Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sp371

Günlük kaç gram protein alıyorsunuz?

Önerilen İletiler

SantoR    142
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

77kg %9-10 civarı yağ. Yani yağı düştüğünde bakmam gereken 70kg civarı bir kütlem var. 70 X 2 veya 70 X 2,5 dersen 140 ila 175 gr arasında protein almam gerekli demek. 

Değerli hocam aynı yaşlara yakınız 2500 kcal cut ta çok değil mi? inanmazsın 1500 kcal  gittiğim oldu   bu yaz 120 kg den 108 düştüm   boy 1.90 tabi Burak hocamın testo e si anavarıda çalışınca uçuşa geçtim tabi  1500 kcal sağlıklı değil az zamanım vardı 2-3 ay da kestim  , ne diyorsun gelecek yaz için hocam ? 😄.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.427
SantoR, 2 dakika önce yazdı:

Maşallahın var hocam iyi iştahta varmış 😄 ben  bu yaşta 120 den 108 kg düştüm beslenmem senin gibi olsa hulk gibiydim şimdi 🙃 Ama plajda yürürken bayağı bakış alırım yağ oranını bayağı aşağı çektim 108 kg ya rağmem boy kaç diver hocam bende 1.90 ? 

185 hocam. Bu daha iştahsız halim 😅 Melanotan baya iştahımı kesiyor malesef. Benimde biraz yağ oranım yüksek ama dediğin gibi baya dikkat çekiyorum uzun boyu doldurmak zor. Doldurunca da baya iri gözüküyoruz 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142
Diver, 14 dakika önce yazdı:

185 hocam. Bu daha iştahsız halim 😅 Melanotan baya iştahımı kesiyor malesef. Benimde biraz yağ oranım yüksek ama dediğin gibi baya dikkat çekiyorum uzun boyu doldurmak zor. Doldurunca da baya iri gözüküyoruz 😄

Aynen hocam boy gerçekten avantaj🙃

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441
SantoR, 9 saat önce yazdı:

Değerli hocam aynı yaşlara yakınız 2500 kcal cut ta çok değil mi? inanmazsın 1500 kcal  gittiğim oldu   bu yaz 120 kg den 108 düştüm   boy 1.90 tabi Burak hocamın testo e si anavarıda çalışınca uçuşa geçtim tabi  1500 kcal sağlıklı değil az zamanım vardı 2-3 ay da kestim  , ne diyorsun gelecek yaz için hocam ? 😄.. 

1300 - 1500 kalori ile 155cm boyundaki bayan arkadaşlara kilo verdiriyorum. Yaptırdığımda vites artırarak hitt kardio ve bol kepçe yürüyüş. Kas da kaybetmiyorlar.

Sana tavsiyem ise metabolik kaloride gidip önümüzdeki yaza doğru (süre bünyeye göre değişir) kendini çok hırpalamadan definasyon yapman. Bir seferde 1500 kaloriye düşmek yerine adım adım vites düşürmek daha doğru. Veya diğer (daha çok sevdiğim) yönteme geçip kalori harcamasını artırman. Bunda da yine metabolik kaloride kalıp hareketliliği adım adım artırıyorsun. Hangisi daha kolay gelirse onu yap. Mesela ben beslenmeden çok kısman yerine kick box antrenmanları ve bol yürüyüş de ekliyordum. Bu sene İngilizce kursu manyaklığım olduğu için yapamıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

1300 - 1500 kalori ile 155cm boyundaki bayan arkadaşlara kilo verdiriyorum. Yaptırdığımda vites artırarak hitt kardio ve bol kepçe yürüyüş. Kas da kaybetmiyorlar.

Sana tavsiyem ise metabolik kaloride gidip önümüzdeki yaza doğru (süre bünyeye göre değişir) kendini çok hırpalamadan definasyon yapman. Bir seferde 1500 kaloriye düşmek yerine adım adım vites düşürmek daha doğru. Veya diğer (daha çok sevdiğim) yönteme geçip kalori harcamasını artırman. Bunda da yine metabolik kaloride kalıp hareketliliği adım adım artırıyorsun. Hangisi daha kolay gelirse onu yap. Mesela ben beslenmeden çok kısman yerine kick box antrenmanları ve bol yürüyüş de ekliyordum. Bu sene İngilizce kursu manyaklığım olduğu için yapamıyorum.

O yüzden 6 haftada plaj vucudu yaptım 44 yaşında  gerçi liraglutide etkisi var ( saxenda ) kan şekeri yüksekti dengeledim 😬  ... 2500 kcal devam hocam seneye daha akıllı inşalllah

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441
SantoR, 15 dakika önce yazdı:

O yüzden 6 haftada plaj vucudu yaptım 44 yaşında  gerçi liraglutide etkisi var ( saxenda ) kan şekeri yüksekti dengeledim 😬  ... 2500 kcal devam hocam seneye daha akıllı inşalllah

Seneye aklımda bir şey var. Böyle sosyal medyalarda challenge yapıyorlar ya. 

Diyorum ki Martta definasyon challenge başlığı açayım. Fotolarla forum içi kapışalım. Kim daha iyi define olacak :)

Hem eğlence olur hem de rekabet her zaman başarı doğurur.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Diyorum ki Martta definasyon challenge başlığı açayım. Fotolarla forum içi kapışalım. Kim daha iyi define olacak :)

Kabul hocam, tatlı ve güzel bi çekişme olur hepimiz için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Süper fikir varım hocam martta başlıyoruz😎 her türlü alırsın ama 110 kg dan girecem hem motive olurum.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.