Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

murta

Only sustanon küründe - ml ayarı yapmam gerekiyor bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

murta    2

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?

Kür detaylarım:

• 2 ml tren enanthate
  • 2 ml testo enanthate

Kürü 8 haftaya bitirmeyi planlıyorum sonra cruise yapıp only sustanon 5 ml gitmek istiyorum sizce 5 ml sustanon yeterli bir dozaj mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferdikra    13

Yani 1250 mg hafta da yani doğrusu bu kadar dozaj için vücudunu merak ettim 😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2

Hocam only susta 5 ml deki testo miktarı 1250 mg değil ester farkı çıkınca 1 ml başı 176 mg testo içerip 880 mg testo yapıyor buda haftada ve 2 ml tren bu 5 ml sustanon dan daha yüksek bir dozaj diye düşünüyorum bide vücudun bunla alakası nedir hocam kol 50 cm yerine 45 cm olunca sustanon çalışmıyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SAMOtrophin    30
murta, 2 saat önce yazdı:

Hocam only susta 5 ml deki testo miktarı 1250 mg değil ester farkı çıkınca 1 ml başı 176 mg testo içerip 880 mg testo yapıyor buda haftada ve 2 ml tren bu 5 ml sustanon dan daha yüksek bir dozaj diye düşünüyorum bide vücudun bunla alakası nedir hocam kol 50 cm yerine 45 cm olunca sustanon çalışmıyor mu?

Sanırım sustanondaki kısa ester dozajı daha azdı kısa esterin çalışmasını da gözden çıkarıp hesap yapacaksak niye sustanon kullanalım ki hali hazır elindeki enantathe çalışıyorsa oradan devam etmek daha mantıklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    74

Hesaplama genellikle ester ile birlikte olan hormon olarak yapılır hocam 250 mg yazarsa genelde 250 mg deriz. Arkadaşın vücut ölçülerini sormasının sebebi şu anki konumunu bilmek istemesi. Genellikle bahsettiğin dozajlar amatörler için astronomik sayılar üstelik böylesine agresif cevaplar vermenizin sebebi nedir ? İnsanlar burada sizin verdiğiniz kararların size potansiyel olarak vereceği zararlardan endişelendiği için böyle sorular soruyor. Düz enanthate Esteri Sustanon’dan kesinlikle daha verimli olacaktır hem PCT protokolü çok daha kolaydır Sustanonda hem kısa hem uzun ester vardır ve kandan çıkma süresi çok uzundur düzgün bit PCT protokolü uygulamak çok zordur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2
heisenbergg, 2 saat önce yazdı:

Hesaplama genellikle ester ile birlikte olan hormon olarak yapılır hocam 250 mg yazarsa genelde 250 mg deriz. Arkadaşın vücut ölçülerini sormasının sebebi şu anki konumunu bilmek istemesi. Genellikle bahsettiğin dozajlar amatörler için astronomik sayılar üstelik böylesine agresif cevaplar vermenizin sebebi nedir ? İnsanlar burada sizin verdiğiniz kararların size potansiyel olarak vereceği zararlardan endişelendiği için böyle sorular soruyor. Düz enanthate Esteri Sustanon’dan kesinlikle daha verimli olacaktır hem PCT protokolü çok daha kolaydır Sustanonda hem kısa hem uzun ester vardır ve kandan çıkma süresi çok uzundur düzgün bit PCT protokolü uygulamak çok zordur.

hocam ben bilgi almak için fikir almak için yazıyorum adam gelmiş dalga geçer gibi cevap veriyor birçok marka denedim ama arkadaşım sustanon girdiğinde feci bir şekilde güçlenmişti bende sustanon denemek istiyorum daha öncede denemiştim ama uzun süreli olmamıştı 5 ml sustanonun ben aşırı bir doz olduğunu düşünmüyorum 1 gr testo fazla değil bence sadece korktuğum sonraki kürlerde reseptör doyumsuzluğu ile karşılaşmak sustanon reseptörlere çok zarar veriyor diyorlar

SAMOtrophin, 2 saat önce yazdı:

Sanırım sustanondaki kısa ester dozajı daha azdı kısa esterin çalışmasını da gözden çıkarıp hesap yapacaksak niye sustanon kullanalım ki hali hazır elindeki enantathe çalışıyorsa oradan devam etmek daha mantıklı 

hocam 5 marka denedim arkadaşımda benim kullandığımla aynı markaları kullandı ama hiçbiri adamın aldığı sustanon kadar verimli değildi o yüzden bi denemek istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    13

Ben neden dalga geceyim ki kaç ml alman beni ilgilendirmez tabiki de dozajın cok fazla oldugu icin öyle söyledim ve gerisi herkesin kendi sağlığı vücudu daha dün bir arkadas 750 ml ile ilk baslamayı planladıgı icin o sekilde sordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2
Ferdikra, Bir saat önce yazdı:

Ben neden dalga geceyim ki kaç ml alman beni ilgilendirmez tabiki de dozajın cok fazla oldugu icin öyle söyledim ve gerisi herkesin kendi sağlığı vücudu daha dün bir arkadas 750 ml ile ilk baslamayı planladıgı icin o sekilde sordum

hocam dozajın fazla olduğunu düşünmüyorum agresif tepki verdiysem kusura bakmayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    74

hocam ben bilgi almak için fikir almak için yazıyorum adam gelmiş dalga geçer gibi cevap veriyor birçok marka denedim ama arkadaşım sustanon girdiğinde feci bir şekilde güçlenmişti bende sustanon denemek istiyorum daha öncede denemiştim ama uzun süreli olmamıştı 5 ml sustanonun ben aşırı bir doz olduğunu düşünmüyorum 1 gr testo fazla değil bence sadece korktuğum sonraki kürlerde reseptör doyumsuzluğu ile karşılaşmak sustanon reseptörlere çok zarar veriyor diyorlar

hocam 5 marka denedim arkadaşımda benim kullandığımla aynı markaları kullandı ama hiçbiri adamın aldığı sustanon kadar verimli değildi o yüzden bi denemek istiyorum 

5 marka denediysen hepsi sahtedir hala arayıştaysan hocam tek farkı ester. Vücuda aldığın hormon aynı hormon. Daha kaliteli bir marka bulmanı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    642

Küründe 2 ml test e 2 ml tren e var cruise döneminde genelde trt doz only testo yapmak mantıklı olanıdır. Haftalık 125-200 mg arası test enanthate  veya sustanon devam edebilirsin.

Sustanonda 4 farklı ester olduğu için başka ester testosteronu vucuda sokmak yerine enanthate devam etmen daha iyi bence. Sustanonu sonraki kür döneminde kullan. Yüksek dozajlarda (500 mg ve üstünde) o güç artışı kendini belli ediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2
heisenbergg, 18 saat önce yazdı:

5 marka denediysen hepsi sahtedir hala arayıştaysan hocam tek farkı ester. Vücuda aldığın hormon aynı hormon. Daha kaliteli bir marka bulmanı tavsiye ederim.

Hocam markalara olan güvenim kalmadı 

• Rv pharma
  • Overdose
  • Magnus
  • Nordic labs
  • Tahiger 

Bunlar denediğim markalar ve hiçbiri aşırı bi etki vermedi güç artışı olmuştu sadece nordic labs de magnus a geçince zaten kürden çıkmış gibi oldu sivilceler azaldı güç düştü fln bende sustanon gitmeye karar verdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    13

Sahte ilaç yüzünden en mantıklısı sustanon zaten en azından içinde garanti testo var  bende pazartesi 250 ml susto ile baslıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2
Ferdikra, 2 saat önce yazdı:

Sahte ilaç yüzünden en mantıklısı sustanon zaten en azından içinde garanti testo var  bende pazartesi 250 ml susto ile baslıcam 

Hocam sustanon apselenme yapabiliyor galiba daha önce sustanon kullanırken sağ bacağımda apselenme oluşmuştu dikkatli olun crp değeri fln yükseliyor küçük kas gruplarına enjeksiyon yapmayı öneriyorlar apselenme olsada daha kolay geçer diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    114

1.si sustanon ağır bir ilaçtır diğer testolara benzemez marka vs vs. 2.si kücük kas gruplarına sustanon vurucaksında rahat rahat gezeceksin :)) ağır ödem yapar haberiniz olsun en güzeli kalçadan yaptırmak. 3.sü yıllarca suatanon kullandım gençliğimde ben ve diğer hoca arkadaşım ikimizde eczaneden alıp fazla fazla vururduk o zamanlar 8 tl idi tanesi eczanede. Tek seferde 5 ampul tek kalçaya vururdum hem primo hem sustanon. Sustanonu sen 5 ampul tekte veya haftalık bölerek vur bakalım ne hissedeceksin yaşayacaksın gel buraya yaz. Aşırı ateşin yükselecek hasta gibi olacaksın mahfolucaksın kolunu kaldıramazsın ağrıdan sızıdan sana söyliyim. 1000 mg testo enantat almaya benzemez bu ilaç haberin olsan. Sahte ilaç veya ici boşlara denk gelip onlarla yüksek mg deneyip birşey olmuyor diye orjinal ürünlerde o yüksek dozajlara cıkarsan kür geçmişin çok yoksa vücudun kaldırmaz biyerlerden sana uyarı verir. Tekrar söylüyorum haftalık 5 ampul sustanon vur gel bizi bilgilendir yazmaya halin kalırsa tabii

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    8

1250 ne demek birader MeRe olympialar bile 500 testo üstüne çıkmıyor. Sen 100 mg testo 1k bolde git daha iyi. 1250 mg vurursan kasların patlar Pat pat pat

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    74
Yusufdemir1995, 3 saat önce yazdı:

1.si sustanon ağır bir ilaçtır diğer testolara benzemez marka vs vs. 2.si kücük kas gruplarına sustanon vurucaksında rahat rahat gezeceksin :)) ağır ödem yapar haberiniz olsun en güzeli kalçadan yaptırmak. 3.sü yıllarca suatanon kullandım gençliğimde ben ve diğer hoca arkadaşım ikimizde eczaneden alıp fazla fazla vururduk o zamanlar 8 tl idi tanesi eczanede. Tek seferde 5 ampul tek kalçaya vururdum hem primo hem sustanon. Sustanonu sen 5 ampul tekte veya haftalık bölerek vur bakalım ne hissedeceksin yaşayacaksın gel buraya yaz. Aşırı ateşin yükselecek hasta gibi olacaksın mahfolucaksın kolunu kaldıramazsın ağrıdan sızıdan sana söyliyim. 1000 mg testo enantat almaya benzemez bu ilaç haberin olsan. Sahte ilaç veya ici boşlara denk gelip onlarla yüksek mg deneyip birşey olmuyor diye orjinal ürünlerde o yüksek dozajlara cıkarsan kür geçmişin çok yoksa vücudun kaldırmaz biyerlerden sana uyarı verir. Tekrar söylüyorum haftalık 5 ampul sustanon vur gel bizi bilgilendir yazmaya halin kalırsa tabii

Kusura bakmayın hocam da farmakolojik olarak sustanonun enanthate ya da prop gibi esterlerden tek farkı birden fazla Esteri olması. Eğer ki sustanon ve enanthate arasında fark görüyorsanız vücudunuzda ilacınız kesinlikle sahtedir. Merak ediyorum bilimsel olarak sustanon ve enanthate eşit dozajda vurulduğunda bu ilaçların hangi farklı yönü androjenik ve anabolik özellikleri arasında fark gösterecek ve *daha etkili ya da daha ağır* bir etki sağlayacak ? Üstelik ateş gibi bahsettiğimiz şeyler vücudun inflamasyona cevabıdır viral enfeksiyonlar buna sebep olur dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2
Yusufdemir1995, 3 saat önce yazdı:

Hocam sustanonu daha önce 3 ml kullandım kür içine ekleyip bacakta apselenme olunca bırakmak zorunda kaldım 3 ml de abartı bir yan etki görmedim alt 36 olmuştu hatta değerler normaldi 5 ml de sizin dediğiniz kadar birşey olacağını düşünmüyorum ama yine 3 ml le başlarım sonra zamanla artırırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2
yanis, 49 dakika önce yazdı:

1250 ne demek birader MeRe olympialar bile 500 testo üstüne çıkmıyor. Sen 100 mg testo 1k bolde git daha iyi. 1250 mg vurursan kasların patlar Pat pat pat

Hocam kim kandırdı sizi 500 testo ne demek ilk küründe bile 500 testo ortalama olympia nasıl 500 testo gitsin o adamların Cruise de kullandığı testo bile 1.5 gr dır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
murta, 14 dakika önce yazdı:

Hocam kim kandırdı sizi 500 testo ne demek ilk küründe bile 500 testo ortalama olympia nasıl 500 testo gitsin o adamların Cruise de kullandığı testo bile 1.5 gr dır

Sikletten siklete değişebilir diye dünüyorum ama Cbum’ın eski koçu cruise zamanı sadece 500 testo alıyoruz demişti. Open kategoride ise 1 gr civarı alıyorlar sanırım cruise dönemi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2
Tony Montana, 44 dakika önce yazdı:

Sikletten siklete değişebilir diye dünüyorum ama Cbum’ın eski koçu cruise zamanı sadece 500 testo alıyoruz demişti. Open kategoride ise 1 gr civarı alıyorlar sanırım cruise dönemi

Olabilir hocam ama adam kürde 500 testo aldıklarını iddia ediyor çok saçma valla böyle birine daha denk gelmiştim gökalaf 250 mg testo alıyor diodu bu düşünceler nereden geliyor bunlara çok merak ediyorum 40 50 yaşındaki dayılara zaten 250 testo verio doktorlar dalgaları daha iyi kalksın diye çoğu kişilerin söylediği dozajlar yalan isim vermek yasak c** ü*** diye biri var youtube da kür hakkında bilgilendirme videoları çeken çok dürüst adam söylediğine göre 2 gr testo alıo kürde diğer ilaçların yanına

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
murta, 38 dakika önce yazdı:

Olabilir hocam ama adam kürde 500 testo aldıklarını iddia ediyor çok saçma valla böyle birine daha denk gelmiştim gökalaf 250 mg testo alıyor diodu bu düşünceler nereden geliyor bunlara çok merak ediyorum 40 50 yaşındaki dayılara zaten 250 testo verio doktorlar dalgaları daha iyi kalksın diye çoğu kişilerin söylediği dozajlar yalan isim vermek yasak c** ü*** diye biri var youtube da kür hakkında bilgilendirme videoları çeken çok dürüst adam söylediğine göre 2 gr testo alıo kürde diğer ilaçların yanına

Ben de katılıyorum buna, bu işi yarışma seviyesinde pro yapanlar kürdeyken 1 gramdan aşağı almıyordur diye tahmin ediyorum. Özel durumlar dışında. Ama yine de tek başına 5 adet sustanon çok fazla aromatize olabilir diye düşünmüyorum da değil. Denemeyip görmek gerek aslında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murta    2
Tony Montana, 11 dakika önce yazdı:

Ben de katılıyorum buna, bu işi yarışma seviyesinde pro yapanlar kürdeyken 1 gramdan aşağı almıyordur diye tahmin ediyorum. Özel durumlar dışında. Ama yine de tek başına 5 adet sustanon çok fazla aromatize olabilir diye düşünmüyorum da değil. Denemeyip görmek gerek aslında

3 ml susta ile başlarım duruma göre 5 e çıkarırım hocam belki gerek kalmaz 5 ml e 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
murta, 6 dakika önce yazdı:

3 ml susta ile başlarım duruma göre 5 e çıkarırım hocam belki gerek kalmaz 5 ml e 

İyi fikir, bizi mutlaka bilgilendir forumda ben de merak ediyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.