Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mykom

Kürümün 3. hafta test sonuçlarına göre nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

Mykom    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kür detaylarım:

• Testo prop 200mg
  • Winstrol günde 50mg
  • Masteron 200mg

Testo düşük çıktı ilaca göre sanırsam testoyu vurduktan 5 gün sonra kan verdiğim için ne düşünüyorsunuz? Kürün 1. Ayında test verdiğim de ALT 110 AST 245 çıkmıştı ve şuan referans değerlerinde tahlil sonuçlarım ne düşünüyorsunuz?

IMG_1594.jpeg IMG_1599.jpeg IMG_1595.jpeg IMG_1596.jpeg IMG_1597.jpeg IMG_1598.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    199

Propu haftada 1 mi vuruyorsun? Çok yanlış yapıyorsun. 2-3 günde bir vurman lazım 200mg vuruyorsan onu haftaya bölüceksin.
Pazartesi 100 perşembe 100 gibi koçun mu yazdı böyle yapmanı yoksa sen kendin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375

Kür öncesi hormon testlerin var mı? Böbreklerin sıkıntıya girmeye başlamış. Winstrolu kesmelisin artık. Alt astyi düşürmeyi nasıl başardın?

Aynı ilacı mı kullandın 3 ay boyunca?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mykom    0

Yok hocam haftada iki vuruyorum onları belirtmemişim bütün ilaçları haftadır iki vuruyorum toplamları 200mg

Winstrolu kestim stanozolola geçtim ama salak gibi ikisini birlikte almaya başladım sonra farkettim ve kestim😀 alt ast yi nasıl düşürdüm hiçbir bilgim yok sadece ciddiye almadım ve devam ettim. Bu süreçte ve hayattaki tüm her şeyi psikolojiye bağlayan biriyim kafa yani psikoloji sağlamsa her şey sağlam

üç ay boyunca aynı ilacı kullandım yalnızca son ay winstrol yerine stanozolol kullandım

Kür öncesi test yapmadım bu arada büyük hata yaptım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
Mykom, 1 dakika önce yazdı:

Yok hocam haftada iki vuruyorum onları belirtmemişim bütün ilaçları haftadır iki vuruyorum toplamları 200mg

Propun yarılanma ömrü wikipediada 20 saat yazıyor benim bildiğim 2 gün biz 4-5 gün yarılanma ömrüne sahip enanthateı haftada 2 vuruyoruz araya en fazla 3 gün giriyor propu haftada 2 vurmak nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mykom    0
ed4wert4, Şimdi yazdı:

Propun yarılanma ömrü wikipediada 20 saat yazıyor benim bildiğim 2 gün biz 4-5 gün yarılanma ömrüne sahip enanthateı haftada 2 vuruyoruz araya en fazla 3 gün giriyor propu haftada 2 vurmak nedir

Üç günde bir vurmam yeterli midir peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
Mykom, Şimdi yazdı:

Üç günde bir vurmam yeterli midir peki

Yazdığımdan nasıl bu sonuca vardın en kötü ihtimalde senin haftada 3 vurman gerekiyor propu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mykom    0
ed4wert4, 18 dakika önce yazdı:

Yazdığımdan nasıl bu sonuca vardın en kötü ihtimalde senin haftada 3 vurman gerekiyor propu

Tamamdır hocam uyardığın için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
Mykom, Bir saat önce yazdı:

Winstrolu kestim stanozolola geçtim ama salak gibi ikisini birlikte almaya başladım sonra farkettim ve kestim😀 alt ast yi nasıl düşürdüm hiçbir bilgim yok sadece ciddiye almadım ve devam ettim. Bu süreçte ve hayattaki tüm her şeyi psikolojiye bağlayan biriyim kafa yani psikoloji sağlamsa her şey sağlam

üç ay boyunca aynı ilacı kullandım yalnızca son ay winstrol yerine stanozolol kullandım

Enjeksiyona geçtiğin için karaciğer değerlerin düşmüş. Ben artık bırakman gerektiğini söylüyorum. Böbreklerin kötüye gidiyor. Gfr 90 altına düşmemeli.  200 mg testo ve masteronu haftalık dörde böl daha kolay olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mykom    0
Diver, 17 dakika önce yazdı:

Enjeksiyona geçtiğin için karaciğer değerlerin düşmüş. Ben artık bırakman gerektiğini söylüyorum. Böbreklerin kötüye gidiyor. Gfr 90 altına düşmemeli.  200 mg testo ve masteronu haftalık dörde böl daha kolay olur. 

Açıkcası hiç bırakmayı düşünmüyorum winstrolu geçen hafta bıraktım bu arada karaciğer değerlerim bir haftada bu kadar düzelir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.375
Mykom, 7 dakika önce yazdı:

Açıkcası hiç bırakmayı düşünmüyorum winstrolu geçen hafta bıraktım bu arada karaciğer değerlerim bir haftada bu kadar düzelir mi?

Bir haftada bu kadar düşmez. Tercih senin tabi unutma iyileşme ihtimali en düşük organlardan birisi böbrektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.365
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Bir haftada bu kadar düşmez. Tercih senin tabi unutma iyileşme ihtimali en düşük organlardan birisi böbrektir.

Böbrek ve karaciğer telafisi mümkün olmayan noktaya gelene kadar sessiz sakin (ağrısız) işini yapmaya çalışır. Ama oraya geldiğinde dönüşü artık çok zordur.

@Mykom durman gereken yeri kaçırma. @Diver'e kulak ver. Toparlanınca sonra yine girersin. Ne acelen var?

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KnossosR    0

Bilmediğim için soruyorum, 3 haftadan sonra neden testosteron değeri referans aralığında çıkıyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 1840
      Herkese merhaba,
      Libido düşüklüğü olunca dahiliyeye gittim serbest testosteron sonucu neredeyse 10 gün sonra açıklandı. Stres, ciddi kafaya takma, moral psikoloji bozukluğu yok. Yeni mezunum issizim günlerim bos amaçsız geçiyor. Ara ara is bakıyorum sonuç yok. Bu libido düşüklüğü 2023 ağustos ayında staj yaparken oldu, cinsel istek azar azar düştüğünü hissediyordum. Ama nedenini hic bilmiyorum
      Sertleşme genelde ben penise temas edince oluyor, temas etmeden %50 60 70 oluyor. Sertleşme olsa da  istek az oluyor, önceden görüntüden rahat tahrik olurdum, tahrik olunca cinsel heyecan yüksek olurdu simdi heyecan az görüntü pek etkilemiyor, video eh iste az etkiliyor. Önceden içgüdüsel olarak kadin istegi, ilişki isteği yoğun olurdu ama simdi istek vs olsa bile o heyecan yoğunluk az oluyor. Alkol sigara antidepresan ilac vs kullanmiyorum. Kur bile hiç yapmadım. Bekarım partner yok
      Önceki tahlillere göre total serbest testosteron artmış, estradiol e2 duşmuş 45 idi önceden simdi 35. Fsh 9 iken simdi 13 olmuş (neden ve neye göre yükseliyor hiç anlamış değilim)
      Yas 24 Kilo 65 Boy 192        

• Yazan: Anubis666
      Dostlar bugün test yaptırdım 5. Haftamdayım fakat testosteron seviyesi bana düşük geldi.
      Şuan kullandığım ilaçları baz aldığımda sonuçlarımı bi değerlendirir misiniz?
      300 mg testo p 300 mg tren ace 300 mg masteron  30 mg wins 30 mg anavar 60 mg clen  5. haftamda doz yükselttim :
      700 mg testo p 700 mg tren ace 700 mg masteron  80 mg wins 80 mg anavar 120 mg clen        
    • Yazan: Ritalin
      Birçok test sonucum çıkmamış fakat önden çıkanları bir atayım dedim, en azından bilgilenelim. Enfeksiyon yüksek görünüyor fakat enfeksiyon yok bende. Yüksek ihtimal vücuduma sürekli soktuğum iğne ve ilaçlardan kaynaklı vücudumun tepkisi, demir çok düşük görünüyor onun için Oroferon adlı ilacı almaya başladım bu gün, bu arada hiçbir vitamin mineral koruyucu vesaire kullanmadım bu testi verdiğimde. Daha yeni bu gün c vitamini, demir, çinko, ve b complex ekledim. düşük 100 mg günlük asprin eklemeyi düşünüyorum.
      Kür şöyle ;
      1 buçuk aya yakın anapolon testo e 500  bolde 600  tren 400 1 hafta da Genotropin kullandım 4 unit geno ve anapolonu bıraktım mide bağırsak sorunları çekiyorum ve kemiklerim aşırı ağrıyor diye sanki plaklarım açık da büyüyecekmişim gibi bir ağrı. ikisinde bıraktıktan sonra midem hafiften düzeldi fakat genotropine acıyorum boşa gitmesin gide geceleri 1 unite vurup bitirmeyi düşünüyorum nasıl fikir? midemi daha kötü yapar mı? Tavsiyeler gelsin bakalım değerler hakkında.

• Yazan: rastlantisal
      Merhabalar.
      Uzun süredir gittiğim spor salonunda bazı hocalar resimdeki markanın steroidlerini satıyorlar. Üzerinde yazan web sitesi çalışmıyor. 
      Bu markayı daha önce duyanınız göreniniz var mı?
      Hali hazırda Testo C (400 haftada), Boldenon (400 haftada) ve danabol olarak kullanan bir kardeşim resmen alerji oldu. Normalde bu çocuğun alerjisi yok. Hayatı boyunca da alerji sorunu olmamış.
      Deca, trenbolon vs hepsinde aynı bu şekilde etiket var
      Saygılarımla.

• Yazan: voSaydin
      herkese selamlar benim sorum şu
      bütçem hazır sayılır kürüm testosterone+boldenone olucak ancak yanına büyük ihtimalle oxandrolone ekleyeceğim. maliyetleri hemen hemn aynı ama bütçem ikisine birden yetecek durumda değil.
      176 84kg yum bulk yapacağım kür boyunca biraz da yağlıyım. sizin tercihiniz ne olurdu? bana ne önerirsiniz?
      testo bolde rimo mu testo bolde ox mu? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.