Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sherlock91

Testler çıktı, generic pharma sahte mi ?

Önerilen İletiler

Sherlock91    4

Ilk steroid kürüm Generic pharma propionat-boldenon-masteron 4. Hafta bitti ve guc artışı, gelişim, yag yakimi gbi etkiler göremediğiden ilaçların sahteliginden suphelendigim icin bugun test yaptirdim. Doktora gidip kendimi 50 yasnda hissediyorm ve tum hormon vs tahlillerimi herseyi yaptirmak istiyorum dedim ve şu testleeo yaptı. Sonuclar cikincA doktorun dediği  ; karaciger kolestrol bobrekler vs vs vs hersey pırıl pırıl cok iyi hormonlarsa dengesizlik fln yok vitamin falan cok iyi hersey yolunda dedi.  Sizlere sorun şu arkadaslar yaptirdigim testler dogru mu yani bu testler ile steroid kullandigim belli olup ilacin calisip çalışmadığı anlasilir miydi ?  Bunlar da test sonuclarin lutfen yorum yapin çünkü ilaçlar sahteyse kendimi bos yere daha delik desik etmek istemiyorum... 

IMG-20170814-WA0014.jpeg

IMG-20170814-WA0012.jpeg

IMG-20170814-WA0009.jpeg

IMG-20170814-WA0001.jpeg

tarihinde Sherlock91 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sherlock91    4
AxtoR, 9 saat önce yazdı:

Total testo, free testo felan sonuçları nerde? Bunlarla bir şey anlaşılmaz

Yapmamış ): o kadar uğraştirdi. Boldenonun etkisi gorulmezmi hemogramda en azindan ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Tamam kodlar gerçeği yansıtmıyor yinede sorgulama yaptırdınız mı testlerden bende pek anlamadım ilaç kutunuz üzerinde yazılar kabartma var mı ürünlerin fotoğraflarını buraya atma şansınız var mı bende testo bolde gidiyorum 3 cü enjeksiyonu yaptım fakat benimki uzun esterli daha 2 ci hafta 4-5 haftadan önce belli olmaz kür başında nasıldınız şu an nasılsınız libido vs nasıl? tekrar ürünlerin fotoğrafını buraya yükleyebilir misiniz mesela BOLDONONE yazısı kabartmalı altındaki yazılarda kabartmalı ampül şeffaf renkte ampüller orantısız mı? nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Sherlock91, 2 dakika önce yazdı:

Yapmamış ): o kadar uğraştirdi

Özel yada başka bir hastaneye gidin, bundan 4-5 ay önce zayıflamak işin ilaç kullandım su atıcı winstrol felan diyin, çok kas kaybettim testomu baskılamasından korkuyorum felan de en azından total testoyu yaparlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
Bloxq, 9 saat önce yazdı:

Tamam kodlar gerçeği yansıtmıyor yinede sorgulama yaptırdınız mı testlerden bende pek anlamadım ilaç kutunuz üzerinde yazılar kabartma var mı ürünlerin fotoğraflarını buraya atma şansınız var mı bende testo bolde gidiyorum 3 cü enjeksiyonu yaptım fakat benimki uzun esterli daha 2 ci hafta 4-5 haftadan önce belli olmaz kür başında nasıldınız şu an nasılsınız libido vs nasıl? tekrar ürünlerin fotoğrafını buraya yükleyebilir misiniz mesela BOLDONONE yazısı kabartmalı altındaki yazılarda kabartmalı ampül şeffaf renkte ampüller orantısız mı? nasıl

Hocam net olarak evet kabartmali yazılar.  Siselerde de orantisizlik pek goremedim. Tum.kutulari doegulattm.orjinal.generic pharma.sitesinden ve olumlu cikti sonuclar. Ama etki alamiyorum. Guc artisi yok öyle yag yakimi pek yok kas zaten kazanamadim ve 4 hafta bitti sojuc olarak ve kisa esterli propionat sonucta.. libido olayini anlayamiyorum hocam kürden oncede her sabah saten ereksiyon olmus olarak uyaniyodum zaten hani degisen bisey yok gibi anlamiyorum.. tek fark  bosalaigimda spermde cogalma var  biraz onu fark.ettim

20170814_180357.jpg

20170814_180317.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, 2 dakika önce yazdı:

Hocam net olarak evet kabartmali yazılar.  Siselerde de orantisizlik pek goremedim. Tum.kutulari doegulattm.orjinal.generic pharma.sitesinden ve olumlu cikti sonuclar. Ama etki alamiyorum. Guc artisi yok öyle yag yakimi pek yok kas zaten kazanamadim ve 4 hafta bitti sojuc olarak ve kisa esterli propionat sonucta.. libido olayini anlayamiyorum hocam kürden oncede her sabah saten ereksiyon olmus olarak uyaniyodum zaten hani degisen bisey yok gibi anlamiyorum.. tek fark  bosalaigimda spermde cogalma var  biraz onu fark.ettim

20170814_180357.jpg

20170814_180317.jpg

Ampül kutular vs aynı benimde öyle çıkmıştı galiba önceden konu açıldığı gibi ürünler fake çalışmıyor ama ben vururum 10 haftalık var nasılsa daha basındayım değişen bir şey olmuyor sadece 2-3 tık daha fazla yiyorum..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4

EK NOT: arkdaslar az önce extradan ozel hastane doktoruna da sordurtttum ve doktor dedi ki hormonlarda dengesizlik gorulurdu gercek olsaydi ilaclar ve baska saglik sorunlari da cikmasi lazimdi. Degerlerin cok iyi çıkmış dengesizlik yok falan dedi. Bende Totaltesto falan olcturmeme gerek varmi diye sorunca hayr yok bu  degerlerde de dengesizlik olmasi lazim anlasilirdi burdan da dedi. Ve tekrar sordum ilaclar gercek olsa 4 haftada degerlerde oynama.olurmu diye oda bana tabiki de bu ilaclar cok guclu ve basit ilaclar degil eger orjinal.olsalardi bi cok saglk sorunu gorulmesi lazndi suan dedi ornek testis kuculmesi gibi vs..  ne yapayim suan bilmiyorum sizin de yorumlariniza cok önem veriyorum herkesin fikrini duymak istiyorum abilerim. Inanin büyük hayal kirikligi o kadar masraftan sonra..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, 1 dakika önce yazdı:

EK NOT: arkdaslar az önce extradan ozel hastane doktoruna da sordurtttum ve doktor dedi ki hormonlarda dengesizlik gorulurdu gercek olsaydi ilaclar ve baska saglik sorunlari da cikmasi lazimdi. Degerlerin cok iyi çıkmış dengesizlik yok falan dedi. Bende Totaltesto falan olcturmeme gerek varmi diye sorunca hayr yok bu  degerlerde de dengesizlik olmasi lazim anlasilirdi burdan da dedi. Ve tekrar sordum ilaclar gercek olsa 4 haftada degerlerde oynama.olurmu diye oda bana tabiki de bu ilaclar cok guclu ve basit ilaclar degil eger orjinal.olsalardi bi cok saglk sorunu gorulmesi lazndi suan dedi ornek testis kuculmesi gibi vs..  ne yapayim suan bilmiyorum sizin de yorumlariniza cok önem veriyorum herkesin fikrini duymak istiyorum abilerim. Inanin büyük hayal kirikligi o kadar masraftan sonra..

Hocam sonuçta para verdik aldık vurun gitsin nasıl olsa değişen bir şey olmayacak.. şu an ben de baya üzüldüm ilk kürümde ilaç boş çıktı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Öncelikle geçmiş olsun arkadaşlar zaten gereken yorumları yapmışlar daha çok sizi üzmeninde anlamı yok ama neden güvenilir bir yer varken gidip böyle yerlerden adı şanı bilinmeyen ürünlere para veriyorsunuz illa diliniz mi yanmalı ? Yoğurdu üfleyerek yemek için hocam ? Gerçekten üzücü.

• Vayyyy!! 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
JrRommel, 18 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun dostlar

Senle konuşmuştuk sanarım bana söylediğin siteden alma benim aldığım kişi seni söylediğin yerden almış hele generics nerden olursa olsun asla alma alacaksan burdan ben de alırsam burdan alıcam .. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

NOT: ben kilo alıyorum fakat 3 enjeksiyonda gerçek olsada etkili olacağını sanmıyorum her gün 6 yumurta sabah 200 gram yulaf uyanır uyanmaz 
250 gram piriç lapası 250 gram haşlanmış tavuk göğüsü yiyiorum sonra antremana gidiyorum gelince 350 gram pirinç lapası 400 gram tavuk yiyorum 
Ara öğünlerde 100 gram fıstık ,150 gram  leblebi , 2 tane şeftali yiyorum 

İkinci ara öğünümde 600-700 gram patates haşlıyorum onu yiyorum +4 yumurta daha yiyorum + 1 paket pirinç patlağı yiyorum 

Akşam 300 gram tavuk +200 gram piriç lapası yiyorum +salata yiyorum 

Yatmadan önce 300 gram yoğurt +fıstık ile karıştırıp yiyorum yani kilo almam çok normal kür için beslenme kalitemi 2-3 kat arttırmıştım ama şu an biraz pişmanım enjeksiyona devam edicem yerken baya zorlanıyorum sıcaklarda zorluyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Bloxq, 23 dakika önce yazdı:

Senle konuşmuştuk sanarım bana söylediğin siteden alma benim aldığım kişi seni söylediğin yerden almış hele generics nerden olursa olsun asla alma alacaksan burdan ben de alırsam burdan alıcam .. 

aynen dostum konuşmuştuk , buradan alıcam zaten alacağım zaman bi gelsin :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.263

Çok geçmiş olsun lütfen defalarca uyardık tekrar uyarıyoruz piyasanın %80 hatta çok dürüst konuşacağım fazlası boş ve sahte ürünlerle dolu.

Bugün 10 bin küsür TL bütçeli bir kürü teslim ettik bunun gibi nice kürler herkes verdiği paranın hakkını almalı ve bu konuda çok dikkatli olmalsınız.

İnsanlar neden heyecan arayıp merak içinde olurlar kendini kanıtlamış markalar ve kişiler varken neden böyle yem ambarına salınan aç tavuk gibi aceleci olurlar.

1000 kere düşünün 1 kere hareket edin.

Keyifli forumlar. 

3.jpg.b5a50ea8af42da87222659e3e70db594.jpg4.thumb.jpg.d3632666347c06959d6fe0195268843b.jpg1.thumb.jpg.44cc145062f033f54efb649eef6201f5.jpg2.thumb.jpg.51d44e0900fe0dbe755f42d965e092e7.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45

Hocam ben gene total testoyu en azından ölçtürmenizden yanayım, belki ürünlerin içinde 500 yerine 50 gr testo vardı. Yani hormonel olarak vücut üretimini durdurduysa en azından pct sini yaparsın. Benim test sonuçlarımda da total testo >1500 üstü çıktı ama diğer değerlerde bir tek b12 düşük çıkmıştı. Bu testler gerçekten bir şeyi belirtmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

bu marka için en az 20 konu var negatif neden hala insanlar lades diyor acaba :D:) geçmiş olsun diyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
AxtoR, 9 saat önce yazdı:

Hocam ben gene total testoyu en azından ölçtürmenizden yanayım, belki ürünlerin içinde 500 yerine 50 gr testo vardı. Yani hormonel olarak vücut üretimini durdurduysa en azından pct sini yaparsın. Benim test sonuçlarımda da total testo >1500 üstü çıktı ama diğer değerlerde bir tek b12 düşük çıkmıştı. Bu testler gerçekten bir şeyi belirtmiyor.

Yarn gidip testosteronu da olcturucem kafama takıldı. Total testo disinds ne solemeliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Sherlock91, 13 dakika önce yazdı:

Yarn gidip testosteronu da olcturucem kafama takıldı. Total testo disinds ne solemeliyim?

total testo, free testo, lh, fsh, österojen benim bildiklerim bunlar.LH VE FSH testo salgılanmasını salgılıyor bunlar testo kullananlarda düşük çıkar baskılandıkları için, total ve serbest testoda yüksek çıkması lazım. Österojende yüksek çıkarsa testo, österojeni arttırmış olabilir bunun içinde mct yapıyorlar. Bir de prolaktin bu da meme büyümesi olayı bu da çok yüksek çıkarsa onada mct yapılır.

tarihinde AxtoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
AxtoR, 11 saat önce yazdı:

total testo, free testo, lh, fsh, österojen benim bildiklerim bunlar.LH VE FSH testo salgılanmasını salgılıyor bunlar testo kullananlarda düşük çıkar baskılandıkları için, total ve serbest testoda yüksek çıkması lazım. Österojende yüksek çıkarsa testo, österojeni arttırmış olabilir bunun içinde mct yapıyorlar. Bir de prolaktin bu da meme büyümesi olayı bu da çok yüksek çıkarsa onada mct yapılır.

Boldenon hemogram testinde kendini belli eder mi peki?  bende hepsi normal çıktı. 4 haftada kanda görülür sonuçta? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Sherlock91, Bir saat önce yazdı:

Boldenon hemogram testinde kendini belli eder mi peki?  bende hepsi normal çıktı. 4 haftada kanda görülür sonuçta? 

Boldenon hangi testlerde çıkar tam bilmiyorum bende bir tek b12 düşük çıktı hemogramda bir de eoc% diye bir şey o da b12 eksikliğinden kaynaklanıyordu. Total testo da böyle çıktı IMG_8944.thumb.PNG.d593ae787e92adaae76a37994f460ef4.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, 3 saat önce yazdı:

Usta ben suan 4 haftalik kürü biraksam pctye gerek olurmu? Uretikim baskilandiysa da ilac almadan Kendiliğinden duzelirmi? 

Boldenon 6 veya 10 cü haftada etki gösteriyor uzun esterli testo seviyen baskılandiysa ona göre pct yapılır pek sanmıyorum ama yaptırınca paylaşırsan sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
blader06, Bir saat önce yazdı:

kardeşim ürünleri nereden temin ettin rica etsem özelden yazarmısın bilelim bu sahtekarları

Bununla ilgili forumda bir bölüm var aslında @Sherlock91 oraya açarsa herkes bilgilenmiş olur diye düşünüyorum. Tabi kendi tercihidir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.