Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HalfNatty

10 haftalik 500 test e günlüğü

Önerilen İletiler

HalfNatty    175

Selamlar

Bundan önceki kürümde ürünlerin sahte çıkması sebebiyle ve uzun süreli yaşadığım sakatlıklardan ötürü biraz kötü hissediyordum.Testler gp,deca omega meds markalariydi.Testler komple boş deca biraz doluydu libidoyu moodu biraz kötü etkilemişti, daha iyi hissedip az biraz kütle koymak için 10 haftalik test e başladım.

Şuan 6.haftaya girmiş bulunmaktayım.

Kür öncesi:71kg,8-10 arasi bf,187 boy

6.hafta:77 kg,8-10 arasi

Ölçü almıyorum.Aynada gelişim görmek yetiyor.Tahminen 2-3 cm arası kol,4-6 arası bacak almışımdır.En çok gelişen kısımlar omuz ve sırt  (genetik olarakta iyi olan kisimlar) fakat daha önce hiç ölçü almadığım için ne kadar kazandığım hakkında fikrim yok.

1.Hafta

IMG_20171024_223900.thumb.jpg.7971481efca01d4f513857c1fea0a78e.jpg

IMG_20171009_194912.thumb.jpg.971252a315c4aca85912dbcb2d5f5d3d.jpg IMG_20171018_174752.thumb.jpg.015975c756f2830f29f6017bc56603a7.jpg

5.Hafta

IMG_20171022_185933.thumb.jpg.73aab27a7d936a42e6801a05b549ad53.jpg IMG_20171020_184228.thumb.jpg.62de6dea82fe1069fceed23f7f4cf4d3.jpg

IMG_20171024_225542.thumb.jpg.c958c689a7211e46fb0f2c13288699ca.jpg

Sakatlıklarım geçmediği ve geçmeyeceği için(Genetik) ona göre çalışıyorum.Göğüs hareketi olarak sadece şınav,ohp ve cgbp harici ağır itme yok,Squat deadlift en sevdiğim liftler olmasına ragmen hafif goblet squat ve hafif romanian deadlift yapabiliyorum.

Antreman programım haftada 3 gün ağırlık fullbody

IMG_20171024_230626.thumb.jpg.80dbdd3cef4903df97518326736e709d.jpg

3 gün boks,mobilite,postür vs

IMG_20171024_231034.thumb.jpg.68a58c189ebe273b80a3752444d876c6.jpg

Beslenme programım biraz random,macrolar tamamlandığı sürece ne yedigim pek önemli degil ama yoğunluktan tamamlanmadığıda oluyor.

100-120 gr protein,250-350 gr carb,50-80 gr yag,3200 civari almaya calistigim kalori oluyor genelde.

İlk 4 hafta 50mg proviron kullandim fakat bir faydasını göremedim,uyumadan önce zma kullaniyorum daha derin uyku uyuyabiliyorum.Onun dışında herhangi supplement vs kullanmiyorum.

Haftalık olmasada 2 3 haftada bir güncellerim.Herkese iyi sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tehlike    26

Sırtın büyüklüğü ve belin inceliği çok iyi dostum harika genetik.

Herşey güzel bakalım 4 hafta sonra ne çıkıcak :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Tehlike, 15 saat önce yazdı:

Sırtın büyüklüğü ve belin inceliği çok iyi dostum harika genetik.

Herşey güzel bakalım 4 hafta sonra ne çıkıcak :)

Güzel yorumunuz için teşekkürler birde sakatlıklarım olmasa sevebilirdim vücudumu ama elden ne gelir :)

tarihinde HalfNatty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

IMG-20171108-WA0002.thumb.jpg.84c9b53084a541630fd06492b7efea93.jpg IMG-20171108-WA0003.thumb.jpg.fbdcf95d9b613c4a87be4e2bf3d5f093.jpg

Kür sonuna doğru son formum bu olacak gibi görünüyor.Totalde 8 kgye yakın kilo aldım,yağ oranı sabit kaldı, sivilcelenme harici bir yan etki olmadı.Main liftlerde 20 25 kg arası arttı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Güzel Genetik,Güzel Gelişim tebrikler..

Fakat daha da iyi olabilirdi.Sakatlığınız olmasaydı ve antreman programınız daha iyi olsaydı.Haftada 3 gün ve fullbody çalışmanız sakatlığınız ile mi ilgili ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
pusalik, 7 dakika önce yazdı:

Güzel Genetik,Güzel Gelişim tebrikler..

Fakat daha da iyi olabilirdi.Sakatlığınız olmasaydı ve antreman programınız daha iyi olsaydı.Haftada 3 gün ve fullbody çalışmanız sakatlığınız ile mi ilgili ? 

Fullbody nin natural yada düşük doz steroidle daha iyi olduğunu düşünüyorum ve sakatlık nedeniyle split için çoğu hareketide yapamayacağım için tek çare sizinde dediğiniz gibi fullbody.Bir nevi hem tercih hem zorunluluk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
gökhan1501030193, 08.11.2017 - 14:37 yazdı:

tebrikler,kür içinde AL kullandınız mı ?

Hayır kullanmadım

kuntkral, 08.11.2017 - 14:13 yazdı:

Hangi marka testo kullandın bu kürde?

İran testo @Loving burak hocadan aldim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
caner06, 2 saat önce yazdı:

şuanda yağ oranınız kaç :)

9 dur diye tahmin ediyorum damarlar dahada belirginleşti ilk güne nazaran.

gökhan1501030193, 7 saat önce yazdı:

Peki,östrojen değerine baktırdıysanız çıkan değeri öğrenebilir miyim ?

Malesef test yaptırmadım

Tehlike, 6 saat önce yazdı:

Çok iyi gelişim.Ön taraf ne halde varmı fotoğraf ?

Şehir dışında olduğumdan antlara 1.5 hafta ara verdim.Döndüğümde son formla güncellerim ön tarafıda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
HalfNatty, Bir saat önce yazdı:

9 dur diye tahmin ediyorum damarlar dahada belirginleşti ilk güne nazaran.

Malesef test yaptırmadım

Şehir dışında olduğumdan antlara 1.5 hafta ara verdim.Döndüğümde son formla güncellerim ön tarafıda

Hocam üst 2 baklava görünüyor sadece %9 nasıl oluyor? Damarlar %20 yağ oranında bile gözükür en önemli faktör karın çevresidir. En aşağı %13-14 yağ oranın var diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3

sadece testo ile güzel bir artış olmuş tebrik ederim. zaten ilk kürde güzel bir pick yakalıyor vücut ama benim sormak istediğim hormonal olarak ne yan etkilerle karşılaştınız? insanlar gelişimleri merak ettiği kadar bir erkek olarak karşılaştığınız sıkıntılar varsa bunları da bilmesi küre girecek arkadaşlara en azından cesaret verecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
devildriver, 22 dakika önce yazdı:

sadece testo ile güzel bir artış olmuş tebrik ederim. zaten ilk kürde güzel bir pick yakalıyor vücut ama benim sormak istediğim hormonal olarak ne yan etkilerle karşılaştınız? insanlar gelişimleri merak ettiği kadar bir erkek olarak karşılaştığınız sıkıntılar varsa bunları da bilmesi küre girecek arkadaşlara en azından cesaret verecektir. 

Burak Bey'in hazırladığı kürle (şu an kürü uzattım güncellemedim sadece) , 14 hafta deca kullanıyor olmama rağmen (14 olmaz falan diyenler olur en fazla 10 diye konuşan arkadaşlar o yüzden belirttim) şu an 12.haftasındayım testislerimde küçülme bile yok dostum, yani belki var da gözle fark edilecek düzeyde değişdir olsa fark ederdim. Sinir yok bir şey yok bazıları testo sinir yapar bile der he ben zaten çok sinirli bir adamım sakinliğime rağmen sinir yapan şeyler bende etkili olabileceğini düşünmüyorum. Cinsel isteğim de 2. hafta 3. haftadan sonra artıp 6. haftadan sonra yatakta adam öldürmeye teşebbüs edecek düzeye gelmişti. Güç artışını dürüst olmak gerekirse dianabol harici o güç artışını 5 6 dan sonra hissettim. Diğer test vari şeylerle anlaşılacak karaciğer enzimleridir odur budur onu zamanı gelince öğrenicez kür sonu. Saç dersek saçları uzun bir adamım babalar gibi duruyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir kafandaki soru işaretlerine dostum

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
JrRommel, 9 dakika önce yazdı:

Burak Bey'in hazırladığı kürle (şu an kürü uzattım güncellemedim sadece) , 14 hafta deca kullanıyor olmama rağmen (14 olmaz falan diyenler olur en fazla 10 diye konuşan arkadaşlar o yüzden belirttim) şu an 12.haftasındayım testislerimde küçülme bile yok dostum, yani belki var da gözle fark edilecek düzeyde değişdir olsa fark ederdim. Sinir yok bir şey yok bazıları testo sinir yapar bile der he ben zaten çok sinirli bir adamım sakinliğime rağmen sinir yapan şeyler bende etkili olabileceğini düşünmüyorum. Cinsel isteğim de 2. hafta 3. haftadan sonra artıp 6. haftadan sonra yatakta adam öldürmeye teşebbüs edecek düzeye gelmişti. Güç artışını dürüst olmak gerekirse dianabol harici o güç artışını 5 6 dan sonra hissettim. Diğer test vari şeylerle anlaşılacak karaciğer enzimleridir odur budur onu zamanı gelince öğrenicez kür sonu. Saç dersek saçları uzun bir adamım babalar gibi duruyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir kafandaki soru işaretlerine dostum

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim kardeşim. ben de karaciğer testinden sonra testo dbol kürüne gireceğim. kafama takılan en önemli soru hormonal sıkıntılardı. yardımcı olduğun için müteşekkirim. ağır bir kür olmasa bile insan merak ediyor. çünkü değişik sıkıntışar yaşayan arkadaşlarımızın yorumlarını okuyoruz. bu arada kullandığın test hangisi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
devildriver, 18 dakika önce yazdı:

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim kardeşim. ben de karaciğer testinden sonra testo dbol kürüne gireceğim. kafama takılan en önemli soru hormonal sıkıntılardı. yardımcı olduğun için müteşekkirim. ağır bir kür olmasa bile insan merak ediyor. çünkü değişik sıkıntışar yaşayan arkadaşlarımızın yorumlarını okuyoruz. bu arada kullandığın test hangisi?

Balkan Pharma kullanıyorum ben testo e

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
JrRommel, 5 dakika önce yazdı:

Balkan Pharma kullanıyorum ben testo e

ben de balkan ya da iran düşünüyorum daha karar veremedim o yüzden soruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
devildriver, 17 dakika önce yazdı:

ben de balkan ya da iran düşünüyorum daha karar veremedim o yüzden soruyorum.

Arkadaşın konusunu kirletmeyelim sizin konudan devam edelim isterseniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
caner06, 9 saat önce yazdı:

Hocam üst 2 baklava görünüyor sadece %9 nasıl oluyor? Damarlar %20 yağ oranında bile gözükür en önemli faktör karın çevresidir. En aşağı %13-14 yağ oranın var diye düşünüyorum

74cm bel 130 civarı omuz var hocam 13 14 yağ ile nasıl 74 bele sahip oluyorum? Karın konusu benim laktoza duyarlılık durumumla alakalı.Çok fazla süt ve süt ürünleri tüketiyorum, karnı şişiriyor gh kullanmış gibi geziyorum gün içersinde.Low carb veya sütü azalttığımda tüm karın kaslarım belli oluyor.Damar konusuna gelirsek evet haklısınız ben artıştan bahsediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
HalfNatty, 30 dakika önce yazdı:

74cm bel 130 civarı omuz var hocam 13 14 yağ ile nasıl 74 bele sahip oluyorum? Karın konusu benim laktoza duyarlılık durumumla alakalı.Çok fazla süt ve süt ürünleri tüketiyorum, karnı şişiriyor gh kullanmış gibi geziyorum gün içersinde.Low carb veya sütü azalttığımda tüm karın kaslarım belli oluyor.Damar konusuna gelirsek evet haklısınız ben artıştan bahsediyorum

74 bel mi :( ? Bir gün benim de olacak :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

tshirtü omuzlar halleder ya pantolon da hallolur be kemerle falan güzel dertlermiş sendeki :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
JrRommel, 09.11.2017 - 10:48 yazdı:

tshirtü omuzlar halleder ya pantolon da hallolur be kemerle falan güzel dertlermiş sendeki :D

Omuz dar altı çuval geliyor slimfitlerde keko gibi duruyor hehe

Kürü 750mg çıkarıp 8-10 hafta daha uzatacağım.Elimden geldiğince güncel tutarım fotoğrafları

Güncelleme*

Alt vücüt daha fazla çalışmaya başladım.Squat, leg press yapamadığımdan ötürü gelişim üst vücuda göre geride kaldı, chicken leg oldum :)

Bu haftadan itibaren haftalik test 750mg çıkacağım

IMG_20171114_181757.thumb.jpg.486a987d7dd0a5ff1b7065c8ea966d29.jpg IMG_20171114_182043.thumb.jpg.e16f6ebdf099580b1fcedf8f0aebee46.jpg

• Beğen 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

IMG_20171118_180600.thumb.jpg.232b703311d27580b1da2f958a8ef391.jpg

Yağ oranım biraz düştü, omuz ve kol ölçüsü arttı.Sırt bariz bi şekilde büyüdü mid-low trapslar hacimlendi 1.5 kilo daha aldım

Genel olarak ölçüler

Kol 39

Omuz 128.5 civarı

Forearm 33

Programlamama göre ağırlıklarım artması gereken normal düzeyden yaklaşık %30 %40 civarı daha fazla arttı.Yaklaşık 6 7 hafta daha kür 750mgde devam edicek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.