Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

h4runx

1 aylık yohimbine deneyimim hk. (günlük)

Önerilen İletiler

h4runx    9

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Yohimbini iherb üzerinden aldım, ilk 3 gün 10mg kullandım herhangi bir etki görmedim. Şu programa geçtiğimde ise en iyi etkiyi aldım. Yohimbinin çalışması için 14-16 saat aç kalmanız, kan şekerinizin düşük olması, ilk öğünde karbonhidrat almamanız gerekiyor. Yemeklerle birlikte berberin kullanıyorum .

• 08:00 15 mg yohimbine
  • 09:00 15 mg yohimbine 
  • 09:30 1 saat koşu 
  • 11:00 15 mg yohimbine
  • 11:30 fitness antrenman 
  • 14:00 ilk öğün, protein ağırlıklı 
  • 16:00 150gr karb, protein 
  • 18:00 150gr karb, protein 

4  aydır diyet yapıyorum, plateu dönemindeydim 1 aydır 1 gram kilo veremiyordum yani verdiğim kilolar ödem vs değil. Ketojenik beslenseydim daha fazla kilo verirdim fakat kas kaybı olurdu. 

1 ay sonunda:

• Kilo 102>>>94
  • Yağ oranı 20>>>14

Efedrin, clen, pre workoutların çoğunu denemiş biri olarak yohimbin>> hepsi. 

Uyarmam gereken konular var, kalp sorununuz varsa kullanmayın. İnternette yohimbine yarılanma ömrü 3-4 saat yazıyor ama sabah 8'de aldığım doz  gece bile etkisini gösteriyor, nabız dinlenirken 110-120 arası. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarık34    32

Merhabalar, antreman öncesi pre workout/ kafein aldınız mı ? 

İyi bir değişim yakalamışsınız. Tebrikler...:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    24

Günlük 45 mg mı alıyorsun, ellerde titreme ve çarpıntı yapmadı mı ? ben 20 aldığımda titreme ve çarpıntı yaptı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luc1fer    4

iherb den nasıl aldınız gümrükte sıkıntı yaşadınız mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    24
luc1fer, 59 dakika önce yazdı:

iherb den nasıl aldınız gümrükte sıkıntı yaşadınız mı?

iherbden ödemeyi yaptıktan sonra kimlik fotoğrafınızı ve reçetenizi yüklemeniz gerekiyor. hekim kaşeli imzalı reçete yüklediğinizde hiç bir sıkıntı olmadan 1 hafta içinde elinizde oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    8
negfeedback, 22 dakika önce yazdı:

iherbden ödemeyi yaptıktan sonra kimlik fotoğrafınızı ve reçetenizi yüklemeniz gerekiyor. hekim kaşeli imzalı reçete yüklediğinizde hiç bir sıkıntı olmadan 1 hafta içinde elinizde oluyor. 

hocam hangi marka aldınız ve HCL mi yoksa HCI mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.758

Fazla yüksek doz alma.Aynı üründen bende malum yerli bavul ticaretiyle getirenlerden almıştım ve hiç 20 mg üzerine çıkma gereği duymuyorum çünkü yanında aldığım bir çok şeyden dolayı sinerji sebebiyle çalışamaz hale getiriyor...Yohimbe tek başına istenilen etkiyi vermez.Yanında mutlaka kalori yakımını arttıracak ve metabolizmayı hızlandıracak kafein, çeşitli termojenikler, clenbuterol, efedrin gibi güçlü uyarıcılar vesaire ile birlikte kullanılmalı...Yüksek dozlara da gerek yok; 100 kg için 20 mg günlük alım yeterli.Burada sadece beslenmeyi ayarlamak ve antrenman, özellikle kardiyo yapmak gerek...16 saat açlık süresi bende çok etkili olmuştu...

Hcl formu daha rahat kullanılıyor, yan etki bakımından...Alfa yohimbin içeren versiyonları sertleştiriyor yan etki profilini...Bark extreleri hepten sıkıntılı, gözler kan çanağına dönüyor; titreme, aşırı adrenalinin huzursuzluğu, cabası oluyor yanında...

Kendi adıma bir çok yasaklı ürün madde denedim.Motivasyon olarak ve antrenman öncesi enerji güç hissi veren efedrin gibi bir şey yok...Derler ya kafası çok iyi, bu da aynı :)

Bana en etkili, clenbuterol (piramit kullanımı) + yohimbine hcl (sabit dozla) olmuştu...

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.426

Hocam efedrin gerçekten başka bir boyut. Verdiği güç ve dayanıklılıktan ziyade ciddi şekilde odaklanmamı artırıyor en çokta onu seviyorum. Yan etkileri malum ama bence en kötüsü bağımlılık yapması 😁 @metinav

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.758
Diver, 21 saat önce yazdı:

Hocam efedrin gerçekten başka bir boyut. Verdiği güç ve dayanıklılıktan ziyade ciddi şekilde odaklanmamı artırıyor en çokta onu seviyorum. Yan etkileri malum ama bence en kötüsü bağımlılık yapması 😁 @metinav

Dmaa dığer ıvır zıvır bir dünya şey denedim geçmişte de şimdide...Efedrin gibi bir motivasyon, öfori, dikkat, dayanıklılık, ve yorgunluk giderici yok...Maalesef o tada bağımlılık oluşuyor zamanla ve tepkiler azalıyor. :(

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.426
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Dmaa dığer ıvır zıvır bir dünya şey denedim geçmişte de şimdide...Efedrin gibi bir motivasyon, öfori, dikkat, dayanıklılık, ve yorgunluk giderici yok...Maalesef o tada bağımlılık oluşuyor zamanla ve tepkiler azalıyor. :(

Evet hocam gönül ister dozu artırma ihtiyacı olmasın. Olabildiğince min tutuyorum kullanımı haftada bir yada iki gün o zaman güzel hissi oluyor at gibi tepiyor 😅

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    8
metinav, 23.08.2024 - 19:27 yazdı:

Fazla yüksek doz alma.Aynı üründen bende malum yerli bavul ticaretiyle getirenlerden almıştım ve hiç 20 mg üzerine çıkma gereği duymuyorum çünkü yanında aldığım bir çok şeyden dolayı sinerji sebebiyle çalışamaz hale getiriyor...Yohimbe tek başına istenilen etkiyi vermez.Yanında mutlaka kalori yakımını arttıracak ve metabolizmayı hızlandıracak kafein, çeşitli termojenikler, clenbuterol, efedrin gibi güçlü uyarıcılar vesaire ile birlikte kullanılmalı...Yüksek dozlara da gerek yok; 100 kg için 20 mg günlük alım yeterli.Burada sadece beslenmeyi ayarlamak ve antrenman, özellikle kardiyo yapmak gerek...16 saat açlık süresi bende çok etkili olmuştu...

Hcl formu daha rahat kullanılıyor, yan etki bakımından...Alfa yohimbin içeren versiyonları sertleştiriyor yan etki profilini...Bark extreleri hepten sıkıntılı, gözler kan çanağına dönüyor; titreme, aşırı adrenalinin huzursuzluğu, cabası oluyor yanında...

Kendi adıma bir çok yasaklı ürün madde denedim.Motivasyon olarak ve antrenman öncesi enerji güç hissi veren efedrin gibi bir şey yok...Derler ya kafası çok iyi, bu da aynı :)

Bana en etkili, clenbuterol (piramit kullanımı) + yohimbine hcl (sabit dozla) olmuştu...

hocam merhaba ben aralıklı oruç yapıyorum akşam 7 den sonra ertesi gün öğlen 12-1 e kadar birşey yemiyorum sporda yapıyorum sadece yohimbine kullanarak etki alabilirmiyim misal sabah 8 gibi 10 mg alırım öğleye kadar gider ilaç etkisi sonra öğleden sonra 3 4 gibi tekrar miğde aranmaya başlıyor akşam yemeğine kadarda 10 mg alsam etki görürmü aralıklı oruçla beraber .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.758
uslu4335, 3 saat önce yazdı:

hocam merhaba ben aralıklı oruç yapıyorum akşam 7 den sonra ertesi gün öğlen 12-1 e kadar birşey yemiyorum sporda yapıyorum sadece yohimbine kullanarak etki alabilirmiyim misal sabah 8 gibi 10 mg alırım öğleye kadar gider ilaç etkisi sonra öğleden sonra 3 4 gibi tekrar miğde aranmaya başlıyor akşam yemeğine kadarda 10 mg alsam etki görürmü aralıklı oruçla beraber .

En azından yanına kafein gibi bir uyarıcı almalısın...Etki tabiki görürsün diyete ve beslenmeye dikkat edip sporla kalori harcarsan...Gün içinde çay kahve şekersiz soda vb. istediğin kadar içebilirsin açlık hissettiğinde...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    8
metinav, 12 dakika önce yazdı:

En azından yanına kafein gibi bir uyarıcı almalısın...Etki tabiki görürsün diyete ve beslenmeye dikkat edip sporla kalori harcarsan...Gün içinde çay kahve şekersiz soda vb. istediğin kadar içebilirsin açlık hissettiğinde...

içiyorum hocam takitanın kalorisiz tatlandırıcısı var onu kullanıyorum nefsi köreltiyor gene ama kahveyi sabah içebilirim sadece öğleden sonra içtiğimde uyku uyuyamıyorum geceleri melatonin falan fayda etmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.758
gönderildi (düzenlendi)
uslu4335, 3 saat önce yazdı:

içiyorum hocam takitanın kalorisiz tatlandırıcısı var onu kullanıyorum nefsi köreltiyor gene ama kahveyi sabah içebilirim sadece öğleden sonra içtiğimde uyku uyuyamıyorum geceleri melatonin falan fayda etmiyor.

Kahvenin yanında bir parça % 60 üzeri bitter çikolata yiyebilirsin, zararı olmaz.Önemli olan alınan kalorinin miktarı, ne zaman alındığı ve hangi makrolardan ne oranda içerdiğidir...Yohimbeyi ve kafeini akşam 6 dan sonra kullanma.Günde iki doz sabah ve öğleden sonra 2 gibi al yemeğe kadar açlık süresi çalışması için yeterli olur.Antrenman zamanlarını da buna uygun hale getirirsen on numara olur...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    8
metinav, 13 saat önce yazdı:

Kahvenin yanında bir parça % 60 üzeri bitter çikolata yiyebilirsin, zararı olmaz.Önemli olan alınan kalorinin miktarı, ne zaman alındığı ve hangi makrolardan ne oranda içerdiğidir...Yohimbeyi ve kafeini akşam 6 dan sonra kullanma.Günde iki doz sabah ve öğleden sonra 2 gibi al yemeğe kadar açlık süresi çalışması için yeterli olur.Antrenman zamanlarını da buna uygun hale getirirsen on numara olur...

tamamdır hocam sağolasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
metinav, 24.08.2024 - 18:00 yazdı:

@metinav zaditen (ketotifen) kullanimi efedrin icinde reseptörleri bosaltma konusunda ise yariyormu hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
ucantekme1, 21 dakika önce yazdı:

@metinav zaditen (ketotifen) kullanimi efedrin icinde reseptörleri bosaltma konusunda ise yariyormu hocam?

O daha çok clen’de işe yarıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    20
metinav, 24.08.2024 - 18:00 yazdı:

Broksinde bile iyi geliyor 

negfeedback, 23.08.2024 - 16:28 yazdı:

Reçete işi nasıl olacak hocam :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: pechkoo
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yohimbine definasyon ilacı olduğunu biliyorum fakat clean bulkta kullanmak bi katkı sağlar mı libido ve... dışında? 
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Tegoo
      Herkese merhaba,
      Elimde Nutricost  5mg kapsül Yohimbine var.
      Libido problemi yaşıyorum.
      Yohimbineyi yağ yakımı için değil libido problemi için kullanmayı düşünüyorum.
      •Yohimbine kullanan ve libidoya faydası        olduğunu tecrübe eden arkadaşlarım bilgi verebilir mi ?    
      •Yohimbineyi libido problemi için günde kaç mg kullanmalıyım ?

• Yazan: SwipeEmir
      Kulanıpta deneyimi olan varmı?
    • Yazan: Tarık34
      Merhabalar,
      Kısaca kendimden bahsedeyim. 19 yaşındayım, bir kaç yıldır vücüt geliştirme sporuyla uğraşıyorum. Son 8 aydır haftada 5 gün PPL benzeri bir antreman uyguluyorum. Yaklaşık 95 kilodan 75 kilo civarına kadar düzgün bir diyetle doğal olarak düştüm. Fakat son 1 ayda artık 2000 kalori civarı almama rağmen kilom sabit kalmaya ve vücudumun görünümünde (yağ oranı olarak) değişim olmamaya başladı. Hgh ve Yohimbine takviyelerini almak istememin sebebi alt karın bölgesinin gitmemesi. 
      Hgh + Yohiminbine kürüne girmeli miyim ? Sadece Yohimbine yeterli olabilir mi ? Not: Daha önce kür yapmadım 
      Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.