Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tiger87

5 ay önce pct yaptım fakat bazı şikayetlerim devam ediyor yeni kan testi sonuçlarımı yorumlamada yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

SERKO    581
kisetet55, 28.09.2024 - 21:33 yazdı:

@SERKO hocamın bitkisel kürünü yaptım bugün. Daha öncede yapmıştım sanırım hatalı bir şey yaptım ve o zaman tadı hoşuma gitmemişti devam edemedim. Şuanda hatasız şekilde yaptım ve tadı kabul edilebilir düzeyde. Bitkisel kürün yanına kolomen+tamoksifen ekliyorum o halde. Dozu nasıl olmali? Kısa zaman içerisinde sperm sayısını ve kalitesini arttirmam gerekiyor. Eşim ve bende hiç bir sorun olmamasına rağmen aşılama tedavisi görüyoruz ( daha önce erken doğumdan maalesef bebeğimizi kaybettik )  12 gün içerisinde tekrar aşılama olacak. Sperm kalitem kabul edilebilir düzeyde ama ben daha kaliteli ve sayısı yüksek olsun istiyorum çünkü şans ihtimalimizi arttırmak için.

keçiboynuzu çayını da ekle sperm sayını hızla arttıracaktır tarifini paylaştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kisetet55    12
SERKO, Bir saat önce yazdı:

keçiboynuzu çayını da ekle sperm sayını hızla arttıracaktır tarifini paylaştım

Teşekkürler hocam. Bitkisel kürler 2 ve 3 birleştirip içsek nasıl olur? Yani bitkisel kürler 3e keçi boynuzu ekleyip yapmak daha mantıklı olmaz mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581
kisetet55, 19 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam. Bitkisel kürler 2 ve 3 birleştirip içsek nasıl olur? Yani bitkisel kürler 3e keçi boynuzu ekleyip yapmak daha mantıklı olmaz mı ?

Mix yapmayalım

bitkisel kür 1+keçiboynuzu çayı uygulayalım 

keçiboynuzu çayı üst düzey bir sperm ve hareketli sperm arttırıcıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12
SERKO, 4 dakika önce yazdı:

Mix yapmayalım

bitkisel kür 1+keçiboynuzu çayı uygulayalım 

keçiboynuzu çayı üst düzey bir sperm ve hareketli sperm arttırıcıdır.

Tamamdır hocam. Son olarak etki süresi nedir? Kısa zaman içerisinde fayda sağlar mı yorumda da belirttiğim gibi kısa zaman içerisinde aşılama tedavisi uygulanacak. Bitkisel kür 1 sabah öğle akşam şeklinde 1 tatlı kaşığı almak sorun teşkil edebilir mi? 10 gün bu şekilde yapıp sonraki günler her akşam 1 tatlı kasigina dönsek nasıl olur hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
rastlantisal, 28.09.2024 - 20:42 yazdı:

Klomen hipofizi baskı altında bırakıyor. Bunu yapmak için testosteronun karşıtını vücuda veriyor. Bir noktada reseptörler tıkandığında ve vücut bunada dirayet gösterdiğinde klomenin başarımı pik noktaya ulaşmamış oluyor. İşte reseptörler bunu yapmasın diye de tamoksifen alıyoruz. Böylece karşıt olası en üst seviyelere çıkıyor ve hipofizde deli gibi komut gönderiyor testosteron artımı olsun diye. 

@kisetet55 döngüyü açsın diye kullandığımız şeyler döngüyü kapamaz. Döngüyü güçlendirir. PCT yaparken @SERKO'nun bitkisel kür 1 karışımı ve kimgsize alpha kingi de ekle. Sonuç muntazam olur. Ayrıca testosteronun düşmesine sebep olacak şeyleri hayatından çıkar.

@Tiger87 Senin çözümün TRT doz değil. Doktora git beni de etiketle sonucu söylerken. Tam ve doğru bir 6 aylık plan yapalım sana. İlla ki düzelecektir. Doktor emin olsun fiziksel olarak testosteron üretimini aksatan bir şey olmadığından.

İlaç bitiminde ruh halinin aşşağıda olması kendiliğinden geçer mi yoksa herhangi bir takviye yapmamız gerekiyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581
kisetet55, Bir saat önce yazdı:

Tamamdır hocam. Son olarak etki süresi nedir? Kısa zaman içerisinde fayda sağlar mı yorumda da belirttiğim gibi kısa zaman içerisinde aşılama tedavisi uygulanacak. Bitkisel kür 1 sabah öğle akşam şeklinde 1 tatlı kaşığı almak sorun teşkil edebilir mi? 10 gün bu şekilde yapıp sonraki günler her akşam 1 tatlı kasigina dönsek nasıl olur hocam?

sperm testin var mı? bakalım 

1 ay içersinde sperm sayın artmış olacak 

sadece yatmadan önce 1 tatlı kaşığı alman yeterli olur ayrıca hergün 50 gram ceviz ve 1 kapsül çörek otu yağı ekle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    44
`Tesron, 53 dakika önce yazdı:

İlaç bitiminde ruh halinin aşşağıda olması kendiliğinden geçer mi yoksa herhangi bir takviye yapmamız gerekiyor mu ?

İlaç bitiminde ruh hali kendiliğinden düzeliyor. Tecrübe etmiş biri olarak söyleyeyim. Ruh halini o kadar da mahvetmiyor.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12
SERKO, 1 saat önce yazdı:

sperm testin var mı? bakalım 

1 ay içersinde sperm sayın artmış olacak 

sadece yatmadan önce 1 tatlı kaşığı alman yeterli olur ayrıca hergün 50 gram ceviz ve 1 kapsül çörek otu yağı ekle 

Yıkanmamış hâli bu şekilde hocam.

Screenshot_2024-09-30-13-41-34-006_tr.gov.saglik.enabiz-edit.jpg Screenshot_2024-09-30-13-40-59-974_tr.gov.saglik.enabiz-edit.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581
kisetet55, 32 dakika önce yazdı:

Yıkanmamış hâli bu şekilde hocam.

yerinde hareketli sperm sayın referans altında bitkisel kür 1 + keçiboynuzu çayı,morfoloji yani spermin yapısı 0 görünüyor bu en önemli tarafı en az 4 olmalı krugere göre,1 ml de sperm sayın ve toplam sperm sayın gayet iyi,baş boyun kısmı da iyi 

morfoloji için;çakçır oto ve çoban çökerten çayı yapıp içmelisin tariflerimde var olmadı tekrar yazarım sana 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12
gönderildi (düzenlendi)
SERKO, 26 dakika önce yazdı:

yerinde hareketli sperm sayın referans altında bitkisel kür 1 + keçiboynuzu çayı,morfoloji yani spermin yapısı 0 görünüyor bu en önemli tarafı en az 4 olmalı krugere göre,1 ml de sperm sayın ve toplam sperm sayın gayet iyi,baş boyun kısmı da iyi 

morfoloji için;çakçır oto ve çoban çökerten çayı yapıp içmelisin tariflerimde var olmadı tekrar yazarım sana 

Bugün kan tahlili vermiştim maalesef Total FSH ve lhda düşme var. Doktor bunun için 15 günde 1 şekilde tesroject yazdı. Kullanıp kullanmamakta çok kararsızım 

tarihinde kisetet55 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581
kisetet55, 1 dakika önce yazdı:

Bugün kan tahlili vermiştim maalesef Total FSH ve lhda düşme var. Doktor bunun için 15 günde 1 şekilde sustanon yazdı. Kullanıp kullanmamakta çok kararsızım 

testosteron tedavisi en sonuncusu işin de sonuncusu..banada vermişti ben kullanmadım şöyle söyleyeyim benim kızım olduğunda benim fsh 2,46 lh 0,6 dı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12
SERKO, 9 dakika önce yazdı:

testosteron tedavisi en sonuncusu işin de sonuncusu..banada vermişti ben kullanmadım şöyle söyleyeyim benim kızım olduğunda benim fsh 2,46 lh 0,6 dı

Özellikle sordum doğal döngüyü kapatır mi diye kapamaz dedi ama bilemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581

Özellikle sordum doğal döngüyü kapatır mi diye kapamaz dedi ama bilemedim.

sustanon mu kapatmazmış ? ¬¬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12
SERKO, 7 dakika önce yazdı:

sustanon mu kapatmazmış ? ¬¬

15er gunde 1 dedi. Toplam 2 kere vurulacak. 30 günde 2 adet yani. Endokrinojiye yönlendirdi en iyisi oraya sor onlar hormunun uzmanı dedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581
kisetet55, 19 dakika önce yazdı:

15er gunde 1 dedi. Toplam 2 kere vurulacak. 30 günde 2 adet yani. Endokrinojiye yönlendirdi en iyisi oraya sor onlar hormunun uzmanı dedi.

hiç bulaşma derim şuan total testo nedir senin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    35
rastlantisal, 19 saat önce yazdı:

Yarım klomen + yarım tamoksifen / gün. 

Hocam bende birşey sormak istiyorum benim pctden sonra LH değerim 8.67 çıktı metin hoca 1 ay  yarım klomen önerdi bunu tamoxifen ile beraber kullansam dahamı iyi olur sadece klomen kullansam yeterli olurmu. 

LH seviyesi için. Diğer değerlerim olması gerektiği gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581
kisetet55, 2 saat önce yazdı:

şimdi gördüm total teston baya düşük sen sustanon tedavisine hiç bulaşma derim ben hocalarım ne derse+bitkisel kürler uygula 1 ay sonra farkı görüceksin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12

hiç bulaşma derim şuan total testo nedir senin ?

Yok hocam bende düşünmüyorum. 226 Total. Lh 1.56. FSH 088. Şeklinde çıktı sürekli bir düşme eğiliminde anlamış değilim. Yediğim içtiğime çok özen gosteririm vitaminler aynı şekilde ama bu şekilde bir düşüş eğiliminde olması gerçekten şaşırtıcı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581

Yok hocam bende düşünmüyorum. 226 Total. Lh 1.56. FSH 088. Şeklinde çıktı sürekli bir düşme eğiliminde anlamış değilim. Yediğim içtiğime çok özen gosteririm vitaminler aynı şekilde ama bu şekilde bir düşüş eğiliminde olması gerçekten şaşırtıcı.

lh ve fsh ı uyandıracak ovitrell ve meriofert 150 kullan dicem ama baya masraflı çıkar sana bu yüzden hocalarımın dedikleri+sana yazdığım bitkisel kürler 

leydig hücrelerin testosteron üretmiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12

lh ve fsh ı uyandıracak ovitrell ve meriofert 150 kullan dicem ama baya masraflı çıkar sana bu yüzden hocalarımın dedikleri+sana yazdığım bitkisel kürler 

leydig hücrelerin testosteron üretmiyor 

Yazdıklarını uygulayacagim hocam inşallah 10 gün içinde güzelce toparlayabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    28

Tekrar klomen tamoksifen kullanma. Sistem açık fsh lh çokta diplerde değil. Sabahları aç karnına erkexin macun 1 çay kaşığı tüket bol su ve zinco ile. Her öğünde en az 1 tane büyük yada 2 tane orta kuru soğan tüket. 1 Ay sonra bütün değerlerini daha iyi görücez.

kisetet55, 16 saat önce yazdı:

Hiç bişi vurma yukarıda dediğimi uygula 1 ay yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12
rastlantisal, 29.09.2024 - 20:31 yazdı:

Yarım klomen + yarım tamoksifen / gün. 

Hocam selamlar klomen+tamomsifen ve bitkisel küre devam etmekteyim ama çok ciddi derecede cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunu var. 16. Gundeyim. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    44
kisetet55, 12 dakika önce yazdı:

Hocam selamlar klomen+tamomsifen ve bitkisel küre devam etmekteyim ama çok ciddi derecede cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunu var. 16. Gundeyim. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Pct sürecinde normal dostum , piskolojik olarakta diplere inmiş olman gerekiyor 12.gün civarı ama yavaş yavaş moralin vs yükselir @rastlantisal hocamında dediği gibi, kendine telkinde bulun ilaçlardan dolayı de rahatlatıcaktır geçici bir durum pctden sonra düzelicek 🙏🏻

tarihinde Tegoo tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12
Tegoo, 3 dakika önce yazdı:

Pct sürecinde normal dostum , piskolojik olarakta diplere inmiş olman gerekiyor 12.gün civarı ama yavaş yavaş moralin vs yükselir @rastlantisal hocamında dediği gibi, kendine telkinde bulun ilaçlardan dolayı de rahatlatıcaktır geçici bir durum pctden sonra düzelicek 🙏🏻

Kür sonrası pct değil hocam. Sizin nezdinizde yoruma eklemiş olayım en son yaptığım tahlilde prolaktin 5.07 çıktı. Düşük çıkması da sorun sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    44
kisetet55, 7 dakika önce yazdı:

Kür sonrası pct değil hocam. Sizin nezdinizde yoruma eklemiş olayım en son yaptığım tahlilde prolaktin 5.07 çıktı. Düşük çıkması da sorun sanırım.

Anladım dostum fakat klomeni kim kullanmaya başlasa tedavi amaçlı bile olsa bu problemleri yaşıyor. Normal değerlerini yükseltmek için başlamışsın okudum fakat klomen e2 yi acayip yükseltiyor buda libidoda ve ereksiyonda bozukluk yapabiliyor. Prolaktin 5.07 çokta düşük değil aslında ama şuandaki isteksizliğini klomen yapıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.