Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PEPTIDTURKIYE

İGF 1 LR3 Nedir ? -Kullanım Rehberi

Önerilen İletiler

crosfredy    250
Kemalcaster, 2 saat önce yazdı:

80 dolara buddha pharma var dedi bir arkadasim, ozaman bunun icinde ne var? 

İnsülin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kemalcaster    0
crosfredy, 23 dakika önce yazdı:

İnsülin 

Dostum ozaman direk gidip lantus alip dusuk doz kullansak, kilo alımı ve iştah yapar mı? 1.74 cm 68 kg. Yaş 35. Boldenon deca kuru gecmisi olan biri icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    250
Kemalcaster, 10 dakika önce yazdı:

Dostum ozaman direk gidip lantus alip dusuk doz kullansak, kilo alımı ve iştah yapar mı? 1.74 cm 68 kg. Yaş 35. Boldenon deca kuru gecmisi olan biri icin.

İnsülin kullanmadım fakat konularını gördüm kullanan kişiler daha net cevaplar vericektir benim görüşüm evet insülin iştah artışı yapar ve kilo alımını illahaki destekler yağ yakımını hızlandırır fakat insülin kullanımı ileri seviye sürekli takibini yapman gerekiyor kritik sorunlara yol açabilecek bir ilaç ( kalp krizi gibi ) iştah sorunun varsa ghrp-6 deniyebilirsin yada kolaya kaçmayıp yemeye çalışabilirsin tek öğün de 500 gr pirinç yiyeceksin diye birşey yok gerekirse öğünleri 5 e bölüp 150 150  gibi tüketebilir zamanla genişleyen mide hacminle beraber gramajlari da arttirabilirsin biliyorum kilo almak vermekten daha zor fakat sınırlarını görmen lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0
crosfredy, 13 dakika önce yazdı:

İnsülin kullanmadım fakat konularını gördüm kullanan kişiler daha net cevaplar vericektir benim görüşüm evet insülin iştah artışı yapar ve kilo alımını illahaki destekler yağ yakımını hızlandırır fakat insülin kullanımı ileri seviye sürekli takibini yapman gerekiyor kritik sorunlara yol açabilecek bir ilaç ( kalp krizi gibi ) iştah sorunun varsa ghrp-6 deniyebilirsin yada kolaya kaçmayıp yemeye çalışabilirsin tek öğün de 500 gr pirinç yiyeceksin diye birşey yok gerekirse öğünleri 5 e bölüp 150 150  gibi tüketebilir zamanla genişleyen mide hacminle beraber gramajlari da arttirabilirsin biliyorum kilo almak vermekten daha zor fakat sınırlarını görmen lazım 

Nanox bio ghrp 6 ve isviçreden bizzat aldiğım nouveaux ghrp 6 bile istahimi acmadı. Bana önerediğin hemen tum yontemleri denedim. Ama olmuyor. Yillardir iyi antrenman yapan iyi dinlenen biriyim ancak yediklerim yaramiyor. Boşa gidiyor sanki. Neyse ya vazgectim artik gucum kalmadi derdimi anlatmaya dahi.. 

tesekkurler alakan için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
Kemalcaster, 2 saat önce yazdı:

Nanox bio ghrp 6 ve isviçreden bizzat aldiğım nouveaux ghrp 6 bile istahimi acmadı. Bana önerediğin hemen tum yontemleri denedim. Ama olmuyor. Yillardir iyi antrenman yapan iyi dinlenen biriyim ancak yediklerim yaramiyor. Boşa gidiyor sanki. Neyse ya vazgectim artik gucum kalmadi derdimi anlatmaya dahi.. 

tesekkurler alakan için.

İsviçrede yaşıyorum acaba ghrp nerden bulup aldın çünkü burada sadece sarms kolay elde edilebiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Kemalcaster, 17 saat önce yazdı:

80 dolara buddha pharma var dedi bir arkadasim, ozaman bunun icinde ne var? 

80 dolara şuan eczaneden gh alamıyorsun. İgf1 nasıl alacaksın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

İgf 1 gerçekten aşırı pahalı orjinalini bulması zor olan peptidlerden biri gerçek igf 1 den bahsediyorum incralex yada onun ayarında kaliteli igf1`ler daha çok profesyonel kesim için uygun fiyat konusunu düşününce .. tabi çalışan igf1 bulabilen varsa bütçesi yettiğince kullansın.. benim önerim orjinaline ulaşılması çok daha kolay olan ve daha az maliyetli ghrp6 ve cjc1295 tarzı peptidlerdir , bu ürünlerin orjinallerini kullanırsanız igfyi aratmaz zaten igf1 seviyelerinide artırıyor bu peptidlerde , illa saf igf1 kullanacaksınız diye birşey yok profesyonel olmadığımız sürece ghrp6 cjc1295 gibi peptidler yeterde artar bizler için .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0
boss41, Bir saat önce yazdı:

İgf 1 gerçekten aşırı pahalı orjinalini bulması zor olan peptidlerden biri gerçek igf 1 den bahsediyorum incralex yada onun ayarında kaliteli igf1`ler daha çok profesyonel kesim için uygun fiyat konusunu düşününce .. tabi çalışan igf1 bulabilen varsa bütçesi yettiğince kullansın.. benim önerim orjinaline ulaşılması çok daha kolay olan ve daha az maliyetli ghrp6 ve cjc1295 tarzı peptidlerdir , bu ürünlerin orjinallerini kullanırsanız igfyi aratmaz zaten igf1 seviyelerinide artırıyor bu peptidlerde , illa saf igf1 kullanacaksınız diye birşey yok profesyonel olmadığımız sürece ghrp6 cjc1295 gibi peptidler yeterde artar bizler için .

Tesekkurler dostum, peki bu urunler icin marka onerin var mi? Mix veya tek tek alsak? Yakin zamanda alan memnun kalan tanidigin oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93
Kemalcaster, 4 saat önce yazdı:

Tesekkurler dostum, peki bu urunler icin marka onerin var mi? Mix veya tek tek alsak? Yakin zamanda alan memnun kalan tanidigin oldu mu?

En son benelüx ghrp6 denemek için kullandım mükemmel etki aldım .. hatta dedimki bana noluyo igf1 mi koydular yanlışlıkla içine 😂 sonra ulan iyiymiş be dedim tekrar aldım ama aynı etkinin yanından geçemedi bu tarz markalarda bir dolu bir boş çıkabiliyor bazen gelen seri full doluda olabiliyor mesela sarmslarıda güzel çalışıyor . İgf 1 ini deneyeyim dedim 4 gündür kullanıyorum ama oda igf1 değil bence sadece vurduktan sonra güzel açlık yapıyor insülin benzeri birşey olabilir içerisinde ne var bilmiyorum ama igf1 olmadığı kesin .. 

Burak hocayla iletişime geç başın ağrımasın ,biraz tuzlu olsada ne kullandığını bilirsin enazından onun dışında hiç bir markayı denemeden bilemezsin önereceğim pek marka yok kullanmadığım için bilemiyorum ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0
boss41, 18 saat önce yazdı:

En son benelüx ghrp6 denemek için kullandım mükemmel etki aldım .. hatta dedimki bana noluyo igf1 mi koydular yanlışlıkla içine 😂 sonra ulan iyiymiş be dedim tekrar aldım ama aynı etkinin yanından geçemedi bu tarz markalarda bir dolu bir boş çıkabiliyor bazen gelen seri full doluda olabiliyor mesela sarmslarıda güzel çalışıyor . İgf 1 ini deneyeyim dedim 4 gündür kullanıyorum ama oda igf1 değil bence sadece vurduktan sonra güzel açlık yapıyor insülin benzeri birşey olabilir içerisinde ne var bilmiyorum ama igf1 olmadığı kesin .. 

Burak hocayla iletişime geç başın ağrımasın ,biraz tuzlu olsada ne kullandığını bilirsin enazından onun dışında hiç bir markayı denemeden bilemezsin önereceğim pek marka yok kullanmadığım için bilemiyorum ..

İnternette meshur bi site var orayla konustum ghrp 6 çalışan ne var dedim? Ghrp 6 icin nanox bio, igf1 lr 3 icin benelux önerdi. Daha bir hafta önce. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    339
Kemalcaster, 11 dakika önce yazdı:

İnternette meshur bi site var orayla konustum ghrp 6 çalışan ne var dedim? Ghrp 6 icin nanox bio, igf1 lr 3 icin benelux önerdi. Daha bir hafta önce. 

Uzak dur dostum  boş ürün satıyor. İnsülin basıp gönderir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93
gönderildi (düzenlendi)
Kemalcaster, 16 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi denemeden bilemezsin bende çekimser yaklaşmıştım ama 450 TL verdiğim benelüx 5 mg flankon ghrp6 bugüne kadar kullandığım en iyi verim aldığım ghrp6 idi ..

Bu fiyatlarada çalışan ghrp6 yada diğer peptidleri bulmak mümkün ama sonraki aldıklarımda aynı etkiyi alamadım aynı içerik değildi bana denk gelen flankon sağlam partidendi sanırım , igf1 inide denedim benelüxün şuan kullanıyorum ama bırak igf1 etkisini ghrp6dan aldığım etkiyi bile alamadım sadece çok güzel acıktırıyor şeker düşürüyor .

Alıp denemek istersen çok pahalı ürünler değil bence denemeye değer buradada tecrübelerini paylaşırsın , şunuda ekleyeyim benelüxün testosu hariç primo ve boldesi çalışmıyor bunlarıda denedim .. bu tarz sitelerde çalışan güzel ürünlerde var boş ürünlerde var tamamen hammadde kalitesi yada üreticilerin vicdanıyla alakalı ..

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0
boss41, 03.01.2024 - 15:33 yazdı:

Dediğim gibi denemeden bilemezsin bende çekimser yaklaşmıştım ama 450 TL verdiğim benelüx 5 mg flankon ghrp6 bugüne kadar kullandığım en iyi verim aldığım ghrp6 idi ..

Bu fiyatlarada çalışan ghrp6 yada diğer peptidleri bulmak mümkün ama sonraki aldıklarımda aynı etkiyi alamadım aynı içerik değildi bana denk gelen flankon sağlam partidendi sanırım , igf1 inide denedim benelüxün şuan kullanıyorum ama bırak igf1 etkisini ghrp6dan aldığım etkiyi bile alamadım sadece çok güzel acıktırıyor şeker düşürüyor .

Alıp denemek istersen çok pahalı ürünler değil bence denemeye değer buradada tecrübelerini paylaşırsın , şunuda ekleyeyim benelüxün testosu hariç primo ve boldesi çalışmıyor bunlarıda denedim .. bu tarz sitelerde çalışan güzel ürünlerde var boş ürünlerde var tamamen hammadde kalitesi yada üreticilerin vicdanıyla alakalı ..

Kardes sagol yardimin icin. İnstadan bi cocukla konusuyorum  Zphc ve petid sicience var dedi. Peptid science 5 li kutu olur kutuyu bozmam diyor tek satmiyor. Ya benelux alip denicem. Ya da burak hocayi aricam yarin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93
Kemalcaster, 15 dakika önce yazdı:

Kardes sagol yardimin icin. İnstadan bi cocukla konusuyorum  Zphc ve petid sicience var dedi. Peptid science 5 li kutu olur kutuyu bozmam diyor tek satmiyor. Ya benelux alip denicem. Ya da burak hocayi aricam yarin.

Zphc peptid science sahte yüzde 99 fiyatlar ne bilmiyorum ama orjinal peptid science olma ihtimali benim gözümde sıfır , benelüx bi ihtimal çalışabilir ama risk alma hiç burak hocadan al orjinal ürün kullan etki al heycan aramaya gerek yok ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0

Zphc icin 1700 dedi. Birde resimdeki urun varmis. Abd laboratuar urunu. Bunun fiyat sormadim. 

IMG_2988.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.