Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mawsqa

Mk2866 yüz bölgesindeki kemik gelişimini sağlar mı?

Önerilen İletiler

mawsqa    1

Merhabalar, merak ettiğim ve etkisinin olup olmadığı hakkında kafamda soru olan bir konu var. Mesela MK2866 kemik yoğunluğunu arttırıyor diyor yüz kemikleri küçük olan birisi 6 ay süreyle mk2866 kullanırsa yüz kemiklerinde irileşme gerçekleşir mi? @rastlantisal @metinav

Gerçekleşirse bu vücudun bütün kemikleri için geçerli midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vezuchiy    156
mawsqa, 46 dakika önce yazdı:

Merhabalar, merak ettiğim ve etkisinin olup olmadığı hakkında kafamda soru olan bir konu var. Mesela MK2866 kemik yoğunluğunu arttırıyor diyor yüz kemikleri küçük olan birisi 6 ay süreyle mk2866 kullanırsa yüz kemiklerinde irileşme gerçekleşir mi? @rastlantisal @metinav

Gerçekleşirse bu vücudun bütün kemikleri için geçerli midir?

hiç bir değişiklilik olmaz. denersen üzülürsün. uzun yıllar hormon kullanmak ancak sana yardım edebilir beş yüz tane konu var bunu soran ama cevap hep aynı dostum.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    206
gönderildi (düzenlendi)

Tek başına işe yaramaz yanına a vitamini,kalsiyum,magnezyum,qalyviz yani d vitaminin aktif formu hgh, igf-1, ligandrol gibi sayamadığım vitamin,peptid,sarms ve hormonlar eklemen lazım. Ayrıca aylarda belki yıllarca kullanasın ki fayda göresin. Büyük para…

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konudan bağımsız ostarine lh ve testosteronu etkilermi baskılar mı 4 hafta günde 10 mg kullananlar cevaplayabilirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Bakkal
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Mk2866 sarm kullanırken hangi ekstra takviyeler kullanılmalı?
      Vitamin Supplement Koruyucu Genel Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: ataakbey
      Mk 677 (yeşil damla) Mk 2866 (kırmızı kapsül) Kullanımına 16/09/24 tarihinde:
      Sabah aç karnına (mk677) 0,5 Akşam antrenman sonrası 0,5 - (mk2866) Antreman öncesi 1 kapsül Gece yatmadan önce 1 kapsül + zma  kompleks  ile birlikte başladım. Ayrıca gün içersin de kahvaltı ile birlikte vitamin d3-k2 + a vitamin kahvaltıdan bir süre sonra B kompleks vitamin C öğle yemeğinden sonra liv.52 kullanıyorum antrenman öncesi 5g kreatin (mk2866) ile birlikte alıyorum. Ciddi anlamda açlık hissi ve biraz da sinirlilik başladı. Kullandığım ürünlerin sıralaması ve çeşitleri ile alakalı eksik fazla yada yanlış zamanlamam varsa düzeltmem için fikir ve tecrübelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Baris10
      Selamlar herkese iyi forumlar.
      Yaklaşık 3.5 haftadır 20mg MK677 kullanıyorum toplam 8 hafta kullanıcam. Açıkçası ilaçta herkesin gördüğü gibi etkiler görmedim, daha yeni yeni hafiften bi farkını hissediyorum.
      5. haftadan itibaren ek olarak Rad140 veya Ostarine kullanmayı düşünüyorum.
      Siz değerli üstatlarımdan da almak istediğim fikirler; 
      Özellikle güç için hangisini eklemem mantıklı olur?  Ostarine'in sağlayacağı katkı ne olur? Ayrıca Rad140'ın daha ağır bir ilaç olduğunu biliyorum, kür sonu en hafif zararla toparlanma sürecini atlatmak istiyorum. Fikirlerinize açığım şimdiden teşekkürler
    • Yazan: Furkantepeci
      Elimde 2 bulk 2 cut için sarms var her biri 50ml, geç öğrendim ama öğrendiğim kadarıyla sarmslara 3 aylık bir kullanım uygulanıyor muş.
      Benim elimdeki sarmalar:
      BULK İÇİN:
      Lgd 10mg/ml toplam 50ml Mk677 25mg/ml toplam 50ml CUT İÇİN:
      mk2866 25mg/ml toplam 50ml  Gw501 10mg/ml toplam 50ml  ML sini gördüğünüz üzere benim sarmslar 7 hafta, düşük dozajla başlarsam 8 hafta gidiyor. Başka sarms alamayacağımı düşünerek bana sarms kullanımı için program, çizelge verebilirseniz çok mutlu olurum. Benim kendi kafamda kurduğum programla ilk lgd+mk677 ile bulk 2 haftalık ara yada bir aylık aradan sonra mk2866+gw501 ile cut yapmak. Beni doğru bir şekilde yönlendirirseniz çok mutlu olurum. (Dozaj ayarı ve kaç haftaya yaymalıyım konusunda yardım lazım, konuyu otobüste açtım hatalar için özür dilerim umarım anlaşılıyordur.)
    • Yazan: yasarrcnn
      Herkese merhaba,
      Bir sorum olacak fikir, tavsiye verebilecek olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
      Uzun zamandır ara vermeden ağırlık çalışmanın hali hazırda getirdiği vücutta ağrı sorunlarım zaten vardı üstüne bir de haftada iki futbol maçına çıkıyorum o da çok fazla yoruyor, şimdi 250mg test. e. kullanıyorum compound hareketlerde şu an ortalama 15-20 kg artış var, kaldırıyorum fakat artan kilolardan eklemlerim ve kemiklerim artık o kadar ağrımaya başladı ki spordan gerçekten soğumaya başladım ilerleyen zamanda da bir aylık bir ara vermeyi düşünüyorum. Böyle bir durum yaşamış olan veya bilgisi olan şunu kullansan işe yarar diyebileceğiniz bir öneri fikir var mıdır? @Diver @metinav
      Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.