, yağına kadar kullandım etki etmedi. nac ın mg ı yüksek olanı sivilceleri direk kesti. cok etkili olmustu.

Anladım peki bu Carsil ile Nac aynımı? birde nac 400 mü kullanmalıyız? Günlük 30-40mg danabol kullanmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17

Biliyorum genellikle pct kür sonu değerlere göre yapılıyor fakat bu kür için hangi pct ilaçları gerekir? şimdiden alıyım sonra arama derdine düşmiyim

tarihinde TheKing34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3

iştah kapatma konusu özellikle bulk döneminde sıkıntı yaratabilir ama deneyelim görelim. 

TheKing34, 11 saat önce yazdı:

Biliyorum genellikle pct kür sonu değerlere göre yapılıyor fakat bu kür için hangi pct ilaçları gerekir? şimdiden alıyım sonra arama derdine düşmiyim

dediğin gibi tahlillere göre yapılacak ama böyle bir kür için nolvadex bir köşede bulunmalı zaten bulmak zor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
  JrRommel, 10 dakika önce yazdı:

Balkan Pharma kullanıyorum ben testo e

@devildriver > ben de balkan ya da iran düşünüyorum daha karar veremedim o yüzden soruyorum.

Ben kullanmadım iran arada çok fiyat farkı yok ama düz mantık pahalı olan daha iyidir diye düşüneceğim ne kadar doğru düşünüyorum bilemiyorum. Bence Tayfun Abi'ye de sorabiliriz o da farklı markalar hakkında bilgi sahibi belki ikisini de kullanmıştır. Başka iki markayı da kullanan arkadaşlar var ise onlar da yardımcı olsun arkadaşa...
@Bay-T Siz ne düşünüyorsunuz Tayfun Abi iki marka arasında , bir şeyler biliyorsanız karşılaştırma yapıp arkadaşı bilgilendirirseniz iyi olur. Açıkçası ben de merak ediyorum Balkan kullanmama rağmen iranı da bayağı beğeniyorlar çünkü...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
JrRommel, 47 dakika önce yazdı:
  JrRommel, 10 dakika önce yazdı:

Balkan Pharma kullanıyorum ben testo e

@devildriver > ben de balkan ya da iran düşünüyorum daha karar veremedim o yüzden soruyorum.

Ben kullanmadım iran arada çok fiyat farkı yok ama düz mantık pahalı olan daha iyidir diye düşüneceğim ne kadar doğru düşünüyorum bilemiyorum. Bence Tayfun Abi'ye de sorabiliriz o da farklı markalar hakkında bilgi sahibi belki ikisini de kullanmıştır. Başka iki markayı da kullanan arkadaşlar var ise onlar da yardımcı olsun arkadaşa...
@Bay-T Siz ne düşünüyorsunuz Tayfun Abi iki marka arasında , bir şeyler biliyorsanız karşılaştırma yapıp arkadaşı bilgilendirirseniz iyi olur. Açıkçası ben de merak ediyorum Balkan kullanmama rağmen iranı da bayağı beğeniyorlar çünkü...

ben de balkan kullanmayı düşünüyordum ama iran testo ile ilgili çok olumlu yorum gördüm bununla beraber orjinalliği konusunda da kafada çok soru işareti oluşturacak bilgilere rastlamadım. ilgilendiğin için çok teşekkür ederim @JrRommel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ne demek , her zaman Burak Bey'in de dediği gibi biz bir aileyiz forumda bunun için var yardımlaşmak ve öğrenmek. Forumdan alacaksanız zaten orjinallikle ilgili kafanızda bir soru işareti olmasın zamanında ben de çok araştırdım çünkü... :) . Şahsi fikrim kürünüzle ilgili de maddi bir sıkıntınız yok ise , en az 16 haftaya uzatıp boldenone'da eklemeniz yönündedir. Ben konumu güncellemedim ama 16 hafta olan kürümü 32ye uzattım :D (ilk kürüm olmasına rağmen) . Yani düz mantık yabancı forumlardan da çok okuduğum bir şeyi söyleyeyim size bu pct ne için var? Hormonlarımızı ve en önemlisi cinsellikle ilgili her şeyi yerine getirmek. E bunun için pct yapıp bir daha küre girmek yani üretimimizi durdurup açıp durdurup açmaktansa uzun tutup bir kere açıp kapatmak veya 2 kere açıp kapatmak senede daha sağlıklı. En sağlıklısı 24e uzatmak tabi herkesin dediği ve öğrendiği gibi para sporu bu malesef... Maddi durumunuzu bilmemekle beraber uzun tutabildiğiniz kadar uzun tutmak kürleri daha sağlıklı sonuçta sağlık için yapıyorsak düşünülmesi gereken bir öneri bence :P:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
JrRommel, 7 dakika önce yazdı:

Ne demek , her zaman Burak Bey'in de dediği gibi biz bir aileyiz forumda bunun için var yardımlaşmak ve öğrenmek. Forumdan alacaksanız zaten orjinallikle ilgili kafanızda bir soru işareti olmasın zamanında ben de çok araştırdım çünkü... :) . Şahsi fikrim kürünüzle ilgili de maddi bir sıkıntınız yok ise , en az 16 haftaya uzatıp boldenone'da eklemeniz yönündedir. Ben konumu güncellemedim ama 16 hafta olan kürümü 32ye uzattım :D (ilk kürüm olmasına rağmen) . Yani düz mantık yabancı forumlardan da çok okuduğum bir şeyi söyleyeyim size bu pct ne için var? Hormonlarımızı ve en önemlisi cinsellikle ilgili her şeyi yerine getirmek. E bunun için pct yapıp bir daha küre girmek yani üretimimizi durdurup açıp durdurup açmaktansa uzun tutup bir kere açıp kapatmak veya 2 kere açıp kapatmak senede daha sağlıklı. En sağlıklısı 24e uzatmak tabi herkesin dediği ve öğrendiği gibi para sporu bu malesef... Maddi durumunuzu bilmemekle beraber uzun tutabildiğiniz kadar uzun tutmak kürleri daha sağlıklı sonuçta sağlık için yapıyorsak düşünülmesi gereken bir öneri bence :P:)

kafamda ilk kür vücudun reaksiyonunu görmek var. zaten kafamda ki ikinci kür tam söylediğin gibi olacak kardeşim. şimdi biraz da çekiniyorum o yüzden hafif bir kür ile ne olacağını görmek istiyorum. 2 kür yapıp bırakmayı düşünüyorum şu anki düşüncem bu yönde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
devildriver, 1 dakika önce yazdı:

kafamda ilk kür vücudun reaksiyonunu görmek var. zaten kafamda ki ikinci kür tam söylediğin gibi olacak kardeşim. şimdi biraz da çekiniyorum o yüzden hafif bir kür ile ne olacağını görmek istiyorum. 2 kür yapıp bırakmayı düşünüyorum şu anki düşüncem bu yönde.

Bırakmak zor iş ya kürdeyken diğer kürlerini kafanda planlıyorsun :D . İnsanlar öcü gibi bakıyor ya benle bilen kişiler dalga geçiyor ya diyorlar hani sinir yapıyordu onu yapıyordu bunu yapıyordu sen normalsin diyorlar. İnsanlar yan etkileri okuyup ona kendini kodlayınca etkilenmesi olasılığı da daha çok artıyor. En basiti aspirinde bile beyin kanaması yazıyor prospektüsünde... Decanın yan etkisinde testisleri küçültür deniliyor , benim neden küçülmedi üstelik 14 hafta giriyor olmama rağmen? Biraz doğru kişiden alıp doğru yaptığım mctden biraz da kafamın düzgün çalıştığından. Sürekli kontrol etsem taksam belki kıl tüy bir şeyler bulabileceğim. Bence steroidlerde en önemli şeyler sürekli check up yaptırmak kanı karaciğeri artık diğer ne gerekiyorsa uzun süre bunları kontrol ettirmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
JrRommel, Bir saat önce yazdı:

Bırakmak zor iş ya kürdeyken diğer kürlerini kafanda planlıyorsun :D . İnsanlar öcü gibi bakıyor ya benle bilen kişiler dalga geçiyor ya diyorlar hani sinir yapıyordu onu yapıyordu bunu yapıyordu sen normalsin diyorlar. İnsanlar yan etkileri okuyup ona kendini kodlayınca etkilenmesi olasılığı da daha çok artıyor. En basiti aspirinde bile beyin kanaması yazıyor prospektüsünde... Decanın yan etkisinde testisleri küçültür deniliyor , benim neden küçülmedi üstelik 14 hafta giriyor olmama rağmen? Biraz doğru kişiden alıp doğru yaptığım mctden biraz da kafamın düzgün çalıştığından. Sürekli kontrol etsem taksam belki kıl tüy bir şeyler bulabileceğim. Bence steroidlerde en önemli şeyler sürekli check up yaptırmak kanı karaciğeri artık diğer ne gerekiyorsa uzun süre bunları kontrol ettirmek.

haklısın. ben de ilk başlarda çok korkuyordum ama araştırdım ingilizce makaleleri okudu çevremdeki insanlardan bilgiler aldım bunun sonucunda abartıldığı kadar olmadığına kanaat getirdim. bilmeyenler tarafından öcü gibi gösteriliyor. bilinçli yapılması önemli. peki benim küre bakarak mct için ne söyleyebilirsin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

B kompleks benexol olacak sanırım. Belki proviron testo hızlı bağlansın diye düşünülebilir bir 4 5 hafta 1 tablet ama proviron tuhaf bir ilaç işe yarıyor diyeni de yaramıyor diyeni de fazla bence tüm zaman kullanılmamalı 5 6 haftada testo tam vücuda bağlanıyor çünkü... Nac600 veya milk thistle ikisinden biri tercih edilebilir ikisine bence gerek yok bu kürde. Kimisi pctde daha yararlı diyor ama ben ester C kullanıyorum bence işe yarıyor özellikle bu soğuk havalarda işlenmiş bir c vitamini olduğu için ester c ; hasta olmamızı da engeller gibi geliyor. Uyumakta güçlük çekiyorsanız ben çeken bir kardeşinizim zma önerebilirim. Bence mctden daha önemli şey de beslenme. Steroid kullanırken forumda da muhakkak denk geleceksiniz herkes 4000 5000 6000 kalorilerden bahsediyor bulk dönemlerinde. Normalde zaten alman gerekenden 500 600 700 fazla kalori alsan direk göbeğe gitmeye başlar :D , korkmayın özellikle karbonhidrat olarak ekmekten korkmayın ama ben şahsen beyaz ekmek yerine kepekli veya o paket ekmeklerden almaya çalışıyorum çavdarlı buğdaylı falan... Şeker tuz kesin hani yemek yapılırken atılan harici ben de kullanmıyorum şeker tuz. Zaten dediklerimin bir çoğunu biliyorsunuzdur yine de yazdım aklıma gelen ne var ise :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.