Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Seltarno

12 haftalık bolde testo kürümün öncesi ve sonrası

Önerilen İletiler

Seltarno    3

Öncelikle herkese Merhaba, nasılsınız?

18 Haftalık kür planımın 12 Haftasını doldurmuş bulunmaktayım.

Kür planım:

1. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
2. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
3. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
4. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
5. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
6. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
7. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
8. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
9. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
10. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
11. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
12. hafta 2ml testesteron 2ml boldenone
13. hafta 2ml testesteron
14. hafta 2ml testesteron
15. hafta 1.75ml testesteron
16. hafta 1.50ml testesteron
17. hafta 1.50ml testesteron
18. hafta 1.25ml testesteron

Boyum 1.74 Küre başlamadan önce kilom 75 di 12 haftalık serüven sonunda ise 80 kg oldum evet diğer arkadaşlara göre az kilo aldım çünkü çok fazla büyümek ve kilo almak istemedim.

önÖnce.jpg yeni2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mustafaskh    56

Yan etki almıyorsan uzatsan daha iyi olurmuş 16-18-20 hafta gidilebilirmiş, zaten kür sonu 3/2 3/1 gidecekti:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seltarno    3
mustafaskh, 9 dakika önce yazdı:

Yan etki almıyorsan uzatsan daha iyi olurmuş 16-18-20 hafta gidilebilirmiş, zaten kür sonu 3/2 3/1 gidecekti:

Haklısınız uzatmayı düşünmüştüm aslında 16 haftaya kadar ama üniversite için kıbrısa gidince yanımda boldenon getirmeyi unutmuşum o yüzden 12 haftada kesmek zorunda kaldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: trak22
      Nasıl olmuş abilerim kardeşlerim hocalarım  

• Yazan: mtnsk25
      Merhabalar,
      6 ay kadar öncesinde ilk kürüme piyasada sevilen bir hoca ile başlamıştım 3 ay kadar sürdürmüştüm...
      Ve bu süre zarfında:
      %16 yağ oranından %12 ye inip 8 kilo da almıştım 86 kilodan 94 kiloya İçerik olarak:
      500 enanthat 200 testo prop  40mg turinabol 300 npp 500 boldenon  Şu an bu kürden sonra 3 ay vücudu hormon ve değerlerim sağlıklı değerlere gelene kadar ve aynı zamanda spora daha çok vakit ayırabilecek konuma gelene kadar ara verdim. İlk 2 ay 300 testo prop 300 masteron kullandım son 2 haftadır da 500 testo enanthat 500 bolde 40mg dianabol kullanıyorum

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.