Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wecira

Only sustanon kürüne gireceğim bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

wecira    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kürümde Haftalık:

• 500mg Sustanon
  • Pazartesi / 250
  • Perşembe / 250

Enjeksiyon Günlerim Olmasını Planlıyorum Protein Ocean da Satılan Böbrek Karaciğer Koruyucuları Kullanıcam Ve Östöjen Seviyemi Dengede Tutmak İçin Günlük 1mg Arimidex Almayı Planlıyorum. Bu Kürü Yaklaşık 3 Ay Yapmayı Düşünüyorum 3 Ayın Sonunda 1 Ay Pct Yapıcam Pct Dönemimde Haftada Pazartesi Günü 100mg Clomid Kullanmayı Planlıyorum.

Ardından Tekrar 3 Ay Susto Kürü Yapabilir miyim ? Bu Konuda Yanlışım Varsa Düzeltin Ve Olası Yan Etkileri Söylerseniz Sevinirim Psikolajik Sıkıntılar Çekmem Sorun Değil Ama Erkeklik Hormonumu Kaybetmek İstemiyorum Hiç Kimse Sustanon Kullanmayı Önermiyor Ama Ben Dışardan Streoid Almakda İstemiyorum Eczaneden de Başka Bir Seçenek Yok.

Yardımcı Olur musunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    107
wecira, 24 dakika önce yazdı:

Haftalık 500mg Sustanon Kullanıcağım 

- İlk kür için 500 mg Sustanon fazla 250 ile başla. 

Östöjen Seviyemi Dengede Tutmak İçin Günlük 1mg Arimidex Almayı Planlıyorum

Arimidexi kafana göre günlük 1 adet alıp kürü baltalarsın. 

Haftada Pazartesi Günü 100mg Clomid Kullanmayı Planlıyorum

Pazartesi değil her gün klomen + tamoksifen kullanman gerekir. Daha o noktaya gelmedin. Pct protokolünü kür bittiğinde yaparsın.

Hiç Kimse Sustanon Kullanmayı Önermiyor

Hiç kimse ilk küründe Sustanon kullanmanı önermiyor. Sevgili kardeşim kür ilaç bilgin olmadığı için bir süre daha forumdaki konuları incele ve küre öyle girersin. Psikolojik olarak kaldıramaz ölü gibi gezersin ortalıkta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34

her gün arimidex alırsan yoktan yere östrojeni sıfırlarsın ve kürden verim alamazsın, östrojen sıfırlanınca prolaktin seviyende sıfırlanır ve yaşama isteğinide kaybedersin arimidex ve nolvadex bu tarz aromotaz, östrojen düşürücü-bloklayıcı ilaçlar sadece memede kaşıntı ve hassasiyet durumlarında kullanılır, östrojen erkekler içinde gerekli bir hormondur  

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
wecira, 1 dakika önce yazdı:

dalga geçmek yerine yardımcı olsanız keşke :)

Yapıcı eleştiriler yapıldığını düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    87

Seçtiğin ilaç içerisinde birden fazla testosterone esterini barındırıyor. Buda dolayısıyla aromatize illetini beraberinde getirerek östrojen gibi seni ruhen etkileyebilecek hormonları tepiyor. Bu yüzden bence ilk kür deneyimi olarak mix ürünleri önermiyorum. Ha, illa da girilecekse ki bence yeri geldiğinde mantıklı olan bir karar ki haliyle eczanede kolaylıkla bulunan bi' ilaç, saygı duyarım. 

1. 500mg senin için bence fazla, kaç yaşında olup ne kadar deneyimli olduğunu konudan anlayamadığımız için de önermiyorum. Haftalık iki enjeksiyon günüyle (125mg/125mg) toplamda haftalık 250mg ile başlanılabilir. 
  2. 4. haftadan sonra yapılacak test ve geri-dönüşlerinle de bu dozaj 300-350mg gibi dozlara çıkartılabilir.
  3. Haftalık alacağın östrojen inhibitörü (arimidex) deneyimsiz olduğunu varsaydığımızda kürünü baltalayabilir, vücut yapını bilmediğinden gereğinden fazla baskılayıp besin taşınmasını, osteoporoz (kireçlenme) gibi östrojen ile doğrudan alakalı olan olayları sekteye uğratabilirsin ki bizler, büyüme döneminde bunları istemiyoruz. 

PCT döneminde kullanılacak ilaçları seçmek ve dozajlarını ayarlamak için şu an çok erken. Kan tahlillerine göre ilerleyeceğimiz için. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wecira    0
anabolikadam, 2 saat önce yazdı:

Seçtiğin ilaç içerisinde birden fazla testosterone esterini barındırıyor. Buda dolayısıyla aromatize illetini beraberinde getirerek östrojen gibi seni ruhen etkileyebilecek hormonları tepiyor. Bu yüzden bence ilk kür deneyimi olarak mix ürünleri önermiyorum. Ha, illa da girilecekse ki bence yeri geldiğinde mantıklı olan bir karar ki haliyle eczanede kolaylıkla bulunan bi' ilaç, saygı duyarım.

hocam 250 yeter mi dersiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    87
wecira, Bir saat önce yazdı:

Haftalık alacağın 250mg doz senin için başlangıçta yeterlidir. Birkaç hafta devam ettirebilirsin, bu bir kaç haftada kendini gözlemlersin ki tavsiyem 4. haftada kan tahlili verip kendini gözlemlemendir. Ardından dozu 300mg'a kadar çıkartıp sürece bakarsın. Eğer herhangi bi' aksilik olmuyor ise 350mg> (üstü) dozlara çıkabilirsin. Ama dikkat et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    3
wecira, Bir saat önce yazdı:

Yeter tabi daha ne oldugunu ve yan etki vs konusunda birşey görmedigin icin 250 herkesin baslangıcı zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ilovepattis
      Herkese iyi akşamlar.
      Eczaneden Sustanon ve Primobolan ilaçlarını reçetesiz alabilir miyim?
      Bazıları illa uzman doktorun reçete yazması gerektiğini söylüyor bazıları ise reçetesiz, elini kolunu sallayarak bu ilaçları alabileceğimi söylüyor. 1.5 yılı aşkın spor yapıyorum, sert antrenman atıyorum, kür işine artık girmek istiyorum.
      Sorularım:
      Bu 2 ilaç hakkında biraz bilgi de alabilir miyim? Pct yapmam gerekir mi Bu ilaçları alırken reçete lazım mı? Ortalama fiyatları nedir? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: DümendenKütle
      Yaklaşık 4 ay kadar:
      Test e. 500 mg Boldenon 500 mg Kürü sonrasında da bi 4 ay kadar:
      Sustanon 500 mg Rimo 300 mg Gh 3iu Kürü yaptım 1 ay kadar hiçbir şey kullanmadan ara verdim.
      Sonra tekrardan:
      Sustanon500 mg Rimo 400 mg Kürüne başladım şuan devam ediyorum (1.5ay kadar oldu) kürüme deca eklemeyi düşünüyordum ilacı aldım decadick olmamak için koçluk aldım ve koçum kullanma dedi nasıl kullanılır fikirde vermediği için kullanamadım şuan testislerimin küçüldüğünü düşündüğüm için pct yapmak istiyorum pct de ne kullanmalıyım yada pctyi erteleyip 6-8 hafta kadar decayı da ekleyip sonra mı pct yapmalıyım ?

• Yazan: Memo41
      Bu gün ilk kürüme girmiş bulunmaktayım haftalık 500 sustanon 200 rimobolan almaktayım salı ve cuma olarak iki böldüm bana önerebileceğiniz ve bir küçük olarak abilerimin anlatmak istediği şeyler varsa bunları bilmek isterim,
      Güncel formu mu yarın ekleyeceğim, ve her ay güncel formumu koyacağım.
    • Yazan: badibuilding06
      6-10 ay arası only testesteron kürüne gireceğim.
      Sorularım:
      250 mg ile başlayacağım bu dozları nasıl arttıracağım? Veya arttırmam gerektiği zamanı nasıl ayarlayacağım? Kendi başıma halledebilir miyim? Yoksa biriyle mi çalışmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.