Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Revengew

Iki kür arasında ne kadar zaman, mesafe olmalı?

Önerilen İletiler

Revengew    2

Selamun aleyküm abiler kardeşler,

Bir kür yaptım fakat hiç verim alamadım güç olsun kas kütlesi ekleme olsun hiçbir değişim yaşamadım . Daha sonrasında forumda markayı araştırdığımda benim gibi markadan verim alamayan insanlar olduğunu gördüm , yüksek ihtimal ilaçlar boş ve çalışmıyor. Şimdi kestim Noxy almayı düşünüyorum.

Tekrar kür yapmak için ne kadar süre beklemek gerekiyor önerilinizi bekliyorum saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tony Montana    95

İlaçlar boş ise beklemene gerek yok ama önce yine de bi kan testi yaptırmanda fayda var 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    292

Ne kadar dayanabilirsen 🙂

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustfj    3

Ben tüm değerler normale döndükten sonra 2 ay off veriyorum tekrar öyle giriyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
Tony Montana, 2 saat önce yazdı:

İlaçlar boş ise beklemene gerek yok ama önce yine de bi kan testi yaptırmanda fayda var 

Hangi testleri yapmam lazım reseptörler ne kadar sürede kendini toparlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
Revengew, 10 dakika önce yazdı:

Hangi testleri yapmam lazım reseptörler ne kadar sürede kendini toparlar 

Şu an aklımda değil ama forumda çokça kez paylaşıldı. Kür içi kan testi diye aratırsa Google’da peptidtürkşyenin başlıkları çıkar diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    149
Revengew, 2 saat önce yazdı:

Selamun aleyküm abiler kardeşler,

Bir kür yaptım fakat hiç verim alamadım güç olsun kas kütlesi ekleme olsun hiçbir değişim yaşamadım . Daha sonrasında forumda markayı araştırdığımda benim gibi markadan verim alamayan insanlar olduğunu gördüm , yüksek ihtimal ilaçlar boş ve çalışmıyor. Şimdi kestim Noxy almayı düşünüyorum.

Tekrar kür yapmak için ne kadar süre beklemek gerekiyor önerilinizi bekliyorum saygılarımla.

verim almadıysan boştur, boş olduğuna dair somut kanıtların varsa beklemenin gereğide yok. hiç yoktan biraz koymuşlar diye iyi bir niyetle yaklaşırsan 1 kutu klomen bitirip yeni kürüne girebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
Vezuchiy, 13 dakika önce yazdı:

verim almadıysan boştur, boş olduğuna dair somut kanıtların varsa beklemenin gereğide yok. hiç yoktan biraz koymuşlar diye iyi bir niyetle yaklaşırsan 1 kutu klomen bitirip yeni kürüne girebilirsin.

Teşekkür ederim hocam ilginize kan testi verip yolumu çizeceğim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
gönderildi (düzenlendi)

Ne kadar uzatırsan toparlanma okadar iyi olur  en az 2 3 ay testlere bakar karar verirsin 

tarihinde rıza333 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    52
rıza333, 2 dakika önce yazdı:

Ne kadar uzatırsan toparlanma okadar iyi olur  en az 2 3 ay testlere bakar karar verirsin 

Tren kurum bitti 1 ay sonra toparlandım bazı genetikler çok hızlı toparlanabiliyor hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
Shinso, 39 dakika önce yazdı:

Tren kurum bitti 1 ay sonra toparlandım bazı genetikler çok hızlı toparlanabiliyor hocam

Görüntü hormon değerleri normale dönmüş olabilir fakat yipranmislik olacağı için 1 ay kısa bir süre yarışma hedefi yokise vucudu dinlendirebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
rıza333, 42 dakika önce yazdı:

Anladım hocam testler dediğiniz lh fsh testeron prolaktin progesteron karaciğer böbrek değerleri falan sanırım değilmi hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    149
Shinso, 3 saat önce yazdı:

Hormonların geri döner, vucudun toparlanmaz ikisi başka şeyler:D 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    52
Vezuchiy, 15 saat önce yazdı:

Hormonların geri döner, vucudun toparlanmaz ikisi başka şeyler:D 

Hocam check-up yaptım test amaçlı her şey yolundaydı testlere güvenip girdim zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
badibuilding06, Bir saat önce yazdı:

Marka neydi?

Evogen 

Markayı kesinlikle kötülemiyorum benim aldığım boş çıktı .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
Revengew, 05.09.2024 - 18:01 yazdı:

Anladım hocam testler dediğiniz lh fsh testeron prolaktin progesteron karaciğer böbrek değerleri falan sanırım değilmi hocam ?

Evet genel tam tsatler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46

sana bağlı değerler iyiyse doz ayarlamasıyla aralıksız devam edersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mamibolone
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce 12 haftalık only testo kürüne girdim. Şuan pct sürecindeyim.
      Merak ettiğim konu şu;
      Eğer kürümü 12 değil de 20 hafta veya 24 hafta yapsaydım bana ekstra olarak zararları ne olurdu ? Diğer sorum ise ideal kür en fazla kaç hafta olmalı? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Savac77
      Arkadaşlar merhaba,
      Kür kullanırken proviron kullanılır mı çok arada kaldım proviron testestrone seviyesini normal değerlere çektiğini biliyorum o yüzden pct sırasında kullanıyordum şuan testo masterone gireceğim provironda kullanmayı düşünüyorum testestrone seviyemi düşürür mü ?
    • Yazan: voSaydin
      herkese selamlar benim sorum şu
      bütçem hazır sayılır kürüm testosterone+boldenone olucak ancak yanına büyük ihtimalle oxandrolone ekleyeceğim. maliyetleri hemen hemn aynı ama bütçem ikisine birden yetecek durumda değil.
      176 84kg yum bulk yapacağım kür boyunca biraz da yağlıyım. sizin tercihiniz ne olurdu? bana ne önerirsiniz?
      testo bolde rimo mu testo bolde ox mu? 
    • Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yazan: merichara
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.