Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Knvo

15 hafta trenbolone kullanımı zararlı olur mu?

Önerilen İletiler

Knvo    5

Merhaba

Testosteron ve trenbolone kürü yapmak istiyorum.

Trenbolone ile yapacağım ilk kür olacak. Kürü 15 hafta olarak düşündüm fakat trenin yan etkileri fazla olur diye düşündüm.

Haftalık 500mg testosteron 400mg trenbolone. Treni 10. haftada keseceğim 10-12 hafta 500 testo 12-15 hafta 250 testo yapıp keseceğim kürü.

Boyum 180 85 kiloyum.

Sizce treni 10 hafta 400mg kullansam sorun olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anabolikadam    82

Vücudunun tepkisi bilmiyorsun, haliyle ilk kür deneyimin. Böyle olunca da ateşe körükle gitmek oluyor tabiri caiz ise. Trenbolone ilacı ise bambaşka bir ilac, sadece ismi kolay geliyor ancak öyle bir yan etkisi vardır ki inanamazsın. Bu yüzden önermiyorum, rimobolan daha uygun olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

İlk kürün mü? Yoksa treni mi ilk kez kullanacaksın?

Bu konuyu okumalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
Knvo, 7 saat önce yazdı:

Merhaba testo tren kürü yapmak istiyorum. Trenbolone ile yapacağım ilk kür olacak. Kürü 15 hafta olarak düşündüm fakat trenin yan etkileri fazla olur diye düşündüm. Haftalık 500mg testosteron 400mg trenbolone. Treni 10. haftada keseceğim 10-12 hafta 500 testo 12-15 hafta 250 testo yapıp keseceğim kürü. Boyum 180 85 kiloyum. Sizce treni 10 hafta 400mg kullansam sorun olur mu?

Trenbolone, yan etkileri nedeniyle zorlu bir steroiddir. Uyku problemleri, gece terlemeleri, kaygı, yüksek kan basıncı, böbrek ve karaciğer stresi, ve kardiyovasküler etkiler yaygındır. Bu yan etkileri yönetmek için ek destekler almayı düşünmelisin.

Haftalık 400 mg Trenbolone, orta-üst seviyede bir dozajdır ve ciddi yan etkileri olabilir. İlk defa Trenbolone kullanıyorsan, daha düşük dozlarla (örneğin haftalık 200-300 mg) başlamayı düşünebilirsin. Bu şekilde vücudunun nasıl tepki verdiğini daha iyi gözlemleyebilirsin.

Trenbolone'yi 10 hafta kullanmak makul olabilir, fakat yan etkiler başlaması durumunda daha kısa sürede kesmeyi düşünmelisin.

Kür sonrasında doğru bir PCT yapmak, doğal testosteron üretimini yeniden başlatmak için önemlidir. Trenbolone ve Testosteron gibi güçlü steroidler kullanıldığında, etkili bir PCT planı şarttır.

Kan basıncını, karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını düzenli olarak kontrol ettirmen iyi bir fikir olacaktır. Bu, kür sırasında olası komplikasyonları erken tespit etmenize yardımcı olabilir.

Yan etkileri minimumda tutmak ve genel sağlığını korumak için ek destekler kullanmayı ve düzenli tahlil kontrollerine gitmeyi ihmal etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16

Spor tecrüben ve kür tecrüben ne kadar fazla ki  trenbolona kullanmayı düşünüyorsun mesela hiç only testo kürü yaptın mı ya da testosteron boldenon vs. demek istediğim şey vücudunu ne kadar tanıyorsun ve ne kadar tecrüben var trenbolon çok etkili bir ilaçtır dolayısıyla yan etkileri diğer steroidlere benzemez, boyundan ve kilondan bir şey anlayamayız fakat trenbolone kullanma kararı almadan önce 100 kere düşünmeni öneriyorum diğer steroidlere benzemediğini bir çok yerde okuyabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    18

Kendimden örnek vericem ama sana pek uymaz 10 yıldır spor yapıyorum 4 yıldır da ilaç kullanıyorum çok kür yaptım 183 boy 104 kiloyum yağ oranı da 13 civarında ben ilk tren kürümü 2.5 ay yaptım kestim ne kadar hata yaptımı 2. Tren kürümde anladım 6 ay boyunca treni kesmedim 400 mg. 3. Aydan sonra trenin ne muhteşem ilaç olduğunu 6 aya kadar devam ettiğimde gördüm. Meğer ( kendi vücudum için konuşuyorum) tam ilaç olaylara başlıycakken kesiyormuşum. 3. Aydan sonra bana kattığı şeyler ciddi derecede gözle görülür şeylerdi. Artık kürümde treni kesmeden kullanıyorum. Klasik yan etkiler dışında organsal problemler yaşamıyorum herkesin vücudu aynı dayanıklılıkta değildir benim gibi yap diyemem bende durum bu şekilde. Yurtdışında treni hiç kesmeyen de çok sporcu var

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Knvo    5
Diver, 9 saat önce yazdı:

İlk kürün mü? Yoksa treni mi ilk kez kullanacaksın?

Bu konuyu okumalısın.

Treni kullandığım ilk kürüm olacak.

ed4wert4, 6 saat önce yazdı:

Spor tecrüben ve kür tecrüben ne kadar fazla ki  trenbolona kullanmayı düşünüyorsun mesela hiç only testo kürü yaptın mı ya da testosteron boldenon vs. demek istediğim şey vücudunu ne kadar tanıyorsun ve ne kadar tecrüben var trenbolon çok etkili bir ilaçtır dolayısıyla yan etkileri diğer steroidlere benzemez, boyundan ve kilondan bir şey anlayamayız fakat trenbolone kullanma kararı almadan önce 100 kere düşünmeni öneriyorum diğer steroidlere benzemediğini bir çok yerde okuyabilirsin.

7. Kürüm olacağı için trenbolon eklemeyi düşündüm konuştuğum hocada bir sorun olmayacağını söyledi.

AS1L, 6 saat önce yazdı:

Trenbolone, yan etkileri nedeniyle zorlu bir steroiddir. Uyku problemleri, gece terlemeleri, kaygı, yüksek kan basıncı, böbrek ve karaciğer stresi, ve kardiyovasküler etkiler yaygındır. Bu yan etkileri yönetmek için ek destekler almayı düşünmelisin.

Haftalık 400 mg Trenbolone, orta-üst seviyede bir dozajdır ve ciddi yan etkileri olabilir. İlk defa Trenbolone kullanıyorsan, daha düşük dozlarla (örneğin haftalık 200-300 mg) başlamayı düşünebilirsin. Bu şekilde vücudunun nasıl tepki verdiğini daha iyi gözlemleyebilirsin.

Trenbolone'yi 10 hafta kullanmak makul olabilir, fakat yan etkiler başlaması durumunda daha kısa sürede kesmeyi düşünmelisin.

Kür sonrasında doğru bir PCT yapmak, doğal testosteron üretimini yeniden başlatmak için önemlidir. Trenbolone ve Testosteron gibi güçlü steroidler kullanıldığında, etkili bir PCT planı şarttır.

Kan basıncını, karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını düzenli olarak kontrol ettirmen iyi bir fikir olacaktır. Bu, kür sırasında olası komplikasyonları erken tespit etmenize yardımcı olabilir.

Yan etkileri minimumda tutmak ve genel sağlığını korumak için ek destekler kullanmayı ve düzenli tahlil kontrollerine gitmeyi ihmal etme.

200mg 10 hafta yapmayı düşündüm fakat bu dozda ilaç açılır mı verim alır mıyım emin olamadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    135

olabilir benim trende 24.haftam şuan ama çok az kullanıyorum haftalık 120mg var yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Knvo    5
gönderildi (düzenlendi)
metropol, Bir saat önce yazdı:

olabilir benim trende 24.haftam şuan ama çok az kullanıyorum haftalık 120mg var yok

Verim aldınız mı hocam? Yan etki gösterdi mi? Hangi ilaçlarla kullanıyorsunuz?

tarihinde Knvo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    506

İlk kür trenbolone olmaz düşünme bile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Knvo    5
SERKO, 24 dakika önce yazdı:

İlk kür trenbolone olmaz düşünme bile 

İlk kür değil hocam trenbolone kullanacağım ilk kür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    506

Hmmm pardon duruma kişiye göre değişir 25 hafta kullandığım 600 mg çıktığım zaman oldu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46
SERKO, 4 saat önce yazdı:

Hmmm pardon duruma kişiye göre değişir 25 hafta kullandığım 600 mg çıktığım zaman oldu

Hocam pct zamanı geri dönüş zor olmadı mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Sparta34, 9 saat önce yazdı:

Kendimden örnek vericem ama sana pek uymaz 10 yıldır spor yapıyorum 4 yıldır da ilaç kullanıyorum çok kür yaptım 183 boy 104 kiloyum yağ oranı da 13 civarında ben ilk tren kürümü 2.5 ay yaptım kestim ne kadar hata yaptımı 2. Tren kürümde anladım 6 ay boyunca treni kesmedim 400 mg. 3. Aydan sonra trenin ne muhteşem ilaç olduğunu 6 aya kadar devam ettiğimde gördüm. Meğer ( kendi vücudum için konuşuyorum) tam ilaç olaylara başlıycakken kesiyormuşum. 3. Aydan sonra bana kattığı şeyler ciddi derecede gözle görülür şeylerdi. Artık kürümde treni kesmeden kullanıyorum. Klasik yan etkiler dışında organsal problemler yaşamıyorum herkesin vücudu aynı dayanıklılıkta değildir benim gibi yap diyemem bende durum bu şekilde. Yurtdışında treni hiç kesmeyen de çok sporcu var

Kaç yaşındasın ki organsal problemler yaşayacaksın 35 yaşından sonra bu günleri umarım kötü hatırlamazsın. Arkadaşlar hayat sizin ama tren e ne gerek var. Testo rimo iyi bir beslenme sağlam bir idman sizi çok çok ileri atar. Çoğu Prof sporcu bile prepte 7-8 hafta dışı kullanmıyor treni. Bence normal zamanda tren kullanmak tembellikten başka bir şey değil. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    506
mustafaskh, 3 saat önce yazdı:

Hocam pct zamanı geri dönüş zor olmadı mı 

Oldu tabiki hemde baya zor oldu ama şunu deneyimledim kullanacak olanlarada örnek olsun 10 hafta ile 25 hafta arasında sadece 700 gram fark oldu ama yan etki kür uzadıkça azaldı çünkü tamamen bağışıklık kazandim trene son kürümde 400 ile başlayıp 600 ile bitirdim zaten son kurumdu..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142
Askabar, 14 saat önce yazdı:

Kaç yaşındasın ki organsal problemler yaşayacaksın 35 yaşından sonra bu günleri umarım kötü hatırlamazsın. Arkadaşlar hayat sizin ama tren e ne gerek var. Testo rimo iyi bir beslenme sağlam bir idman sizi çok çok ileri atar. Çoğu Prof sporcu bile prepte 7-8 hafta dışı kullanmıyor treni. Bence normal zamanda tren kullanmak tembellikten başka bir şey değil. 

Harika  bir yorum.. Musabik olmayanlarin tren kullanmasi bencede sacmalik o riske degmez...

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.