Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Inevitable

Total testosteron seviyem 153 ng/dl çıktı kullandığım ilaç sahte mi?

Önerilen İletiler

Inevitable    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Arkadaşlar 300mg testo prop kullanıyorum.

total testom 153 çıktı sahte oluyor bu durumda doğru muyum yanında eczane rimosu kullanıyordum.

Screenshot_20240925_175055_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    134
gönderildi (düzenlendi)

Kür öncesi testlerin nerede? Neye göre kıyas yapıp sahte diyebiliyorsun?

Yukarıdaki konuyuda iyice oku. @Ferdikra sana tam olarak senin konunda demek istediğim buydu kanka :D anladın mı şimdi? 

tarihinde onlytrenbolone tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    23
Inevitable, 1 dakika önce yazdı:

18

18 yaşında bu ilaçlara başlayacak cesareti buluyorsanız kısır kalmayıda göze almışsındır. Her neyse konumuza dönelim testo çalışıyorda olabilir çalışmıyorda LH sıfırlanmış yumurtalar üretimi kesmiş primobolon LH sıfırlamış olabilir. Hiç ilaç kullanmasan testo bu kadar düşük gelmezdi. Testi vermeden önce 10 defa mastürbasyon yapmadıysan testoları kullanmayı kes 3 hafta bekle tekrar test ver bakalım sonuçlarına

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Inevitable    0
burak23822, 2 dakika önce yazdı:

18 yaşında bu ilaçlara başlayacak cesareti buluyorsanız kısır kalmayıda göze almışsındır. Her neyse konumuza dönelim testo çalışıyorda olabilir çalışmıyorda LH sıfırlanmış yumurtalar üretimi kesmiş primobolon LH sıfırlamış olabilir. Hiç ilaç kullanmasan testo bu kadar düşük gelmezdi. Testi vermeden önce 10 defa mastürbasyon yapmadıysan testoları kullanmayı kes 3 hafta bekle tekrar test ver bakalım sonuçlarına

Testi vermeden önce 10 saat aç kaldım ama şöyle bi durum var teste giderken 1 saat yürüdüm aç karnına hastaneye onun etkisi olmaz diye düşünüyorum tüm olasılığı göze alırsak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    23
Inevitable, Şimdi yazdı:

Testi vermeden once 10 saat aç kaldim ama şoyle bi durum var teste giderken 1 saat yürüdüm aç karnina hastaneye onun etkisi olmaz diye dusunuyorum tum olasiligi goze alirsak

Sağlıklı aktiviteler testo için pozitifdir negatif degil. Propianat kısa esterli bir ilaçtır. İlaçları nasıl kullanıyorsun? bütün sonuçları neden atmıyorsun? Kürden önceki sonuçların nerede? 18 yaşında daha hiç bir ilacın ne olduğunu bilmiyorsun niye vücuduna alıyorsun? Olan olmuş biten bitmiş şuan ilaç aldığını hissediyor musun? Bi açıklama yapta abisi bari ona göre sana bi akıl verelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Inevitable    0
gönderildi (düzenlendi)
burak23822, 6 dakika önce yazdı:

Sağlıklı aktiviteler testo için pozitifdir negatif degil. Propianat kısa esterli bir ilaçtır. İlaçları nasıl kullanıyorsun? bütün sonuçları neden atmıyorsun? Kürden önceki sonuçların nerede? 18 yaşında daha hiç bir ilacın ne olduğunu bilmiyorsun niye vücuduna alıyorsun? Olan olmuş biten bitmiş şuan ilaç aldığını hissediyor musun? Bi açıklama yapta abisi bari ona göre sana bi akıl verelim.

Soyle aciklayayim 4 senedir spor yapiyorum 14 yasima girer girmez spora basladim ki yasimdanda büyük gosteriyorum sonuçlarin hepsi çikmadi yarım yarım çıkıyor total testo ile Lh gelince foruma sormak istedim ki ilaçlar haklinda genel bir bilgiyede sahibim kür oncesi test yapmamam benim hatam evet kullandigim ilaclar testo prop 300 vuruyorum rimobolani 200 kullaniyorum ilaclari omuzlardan vuruyorum propu haftada 3 gun vuruyorum pzt carsamba cuma ilk basladigimda agirliklarim fena sekilde artmisti sonuc niye boyle bilemedim 

tarihinde Inevitable tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    4
onlytrenbolone, 56 dakika önce yazdı:

Kür öncesi testlerin nerede? Neye göre kıyas yapıp sahte diyebiliyorsun?

Yukarıdaki konuyuda iyice oku. @Ferdikra sana tam olarak senin konunda demek istediğim buydu kanka :D anladın mı şimdi? 

Biliyorum kür oncesi test olmazsa olmaz mevzuyu da anladım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Inevitable    0
gönderildi (düzenlendi)
Inevitable, 39 dakika önce yazdı:

Soyle aciklayayim 4 senedir spor yapiyorum 14 yasima girer girmez spora basladim ki yasimdanda büyük gosteriyorum sonuçlarin hepsi çikmadi yarım yarım çıkıyor total testo ile Lh gelince foruma sormak istedim ki ilaçlar haklinda genel bir bilgiyede sahibim kür oncesi test yapmamam benim hatam evet kullandigim ilaclar testo prop 300 vuruyorum rimobolani 200 kullaniyorum ilaclari omuzlardan vuruyorum propu haftada 3 gun vuruyorum pzt carsamba cuma ilk basladigimda agirliklarim fena sekilde artmisti sonuc niye boyle bilemedim 

Testom düşük olucagini genetik olarak dusunmuyordum aslinda vucudumda cok fazla kıl var sırtımda omuzlarımda sakallarım  kür oncesi cinsel açıdan isteğim fazlaydi haftada 4 5 kere bazen günde 3 4 defa yaptigimda oluyordu şuanda istek daha az zevk te

Tekrardan bir test yapicam 1 hafta mastürbasyon yapmadan bakalım sonuc ne olacak ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    23
Inevitable, 29 dakika önce yazdı:

Testom düşük olucagini genetik olarak dusunmuyordum aslinda vucudumda cok fazla kıl var sırtımda omuzlarımda sakallarım  kür oncesi cinsel açıdan isteğim fazlaydi haftada 4 5 kere bazen günde 3 4 defa yaptigimda oluyordu şuanda istek daha az zevk te

Tekrardan bir test yapicam 1 hafta mastürbasyon yapmadan bakalım sonuc ne olacak ki

Mastürbasyon senin testonu bu kadar düşürmez genç adamsın günde 1-2 defa yapman çok normal. Beni dinlersen şuan için senin yapacağın en mantıklı iş, işini görecek kadar testoyu temin edip kürünü tamamlamak. Küre ne zaman başladın? Elinde primobolon ne kadar var? Ne kadar süre kürde kalmayı düşünüyorsun? 1 hafta sonra bi test ver bütün sonuçlarını bizlerle paylaş ayrıca kürü şimdide kessen 4 ay sonrada kessen son igneyi yaptıktan 21 gün sonra tekrar test verip duruma göre pct’ne başlarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Inevitable    0
gönderildi (düzenlendi)
burak23822, 20 dakika önce yazdı:

Mastürbasyon senin testonu bu kadar düşürmez genç adamsın günde 1-2 defa yapman çok normal. Beni dinlersen şuan için senin yapacağın en mantıklı iş, işini görecek kadar testoyu temin edip kürünü tamamlamak. Küre ne zaman başladın? Elinde primobolon ne kadar var? Ne kadar süre kürde kalmayı düşünüyorsun? 1 hafta sonra bi test ver bütün sonuçlarını bizlerle paylaş ayrıca kürü şimdide kessen 4 ay sonrada kessen son igneyi yaptıktan 21 gün sonra tekrar test verip duruma göre pct’ne başlarsın. 

Küre haziran 5 de başladim bulk amaci ile sustanon(optimum marka) ve rimo(eczane) bu hafta rimoyu birakip diyete giricektim diyet 8 veya 12 hafta düşünüyorum  forma bağlı diyetin süresi. Diyette testonun yaninda  masteron kullanicam yağ orani belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra winstrol kullanicam ve kürü bitirip pct başlaticaktım planlamam bu şekildeydi ayriyetten şunlarıda eklemek istiyorum

Küre ilk girdigimde bi anda vücudum doldu goguslerimin omuzlarimin buyudugunu farkettim ve gücumde gozle gorulur bir sekilde artti ve bu artis bir anda oldu ayriyetten yan etkiler de yaşadım karaciğer değerlerim yükseldi ve ruh halim agresifleşti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    4
Inevitable, 4 dakika önce yazdı:

Küre haziran 5 de başladim bulk amaci ile sustanon(optimum marka) ve rimo(eczane) bu hafta rimoyu birakip diyete giricektim diyet 8 veya 12 hafta düşünüyorum  forma bağlı diyetin süresi. Diyette testonun yaninda  masteron kullanicam yağ orani belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra winstrol kullanicam ve kürü bitirip pct başlaticaktım planlamam bu şekildeydi

Sustanon niye eczaneden almadın  optimum çöp bi ürün gerçekten uzun süre önce kullanmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mawsqa
      Merhabalar,
      Yaklaşık 1.5 yıldır düzenli spor yapıyorum bundan 5 ay önce tahlil vermiştim ve total testom 472 çıkmıştı. Bugün ki tahlilde 451 çıktı. Bu değeri yükseltmek için nasıl bir yöntem izlemeliyim yanii amacım doğal olarak 600 700 seviyelerine çıkarmak fakat işe yarayan bir yöntem bulamadım.
      Orjinal olimp ashwagandha kullandım 20-25 ng artış olmuştu.
      Yağ oranım şuan %9 65 kg'yim.
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: hirstyz
      Merhabalar, definisyon kürümde 4.haftadayım. Kan tahlili yaptırmak istedim çok bilindik bir türk markası testo prop kullanıyorum. Çalışıp çalışmadığını da görmek istedim açıkcası. Değerlerimi sizlerle paylaşmak isterim bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Sağlık açısından bana katabileceğiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum. 
      Haftalık 300 mast - 400 prop kullanıyorum. 4.haftada clen ve winstrol ile devam edeceğim

• Yazan: trustco
      Merhaba, 4.enjeksiyondan 8 gün sonra kan tahlili verdim. 250mg testo enanthate kullanıyordum fakat ilaç çalışmıyor olabilir mi?
      14.09.2021 09:55 B12 VITAMIN 246   125 - 505 14.09.2021 09:55 TOTAL TESTOSTERON 5.11   1.75 - 7.81 14.09.2021 09:55 FOLAT 16.56   5.9 - >24.8 14.09.2021 09:55 İNSÜLIN 7.78   1.9 - 23 14.09.2021 09:55 FERRITIN 39.2   24 - 336 14.09.2021 09:55 25-HIDROKSI VITAMIN D 12.73     14.09.2021 09:55 CRP (TURBIDIMETRIK) 0.49   0 - 5 14.09.2021 09:55 KOLESTEROL 160   110 - 200 14.09.2021 09:55 MAGNEZYUM 2.24   1.8 - 2.6 14.09.2021 09:55 LDL KOLESTEROL 111   0 - 130 14.09.2021 09:55 ROMATOID FAKTÖR (RF) (TÜRBIDIMETRIK) 4.3   0 - 14 14.09.2021 09:55 TRIGLISERID 102   0 - 150  14.09.2021 09:54 Tam Kan (Hemogram)         14.09.2021 09:54 GLIKOZILE HEMOGLOBIN -(HB A1C) 4.8   4 - 5.6 14.09.2021 09:54 SEDIMENTASYON 4   0 - 20 14.09.2021 09:54 TSH 3.27   0.38 - 5.33 14.09.2021 09:54 SERBEST T4 0.92   0.61 - 1.12 14.09.2021 09:54 BILIRUBIN (TOTAL) 0.59   0.2 - 1.2 14.09.2021 09:54 ALKALEN FOSFATAZ 72   30 - 120 14.09.2021 09:54 GGT-GAMMA GLUTAMIL TRANSFERAZ 20   0 - 55 14.09.2021 09:54 Kreatinin 0.84   0.67 - 1.17 14.09.2021 09:54 GFR hesaplaması 127.8     14.09.2021 09:54 ALT 33   0 - 50 14.09.2021 09:54 KALSIYUM (CA) 9.8   8.8 - 10.6 14.09.2021 09:54 Glukoz 94   75 - 100 14.09.2021 09:54 Aspartat transaminaz (AST) 18   0 - 50 14.09.2021 09:54 Hemoliz İndeksi Hemoliz Yok     14.09.2021 09:54 POTASYUM 4.34   3.5 - 5.1 14.09.2021 09:54 Kan üre azotu (BUN) 20   17 - 43 14.09.2021 09:54 KLORUR (CL) 104   101 - 109 14.09.2021 09:54 PROTEIN (SERUM VE VUCUT SIVILARI, HERBIRI) 6.7   6.6 - 8.3 14.09.2021 09:54 ALBÜMIN 4.7   3.5 - 5.2 14.09.2021 09:54 BILIRUBIN (DİREKT) 0.12   0 - 0.2 14.09.2021 09:54 Sodyum (Na) (serum ve vücut sıvılarında, herbiri) 138    
    • Yazan: pt.e.l.j.i.n
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürümde  6. haftamdayım tahlillerimde serbest testo oranım totele göre düşük çıkmış sebebi nedir ? @metinav
      Testo prop Masteron   
    • Yazan: ghettoMonk
      Merhabalar,
      Kişisel özelliklerim:
      Yaklaşık 7 senedir spor yapıyorum 5 senesi MMA son 2 senesi de vücut geliştirme Yaşım 20 Kilom 78 Boyum 1.80 Yağ oranım düşük Nispeten beni tatmin eden bir fiziğim var diyebilirim. Yaptığım sporları profesyonellik seviyesinde ciddiye alarak yapıyorum. Antrenman, beslenme ve dinlenme pek sekmez. Malum yaz ayındayız ve ben 2 aydır diyetteyim, her sabah da 1 saat kardiyom var. Geçen günlerde kendimde bazı semptomlar fark ettim bunlardan bazıları depresyon, halsizlik, ani anksiyete, uykuya dalamama, sürekli yorgunluk, libidoda değişiklikler vs. Sonrasında dahiliyeye gidip sorunlardan bahsettim ve kan testi yaptırdım, testosteron alt sınıra yakın çıktı. Düzenli D vitamini kullanıyorum, ZMA alıyorum, alkol tüketimim yok, uykum olabildiğince düzenli (son zamanlarda dalamıyorum) ve sağlıklı besleniyorum. Bu yaşta bu kadar düşük testosteron beni gerçekten çok rahatsız etti. Sporun ölene kadar hayatımda olacağını da hesaba kattığımda TRT'ye geçmek çok mantıklı geliyor.
      Haftalık 120mg Test Enanthate ve sperm üretiminin durmaması için de haftada 3 kez 500iu HCG yapmayı düşünüyorum. Ve bunu ömür boyu sürdürmeyi planlıyorum. Kan testimi ve güncel formumu ekte bırakıyorum (Sensitif Total Testosteron referans aralığı 2.7 ile 8 küsürmüş ben de doktorun yanına tekrar gidince öğrendim). @metinav @rastlantisal @GHOST @AS1L @Diver
      Değerli hocalarım yorumlarınızla bana bir yol gösterebilirseniz çok sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.