Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ascent

Oxy2gen marka ghrp6 kullanan var mı? tavsiye eder misiniz?

Önerilen İletiler

Ascent    8

Hocalarım merhaba,

Kür içeriğim:

• Testosteron
  • Boldenon
  • Deca

Küründeyim feci derecede iştah sıkıntım var büyüyemiyorum kötü etkiliyor son çare ghrp6  kullanacağım en masumu bu gibi gözüküyor fena iştah açıyor doğru mudur oxy2gen markasının ghrp6 ürünü kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6arrows    67

bolde de 8. haftada falan açıldı iştahım. kürü 20 haftaya uzatcam. gainer, mısır gevreği, tahin, whey karışımı çok iyi işimi görüyor şu an

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
6arrows, 1 dakika önce yazdı:

bolde de 8. haftada falan açıldı iştahım. kürü 20 haftaya uzatcam. gainer, mısır gevreği, tahin, whey karışımı çok iyi işimi görüyor şu an

Hocam ilaçların ne marka ve sivilce durumu var mı bolde yüzünden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67

sivilcelenme biraz var. milk thistle kullanıyorum iyi geliyor. humax marka kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    8
6arrows, 40 dakika önce yazdı:

Ben 24 haftaya uzatacağım kürü bolde önceki kürde olduğu gibi iştah çok az açtı fena sivilce yaptı ghrp6 şart oldu bana önerilen bir marka varmıdır kullandıysanız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67

peptit hiç kullanmadım hocam. ama kullancak olursam heralde noxy kullanırım çünkü herkes memnun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
6arrows, 4 saat önce yazdı:

sivilcelenme biraz var. milk thistle kullanıyorum iyi geliyor. humax marka kullanıyorum 

Bu kış bolde gireceğim ve sivilce konusu beni çok tedirgin ediyor, rimo küründeyim sivilce yok denecek gibi, doğalken daha çok vardı hatta 😅. Bakalım bolde de ne olucak durum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210

Şöyle sarmslarından yola çıkarak marka analizi yapayım piyasada ki çoğu mk-677’yi denedim çalışmayan markalar listeme ox2ygen girer. Herkeste aynı etki olmasa da boldenon küründe nasıl iştahın olmuyor garip.. Kullandığıb ilaçların markası nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    8
gönderildi (düzenlendi)
EmreGundi, 5 saat önce yazdı:

Şöyle sarmslarından yola çıkarak marka analizi yapayım piyasada ki çoğu mk-677’yi denedim çalışmayan markalar listeme ox2ygen girer. Herkeste aynı etki olmasa da boldenon küründe nasıl iştahın olmuyor garip.. Kullandığıb ilaçların markası nedir?

İlaçlarım çalışıyor evogen pharma kullanıyorum boldenon bende rastlantisal @rastlantisal hocamızda olduğu gibi tuhaf çalışıyor e2 sıfırlıyor üstüne iştah çok açmıyor bazen kesiyor 

tarihinde Ascent tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    18
EmreGundi, 8 saat önce yazdı:

Aynı sorun bende de var olabiliyor 20 hafta noxy boldenon kullandım iştahım 1. Hafta neyse 20. Haftada öyleydi bünyeden bünyeye değişebiliyor bence trende vardı yanında hiçbir yan etki görmedim.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67
Tony Montana, 9 saat önce yazdı:

Bu kış bolde gireceğim ve sivilce konusu beni çok tedirgin ediyor, rimo küründeyim sivilce yok denecek gibi, doğalken daha çok vardı hatta 😅. Bakalım bolde de ne olucak durum 

nac ve kolin içeren bir milk thistle öneririm

nehir_avci8322, 1 saat önce yazdı:

İştah için prakten şurup deneyebilirsin.

yan etki olarak iştah azalması veya iştah artması yazıyor

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    8
shet, 15 saat önce yazdı:

Aynı sorun bende de var olabiliyor 20 hafta noxy boldenon kullandım iştahım 1. Hafta neyse 20. Haftada öyleydi bünyeden bünyeye değişebiliyor bence trende vardı yanında hiçbir yan etki görmedim.

Dayanamıyorum bu gün bir kahvaltıyla duruyorum vücutta kür var psikolojik olarak kötü etkiliyor üstüne iştah dahada kapanıyor bazı günler 500 gram pirinçi rahat yiyorum bazen bir ekmek parçası bile yiyemiyorum son çare ghrp6 deneyeceğim 1 hafta oldu küre gireli 1 gram alamadım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.458

Boldenon, DHT hassasiyeti olan bünyelerde iştah açmıyor arkadaşlar. İlla açacak diye bir kaide yok. Hatta ters tepki yaratanlar da var.

• +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    8
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Boldenon, DHT hassasiyeti olan bünyelerde iştah açmıyor arkadaşlar. İlla açacak diye bir kaide yok. Hatta ters tepki yaratanlar da var.

İştah için ne önerirsiniz hocam önceki bölgede kürümde e2 sıfırlandı büyüyemedim totalde 12.haftalık testo boldede 6kg aldım az aldım ama tertemiz bir 6 idi bu e2 tekrar sıfırlanır diye bu kez npp ekledim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.458
Ascent, 1 dakika önce yazdı:

İştah için ne önerirsiniz hocam önceki bölgede kürümde e2 sıfırlandı büyüyemedim totalde 12.haftalık testo boldede 6kg aldım az aldım ama tertemiz bir 6 idi bu e2 tekrar sıfırlanır diye bu kez npp ekledim

Öncelikle E2 için her sabah 2 kaşık keten doğumu tüketmelisin. İştah için de MK677 öneririm. Çok fena :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    18
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Katılıyorum hocam kesinlikle sadece testo kullanıyorken iştahım daha fazla boldenona kıyasla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Burak54
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      26 yaşında 174 boyum Var küre ghrp6 veya cinna eklemeyi düşünüyorum boy uzama muhabbetleri var ise yarar mı?
    • Yazan: Ahmetphenylprop
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bu markanın peptidlerini ilk defa duydum,zphc ghrp6inu kullanan var mı aranızda yorumlarınız nedir?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ktpx
      Bu bizim bildiğimiz fragment mı ? Normalde frag 176-191 oluyordu fakat bundaki 17-24 ve bu ürünü pazarlayan satıcıdan daha önce bluesky adlı markayı almıştım memnun kalmıştım şimdilerde bu markayı pazarlıyor daha önce kullandınız mı deneyimi olan var mı ? 

• Yazan: mertkara
      Merhaba arkadaşlar, hepinize selamlar
      Steroid kombinimin yanında kullanmayı planladığım peptid kombini var, bu kombin için fikrinizi almak istiyorum.
      Günlük:
      cjc1295 no dac 2x 100mcg ghrp6 100mcg igf-1 lr3 5iu hgh fragment ghrp6 100mcg Birlikte kullanılınca 5.5 iu yakın growth salgılandığını okumuştum, 200mcg için 11iu yapar buna 5 iu hgh + igf1-lr3 eklediğimizi bakarsak ciddi bir günlük gh sentezi oluyor. cjc1295 ve ghrp6 aralıksız 6 ay kullanmayı planlıyorum sonrasında cut döneminde cjc1295 ve ghrp2 kombin edeceğim igf1-lr3 ü ara vermeden ne kadar süre kullanabilirim ve fikriniz ne olur? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
      @rastlantisal @metinav @Diver @SantoR @Askabar @GHOST @Bay-T @otopsicikedi
    • Yazan: predator4201
      Bu hepimizin bildiği elite supplement satan lamborghinili şahısın ürünleri sahte mi 4 ürününü güncel olarak kullanmaktayım fakat verim alamıyorum? Magnezyum bile etkisini gösterirken piyasadaki en güçlü testo booster ürünler 1 gram bile libido/sertleşmeye vb yaramaz mı tongkat ali daa ashwahanda ve yohimbineden birini kullananlar yardımcı olabilir mi ?
      NOT: sigara alkolum yok protein ve yağ kolestrol alımım yüksek 8-10 saat uyuyorum kronik stresim de yok.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.