Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

carl_jonsen

enanthate- deca ile pgf2a ?

Önerilen İletiler

carl_jonsen    0

Arkadaslar testo deca kürüne girecegim. Yag yakımı olarakta pgf2a kullanayım diyorum ama bu uygun olurmu ? BU pgf yi bu ara baya sık duyuyorum gercekten yag yakarmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229

evet güzel bir yağ yakıcı ben çok iyi verim aldım tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

PGF2A kullanımı yapacak olursan mutlaka bir konu açıp mümkünse resimli olarak bizleri bilgilendirmeni rica ederim. Türk forumlarında PGF2A ile ilgili bilgi bulmak çok zordur. Aklına takılan bir soru olursa da gurbuz hocaya sorularını sorabilirsin. Kendisinin de forumda bir mesajı vardı. Linkini de seninle aşağıda paylaşıyorum.

viewtopic.php?f=23&t=881&p=6102#p6102

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peptid değil.Veterinlerde satılan bir prostaglandin türevi.Bölgesel olarak anabolic etkisi yüksektir,bölgesel yağ yakar ve insulin hassasiyetini arttırır.Muazzam bir ilaç yani ama yan etkileride bir o kadar fazla.Tek başına veya anaboliclerle kullanımı arasında bir fark olmaz ama insulin veya igf 1 ile beraber kullanırsan çok dramatik sonuçlar alabilirsin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Etkisi çok yüksek olur. Ancak bence PGF2A yerine daha basitçe Clenbuterol-Ventolin ve bununla beraber yağ yakımına uygun hazırlanmış ve beslenme uygulayın. 2 ay içinde yüzde 10'a yakın yağ yakan bile biliyorum sadece Clen ve uygun beslenme planı ile.

PGF2A'yı neden bu kadar çok kullanmak istiyorsunuz ? Daha önce bir kaç kez sorunuz olmuştu.

Ben de bu süreden sonra PGF2A'yı araştırdım. Bir çok bilgi edindim bu ilaç ile ilgili. Aşağıda yazacağım her şey de bu araştırmalara bağlıdır.

Bence yüzde 6 olan yağ oranını yüzde 2-3'e falan çekmek gibi zor amaçlar haricinde kullanılmamalı. Yani yarışmacı olmayan, yağ oranını çok alt seviyelere çekmek gibi zor bir amacı bulunmayan bir kişi kullanmamalı. Oldukça tehlikeli bir ilaç.

Ventolin-Clenbuterol gibi şeylerden de oldukça iyi verim alabilecekken, yağ yakıcı bitkisel karışımlar ile bile çok iyi sonuçlar alabilecekken, bence bu ilaçtan uzak durun.

Yine de PGF2A kullanmakta ısrarlıysanız, bence sorunuzu direkt olarak gurbuz hocamıza sorun info@peptidturkiye.com adresine mail yollayıp. Gurbuz hocamız daha önce PGF2A kullanmış.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0

iyi akşamlar. kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama gerçekten ciddi olduğunu düşündüğüm bir sorun yaşıyorum o yüzden yazıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. 1 haftadır günde 4 kere 10 ünite pgf2a karın bölgesinden kullanıyorum fakat 2 3 gün geçtikten sonra ani bir şekilde nöbet gibi kalp çarpıntıları yaşamaya başladım. hastaneye kontrole gittiğimde hem ekg hemde kalple ilgili hiçbir tahlilde sorun çıkmadı. hakkında net bilgilere ulaşamadım o yüzden size sormak istedim bu etkiler normal mi normal değilse ne kadar ciddi şuanda 2020 mart yarışmasına hazırlanıyorum o yüzden hemen kesmek istemiyorum açıkçası. ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
xxerhan25, 7 dakika önce yazdı:

iyi akşamlar. kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama gerçekten ciddi olduğunu düşündüğüm bir sorun yaşıyorum o yüzden yazıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. 1 haftadır günde 4 kere 10 ünite pgf2a karın bölgesinden kullanıyorum fakat 2 3 gün geçtikten sonra ani bir şekilde nöbet gibi kalp çarpıntıları yaşamaya başladım. hastaneye kontrole gittiğimde hem ekg hemde kalple ilgili hiçbir tahlilde sorun çıkmadı. hakkında net bilgilere ulaşamadım o yüzden size sormak istedim bu etkiler normal mi normal değilse ne kadar ciddi şuanda 2020 mart yarışmasına hazırlanıyorum o yüzden hemen kesmek istemiyorum açıkçası. ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

dostum pgf2a  tecrübem yok fakat doz aşımı olabilir çok dikkat et profosyonel destek al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
xxerhan25, Bir saat önce yazdı:

Yıllar önce bende kullanmıştım yağ yakarım hesabıyla :) 

Düz kaslar üzerinde kasılma yapan bir peptid pgf2a.Sindirim sistemi ve idrar kesesi bu tür kaslardan.Ayrıca kalp çizgili kas olmasına rağmen düz kas gibi çalışıyor onun için reseptörleri olması büyük ihtimal...Ben karın biceps triceps ve gögüs kaslarından bile günde 2-3 doza bölünmüş olarak 1 ml kullanmıştım...Kalpten uzak enjeksiyonlar yap, bu maddeden ölenler olduğunu okumuştum geçmişte...Ben fayda görmediğim gibi idrar torbasında hassasiyet oluşturdu ve sik idrara gitme rahatsızlığına yakalandım.Zar zor kendi çabalarımla araştırıp öğrendiğim ilaçlarla bu durumu düzelttim...

Kalbine yardımcı olmak için gece yatarken kas gevşetici veya bu peptidi işlevsiz bırakan aspirin kullanabilirsin.Mağnezyum taurin gibi maddeler kas spazmlarına iyi gelebilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0
metinav, 23 dakika önce yazdı:

Yıllar önce bende kullanmıştım yağ yakarım hesabıyla :) 

Düz kaslar üzerinde kasılma yapan bir peptid pgf2a.Sindirim sistemi ve idrar kesesi bu tür kaslardan.Ayrıca kalp çizgili kas olmasına rağmen düz kas gibi çalışıyor onun için reseptörleri olması büyük ihtimal...Ben karın biceps triceps ve gögüs kaslarından bile günde 2-3 doza bölünmüş olarak 1 ml kullanmıştım...Kalpten uzak enjeksiyonlar yap, bu maddeden ölenler olduğunu okumuştum geçmişte...Ben fayda görmediğim gibi idrar torbasında hassasiyet oluşturdu ve sik idrara gitme rahatsızlığına yakalandım.Zar zor kendi çabalarımla araştırıp öğrendiğim ilaçlarla bu durumu düzelttim...

Kalbine yardımcı olmak için gece yatarken kas gevşetici veya bu peptidi işlevsiz bırakan aspirin kullanabilirsin.Mağnezyum taurin gibi maddeler kas spazmlarına iyi gelebilir...

Öncelikle teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla sizde bu kalp sorunu yapmamış ilaç beni ciddi anlamda tedirgin eden kısa süreli şok gibi tüm vucudumu strese sokan tepkiler yaşıyorum peki bu durumda kesmeli miyim ilacı yoksa 3 hafta kadar daha kullanmaya devam etmeli miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0
trenbolonz, Bir saat önce yazdı:

dostum pgf2a  tecrübem yok fakat doz aşımı olabilir çok dikkat et profosyonel destek al

Şuan da aktf yarışan ve kullanan bir çok sporcu tanıyorum ve onların tavsiye ettiği doz ve şekilde kullanıyorum ama onlar kalbe yük bindirmesi normal fakat bendeki gibi çok rahatsız edici seviyede olmaması gerektiğini söylediler şimdi ilacı kesip kesmeme konusunda terrddütler yaşıyorum o yüzden bu etkinin normal olup olmadığını benden başka yaşıyan olup olmadığını araştırıyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
xxerhan25, Şimdi yazdı:

Şuan da aktf yarışan ve kullanan bir çok sporcu tanıyorum ve onların tavsiye ettiği doz ve şekilde kullanıyorum ama onlar kalbe yük bindirmesi normal fakat bendeki gibi çok rahatsız edici seviyede olmaması gerektiğini söylediler şimdi ilacı kesip kesmeme konusunda terrddütler yaşıyorum o yüzden bu etkinin normal olup olmadığını benden başka yaşıyan olup olmadığını araştırıyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

istersen birkaç gün kes ürünü farklı birşeyden kaynaklı olabilir ya da dozu azalt başka birşey diyemiyorum malesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0
trenbolonz, 5 dakika önce yazdı:

istersen birkaç gün kes ürünü farklı birşeyden kaynaklı olabilir ya da dozu azalt başka birşey diyemiyorum malesef 

şuan öyle yapmaya karar verdim çünkü 10 gün kadar önce karnımda gaz sıkışması vardı onun için tedavi gördüm ona ve sırtımda bir kas sıkışması var belki bunlar da kalbime baskı yapıyor olabilir en mantıklısı ilacı kesip sorunu bulmak bence. çünkü şuan yazarken bile içten içe bir şok dalgası gibi ısınma ve adrenalin hormonunun verdiği etkisi yaşıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24

şuan öyle yapmaya karar verdim çünkü 10 gün kadar önce karnımda gaz sıkışması vardı onun için tedavi gördüm ona ve sırtımda bir kas sıkışması var belki bunlar da kalbime baskı yapıyor olabilir en mantıklısı ilacı kesip sorunu bulmak bence. çünkü şuan yazarken bile içten içe bir şok dalgası gibi ısınma ve adrenalin hormonunun verdiği etkisi yaşıyorum.

dikkat et dostum kes ürünü sorunu bul üzerine gitme daha fazla 

şok dalgası dediğin gögüs tarafında mı oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0
trenbolonz, 1 dakika önce yazdı:

şok dalgası dediğin gögüs tarafında mı oluyor 

aynen öyle gögüsten başlıyor vücuduma yayılıyor hatta otururken direk ayağı kalkmaya zorluyor 2 adım atıyorum geçiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
xxerhan25, Şimdi yazdı:

aynen öyle gögüsten başlıyor vücuduma yayılıyor hatta otururken direk ayağı kalkmaya zorluyor 2 adım atıyorum geçiyor

tren kullanıyor musun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0

tren kullanıyor musun ?

evet ama bayağıdır kullanıyorum onu 7 hafta kadar oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
xxerhan25, Şimdi yazdı:

evet ama bayağıdır kullanıyorum onu 7 hafta kadar oldu

trende yapıyor onu bendede oluyor gögüs te kelimenin gerçek anlamıyla öldürücü bir an gibi his veriyor. bu bir yan etki kan basıncıyla falan alakalı yinede dikkat et 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0

trende yapıyor onu bendede oluyor gögüs te kelimenin gerçek anlamıyla öldürücü bir an gibi his veriyor. bu bir yan etki kan basıncıyla falan alakalı yinede dikkat et 

peki bu 7 hafta boyunca yapmayıp şimdi yapması biraz anormal değil mi? dün akşam acile gittim bu durum için hatta ilacıda vurup öyle gittim. ekg ve kan tahlili aldılar kalple ilgili hiçbir sorun olmadığını söylediler. bu arada sizde benim kadar sık mı oluyor 4 5 dakikada bir yaşıyorum ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
xxerhan25, 2 dakika önce yazdı:

peki bu 7 hafta boyunca yapmayıp şimdi yapması biraz anormal değil mi? dün akşam acile gittim bu durum için hatta ilacıda vurup öyle gittim. ekg ve kan tahlili aldılar kalple ilgili hiçbir sorun olmadığını söylediler. bu arada sizde benim kadar sık mı oluyor 4 5 dakikada bir yaşıyorum ben

4-5 dakikada bir değil yoo gün içi değişiyor. pgf2a kes bence bakalım ne tepki olacak bu trenlik işe benzemiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0

burdan herşeyi detaylı söylemememin sebebi faydalı olabilmek tren 3. kullanışım hiç böyle birşey yaşamamıştım bu döneme kadar ama kime sorsam anlattığın etki tren acetath etkisi diyor ama benim derdim çok sık olması bunuda psikolojiye bağlıyorum kendimi taktıkça tribe giriyor olabilirim. akşamdan itibaren kestim sonuçları gene detaylı anlatırım burada. son olarak pgf2a nın yarılanma ömrü ve vücuttan çıkma süresi(deri altı yağ dokuya vuruyorum kas içi değil ) ne kadar biliyor musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
xxerhan25, 2 dakika önce yazdı:

burdan herşeyi detaylı söylemememin sebebi faydalı olabilmek tren 3. kullanışım hiç böyle birşey yaşamamıştım bu döneme kadar ama kime sorsam anlattığın etki tren acetath etkisi diyor ama benim derdim çok sık olması bunuda psikolojiye bağlıyorum kendimi taktıkça tribe giriyor olabilirim. akşamdan itibaren kestim sonuçları gene detaylı anlatırım burada. son olarak pgf2a nın yarılanma ömrü ve vücuttan çıkma süresi(deri altı yağ dokuya vuruyorum kas içi değil ) ne kadar biliyor musunuz?

bu ürünler hiçbir bilgim yok bak dediğim gibi pro destek al üstad hocalardan. her doktora güvenme beni sallamayan çok oldu dikkat et psikolojik asla deme çünkü bir sorun var ki o oluyor bendede aynı şekilde bir an önce müdahale et 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxerhan25    0
trenbolonz, 2 saat önce yazdı:

bu ürünler hiçbir bilgim yok bak dediğim gibi pro destek al üstad hocalardan. her doktora güvenme beni sallamayan çok oldu dikkat et psikolojik asla deme çünkü bir sorun var ki o oluyor bendede aynı şekilde bir an önce müdahale et 

Pro hoca dediğin kim mesela önerebilir misin birini?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.