Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

pt.e.l.j.i.n

Definasyon kür günlüğüm ( ilaç+beslenme+kişisel gelişimim )

Önerilen İletiler

Hocalarım öncelikle selam,

Sizlerden birkaç fikir alışverişi yapmak için form açıyorum yaklaşık 10 hafta boyunca ''Natural'' bir şekilde 17 kilo verdim daha sonrasında 15 temmuz İtibari ile ilk kürüme girdim 4. Haftamdayım. Kendim kısaca anlatayım

• Boy:180
  • Kilo:93(güncel)
  • Yağ oranı:19
  • Kür geçmişin:-
  • Sağlık durumları:Yok
  • Psikolojik durum: Yok 
  • (Kan Testleri haftaya ama küre başlamadan testlerde herhangi anormal bir durum yoktu değerler normal)

Diğer detaylar:

• Güncel Kalori 2000-2200 arasında
  • Haftalık 6 Gün Antrenman (PPL)
  • Haftada 7 Gün 60 DK Kardio (Dikey Bisiklet veya Trendmil)

Kullandığım İlaçlar:

• 300mg Testo Prop
  • 300mg Masteron (Pazartesi,Çarşamba,Cuma)

Koruyucalar, Aromataz İnhibitörleri ve Diüretikler :

• Arimidex(3 günde 1mg)
  • Proviorn(Günlük 75mg)
  • Lasix(2 Günde 80mg)
  • Clenbetrol(Piramit sistem)

Kullandığım Vitaminler:

• E vitamini enjeksiyon günleri 1 ampul 2ml *
  • B complex
  • D3
  • Omega3
  • glukozamin
  • Probiotik
  • Magnezyum
  • çinko
  • Multivitamın
  • C vitamini

Evet hocalarım öncesi ve sonrası formum bu şekildedir evet daha çok yolumuz var şimdi gidişatta neler tercih edersiniz 5. haftadan sonra küre boldenon ve winstrol eklemeyi düşünüyorum ve birde tiromel gireceğim başka önerileriniz var ise seve seve dinleyebilirim fikirleriniz için şimdiden teşekkür edeiyorum esenlikle kalın 

WhatsApp Image 2024-08-08 at 15.13.04 (2).jpegWhatsApp Image 2024-08-08 at 15.13.04 (1).jpeg WhatsApp Image 2024-08-08 at 15.13.04.jpeg WhatsApp Image 2024-08-08 at 15.10.36 (1).jpeg WhatsApp Image 2024-08-08 at 16.20.32.jpeg WhatsApp Image 2024-08-08 at 15.10.36 (3).jpeg WhatsApp Image 2024-08-08 at 15.10.36 (2).jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    127

İçinden yarım insan çıkmış hocam :D Emeğine sağlık güzel noktadasın.

İlaç markası nedir? Bu geldiğin nokta doğal geldiğin mi yoksa ilaçlı mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

Masteron yeterince baskılıyordur östrojen seviyesini zaten bence arimdexe gerek yok gibi geldi bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deu    3

Hocam, acizane fikrim tiromel kullanıp tiroidlerinize kalıcı bir zarar vermeyiniz. Masteron da güçlü bir östrojen baskılayıcı arimidex icap etmez, paranız cebinizde kalsın. Formunuz da harika, hocam. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
onlytrenbolone, Bir saat önce yazdı:

İçinden yarım insan çıkmış hocam :D Emeğine sağlık güzel noktadasın.

İlaç markası nedir? Bu geldiğin nokta doğal geldiğin mi yoksa ilaçlı mı?

Çok teşekkür ederim yorumun için İlaca  gireli 4 hafta oldu bu formdan çokbir farkı yoktu ilaca girdiğimde

tarihinde pt.e.l.j.i.n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    65

clen, arimidex ve tiromeli çıkar. masteron östrojenı bloke ediyor, clen bence kullanılmaması gereken bir ilaç aylar boyunca yan etkileni yaşadım, tiromel ise tiroidlerini bozup seni o ilaca mahkum edebilir. podyum yapıp suyu atman gerekmiyorsa winstrolü de ekleme bence ayrıca bolde definisyon için mantıklı değil. bunların yerine sana önerim fragment kullan iyice dip seviyelere çekmeye çalış yağ oranını ondan sonra bolde ekleyip clean bulk yap 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deu, 20 saat önce yazdı:

Hocam, acizane fikrim tiromel kullanıp tiroidlerinize kalıcı bir zarar vermeyiniz. Masteron da güçlü bir östrojen baskılayıcı arimidex icap etmez, paranız cebinizde kalsın. Formunuz da harika, hocam. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

Teşekkürler hocam yorumunuz için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    424

Şu ana kadar iyi ilerlemişsin. Arimidex ve diüretikleri dikkatli kullanmalısın çünkü aşırı kullanım sağlık sorunlarına yol açabilir. Boldenon ve Winstrol eklemek etkili olabilir, ancak dozajı dikkatli ayarlamalısın. Tiromel kullanırken tiroid fonksiyonlarını takip etmelisin. Vitamin ve minerallerle sağlığını desteklemeye devam et ve kan testlerini düzenli yaptır. Beslenme ve kardiyo planını gerektiğinde gözden geçirerek uyum sağlamaya çalış. Başarılar!

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godofdark    25

Arimidex 3 günde 1 kullanmaya hiç gerek yok bu kürde. Zaten tahlile göre ilerlemen gerekiyor biliyorsun. Lasix,clen ve tiromele gerek olmadığını düşünüyorum. Lasixi zaten düzenli olarak kullanmak doğru olmaz. Tiromel tiroidlerinle alakalı risk oluşturabilir. Clen ise taşikardi, el titremesi görmen olası.. Kürüne andarine,ostarine,cardarine gibi sarm ürünleri ekleyebilirsin. Winstrol ise iyi bir geçici su atıcıdır sadece, yağ yakımı konusunda çok bir etkisini görmezsin. Kürün sonlarına doğru 4-5 ox+wins de yapabilirsin. Aşırı zor bir formun olmadığı için bu şahsi tavsiyeleri verdim belirli yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle. Böyle karmaşık definisyona gerek yok bence çünkü.. şimdilik boldenonunu ekleyip ve bir de sarm tarzı ürün ekleyip devam edebilirsin güzelce.. hızlı gelen kazanımlar hızlı gidebilir unutmayalım :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SAMOtrophin
      Selam Bulk küründe Rimo'dan, Bolde'ye geçiş yapmak gibi bir fikrim var. Şuan 350mg rimo alıyorum ve Rimo bittiğinde tam 12 haftaya denk geliyor. 12. Haftadan sonra küre Boldenon ekleyip 16 haftaya pushlmak sizce mantıklı mı? Boldenonun geç açıldığını biliyorum ama öncesindeki rimobolan alımı süreci hızlandırır mı vs bu soruların cevabı bende yok. Bunun artıları ve eksileri nelerdir. 
    • Yazan: 24.oguzz
      Merhabalar tamamen yağ yakmaya odaklı bir ay hedefledim bütçem suanlık 1 adet sarmsa yettim kür yapamıyucam yani sr9009mu yoksa cardarine mi tercih ediyim sizce makroları tam alabiliyorum günde 1500 2000 kalori arası alıp üstüne 1.5 saat tam tempo basketbol idmanı yapıyprum yaklasık 1000 1200 kaloride o yakıyor bu idman her gün var bu idman varken gym yaparken günde 1500 2000 kalori almak bana çok koymuyor kilo 94 boy 180.
    • Yazan: merichara
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..
    • Yazan: Episodees
      İyi günler herkese,
      Kendimden bahsedeyim öncelikle: 
      boy 173 kg.  81 yağ oranımı ölçmedim 8 haftalık definasyon kürüne gireceğim:
      hgh fragment  Sr 9009 gw501516  Kullanacağım dozları belirlemedik henüz Cardiyo ağırlıklı bir antrenman düşünüyorum haftada 5-6 gün 50-60 dakika büroda çalışıyorum hareketsiz bir işim var genelde beslenme olarak fikirlerinize ihtiyacım var 0 carb yada giderek azalan tarzı hangisi daha verimli olur. 
      Sabah:
      2 adet yumurta  yeşillik lor peyniri Öğlen:
      250 gr tavuk göğsü Yeşillik domates salatalık Akşam:
      250 gr tavuk göğsü Yeşillik domates salatalık Yağ yemekleri yaparken salataya zeytinyağı damlatarak  Karbonhidrat eklemeli miyim eklemeliysem hangi öğüne kaç gr yada daha başka gördüğünüz şu neden yok dediğiniz bir öneriniz eleştiriniz gerek beslenme gerek ise antrenman konularında  var mı ? 

• Yazan: 24.oguzz
       Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arada 27 gün var  günde 2k kalori aldım birde her gün basket idmanı attım 1.5 saat ful tempo beslenmem genel olarak güzeldi iyi devam ettim bazen bozdum tabi ama ufak şeyler mesela spor çıkışı karnım çok aç otobüs bekliyorum dayanamayıp 2  çikolata yerdim falan birde okulda haftada bi ekmek arası bişiler yerdim...
      Nasıl gelişim sizce?
      Şuan 5 aydır spor falan yapmıyorum formum bastakine yaklaştı yeniden su zayıflamış halime dönsem sonra bulk yapsam iyimidir yoksa o halimden demi daha az yağ oranına gelip öylemi bulk yapayım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.