Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Taha2323

20 haftalık - kür günlüğüm (gelişimim, ilaçlar, süreç)

Önerilen İletiler

Taha2323    0

Öncelikle merhaba abilerim hocalarım,

Kişisel bilgiler:

• 28 yaş
  • 180 boy
  • 66 kilo 
  • 3 aydır fitness yapmaktayım

Güncel formum ve kür öncesi gerekli kan testslerimi yaptırdım onlarda fotolarda mevcuttur. Küre başlama kararı aldım!

Kür başlangıç tarihi ( 05.08.2024 ) ve 20 hafta olacak:

• Testo 250 mg ( pazartesi 250 + perşembe 250 )
  • bolde 200 mg ( pazartesi 200 + perşembe 200 )
  • ilk 4 hafta Danabol ( sabah 10 mg + öğle 10 mg + akşam 10 mg ) 

Konuyu açma amacım siz değerli abilerim ve hocalarım ile gelişim sürecimi paylaşma tecrübelerinizden varsa tavsiyelerinizi almak teşekkür ederim hepinize şimdiden. Her 4 haftada bir foto ve tahlillerimin güncellemesini yapacağım.

Ek olarak şöyle bir sorum var karaciğer ve böbrek koruyucu almadım şuan için almalı mıyım?

fd27882e-2cee-4896-aafb-e4a969286870.jpg 98736cde-33b7-483a-9d10-82e28f3e0810.jpg 88376a2d-9647-48d1-ba51-0ea7ea09c39d.jpg 2601f5e4-f7bf-4df4-96d7-0c22cba9cd31.jpg 9a056e05-1de7-4cea-b825-aaaefaa55fc3.jpg

681791b1-9c97-47d9-b2a0-790f9569adcf.jpg 97b7643e-bb8b-48e5-b053-5a9b4ad44680.jpg 02d8c835-2041-4d0c-a8ff-8ed4c103c152.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tony Montana    100

Keşke acele etmeseydin, 3 ayda beslenme ve gerçek antrenman nasıl yapılır öğrenmek çok zor diye düşünüyorum. Beslenme ve antrenman iyi olmadıkça da ilaçlardan alınacak verim ciddi ölçüde az olur. Eskiden hep çok iyi çok sert antrenman yaptığımı düşünürdüm, ta ki benden çok daha profesyonel antrenman yapanları görene kadar. O yüzden bence işleri biraz ağırdan alman senin işin daha faydalı olacaktır. Sadece benim tavsiyelerim, süreçte bol şanslar 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tegoo    39

Burada hocalarımızın da dediği gibi ilaç sihirli bir değnek değil , emek vermen gerekiyor diye düşünüyorum ilk önce naturel bir şekilde ilerlemen senin için daha iyi olabilir . Naturel total testo değerin düşük , bence uykuna beslenmene ve spora odaklanıp total testonu arttırmalısın , küre girince kürde  her şey güzel olabilir ama bi alt yapı olmadığı için kürden çıkınca kazandığın kaslarında bir kısmı gidicek vs biraz bu işin bence mantığı en az zararla çok  kazanım  ve kâr elde etmek olduğu için bence vücudunu en az hasarı alacağın bir konuma getirmelisin ve buda spor ve disiplinin tam oturmasıyla oluyor . Bu benim fikrim hocam maksat zarar görmeyelim , zarar görenler görmeyenleri uyarmalı diye düşünüyorum 🙏🏻 Bence karaciğer ve böbrek koruyucu almalısın zarar görmeden kullanmak gerek 😊

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601

Hayırlı olsun diyelim istediğini alırsın ilk kürler en güzel olanlardır.

Hangi marka ilaç kullanıyorsun?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Taha2323    0
Tony Montana, 8 saat önce yazdı:

Keşke acele etmeseydin, 3 ayda beslenme ve gerçek antrenman nasıl yapılır öğrenmek çok zor diye düşünüyorum. Beslenme ve antrenman iyi olmadıkça da ilaçlardan alınacak verim ciddi ölçüde az olur. Eskiden hep çok iyi çok sert antrenman yaptığımı düşünürdüm, ta ki benden çok daha profesyonel antrenman yapanları görene kadar. O yüzden bence işleri biraz ağırdan alman senin işin daha faydalı olacaktır. Sadece benim tavsiyelerim, süreçte bol şanslar 

Hocam 3 yıldır bu sporu yapıyorum sürekli 1 ay yapıp 3 ay bırakmak 2 ay yapıp 5 ay bırakarak yapmaya çalışıyorum sürekli bişey çıkıyor ve sporum yarım kalıyor. Hareketleri beslenmeyi bi fitnes hocası kadar öğrendim bilgilendim bu sefer niyetim ciddi bırakmadan yapacam sporu 3 yıldır yapamadığımı bu defa başarmak için ciddi bi yola çıktım sonuçları hep beraber göreceğiz düşünceniz ve tavsiyeniz için de kalpten teşekkür ediyorum 

GHOST, 7 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun diyelim istediğini alırsın ilk kürler en güzel olanlardır.

Hangi marka ilaç kullanıyorsun?

Teşekkürler hocam saolun inş güzel sonuçlanacak elimden gelen özeni göstereceğim gerek ilaç dozları gerek antreman ve beslenme kalitesi olarak gereken neyse fazlasıyla yapacağım 

Aburaihan iran testo 

Sp labs Boldenon 

Swiss pharma Danabol 

Referanslı hergün real görüştüğüm samimi olduğum yıllardan beridir satıcıdan alındı ürünler çevremdeki birçok insanı yıllardır istediği fiziklere kavuşturmuş bi insan ürünlerin çalışır olduğundan orijinalliğinden şüphem yok. 

Tegoo, 7 saat önce yazdı:

Burada hocalarımızın da dediği gibi ilaç sihirli bir değnek değil , emek vermen gerekiyor diye düşünüyorum ilk önce naturel bir şekilde ilerlemen senin için daha iyi olabilir . Naturel total testo değerin düşük , bence uykuna beslenmene ve spora odaklanıp total testonu arttırmalısın , küre girince kürde  her şey güzel olabilir ama bi alt yapı olmadığı için kürden çıkınca kazandığın kaslarında bir kısmı gidicek vs biraz bu işin bence mantığı en az zararla çok  kazanım  ve kâr elde etmek olduğu için bence vücudunu en az hasarı alacağın bir konuma getirmelisin ve buda spor ve disiplinin tam oturmasıyla oluyor . Bu benim fikrim hocam maksat zarar görmeyelim , zarar görenler görmeyenleri uyarmalı diye düşünüyorum 🙏🏻 Bence karaciğer ve böbrek koruyucu almalısın zarar görmeden kullanmak gerek 😊

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim hocam haklı olduğunuz bir çok yer var biraz daha alt yapı gerekiyor haklısın tüm bunlarda ama sizde biliyorsunuz ki insan oğlu kafaya koyduğunu yapıyor bende kafaya koydum ve yapacam hocam neler olduğunu hep birlikte göreceğiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100

Hadi bakalım o zaman konuyu sürekli güncellersin, her şeye dikkat edip özen gösterirsen de maksimum faydayı görürsün. Sonuçları heyecanla bekliyoruz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Memo41
      Bu gün ilk kürüme girmiş bulunmaktayım haftalık 500 sustanon 200 rimobolan almaktayım salı ve cuma olarak iki böldüm bana önerebileceğiniz ve bir küçük olarak abilerimin anlatmak istediği şeyler varsa bunları bilmek isterim,
      Güncel formu mu yarın ekleyeceğim, ve her ay güncel formumu koyacağım.
    • Yazan: Askabar
      Merhabalar arkadaşlar,
      Buraya uzun süredir kendin için bir şeyler yazmıyordum.
      Şuan yeni kürüme start verdiğim için buraya da yazmak istedim. Benim için de hem not defteri olacak hemde değişimimi görmek için fırsat olacak. Güncel kür planım hayat düzenimden dolayı daha güvenilir sayılabilecek bir şekilde ilerleyecek.
      Başlangıç olarak;
      500 Testosteron Enanth 400 Primobolan 300 Npp ( ilk 4-5 hafta olacak sadece )  Normalde her kürüme gh eklerim 3 iü bile olsa ama bu sefer başlangıç ta eklemeyi düşünmüyorum. İlerde insülin eklersem insülin kullandığım süre boyunca 6-8 iü eklerim. Şuan için günlük 30-50 mcg İgf-1 lr3 ekleyeceğim. İnsilün planlamam suan için yok 4-5 hafta sonra npp sonrası istenilen yağ oranına düşersem eklemeyi düşünüyorum. Eklemezsem 40 gün igf-1 kullanıp sonra 20-30 gün ara verip sonra tekrar igf-1 eklerim. Yaklaşık 15 gündür 0 karb gidiyorum. Bu hafta kademeli artışlar ile 350 karb a çıkacağım. Eklediğim fotolarda ki küçük görünmemin sebebi 0 karb gitmem  
      Uygulayacağım Beslenme planım;
      350 pirinç  100 pirinç unu  3-4 ölçü whey (şuan mutant kullanıyorum )  300 kıyma, 300 tavuk, 300 balık (karides),5 yumurta   
    • Yazan: Rhapsody3132
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Only testosteron kür günlüğümü ardımdan gelecek arkadaşlara kaynak olması adına paylaşmak istedim.
      Enjeksiyon çizelgem aşağıdaki gibidir:
      1.hafta 250 mg sustonon 06.05.2024 tek enjeksiyon 21 gün sonra diğer doz vuruldu TRT mantığında 4.hafta 250 mg sustonon 27.05.2024 tek enjeksiyon 15 gün sonra diğer doz olarak testo enanthate vuruldu (bundan sonra gerçek kür yapmak istedim) 6.hafta 250 mg testo enanthate 11.06.2024 tek enjeksiyon 7.hafta 250 mg testo enanthate 18.06.2024 tek enjeksiyon 8.hafta 250 mg testo enanthate 25.06.2024 tek enjeksiyon (e2 156 çıktığı için bu hafta perşembe 1 cumartesi 1 armidex alındı) 9.hafta 250 mg testo enanthate 01.07.2024 pazartesi-cuma 125-125 çift enjeksiyona geçildi. (bu hafta armidex 2 yarım olarak 1 tam alındı) Supplement ve vitaminler:
      Kreatin 5 gr Whey 1 ölçek Omega 3 Magnezyum+Çinko D3 Ferrum Demir takviyesi (kan tahlilimden dolayı alıyorum) nac600 8.haftada kan tahlili test sonucu e2 için önlem almıştık diver hocam ile fakat tekrardan tahlil veremedim randevu alamadım sistem yüzünden bugün gittiğimde randevusuz yardımcı olamayız dediler 10.haftada tahlil vermiş olur sonucunu tekrardan paylaşırım şuan ref içinde bilmediğim için haftada 2 yarım olmak üzere 1 tam alıyorum.

Şuan güncel kilom 89 aç karna omuzda kollarda vs damar mevcut fakat yağ kitlemin çoğunluğu bacak, karın ve belde

Güncel beslenmem aşağıdaki gibidir:
      2 yumurta beyazı-100-150 gr kıyma 500 gr tavuk göğüsü 1 ölçek whey 0 karb gidiyorum şuan hızlıca forma girmek için clean bulka geçmek istiyorum çünkü kardiyo olarak günlük fix min. 10k atım atıyorum ve bunu takip ediyorum 10k adım tamamlamak için sabahları yürüyüşe çıkıyorum. 10k adım harici ant sonu 20-30 bisiklet yapıyorum...
    • Yazan: rauthos
      Herkese selam,
      9 yıldır, bunun son 2.5 senesi gerçekten çok daha fazla odaklı ve ciddi olmak üzere, fitness & vücut geliştirme ile uğraşıyorum. 2 ay kadar önce ilk kürümü bitirdim. Son enjeksiyondan bu yana PCT yapmadım. Libido, ereksiyon vb. sorunlar yaşamadım ve bariz bir güç düşüşü gözlemlemedim (kürde girdiğim ağırlıklarda 9-10 tekrarda tükendiğim setlerin tekrarları 7-8'e düştü). En yakın zamanda kan tahlili yaptıracağım. Bu durumun 2 açıklaması olabilir diye tahmin ediyorum, ya 6 haftada kanımdan hala ilaçlar atılmadı ve anabolik etki devam ediyor. Ya da doğal sistemim çok baskılanmadı, kendi kendine açıldı (?). Yine de en kısa zamanda kan değerlerimi bir kontrol ettireceğim, hafif bir soğuk algınlığım var onun geçmesini bekliyorum.
      Yaş: 27 Boy: 181 Güncel kilo: 90kg Planladığım kür planı şu şekilde, kan tahlillerinde bir anormallik olmadığı takdirde ilk enjeksiyon 3 Haziran, son enjeksiyon 30 Eylül olmak üzere 18 haftalık bir kür planladım. Bu süre boyunca her gün, NAC600, Omega 3, Liv52, ekstra karaciğer, böbrek koruyucuları, C vitamini, ve ZMA kullanacağım. Tavsiyelere göre kür planlamasını değiştirebilirim.
      İlk 4 hafta
      250mg Sustanon 300mg Rimobolan Sonraki 12 hafta
      500mg Sustanon 400mg Rimobolan Son 2 hafta
      250mg Sustanon 200mg Rimobolan  
    • Yazan: Spydra
      Herkese selamlar,
      Bugün ilk kürümün ilk enjeksiyonunu yaptım. Süreç için baya heyecanlıyım.
      Vücudumun nasıl değişeceğini sizinle paylaşmak istedim.
      Yaş:20 Boy :180 Kg:88.5 Son bir kaç antrenmandan fotoğraflarım.
      Kullandıklarım:
      Test.e 250 mg Boldenon 200    

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.