Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bariskaraca0

Küre girmek cinsel hayatı kötü anlamda etkiler mi?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Steroid kullanmak, testesteron kullanmak, kür planlaması içerisindeyken aktif bir cinsel hayat kürü etkiler mi? eksi ya da artı yönde etkisi ne olur? 

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    46

Hem etkiler hem etkilemez normal vücudun ürettiği üzerinde mg yüklemesi yapacağın içini çok fazla artacaktır libidon ama e2 prolaktin gibi değerler kontrol altına alınmazsa sertleşme isteksizlik gibi sorunlar olur. kür sonrası total testosteron çakılacağı için bi kaç ay suda çıkmış balığa döneceksin en çok o zaman etkiliyor zaten.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    71

1.5 senedir ilişkisi ve aktif cinsel hayatı olan biri olarak şunu diyim çok etkiliyor, özellikle deca gibi nor19 grubuna dahil ilaçlar libido ve sertleşme problemleri yapıyor ve bunun tabiki en büyük sebebi e2 ve prolaktin seviyesi ve bunu belli bir seviyenin altında tutup ariyeten devamlı takibini yapıp kayıt altında tutmak gerçekten zor,

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkeste verilecek tepki farklı deneyip görebilirsin. Test vererek sende ne durum ona bakıp müdahalelerde bulunup kötü anlamda etkilemesini iyi anlama cevirebilirsin. Doğru hamleler ile doğal halinden çok çok iyi bir cinsel hayatın olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    164
bariskaraca0, 6 saat önce yazdı:

Steroid kullanmak, testesteron kullanmak, kür planlaması içerisindeyken aktif bir cinsel hayat kürü etkiler mi? eksi ya da artı yönde etkisi ne olur? 

Testestoron, Boldenon , Masteron , Winstrol , Anavar, Primobolone gibi ilaçlar E2 seviyelerini ve Nadiren artabilen Prolaktini korursan artı yönde etkilemek dışında birşey yapmayacaktır.

Deca , Tren ve esterlerinde ise durum daha karışık. Tren türevleri ve esterlerinde decaya göre çok daha düşük ihtimal hatta uygun dozlarda bunlarda cinselliği + olarak etkileyebiliyor çoğu insanları ben dahil. sebebi deca/tren dick ve nedenlerini aşşağıya yazıyorum

Deca; Nerdeyse bir kaç sene boyunca doping testlerinden deca ile ilgili pozitif sonuç çıkartabilirsin kandan iğne vurmayı kessen bile kolay kolay çıkmaz minimum 6 ay.

ve kendisi Prolaktin ve E2'yi aşırı hızlı şekilde arttırır, Oluşturduğu Metabolitlerinin tamamını bilim bile bilmiyor sen e2 ve prolaktini yerinde tutsanda vucudunda geçirdiği dönüşümler ve oluşturduğu metabolitler Cinsel isteği ve Ereksiyonu sıfır noktasına getirebiliyor. Ürologların bir teorisi bu metabolit olayı. (problem yaşamayan insanlarda var) birazda senin genetiğine göre.

Tren; E2 aromatizasyonu bu ilaçta yok ama buda kardeşi deca gibi prolaktin ve progesteron'u rahatlıkla arttırabiliyor buda libido sorunlarına yol açıyor prolaktini düzenli kontrol etmek gerekiyor. Ayriyetten kan yoğunluğu (hgb)'yi fazlaca arttırabildiği için kanı katılaştırıyor ve ereksiyon problemi yaşatabiliyor kan vermek ve hacamat yaptırmak bu nedenden olan problemleri çözebiliyor (bu özellikle kür sonu yaşanır). Diğer dick yapabileceği etkeni ise Vucutta IGF1 Ve Growth hormon üretimini çok ciddi şekilde arttırması bu kür içindeyken bi problem değil aksi halde baya genel bir faydasıdır libido ve kas kazancı bakımından fazlaca işe yarar, ama kürü bıraktığın zaman vucudun kendi büyüme hormonu ve igf1 üretimi ciddi sekteye uğrayabiliyor nadirende olsa, bu durumda da belli bir süre dışarıdan growth hormone alman gerekiyor ardından problem bundan kaynaklıysada çözebiliyorsun. ve kullanan insanların çok küçük bir yüzdesi yinede sorunu çözemeyebiliyor. Metabolit teorisini bu ilaç içinde söylüyorlar.

Metabolit'i anlaman için açıklamasını yapıyorum; Diyelim ki boldenone vurdun bu senin kanına sadece Boldenon olarak karışmıyor kendisi vucut içinde dönüşümlere uğruyor ve dihidroboldenone gibi farklı maddelere dönüşüyor. Vurduğun testestoron'da dihidrotestestorone'a dönüyor ve hatta bir kısmı Östrojene dönüyor.

Tren ve Deca'nın da bu şekilde dönüşen ve henüz bilinmeyen bazı metabolitlerinin olabileceğini ve bunun ereksiyon problemlerine yol açabilecek türde bir dönüşüm yaşayarak çözümü bilinmeyen bir probleme sevk edebiliyor insanları teoriye göre.

PCT; Pct'de bir diğer etken Senin LH vs FSH döngünü her ilaç farklı bir güçle kapatabiliyor. Nor19 grubu deca ve tren ise en fazla baskıyla bu döngüyü kapatan steroidlerdendir. Döngün açılmaya meyilli ise her türlü açılacaktır ama düşük ihtimal açamayan insanlarda olabiliyor ve ömür boyu Testestoron replasman tedavisi görüyorlar.

Kişisel deneyimim; ben geçtiğimiz aylarda trenbolone kullandım ve ilacı bırakmam gerekti pct'bile yapmadım ve en ufak ereksiyon sorunu yaşamadım insandan insana değişebilir.

tarihinde Vezuchiy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.586
bariskaraca0, 8 saat önce yazdı:

Aktif bir cinsel hayat, kürünü olumsuz yönde etkilemez.

Kür ise cinsel hayatını olumlu yada olumsuz yönde etkileyebilir. Bu tamamen metabolizmana, genetiğine, kullandığın ilaçlara, girdiğin dozlara ve enjeksiyon sıklığına göre değişir.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Damdan düşeni damdan düşen anlarmış :)

ben söyle söyleyeyim kür içinde artan libido ve cinsel istek arzusu eğer ki prolaktin ve e2 seviyelerini düzenli takip etmediğin sürece bir anda kesilebilir, hatta yahu ben kürdeyim ne alaka çok iyi olması gerekmez mi diye sorabilirsin bile kendine :) sonra e2 ve prolaktine odaklanarak acaba ne zaman normale dönerim tripleri ile uğraşmaktan kürüne odaklanamadan maalesef benim gibi yarıda kesebilirsin de. Her bünye de aynı reaksiyonu göstermiyor ama ben artık kür içinde dozajlamayı ve değerlerimi kontrol altında tutmayı ezber bildim diyebilirim. Önce kürünü düzgün planlayarak kür içinde kendi tepkilerine göz gezdirmen daha sağlıklı olacaktır aksi halde dediğim gibi psikolojini ters yönde etkileyen bir buhrana da girebilirsin. 

selamlar

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.586
Bahadır YETKİN, 9 dakika önce yazdı:

Damdan düşeni damdan düşen anlarmış :)

ben söyle söyleyeyim kür içinde artan libido ve cinsel istek arzusu eğer ki prolaktin ve e2 seviyelerini düzenli takip etmediğin sürece bir anda kesilebilir, hatta yahu ben kürdeyim ne alaka çok iyi olması gerekmez mi diye sorabilirsin bile kendine :) sonra e2 ve prolaktine odaklanarak acaba ne zaman normale dönerim tripleri ile uğraşmaktan kürüne odaklanamadan maalesef benim gibi yarıda kesebilirsin de. Her bünye de aynı reaksiyonu göstermiyor ama ben artık kür içinde dozajlamayı ve değerlerimi kontrol altında tutmayı ezber bildim diyebilirim. Önce kürünü düzgün planlayarak kür içinde kendi tepkilerine göz gezdirmen daha sağlıklı olacaktır aksi halde dediğim gibi psikolojini ters yönde etkileyen bir buhrana da girebilirsin. 

selamlar

Kesinlikle bu lazım. Bilhassa başlarda bol bol E2 ve Prolaktin testi. Sonra kendi dinamiklerini öğrenip ona göre aksiyon alıyorsun zaten. Bir de acil durumlar için erektil destek hapları / macunları.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.