Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

canarx

Skinny fat birinin küre girmeden beslenme ile bu sorunu çözmesi mümkün mü?

Önerilen İletiler

canarx    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

• 65 kg
  • 173 boyunda
  • 17 yağ oranıyla

Yağlı bir vücuda sahibim ergenlik zamanlarımda kontrolsüz kilo alımı sonrası  kontrolsüz beslenme ile ve sporla  90lı kilolardan bu kiloya kadar düştüm ama hala aşırı derecede yağlıyım ve hiç beğenmediğim bir fiziğe sahibim artık bundan bıktım çeşitli diyetler denedim spora düzenli gidiyorum spor sonrası 45dk eğimli yürüyüş yapıp günlük proteinimi genel olarak karşılıyorum şuan öğrenciyim 10k bi param var ne yapmalıyım only testo mu başlayayım  şuan ki diyet programım carb cycling şeklinde ve gelişme olmuyor ne yapmam gerekiyor bulk yapmayıda denedim daha fazla yağlandım artık bıktım lütfen yol gösterin 

Carb Cycling Planım:

Pzt:

• 150gr

Salı:

• 150gr

Çarşamba:

• 0gr

Perşembe:

• 200gr

Cuma:

• 0gr

Cumartesi:

• 350gr

Pazar:

• 0gr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBurak    110

Bence amacın kilonu koruyarak yağ yakmaya devam edip ufak ufak kas kazanmak olmalı muhtemelen sorun çok yağlı olman değil kas oranının düşük olması.

• Haftada 4-5 kere sert antrenman yap,
  • antrenmanlarında bileşik hareketlere (bench, deadlift, barbell row vb.) ağırlık ver,
  • Ant sonlarında kardiyoyu abartmadan 20-25 dakika eğimli yapmaya çalış,
  • Karb cycle yerine kilonu koruyacak kaloriyi bul ve temiz şekilde istikrarlı ve uzun bir dönem sürdür,
  • Bol sebze tüket,
  • Paketli gıdalardan ve özellikle şekerden uzak dur,
  • Stresten ve alkolden uzak dur,
  • Üroloji ve dahiliyeden randevu alıp rutin kan tahlili yaptır vücudunda bir anomali varsa vitaminlerle desteklersin.

Spora başladığımda seninle aynı soruna sahiptim kas koymaya başlayınca total yağ oranın düşecek ve göze hitap edecek bir fizik çıkacaktır. 10 bin TL ile günümüzde kür döneminde sadece pazardan yeşillik alabilirsin kardeşim. Seni rencide etmek için söylemiyorum ama zarar görürsün. Temiz devam et başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canarx    1

Eyvallah hocam makrolar nasıl olmalı sizce her gün 100grdan fazla karb alarak yağ yakabilir miyim doğal olarak bu kiloda bunlardan emin değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
  • Ağırsağlam.com dan yağ oranı ve kalori ihtiyacını hesapla,
  • Kilonu koruyacak kaloriyi -100 olarak referans al ve beslenmeni programla,
  • Makro, mikroları fatscretten takip et,
  • Sabah uyanınca tartıl not al haftalık ortalama hesapla,
  • Bu düzeni 2-3 hafta uygula kilon azalıyorsa, 100 kalori arttır artıyorsa 100 kalori daha azalt,
  • Makro olarak yağı kgx1, proteini de kgx2 aldıktan sonra kalanını temiz karbonhidratla tamamlayabilirsin.

Yağ yakmam gerekiyor diye kafana takma bence zaten yeterli kütlen yok. Ek olarak bel, boyun ve kol ölçülerini haftalık düzenli takip et bu 3 ölçüden genelde total kas, yağ oranını hesaplamak nispeten daha kolay oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299

65 kiloda yağ yakmak demek ciddi anlamda sıska bir görünüş ortaya sunar yağ yakma olayını kafana takma 10k ile kür yapılır opsiyonel olarak güzel kardeşim ilk önce bir bulk yap kilonu arttırmaya bak 75 80 kilolara kadar ulaş clean bulk yap ye ama temiz ye her antrenman sonu 60 dakika kardiyo ile bitir gelişmeme sebebin yetersiz carb alman zaten kütlen yok olmayan bir kası ortaya çıkarmaya çalışıyorsun kür planına gelirsek 

500 testo 500 bolde kick start için 30 mg d.bol  azim,irade,beslenme,disiplin ile çok çok güzel kütle koyar istediğin vücuda gelirsin sonrasında only testo gider karb kısar vücuttaki suyu ödemi atar kardiyo arttırırsın ve yağını yakarsın güzel bir görünüm elde edersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
crosfredy, 31 dakika önce yazdı:

65 kiloda yağ yakmak demek ciddi anlamda sıska bir görünüş ortaya sunar yağ yakma olayını kafana takma 10k ile kür yapılır opsiyonel olarak güzel kardeşim ilk önce bir bulk yap kilonu arttırmaya bak 75 80 kilolara kadar ulaş clean bulk yap ye ama temiz ye her antrenman sonu 60 dakika kardiyo ile bitir gelişmeme sebebin yetersiz carb alman zaten kütlen yok olmayan bir kası ortaya çıkarmaya çalışıyorsun kür planına gelirsek 

500 testo 500 bolde kick start için 30 mg d.bol  azim,irade,beslenme,disiplin ile çok çok güzel kütle koyar istediğin vücuda gelirsin sonrasında only testo gider karb kısar vücuttaki suyu ödemi atar kardiyo arttırırsın ve yağını yakarsın güzel bir görünüm elde edersin 

Hocam 10k ya kür yapılır dediğiniz için atıyorum yorumu. Arkadaş ant, beslenme olayını çözememiş skinny halde. Dolu ilaç almaya kalksa 20 haftalık kür için 5-6 k sadece ilaçlara enjektöre antiseptiğe gidecek. Kür içi koruyucuları, baskılayıcıları, beslenmesi, salon üyeliği osu busu derken 10 k nereye yetsin hocam... Bi ihtimal kür içi sağlık sorunu yaşasa özelde test yaptırmaya bütçesi çıkmayacak belki de. Eline sağlık herkes kendine göre tavsiye veriyor tabi, ben kişinin sağlığını ve spor geçmişini düşünerek yazdım yorumumu. 

Hayırlı forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    421

Merhaba. Durumunu anlıyorum ve gerçekten de büyük bir çaba sarf etmişsin. Yağ oranını düşürmek ve daha fit bir görünüm elde etmek için.

Kalori Dengesi: Yağ oranını düşürmek için kalori açığı yaratman gerekiyor. Günlük kalori ihtiyacını hesaplayarak bunu biraz azaltabilirsin.

Makro Besin Dengesi: Protein alımını yüksek tutmak kas kütleni korumana yardımcı olur. Karbonhidrat ve yağ alımını dengeli bir şekilde ayarlamalısın.

Carb Cycling: Mevcut carb cycling planını gözden geçirmek gerekebilir. Belki de daha dengeli ve daha az dalgalanma gösteren bir plan daha etkili olabilir.

Ağırlık Antrenmanları: Kas kütleni artırarak metabolizmanı hızlandırabilirsin. Haftada en az 3-4 kez ağırlık çalışmanı öneririm.

Kardiyo: Eğimi yürüyüş iyi bir başlangıç, ancak HIIT (Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman) gibi daha yoğun kardiyo egzersizlerini de deneyebilirsin.

Supplementler: Kreatin, protein tozu, omega-3 gibi takviyeler vücuduna yardımcı olabilir.

Testosteron: Testosteron kullanımı ciddi yan etkiler ve sağlık riskleri taşıyabilir. Buna başlamadan önce iyice düşünmelisin.

Beslenme Uzmanı/Diyetisyen: Kişisel bir beslenme planı oluşturmak için bir uzmana danışmak çok faydalı olabilir.

Kişisel Antrenör: Antrenman programını optimize etmek ve doğru tekniklerle çalışmak için bir antrenörle çalışabilirsin.

Motivasyon: Vücut geliştirme ve yağ kaybı süreçleri sabır gerektirir. Kendine karşı sabırlı olmalı ve düzenli ilerlemeyi takip etmelisin.

Diyet programını ve antrenmanlarını gözden geçirip küçük değişikliklerle başlayabilirsin.

Her şeyin ötesinde, sağlığını ön planda tutmalısın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

Hey öğrenci :D 10k para anca beslenmene yeter 2 flakon ilaç alacaksın manasıyla kullanamayacaksın pct desen keza öyle kür sonu beter olacaksın  bir skinny fat olarak kan grubuna göre beslenmeyi araştır mikro makro hesabını iyi yap abs hareketlerini aksatma antrenman sonunda 30dk kardiyo kesinlikle geçme bunu  15dk tempolu koşu 15dk tempolu yürüyüş şeklinde 3 ay herhangi bi beklentin olmasın sadece gözlemle ve disiplin oturt  sonrasında buraya post atarsın 👍🏼 @canarx

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
rıza333, 7 dakika önce yazdı:

Hey öğrenci :D 10k para anca beslenmene yeter 2 flakon ilaç alacaksın manasıyla kullanamayacaksın pct desen keza öyle kür sonu beter olacaksın  bir skinny fat olarak kan grubuna göre beslenmeyi araştır mikro makro hesabını iyi yap abs hareketlerini aksatma antrenman sonunda 30dk kardiyo kesinlikle geçme bunu  15dk tempolu koşu 15dk tempolu yürüyüş şeklinde 3 ay herhangi bi beklentin olmasın sadece gözlemle ve disiplin oturt  sonrasında buraya post atarsın 👍🏼 @canarx

Dostum kan grubuna göre beslenmenin faydalarına dair bir kanıt yok 😄

https://www.instagram.com/reel/C6oUhN5qRO2/?igsh=dWV4d2xhYXVnOHJw

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canarx    1
rıza333, 6 saat önce yazdı:

hocam deneyeceğim teşekkür ederim

BBurak, 12 saat önce yazdı:

Hocam 10k ya kür yapılır dediğiniz için atıyorum yorumu. Arkadaş ant, beslenme olayını çözememiş skinny halde. Dolu ilaç almaya kalksa 20 haftalık kür için 5-6 k sadece ilaçlara enjektöre antiseptiğe gidecek. Kür içi koruyucuları, baskılayıcıları, beslenmesi, salon üyeliği osu busu derken 10 k nereye yetsin hocam... Bi ihtimal kür içi sağlık sorunu yaşasa özelde test yaptırmaya bütçesi çıkmayacak belki de. Eline sağlık herkes kendine göre tavsiye veriyor tabi, ben kişinin sağlığını ve spor geçmişini düşünerek yazdım yorumumu. 

Hayırlı forumlar.

hocam gym ücreti  ve beslenmeyi bu bütçeden ayrı tutuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Deniz35
      Merhaba dostlar,
      Yaş boy kilo Spor geçmişinden bağımsız ağırlıklı olarak yağ yakımı ve form tutma düşünüldüğünde;
      8 hafta:
      Haftalık 500 mg testosteron Enanthate, Günlük 30 mg Anavar Günlük 20 mg Winstrol tablet Sorularım:
      Bu kür hakkında düşünceleriniz nedir? Karaciğer çok fazla zorlanır mı 4-Hepa kullanımına rağmen? Propionate yerine Enanthate tercihim iki günde bir delik deşik olmamak adına. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.