Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mahobaba

Hgh fragment kullanacağım fakat bazı sorularım var bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

mahobaba    5

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kür detaylarım:

• testesteron p 300 mg
  • masteron 300 mg
  • clen 80 mg 

Kürün 11.günündeyim yarışmacı değilim lakin önümde bir plan var ve o plana kadar  yağ yakmam gerekiyor forma en hızlı şekilde girmem gerekiyor önümde 21 günlük bir süreç kaldı şunu da söyleyeyim belki şunu diyebilirsiniz daha önceden neden düşünemedin de iş sona gelince düşünüyorsun ameliyat geçirdim hastalandım sakatlandım bu yüzden süreç bayağı bir evde geçti şimdi toparlandım neyse süreci hızlandırmak için kürün yanına fragment eklemeyi düşünüyorum.

Sorularım:

1. Fragment ne kadar süre kullanılmalı?
  2. Etkisi ne zaman gözle görülür şekilde hissedilir?

Kişisel özelliklerim:

• boy 1.74
  • kilo 99
  • bel 111

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    425

HGH fragment hızlı yağ yakımı için etkili bir peptid. 21 günlük sürecinde günde 2-3 kez sabah aç karnına antrenmandan önce yatmadan önce kullanabilirsin. Etkilerini genellikle 2-3 hafta içinde gözle görülür şekilde fark edersin. Beslenme kardiyo ve uyku düzenini de optimize ederek en iyi sonuçları alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mahobaba    5
ktpx, 17 dakika önce yazdı:

Markası nedir acaba ?

Testesteron markası Scıence Türkiye’de satışı yok yurtdışından geldi belki hocalar satıyordur bilmiyorum masteronda benalux pharma 

AS1L, 14 dakika önce yazdı:

HGH fragment hızlı yağ yakımı için etkili bir peptid. 21 günlük sürecinde günde 2-3 kez sabah aç karnına antrenmandan önce yatmadan önce kullanabilirsin. Etkilerini genellikle 2-3 hafta içinde gözle görülür şekilde fark edersin. Beslenme kardiyo ve uyku düzenini de optimize ederek en iyi sonuçları alabilirsin.

Cevap için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
mahobaba, 13 dakika önce yazdı:

Testesteron markası Scıence Türkiye’de satışı yok yurtdışından geldi belki hocalar satıyordur bilmiyorum masteronda benalux pharma 

Cevap için teşekkür ederim 

hocam fragmenti sormuştum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mahobaba    5
ktpx, Bir saat önce yazdı:

hocam fragmenti sormuştum 

Hee hocam valla henüz marka bakmadım spor hocam var ona danıscam artık ne getirirse marka olarak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ProteinliPuding
      Arkadaşlar Merhaba ürünlerim elime ulaştı çok güzel bir paketleme ile karşılaştım ürünler hakkında biraz bilgiye sahibim ama kendi başıma iş yapmamak üzere sizinle beraber tekrardan bir planlama yapmak istiyorum fragmenti nasıl kullanmam gerektiğini ve hangi şırıngayla daha iyi olacağını bilmiyorum hazırlanışı hakkındada pek fazla fikrim yok konuları okudum ama anlayamadım aptala anlatır gibi anlatabilirsiniz gocunmam  

• Yazan: unuvarr4
      Herkese hayırlı geceler,
      Bugün sabah kardiyodan önce 500mcg vurum yaptım normalde 300mcg vuruyordum sanırsam ağır geldi baş ağrısı yaptı yarın enjeksiyona 300 den devam edeyim mi yoksa bi iki gün dinlensem iyi olur mu?
      Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: Tarık34
      Merhabalar,
      Kısaca kendimden bahsedeyim. 19 yaşındayım, bir kaç yıldır vücüt geliştirme sporuyla uğraşıyorum. Son 8 aydır haftada 5 gün PPL benzeri bir antreman uyguluyorum. Yaklaşık 95 kilodan 75 kilo civarına kadar düzgün bir diyetle doğal olarak düştüm. Fakat son 1 ayda artık 2000 kalori civarı almama rağmen kilom sabit kalmaya ve vücudumun görünümünde (yağ oranı olarak) değişim olmamaya başladı. Hgh ve Yohimbine takviyelerini almak istememin sebebi alt karın bölgesinin gitmemesi. 
      Hgh + Yohiminbine kürüne girmeli miyim ? Sadece Yohimbine yeterli olabilir mi ? Not: Daha önce kür yapmadım 
      Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    • Yazan: unuvarr4
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boy 171 Kilo 76 Spora ara verdim yeniden başlayacağım yağ oranım %20-25 civarı fragment ile kilo verme süreci planlıyorum günlük doz olarak kaç mg almam gerekir ?
    • Yazan: NiqhTM4r3
      Herkese merhabalar iyi bayramlar,
      Elimde cjc1295 ve fragment var cjc1295 günlük kaç mcg almam gerekiyor?
      Fragment 125mcg sabah 125mcg akşam alıyorum kombin şeklinde nasıl ayarlamalıyım dozajı ve 2sinide 1 şırıngaya çekip vurmamda sakınca olur mu? ve ekstra olarak merak ettiğim bir konu peptidlere neye göre hangi ölçü veya standarta göre su ekliyoruz  cjc1295 ve fragment için izlediğiniz yol nedir 2 ml 1ml 3ml?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.