Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rastlantisal

Anaboliklerin beyin fonksiyonları üzerine etkisi hk.

Önerilen İletiler

rastlantisal    3.601

Merhaba dostlar.

Bu konuyu hiç konuşmadık. Bence bu da kas gelişimi kadar önemli bir konu. Keza çok azımızın hayatı sadece spordan ibaret. Süregelen bir hayat var ve kullandıklarımız beyin fonksiyonları üzerinde ne kadar etkili? Örneğin trenin besin rekabeti yüzünden beyin fonksiyonlarını düşürdüğünü biliyoruz. 

Mesela ben 43 yaşında yabancı dil eğitimine başladım. Hayat enerjimin yüksek olduğu kürlerde öğrenme kapasitem de pozitif yönde çok artıyor. Bundan aldığım cesaret ile ingilizceyi bitince ingilizceden ispanyolca öğreten bir kurum bulup 3. dilimi öğreneceğim. Hiç anabolik kullanmasam bunu yapabilir miydim? Cevabı bilmiyorum doğrusu.

Bunun gibi tecrübelerimizi aktarabileceğimiz, makale tadında değil de soru cevap şeklinde bir başlığımız olsun istedim. 

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • Teşekkürler 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.612

Hocam konu için teşekkür ederim iyi düşünmüşsünüz. Ben trende bulk yaptığım için pek etkilenmedim😅  Deca da tam tersi devamlı kafamda kuruyordum bişeyleri prolaktini kontrol edince rahatlıyordum. Ashwagandha kullandığım dönemlerde hiçbir şey düşünemiyorum ruhsuz gibiydim hanımdan fırça yiyince kullanmayı bıraktım😄 Şuan only testo ile dinleniyorum ama kanda anabolik olmayınca canım sıkılıyor 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.601
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Hocam konu için teşekkür ederim iyi düşünmüşsünüz. Ben trende bulk yaptığım için pek etkilenmedim😅  Deca da tam tersi devamlı kafamda kuruyordum bişeyleri prolaktini kontrol edince rahatlıyordum. Ashwagandha kullandığım dönemlerde hiçbir şey düşünemiyorum ruhsuz gibiydim hanımdan fırça yiyince kullanmayı bıraktım😄 Şuan only testo ile dinleniyorum ama kanda anabolik olmayınca canım sıkılıyor 😂

Yani modun düşük olduğu için öğrenme isteği de olmuyor diyebilir miyiz?

Rica ederim dostum.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Yani modun düşük olduğu için öğrenme isteği de olmuyor diyebilir miyiz?

Rica ederim dostum.

Diyebiliriz kesinlikle hocam. Mod düşük olunca hiçbirşey yapmak istemiyorum 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    47

3. haftam trt de.

• 150mg test e/ hafta - gün aşırı 40 mg dozla 
  •  330 iu hcg / pzt çarş cuma. şeklinde trtdeyim. 

Biraz stresli bir insanımdır. Sosyallesmek benim için normalde daha yavaş gelişir. Ama başladığımın ikinci haftasindan beri çok daha güler yüzlü stres/kaygısı azalmış biriyim. Birseylere çalışırken üşenme gibi şeyler yok oldu veya bazı günler direnç olsada eskiye göre çok çok az

Tabi ben buna baslarken uyku düzeni antreman düzeni kardiyo vb. çok disiplinli gitmeye de başladım

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    64

Hocalarım acaba sizde beyin fonksiyonlarını geliştirmekten çok psikolojik ve fiziksek enerji sağladığı için  heves geliyor gibi geldi.

Yanılıyorsam düzeltin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    28
Tarık34, Şimdi yazdı:

Hocalarım acaba sizde beyin fonksiyonlarını geliştirmekten çok psikolojik ve fiziksek enerji sağladığı için  heves geliyor gibi geldi.

Yanılıyorsam düzeltin.

Eğer öyleyse bile pozitif yönde etkisi olduğu tartışılmaz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    52
rastlantisal, 41 dakika önce yazdı:

Merhaba dostlar.

Bu konuyu hiç konuşmadık. Bence bu da kas gelişimi kadar önemli bir konu. Keza çok azımızın hayatı sadece spordan ibaret. Süregelen bir hayat var ve kullandıklarımız beyin fonksiyonları üzerinde ne kadar etkili? Örneğin trenin besin rekabeti yüzünden beyin fonksiyonlarını düşürdüğünü biliyoruz. 

Kesinlikle katılıyorum hocam küre başlayıp da kürden önce yapamadığı cesaret edemediği bir çok şeyi yapan insanlar tanıyorum. Bende keza çok sessiz sakin biriydim. Kürle gelen özgüvenden dolayı şimdi insanlarla çok rahat konuşuyorum sosyal anksiyete konusunda çok yardımcı oldu bana. Bence bunun başlıca sebebi erkeklerde vücudun güzel ve diri olması. İlacın verdiği güç ve artan özgüvenden kaynaklı bir çok sorun aşılabiliyor.

Tarık34, 11 dakika önce yazdı:

Yanılıyorsam düzeltin.

Beyin fonksiyonlarında somut bir gelişim aramıyoruz hocam dediğin gibi bence de somut olarak beyin fonksiyonlarına etkisi olmayabilir. Ama soyut olarak hissettirdiği duygular fazlasıyla yeterli diye düşünüyorum.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    47

Aslında nootropikler alanında da bir kategori açılsa güzel olur. Beyin steroidi diye konuşulan veya kaygı giderici çok iyi rus ilaçları var

• Bromontane/ dopaminerjik sistemi düzenlemede iyi olan bir ilaç
  • Cerebrolysin / zihinsel travmalarda iyileşme sağlamak için tercih edilen bir ilaç.
  • Selank, semax, adamax / bunlar özellikle beyin steroidi lakabını almış ilaçlar
  • Phenibut / kaygı giderici ve insani aşırı sosyal bir hale getiren bir ilaç

Benim bunlardan bromontane, selank ve phenibutu deneme şansım oldu. Phenibutu 3 kere deneyimledim , acayip birşey, cok hizli etki ediyor. Gordüğüm. herkesle konusma isteği uyandi bende. Bromontane ise dopaminerjik sistemi tamir ediyor yani etkilerini anlık olarak almasam da son 2 yılda beni çok değiştirdiğini düşünüyorum..

• Beğen 3
  • Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612
Unrest, 40 dakika önce yazdı:

Aslında nootropikler alanında da bir kategori açılsa güzel olur. Beyin steroidi diye konuşulan veya kaygı giderici çok iyi rus ilaçları var

• Bromontane/ dopaminerjik sistemi düzenlemede iyi olan bir ilaç
  • Cerebrolysin / zihinsel travmalarda iyileşme sağlamak için tercih edilen bir ilaç.
  • Selank, semax, adamax / bunlar özellikle beyin steroidi lakabını almış ilaçlar
  • Phenibut / kaygı giderici ve insani aşırı sosyal bir hale getiren bir ilaç

Benim bunlardan bromontane, selank ve phenibutu deneme şansım oldu. Phenibutu 3 kere deneyimledim , acayip birşey, cok hizli etki ediyor. Gordüğüm. herkesle konusma isteği uyandi bende. Bromontane ise dopaminerjik sistemi tamir ediyor yani etkilerini anlık olarak almasam da son 2 yılda beni çok değiştirdiğini düşünüyorum..

Hocam bir konu açıp deneyimlerinizi, neden kullandığınızı ve nasıl kullandığınızı anlatsanız çok güzel olur :) 

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    47
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Hocam bir konu açıp deneyimlerinizi, neden kullandığınızı ve nasıl kullandığınızı anlatsanız çok güzel olur :) 

en kısa zamanda bromontane ile ilgili açayim abi . Phenibut için ise henüz fazla deneyimim yok fazla kullanmak beyinde gaba reseptörlerine zarar verebiliyor. O yüzden ayda ikinin üzerine çıkmadan deniyorum. Bununlada ilgili deneyimlerim arttıkça araştırdığım kadarıyla hem nasıl bir mekanizmayla çalışıyor hemde nasıl etkiler elde ettim yazabilirim.

Selank ı kısa bir süre kullandım. Ama tam olarak verim alamadım. Bazen beni sakinleştirmek yerine daha sinirli bir hale getirdi. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.