Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Wgestelx

Kür içi - yüzümdeki su tutumu sorununu nasıl aşabilirim?

Önerilen İletiler

Wgestelx    15

Arkadaşlar Merhaba,

Neredeyse 1.5 aydır kürdeyim ve 2.haftadan beri ailem başta olmak üzere sıkça görüştüğüm kişiler "senin yüzün şişmiş" gibi şeyler söylüyor. Bende aynaya baktığımda yüzümün su tuttuğunu görebiliyorum. Bunun için Ne gibi önlemler almalıyım bilen hocalarımız yardımcı olursa sevinirim.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shet    24

Büyümek istiyorsan su tutması çok normal eğer istemiyorsan 45 dakika kardiyo günlük 4-5lt arası su tüketimi yardımcı olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    54

Jawline calismak yüz kaslarının gelişip hatların keskinleşmesine yardımcı olduğunu tecrübe ettim. ( Tabi ben bulkta degildim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wgestelx    15
Tarık34, 8 dakika önce yazdı:

Jawline calismak yüz kaslarının gelişip hatların keskinleşmesine yardımcı olduğunu tecrübe ettim. ( Tabi ben bulkta degildim)

Jawline nasıl çalışabiliriz hocam

• Yani çene kaslarını nasıl tükendireceğiz?
  • Ve çene hatlarınin keskinleşmesi bu görüntünün onüne gecer dimi?
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
Wgestelx, 3 saat önce yazdı:

Jawline nasıl çalışabiliriz hocam

• Yani çene kaslarını nasıl tükendireceğiz?
  • Ve çene hatlarınin keskinleşmesi bu görüntünün onüne gecer dimi?

Alakası yok deca filan kullandığımda bende de oluyor prolaktin artınca yüz balona dönüyor istediğin kadar çalış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    68

tamamen genetik hiç bir şekilde önleyemezsin aynısı bende de var, en profesyonel bodybuilderlerin bile off seasoda yüzleri balon gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    54
ardas, 4 dakika önce yazdı:

Alakası yok deca filan kullandığımda bende de oluyor prolaktin artınca yüz balona dönüyor istediğin kadar çalış.

Yani alakası yok demek bence doğru degil.

Örnek vermek gerekirse göğsümüzde yağ oranı fazla kas oranı düşük olunca berbat bir görüntü oluyor fakat kas  oranı arttıkça  yağ oranının yüksekliği daha az sırıtmaya başlıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
Tarık34, Bir saat önce yazdı:

Yani alakası yok demek bence doğru degil.

Örnek vermek gerekirse göğsümüzde yağ oranı fazla kas oranı düşük olunca berbat bir görüntü oluyor fakat kas  oranı arttıkça  yağ oranının yüksekliği daha az sırıtmaya başlıyor.

Dostum çene hattımın keskinliğini görsen bende bile kapanıyor alakası yok ne kadar kas olursa olsun su zaten o yağ değil. 100 kişinin 90 ında böyle bu durum ayrıca diğer bölgeler kadar kas kütlesi koyma şansıda yok daha çok kemik yapınla alakalı. Yani göğüsle jawline kısmındaki kas oranı büyüklüğü bir değil. zaten gıdı kısmında tutuyor suyu ondan deri su dolu poşete dönüyor.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    8
Wgestelx, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Merhaba,

Neredeyse 1.5 aydır kürdeyim ve 2.haftadan beri ailem başta olmak üzere sıkça görüştüğüm kişiler "senin yüzün şişmiş" gibi şeyler söylüyor. Bende aynaya baktığımda yüzümün su tuttuğunu görebiliyorum. Bunun için Ne gibi önlemler almalıyım bilen hocalarımız yardımcı olursa sevinirim.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. :)

Bundan çok rahatsızsan proviron tavsiye ederim ama su atımından ötürü kütlen küçülür haberin olsun. Ben jawline topu aldım fena değil işe yarıyo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wgestelx    15
yanis, 2 saat önce yazdı:

Östrojeni makul bir seviyede tutmak ve bol su içmek dışında yapabileceğin bir şey yok.

Günde 4.5 litre suyum var

E2 referans alt sınıra yakın  çıkıyor

Prolaktini de dostinex ile kontrol ediyorum 

Sanırım birazda genetik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.544
Wgestelx, 2 saat önce yazdı:

Günde 4.5 litre suyum var

E2 referans alt sınıra yakın  çıkıyor

Prolaktini de dostinex ile kontrol ediyorum 

Sanırım birazda genetik

Bitkisel çay deneyebilirsin.

• Mısır püskülü
  • Hubiskus 
  • Hindiba
  • Devedikeni 
  • Kiraz sapı 
  • Isırgan otu
  • Yarım limon
  • Maydanoz

Birer tutam atıyoruz kaynamış suya atıp 15 dk demlenmesini bekliyoruz. Günde bir kupa yeterli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    164
Wgestelx, Bir saat önce yazdı:

Hocam aktarda var demi hepsi? kaç gram almam gerek? 1-2 ay idare etsin

kardeşim olur böyle şeyler yüzünde şişer sivilcede çıkar libidonda oynar kürden küre suyla alakasız şekilde yüz kemiklerinde büyür yüzünün şeklide değişir ufak değişimlerle, E2'ni referansta tut prolaktin için neden dostinex alıyorsun boş yere ne kullanıyorsun belirtir misin ve kaç mg?

e2 referans altı çıkıyor demişsin ne zaman verdin testi? e2 miktarı günden güne olarak değişir 2. hafta 1. hafta verdiğin test geçerli değildir şuan ki testin lazım 2. hafta 50 çıkan e2 3. hafta 100ün üstünde çıkabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wgestelx    15
Vezuchiy, Bir saat önce yazdı:

kardeşim olur böyle şeyler yüzünde şişer sivilcede çıkar libidonda oynar kürden küre suyla alakasız şekilde yüz kemiklerinde büyür yüzünün şeklide değişir ufak değişimlerle, E2'ni referansta tut prolaktin için neden dostinex alıyorsun boş yere ne kullanıyorsun belirtir misin ve kaç mg?

e2 referans altı çıkıyor demişsin ne zaman verdin testi? e2 miktarı günden güne olarak değişir 2. hafta 1. hafta verdiğin test geçerli değildir şuan ki testin lazım 2. hafta 50 çıkan e2 3. hafta 100ün üstünde çıkabilir.

E2 4.hafta verdim alt sınır 16 benim 19 çıkmıştı

Prolaktinim biraz yüksek haftada yarım tablet dostinex atıp referans değerinin üst sınırında tutuyorum 14 de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.544
Wgestelx, 9 saat önce yazdı:

Hocam aktarda var demi hepsi? kaç gram almam gerek? 1-2 ay idare etsin

Hepsi aktarda var. Genelde bunlar aktarda hazır paketli oluyor. Paketli değilse yüz gr alabilirsin. Hergün içme ve bol su içmelisin. Vitamin ve mineral alımına dikkat et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emnakin1
      İlk kürüm haftada 500 testo, 400 bolde küründeyim, haftada yarım arimidex kullandım 3. haftadan itibaren. 6. hafta sonunda kan testi verdim. Total testosteron 16'ya çıkmasına rağmen östrojen hiç artmamış. Hatta kür öncesi de, kürde de referans aralığının en alt sınırlarında. Ben de arimidex'i tamamen kestim 7. hafta itibari ile. 13. haftama girdim kürdeki, hala hiç kullanmadım arimidex 7. haftadan beri ve daha kan testi de vermedim. Meme ucumda falan bir hassaslaşma yok veya aşırı duygusallık yok. Ama sulandığımı hissediyorum baya hatlarım kapandı. Yağlandım da ama sulanma da var gibi. Sizce yanlış mı yapıyorum. Hiç arimidex kullanmamak riskli bir durum mu? Haftada 1 ya da yarım arimidex almalı mıydım? Yoksa yakında kan testi vereceğim, ona göre mi hareket etmeliyim? Herhangi bir libido sorunu da yok.
    • Yazan: CaqtainKaan
      Arkadaşlar merhabalar,
      4 haftadır 250 only testo gidiyorum bu pazartesi 200 rimobolan ekliyicem pazartesi-perşembe 125 testo + 100 rimo kür içinde arimidex almaya gerek var mı? Çünkü 250 testoda bile prolaktinim üst sınırı (15.2) geçti (21.2) e2 değeri daha çıkmadı sanırım pazartesi çıkar öyle söylediler ama sanırım e2 yükselmeseydi prolaktinde bu kadar yükselmezdi diye tahmin ediyorum ve bu arada enjeksiyon günleri dostinexi yarıya bölüp yani haftada toplam 1 tablet almayı düşünüyorum.
      Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 
    • Yazan: lolitakong
      Dostlarım merak ediyorum yüksek östrojenin ne gibi zararları olur veya etkileri çok terlemek östrojenin yüksek olduğuna kanıt mıdır test vermeden etkileri merak ediyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim halsizlikle alakası var mi örneğin merak ediyorum?
    • Yazan: Mustafa Can Yılmaz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız.?
      4 hafta önce arkadaşım haftalık tek enjeksiyon 250mg testosterone enanthat kullanmaya başladı ve bugün test verdi test sonucunda östrojen 72 çıktı anti östrojen kullanmasına gerek var mı? Kendisi diyette yağ yakma amacı ile ilerliyor şuanda...

• Yazan: Umicinaolaar
      Merhaba arkadaşlar, nasaılsınız?
      Östrojenim uzun zamandır düşmüyor son tahlilden sonra 2 gün arayla arimidex aldım , ilk tahlilde yüksek çıktığı zamandan ikinci tahlile kadar haftada 150 mg enant alıyordum libidom gayet iyiydi arimidex kullandım , şu anki tahlilde 62 ama prolaktin de yüksek haftada 400 testo 400 bolde alıyorum dostinex attım 5 6 gün arayla 0.25 0.25 olacak şekilde ve 2 günde bir arimidex aldım yarın tahlil vereceğim ama libidom hala çok düşük sertleşme zayıf antrenman verimi iyi gidiyor ama libido berbat durumda cinsel ilişkide sertliğim gidiyor mastürbasyonda bile sertliğim gidiyor odağım bozulduğu an...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.