Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sherlock91

Testler çıktı, generic pharma sahte mi ?

Önerilen İletiler

AxtoR    45
Sherlock91, 10 saat önce yazdı:

Usta ben suan 4 haftalik kürü biraksam pctye gerek olurmu? Uretikim baskilandiysa da ilac almadan Kendiliğinden duzelirmi? 

hocam test sonuçların belirler bunu, lh fsh ölçtürmen lazım yani. Üretim baskılandıysa ve pct yapmazsan kendiliğinden çok uzun süre de düzelir bu da kas kaybına ve vücut dirençsizliğine maruz bırakır. Özelde yaptır en azından hiç yapmıyorlarsa sağlığından önemli değil ya.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247
Sherlock91, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar satıcm ile gorusme icerisindeyimm suan aksam konusucaz parami iade ederse alenen ifsa rtmem ozelden ifsa ederim hepinize 😁

Muhtemelen etmeyecek çeşitli bahaneler üreteceKtir. ;):) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Sherlock91, 3 dakika önce yazdı:

Bu marka bana yaramamis öyle dedi😁

Çocuk kandırıyor resmen :D hocam mümkünse ismini yazar mısınız özelden yada yeni konu açıp. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Montana300, 10 dakika önce yazdı:

Çocuk kandırıyor resmen :D hocam mümkünse ismini yazar mısınız özelden yada yeni konu açıp. 

Önceki konulardan hatırlıyorum sizdede genrerics var değil mı 17 sinde başlayacaktıniz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Bloxq, 2 dakika önce yazdı:

Önceki konulardan hatırlıyorum sizdede genrerics var değil mı 17 sinde başlayacaktıniz

Bugün başladım hocam bakalım pek umudum yok çalışacagından ama:) Sizde durumlar nasıl etkisini hissediyor musunuz ilaçların? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Montana300, 15 dakika önce yazdı:

Bugün başladım hocam bakalım pek umudum yok çalışacagından ama:) Sizde durumlar nasıl etkisini hissediyor musunuz ilaçların? 

Hocam arkadaş ile ampül vb.. her şey aynı 3 cu enjeksiyonlu yaptım perşembe 2 haftayı doldurmuş olcam 86 kilodan 90 â çıktım ben ama o beslenmem ile olabilir zaten güç henüz yok kolay acıkan biriyim iştahım sanki 1 -2 tik daha fazla açıldı etki görebiliyor muyum 2 3 hafta sonra tam netleştir galiba umarım sizinkide güzel geçer saticiniza güveniyormusunuz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Bloxq, Bir saat önce yazdı:

Hocam arkadaş ile ampül vb.. her şey aynı 3 cu enjeksiyonlu yaptım perşembe 2 haftayı doldurmuş olcam 86 kilodan 90 â çıktım ben ama o beslenmem ile olabilir zaten güç henüz yok kolay acıkan biriyim iştahım sanki 1 -2 tik daha fazla açıldı etki görebiliyor muyum 2 3 hafta sonra tam netleştir galiba umarım sizinkide güzel geçer saticiniza güveniyormusunuz

Hayır güvenmiyorum hocam :D 3 hafta sonra test yaptıracagım bakalım çalışacak mı ilaçlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Montana300, 27 dakika önce yazdı:

Hayır güvenmiyorum hocam :D 3 hafta sonra test yaptıracagım bakalım çalışacak mı ilaçlar. 

Umarım çalışır hocamda generics gözümde tamamen bitti artık  genelde 3,4,5 haftalarda çok iyi kazançlar elde ediliyor deniyor uzun estelerde hatta boldenon 6 haftadan sonra hafif hafif etki gösteriyor diyorlar bakalım hocam hiç etki almazsam 10 hafta sonunda 20 haftaya devam etmem hafif pct yapıp 5-6 ay kür yapmam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Bloxq, 48 dakika önce yazdı:

Umarım çalışır hocamda generics gözümde tamamen bitti artık  genelde 3,4,5 haftalarda çok iyi kazançlar elde ediliyor deniyor uzun estelerde hatta boldenon 6 haftadan sonra hafif hafif etki gösteriyor diyorlar bakalım hocam hiç etki almazsam 10 hafta sonunda 20 haftaya devam etmem hafif pct yapıp 5-6 ay kür yapmam

Bende 10 hafta vurucam hocam, çalışmazsa direk iran testo sp boldenon alıcam siteden. Çalışırsa pct zaten. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
Bloxq, 12 saat önce yazdı:

Hocam son durum nedir? satıcı ve testler hakkında  kararınız nedir?

Teste gidemedim is durumundan dolayi. Satici bulk kuru ile degistircek ilaçlarımı kisin giricem sanirim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, 14 dakika önce yazdı:

Teste gidemedim is durumundan dolayi. Satici bulk kuru ile degistircek ilaçlarımı kisin giricem sanirim

Hocam değiştircekse şimdide girebilirsiniz bulka ben kışın bulk yapılmalı görüşüne katılmıyorum zaten günlük kalori ihtiyacının+500 fazlasını alcaksınız .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
Bloxq, 9 saat önce yazdı:

Hocam değiştircekse şimdide girebilirsiniz bulka ben kışın bulk yapılmalı görüşüne katılmıyorum zaten günlük kalori ihtiyacının+500 fazlasını alcaksınız .

bir arkadas  en azindan 1 ay bekle dedi aninda girme kisadan uzune sıkıntı olablir diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, Şimdi yazdı:

bir arkadas  en azindan 1 ay bekle dedi aninda girme kisadan uzune sıkıntı olablir diye

Anladım forumdakiler bilgi verir ise daha sağlıklı olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.