Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

1840

Kan tahlili sonuçlarım nasıl? libido düşüklüğü mevcut sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

1840    1

Herkese merhaba,

Libido düşüklüğü olunca dahiliyeye gittim serbest testosteron sonucu neredeyse 10 gün sonra açıklandı. Stres, ciddi kafaya takma, moral psikoloji bozukluğu yok. Yeni mezunum issizim günlerim bos amaçsız geçiyor. Ara ara is bakıyorum sonuç yok. Bu libido düşüklüğü 2023 ağustos ayında staj yaparken oldu, cinsel istek azar azar düştüğünü hissediyordum. Ama nedenini hic bilmiyorum

Sertleşme genelde ben penise temas edince oluyor, temas etmeden %50 60 70 oluyor. Sertleşme olsa da  istek az oluyor, önceden görüntüden rahat tahrik olurdum, tahrik olunca cinsel heyecan yüksek olurdu simdi heyecan az görüntü pek etkilemiyor, video eh iste az etkiliyor. Önceden içgüdüsel olarak kadin istegi, ilişki isteği yoğun olurdu ama simdi istek vs olsa bile o heyecan yoğunluk az oluyor. Alkol sigara antidepresan ilac vs kullanmiyorum. Kur bile hiç yapmadım. Bekarım partner yok

Önceki tahlillere göre total serbest testosteron artmış, estradiol e2 duşmuş 45 idi önceden simdi 35. Fsh 9 iken simdi 13 olmuş (neden ve neye göre yükseliyor hiç anlamış değilim)

• Yas 24
  • Kilo 65
  • Boy 192

IMG-20240909-WA0009.jpg IMG-20240909-WA0010.jpg IMG-20240909-WA0008.jpg IMG-20240909-WA0013.jpg IMG-20240909-WA0002.jpg IMG-20240909-WA0003.jpg IMG-20240909-WA0011.jpg 

IMG-20240909-WA0000.jpg  IMG-20240909-WA0012.jpg IMG-20240909-WA0001.jpg IMG-20240909-WA0006.jpg IMG-20240909-WA0007.jpg IMG-20240909-WA0004.jpg IMG-20240909-WA0005.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.399

Dostum fsh hipofizden testislere giden uyarıcı hormondur. Yani beyin testislere sperm üret sinyali gönderir. Yeterince sperm yoksa daha fazla sinyal gönderir. Seninki de referans aralığında olsada baya yüksek olduğunu düşünüyorum. Üniversite hastanesinde üroloji doktoruna baktırmalısın. Korkutmak istemem ama testislerinde tümor olma ihtimali var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142
Diver, 1 saat önce yazdı:

Dostum fsh hipofizden testislere giden uyarıcı hormondur. Yani beyin testislere sperm üret sinyali gönderir. Yeterince sperm yoksa daha fazla sinyal gönderir. Seninki de referans aralığında olsada baya yüksek olduğunu düşünüyorum. Üniversite hastanesinde üroloji doktoruna baktırmalısın. Korkutmak istemem ama testislerinde tümor olma ihtimali var. 

bencede korkutma istersen her seye tümor ihtimaline karşı test yapılsa bu yaşta .. Güzel kardeşim tamamıyla psikolojik sende biliyorsun kafaya takma yaşın 24 test bile yapmana gerek  yok güzel hobilerle uğraş karamsar olma.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
SantoR, 5 dakika önce yazdı:

bencede korkutma istersen her seye tümor ihtimaline karşı test yapılsa bu yaşta .. Güzel kardeşim tamamıyla psikolojik sende biliyorsun kafaya takma yaşın 24 test bile yapmana gerek  yok güzel hobilerle uğraş karamsar olma.. 

Hocam bu ihtimal malesef var. Ben uyarıyorum gidip gitmemek ona kalmış. Baktırmasında kaybedeceği bir şey yok. O yaşta kardeşim var onda bu değeri görsem zorla götürürüm. Temiz mi çıktı ne ala içi rahatlar hayatına devam eder. Az da olsa tümor ihtimali varsa erkenden sorunu çözülsün ilerde daha büyük sorun yaşamasın... 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142
Diver, Şimdi yazdı:

Hocam bu ihtimal malesef var. Ben uyarıyorum gidip gitmemek ona kalmış. Baktırmasında kaybedeceği bir şey yok. O yaşta kardeşim var onda bu değeri görsem zorla götürürüm. Temiz mi çıktı ne ala içi rahatlar hayatına devam eder. Az da olsa tümor ihtimali varsa erkenden sorunu çözülsün ilerde daha büyük sorun yaşamasın... 

Bende Her ihtimale karşı tumor testleri incelemeleri yapılacaksa evi arabayı filan satmaları lazım güzel kardeşim  sende kendi tarafından haklısın ben yapmazdım 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1840    1

O ihtimali göz önünde bulunduracağım bir doktora görünmekte fayda var. Peki fsh haricindeki tahlil sonuçları nasıl? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
1840, 3 dakika önce yazdı:

O ihtimali göz önünde bulunduracağım bir doktora görünmekte fayda var. Peki fsh haricindeki tahlil sonuçları nasıl? 

Değerlerin güzel. D3k2 vitamini kullanıyorsan ara ver biraz. Onun dışında maşallah değerler güzel 👌🏻

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1840    1
Diver, 10.09.2024 - 08:24 yazdı:

Değerlerin güzel. D3k2 vitamini kullanıyorsan ara ver biraz. Onun dışında maşallah değerler güzel 👌🏻

Sağ olun hocam. Total testo 718 serbest testo 57 gelmişken kan tahlili değerleri de iyi gelmişken sizce neden libido düşüklüğü var hocam? Ağustos 2023 yılında libidonun azar azar düştüğünü hissediyordum son durumum bu. Serko hocanın bitkisel kürler 1 tarifini uygulamayı planlıyorum benim için uygun mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
1840, 1 dakika önce yazdı:

Sağ olun hocam. Total testo 718 serbest testo 57 gelmişken kan tahlili değerleri de iyi gelmişken sizce neden libido düşüklüğü var hocam? Ağustos 2023 yılında libidonun azar azar düştüğünü hissediyordum son durumum bu. Serko hocanın bitkisel kürler 1 tarifini uygulamayı planlıyorum benim için uygun mudur?

Yukarda yazdığım gibi iyi huylu tümor olabilir o etkileyebilir. Psikolojik sorunlarda çok etkiliyor.Serko hocamın kürü uygundur başlayabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1840    1
Diver, 5 saat önce yazdı:

Yukarda yazdığım gibi iyi huylu tümor olabilir o etkileyebilir. Psikolojik sorunlarda çok etkiliyor.Serko hocamın kürü uygundur başlayabilirsin. 

Bugün üniversite hastanesinden ürolojiye randevu aldım hocam doktora soracağım tümör var mı yok mu diye. Şu an şehir merkezine uzaktayım merkeze geçince Serko hocamın kürünü de yaptıracağım. İlginize teşekkür ederim 

tarihinde 1840 tarafından düzenlendi
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1840, Bir saat önce yazdı:

Bugün üniversite hastanesinden ürolojiye randevu aldım hocam doktora soracağım tümör var mı yok mu diye. Şu an şehir merkezine uzaktayım merkeze geçince Serko hocamın kürünü de yaptıracağım. İlginize teşekkür ederim 

Varikoselin varsa fsh yüksek bende de var ordan biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1840    1
ucanhollandalı, 13 dakika önce yazdı:

Varikoselin varsa fsh yüksek bende de var ordan biliyorum 

Hocam bilmiyorum ama testiste görünürde  bir şey yok ben göremedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    55
1840, 7 saat önce yazdı:

Hocam bilmiyorum ama testiste görünürde  bir şey yok ben göremedim 

Epididim kisti ve varikoselim var hem lh hem de fsh ım yüksek çıkıyor benim de korkacak bir durumun yoktur hocam rahat ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1840    1
Mimaroba, 8 saat önce yazdı:

Epididim kisti ve varikoselim var hem lh hem de fsh ım yüksek çıkıyor benim de korkacak bir durumun yoktur hocam rahat ol

Bakalım hocam randevu aldım üniversite hastanesinden. Benim sıkıntım libido eskiye göre azaldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sabenmusti
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      En son enjeksiyonu 26 gün önce yaptım ve 6 hafta sadece testosteron kullandığım için pct yapmadım.
      2 gün önce değerlerime baktırmaya gittim ama söylememe rağmen sadece böbrek değerlerim falan vardı ve gayet normaldi hayatımda da enerji güç bakımından bir değişiklik olmadı!
      Sorularım:
      Değerlere yine de baktırmalı mıyım?  PCT yapmalı mıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce de bahsetmiştim 4 yıl önce bir kür yapmıştım şuan tekrar bir küre hazırlanacağım tahlillerimi yaptırdım bilgisi olan hocalarım yorumlarsa sevinirim herkese teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar,
      Kür içeriği:
      testosteron rimobolan 4. hafta kür sonuçlarım ektedir. Böbrek ve karaciğer değerlerim normal, sadece kritik olan değerleri ekledim. LH-FSH'ı doktor istemedi galiba onları görüntüleyemiyorum.
      Sorularım:
      İlaçlarım sizce çalışıyor mu? Underdose olma durumu var mı? Bunu sormamın sebebi şu bazı hastanelerde >15 üzeri değer verdiği için.
      Son enjeksiyonu 12.09.2024 tarihinde yaptım. @metinav
      Kür öncesi testo değerim 6.2 idi (aşağıdaki sonuç yeni veridir.) 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.