Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fkehlibar

Oxydine marka kullanan var mı ?

Önerilen İletiler

Fkehlibar    22

Merhaba,oxydine markasını kullananlar yorum yapabilir mi?

kullanıp verim aldınız mı ve neler kullandınız ?

ve fiyatları nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fkehlibar    22
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

...

Hocam teşekkür ederim.konuyu okumuştum ancak 2020 de konuşulmuş güncel olarak tekrar bilgi almak için yeni konu açtım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
Fkehlibar, 1 saat önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim.konuyu okumuştum ancak 2020 de konuşulmuş güncel olarak tekrar bilgi almak için yeni konu açtım.

Bi marka önceden neyse hala aynı önceden boş ürün satıyorsa şuan alır mısın ? Bilindik markalardan yürü riske atma boşuna.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    22
ardas, 1 saat önce yazdı:

Bi marka önceden neyse hala aynı önceden boş ürün satıyorsa şuan alır mısın ? Bilindik markalardan yürü riske atma boşuna.

Normalde proton ile devam ediyordum uzun süredir.Gayet memnunum ama samimi olduğum birisi baya önerdi buranın yorumlarına güveniyorum o yüzden sormak istedim.Proton ile prop+npp+masteron sonrada npp çıkarıp tren a. Ekledim formda ekliyorum.

01301562-D8B6-4D69-A1B6-040D2F8E8EA1.jpeg 9CE904B3-3FFB-4449-926C-09D0AD975157.jpeg

• +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Fkehlibar, 2 saat önce yazdı:

Normalde proton ile devam ediyordum uzun süredir.Gayet memnunum ama samimi olduğum birisi baya önerdi buranın yorumlarına güveniyorum o yüzden sormak istedim.Proton ile prop+npp+masteron sonrada npp çıkarıp tren a. Ekledim formda ekliyorum.

proton labs mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    22
CaqtainKaan, 16 saat önce yazdı:

proton labs mı?

Evet hocam doğrudur.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Fkehlibar, 31 dakika önce yazdı:

Evet hocam doğrudur.

memnunmusun ilaçlardan bide varsa fotografını ekleyebilirmisin sana zahmet :)

tarihinde CaqtainKaan tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    22
CaqtainKaan, 9 dakika önce yazdı:

memnunmusun ilaçlardan bide varsa fotografını ekleyebilirmisin sana zahmet :)

Hocam çok fazla marka deneyimim olmadı ama 11 yıldır naturel yapıyorum.Bunun 4-5 yılını baya üzerine düşerek yaptım.Gözle görünür bariz farklar mevcut memnunum yani.

image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Fkehlibar, 17 dakika önce yazdı:

Hocam çok fazla marka deneyimim olmadı ama 11 yıldır naturel yapıyorum.Bunun 4-5 yılını baya üzerine düşerek yaptım.Gözle görünür bariz farklar mevcut memnunum yani.

teşekkürler ürünler için bazıları boş bazılarıda dolu diyor aklım karıştı:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    22
CaqtainKaan, 3 saat önce yazdı:

teşekkürler ürünler için bazıları boş bazılarıda dolu diyor aklım karıştı:)

Rica ederim hocam.Ben protonun satıcı arkadaşa sormuştum dedim bilader tam dolu ilaç var mı bu firmada diye.kanka bende yarışma hazırlığında sormuştum bizde ilaçlar sabit demişler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Fkehlibar, 7 dakika önce yazdı:

Rica ederim hocam.Ben protonun satıcı arkadaşa sormuştum dedim bilader tam dolu ilaç var mı bu firmada diye.kanka bende yarışma hazırlığında sormuştum bizde ilaçlar sabit demişler.

Maalesef kime güveneceğimize şaşırdık artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    22
CaqtainKaan, 40 dakika önce yazdı:

Maalesef kime güveneceğimize şaşırdık artık.

Yine bu markayıda deneyeceğim buradan paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Fkehlibar, Şimdi yazdı:

Yine bu markayıda deneyeceğim buradan paylaşırım.

Takipteyim başarılar kürünüzde.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    584

yıllar önce yani 2015 gibi oxydine tren enant bolde testo kullanmış ciddi verim almıştım ama şimdi nasıl hiç bilmiyorum

Fkehlibar, 12.10.2024 - 21:50 yazdı:

npp küründe mg lar neydi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    22
SERKO, 10 saat önce yazdı:

yıllar önce yani 2015 gibi oxydine tren enant bolde testo kullanmış ciddi verim almıştım ama şimdi nasıl hiç bilmiyorum

npp küründe mg lar neydi ?

Hocam haftada 3 enjeksiyon.

Haftalık toplamda;

3 ml testosteron prop

3 ml npp

3 ml masteron

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar, 13.10.2024 - 17:05 yazdı:

Protonun ödemiyle vesaire uğraşılmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    584
Umicinaolaar, 5 saat önce yazdı:

dün salondan bir arkadaşı gördüm masteron acetat prop kürü yapmış proton ile fena form yakalamış ödem falanda yapmamış ilginç bende şimdi npp+mast+prop düşünüyorum marka arenis medico olacak mg lere karar veremiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.546
SERKO, 40 dakika önce yazdı:

dün salondan bir arkadaşı gördüm masteron acetat prop kürü yapmış proton ile fena form yakalamış ödem falanda yapmamış ilginç bende şimdi npp+mast+prop düşünüyorum marka arenis medico olacak mg lere karar veremiyorum.

Elinde stok mu vardı 😄 İyi bulmuşsun abi kimse bulamıyor kalmamış kimsede 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    22
Umicinaolaar, 5 saat önce yazdı:

Kısa ester kullanan herkeste bu ödem sorunu var maalesef.Varsın ödem yapsın ilaç çalışsında 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    584
Diver, 2 saat önce yazdı:

Arenis tek geçerim :) stok var zaten kendimde getiriyordum bir ara ama bıraktım satıcısı var şuan çoğu ürün var elinde ama arenis satıcısına ulaşmak zor,izmirde vardı arkadaşım o bıraktı şimdi istanbulda var onu da herkez tanımıyor

Diver, 2 saat önce yazdı:

arenis,la pharma,black dragon ve british dragon da var :D

Diver o değil de evde dolaptan 3 flakon arenis igf çıktı sktleri 07/25 unutmuşum kimbilir ne zaman koydum oraya ne balık adamım ben çeyrek altın bulmuş gibi sevindim hahahaha @Diver

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.546
SERKO, 1 dakika önce yazdı:

Diver o değil de evde dolaptan 3 flakon arenis igf çıktı sktleri 07/25 unutmuşum kimbilir ne zaman koydum oraya ne balık adamım ben çeyrek altın bulmuş gibi sevindim hahahaha @Diver

Ne çeyreği yarım altın hocammm🤣🤣🤣🤣 sen yine unutursun bana gönder tadı nasılmış bakayım 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    584
Diver, Şimdi yazdı:

Ne çeyreği yarım altın hocammm🤣🤣🤣🤣 sen yine unutursun bana gönder tadı nasılmış bakayım 😄

ama nasıl tatlı biliyormusun kağıt helva arası dondurma gibi B| valla yollardım bir flakon ayıpsın :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.546
SERKO, 4 dakika önce yazdı:

ama nasıl tatlı biliyormusun kağıt helva arası dondurma gibi B| valla yollardım bir flakon ayıpsın :D

😂😂😂 Biz garibanız abi piskevit arası lokumu biliriz sadece 😄 Adamsın reis çok teşekkür ederim göndermiş kadar oldun 🙏🏻🙏🏻

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: frombitly
      Selamlar, bu konuyu açma sebebim oxydine metabolics marka definasyon kürü kullanmamdır, libidoda bir artış var. ve deli gibi koşasım geliyor
      Bu normalmidir sizce? kullanan varmı? bilgilendirirseniz sevinirim.
    • Yazan: Bay-T
      Arkadaşlar, kardeşler, dostlar selamlar  
      Bugün bir yerli üretici undergraund markayı gün yüzüne çıakcağız bu malın üretici tayfası haliyle türkiyenin en prestijli yerinde reklam yapmaya kalktı yan peptidtürkiye de platformdan uzaklaştırıldırlar sonra usanmadılar yenilen pehlivan güreşe doymaz misali başka yollar deneyip google aramalarında her ilaç konusunda ilk çıkan yer peptidturkiyedir haliyle çünkü buraya yazılanı google anında indeksliyor eee bu adamlar içinde müthiş seo oluyor çünkü düşünsenize burada bir konu var hopppp gören konu olumluysa hemen ürünü alıyor
      neyse arakadaşlar konumuza gelelim Oxydine metabolics markası Türk yapımıdır muhtemelen bulgarda yapıp buraya gönderdiler bu avanaklarda satıyorlar veya direk tr içi bulgar tayfasıda fulll dolandırıcı aç oldukları için sözüm meclisten dışarı.
      https://www.oxydine.net/ türk ismi üzerine iletişim maili geçilmiş aynur buse vb gibi bir şey.
      web sitesine girdiğiniz'de amerika diyor ama ne hikmetse kaynak kodlarına girince TÜRK olduğu ortaya çıkıyor
      bu kadar amatörlük hayatımda görmedim hemen düzeltirler şimdi
      kaynak kodlarında resim yolu upload/images/x.png olacağına upload/resimlerim.x.png yapmışlar  

Sadece 5 dk araştırma ile bulduklarım üstüne düşsem neler çıkar acaba hadi geçmiş olsun bu şapşallara para kaptırmayın

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.