Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fuhrer

Benelux pharma hk. - kullananlar memnun mu?

Önerilen İletiler

Fuhrer    3

Selamlar, benelux pharma kullanan arkadaşlar bu konu altına tecrübelerinizi yazabilir misiniz? Bir kaç konu gördüm fakat eski tarhli olduğundan son güncellemelerin eklenmediğini gördüm bu sebepten bu konuyu açtım bilgilendirirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    204

Yerli malı yurdun malı sarmsların, anaboliklerin içinde ne olduğunu bilemiyorsun :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fuhrer    3
EmreGundi, 2 dakika önce yazdı:

Yerli malı yurdun malı sarmsların, anaboliklerin içinde ne olduğunu bilemiyorsun :) 

Farkındayım fakat kullanıcılarından yorum bekliyorum sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    204
gönderildi (düzenlendi)
Fuhrer, 9 dakika önce yazdı:

Farkındayım fakat kullanıcılarından yorum bekliyorum sadece

Piyasada ki neredeyse tüm markaların Mk-677'lerini kullandım. Benelux da dahil. Sana şöyle bir yorumda bulunayım Türk malı sarmslar sadece acıktırıyor. Yerli malların içerisine ne koyduklarını çözemedim. Antrenmanda Türk malı sarms ile pump aldım havalarına girenler daha öncesinde çok iyi beslenmediği için öyle sanıyorlar. Sarms sırasında açıktığın için iyi besleniyor iyi antrenman atıyorsun. 

Orjinal sarmsların pumpı inanılmaz farklı ve güzeldir farkı gayet iyi anlarsın. Mk-677'de eklemlerin ağrır, uyku kaliten inanılmaaazzz iyi olur.

Anabolikler için yorum yok.

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fuhrer    3

Anabolic ürünlerini kullananlar cevaplarsa sevinirm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
Fuhrer, 11 saat önce yazdı:

Anabolic ürünlerini kullananlar cevaplarsa sevinirm

Testo Tren masteron Winstrol ürünleri aldım. Bir flakonda içinde alaminyum parçası vardı. Öyle böyle ödem yapmıyodu hepsini çöpe attım. Ghrp-6 sında insülin var. Rad140 ında danabol var. Bunları anlayana kadar vücuduma ne soktum bilmiyorum ilk ilaç kullanımımdı. Bu markayı alacağına parayı önünde yak daha çok mutlu olursun 😄

• Beğen 1
  • Voov!! 1
  • +1 1
  • Tamam 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16

Ostarine kullandım kısaca ÇÖP 0 etki ve testiste ağrı oldu(her akşam sol testiste hiç sekmedi) bıraktıktan sonra testosteron seviyelerim yerleri öptü lh fsh açık olmasına rağmen, zor toparladım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elixir    3

Aktif kullanıyorum 1 yılı geçkindir tüm ürünlerini deneyimledim sarmslar hariç hepsi çalışıyor çok memnunum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
EmreGundi, 27.07.2024 - 21:53 yazdı:

Piyasada ki neredeyse tüm markaların Mk-677'lerini kullandım. Benelux da dahil. Sana şöyle bir yorumda bulunayım Türk malı sarmslar sadece acıktırıyor. Yerli malların içerisine ne koyduklarını çözemedim. Antrenmanda Türk malı sarms ile pump aldım havalarına girenler daha öncesinde çok iyi beslenmediği için öyle sanıyorlar. Sarms sırasında açıktığın için iyi besleniyor iyi antrenman atıyorsun. 

Orjinal sarmsların pumpı inanılmaz farklı ve güzeldir farkı gayet iyi anlarsın. Mk-677'de eklemlerin ağrır, uyku kaliten inanılmaaazzz iyi olur.

Anabolikler için yorum yok.

Hocam neredeyse 3. hafta olacak orjinal 677'nin anlatıldığı gibi etkisini göremedim uyku vs. sizce benim bünyeyle alakalı durum mu daha açılmadı mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    204
gönderildi (düzenlendi)
Baris10, 2 saat önce yazdı:

Hocam neredeyse 3. hafta olacak orjinal 677'nin anlatıldığı gibi etkisini göremedim uyku vs. sizce benim bünyeyle alakalı durum mu daha açılmadı mı acaba?

Kesinlikle bünyeyle alakalı bir durum ben de 2.5 haftaya kadar hiç bir etkisini görmemiştim ilaç tam açılmaya başladı kendimi sakatladım devam edemedim.
Hangi marka? Burak hocadan aldıysan bi danış dostum 

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
EmreGundi, 2 saat önce yazdı:

Kesinlikle bünyeyle alakalı bir durum ben de 2.5 haftaya kadar hiç bir etkisini görmemiştim ilaç tam açılmaya başladı kendimi sakatladım devam edemedim.
Hangi marka? Burak hocadan aldıysan bi danış dostum 

noxy hocam, hani orjinalliğinden de emin olduğum ilaç ama bakalım ne zaman açılacak..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
Baris10, Bir saat önce yazdı:

noxy hocam, hani orjinalliğinden de emin olduğum ilaç ama bakalım ne zaman açılacak..

Bende Noxy mk677 kullanıyorum 2. Şişede başladı etkileri. Çok güzel uyutuyor. Antrenman sonunda daha çabuk toparlanıyorum. @rastlantisal Hocam daha erken açıldı. Kişiden kişiye değişiyor.

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    204
Baris10, 2 saat önce yazdı:

Sabırlı ol aklına takılan yerleri burak hocaya sor kiminde 1. Günden kiminde 1. Aydan sonra geliyor etkileri

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
Baris10, 15 saat önce yazdı:

Kendi başlığımı hafta hafta yazıyorum. Şimdi yeniden okuyunca fark ettim ki bir şeyi yazmayı unutmuşum. Eklem ağrısı da başladı 2-3 gündür. GH'ın varlığını bir ergen misali hissediyorum.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sinan06
      Arkadaşlar Merhaba herkese,
      Bir süredir kür için marka analizi yapıyorum Benelux ve Zphc markasında takılı kaldım...
      Sorularım:
      Kullanan var mı bu markaları? Fiyatları uygun kalitesi nasıl acaba? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: demiratici
      Merhaba İnternette Böyle bir şey gördüm.
      Bu nedir acaba? Bildiğimiz Testo mu? Enkjeksiyon Yerine kullanılabilir mi? GW-501516'nın yanında Kas Kütlesini Arttırmak için saf alınır mı sizce? @metinav @rastlantisal @agfitness

• Yazan: Greblan
      Konuya kullandığım marka ve dozaj hakkında bilgi vererek başlamak istiyorum. İlk kürümdeyim ve haftalık olarak 500 testo e. 500 bolde kullanıyorum. Testo olarak iran, bolde olarak ise benelux markasını kullanıyorum. Aktif olarak 8. haftamın içerisindeyim. Kan testlerini verdiğim zaman 2 gün öncesine ait.
      Boldenin çalıp çalıpmadığı konusunda bazı şüphelerim markadan dolayı zaten vardı ki kan testinde de düşüncemi destekleyecek şeyler çıktı. Bir internet sitesinden satın almıştım. Sizlere de kan değerlerimi paylaşmak ve değerli yorumlarınızı görmek istiyorum. Son olarak elimde bu ürünü 10 hafta kullanıma tamamlayacak kadar var.
      Dozaj arttırımına giderek 20 haftaya tamamlasam mı, daha düzgün ve güvenilir bir marka alıp 20 haftaya tamamlamak mı, boldeyi direk bırakıp only testo devam etmek mi veya boldenin boş olduğunu düşünerek düzgün marka bir bolde zphc veya sp alıp +20 hafta testo bolde yapıp totalde 30 haftaya çıkmak mı daha mantıklı?
      Büyük bir kumar oynayacağım sanırım vücudumla.

• Yazan: Greblan

Naturel iken yaptirdigim kan testinde alt ast 24 iken danabol bitiminden bir sonraki gün yaptirdigim testte alt 71 ast 53 degerinde cikti. Kür icinde bana ciddi miktarda bir güç verdi diyemeyiz ama su tutumu ciddi miktarda gerçekleşti.
      Kür başından beri voonka milk thistle kullaniyorum. Bu ilac sizce yuzde kac gercek? Gunluk 30mg son haftanin bir kisminda ise 40mg kullandim.
    • Yazan: demiratici
      Merhaba Şuanda GW ve Rad150 yi kombine ediyorum yanında tiromel kullanıyorum. Yanında Etkili bir Yağ yakıcı veya Kas Kütlesini arttırmaya yarayan tablet oral steroid veya sarm arıyorum. sarmslardan lgd-4033 budum belki o olabilir diye düşündüm. ama oral steroid de düşünüyorum. dianabol Winstrol anavar Turanabol Anapolon gibi. yardımcı olur musunuz sizce lgd ile mi devam etmem gerekiyor yoksa tablet steroid de kullanıyım mı? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.