Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaaneth

Kür içi ereksiyon problemi yaşıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

kaaneth    4

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Hocalarım 7 ay oldu only testo devam ediyorum. Haftalık 500 sustanona enanthate sonrası başladım dün 6. ilacımı enjekte ettim sustanon 250 olmak üzere. Libido olarak isteğim var ama affedersiniz sertleşme yaşadığım zaman çok uzun sürmüyor odağım kaybolduğunda hemen sertleşmem kayboluyor normalde de yüzde yüz bir sertleşme yaşayamıyorum östrojen kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum ama bulkta olduğum için östrojene de ihtiyacım var çok baskılamak da istemiyorum.

Her 2 enjeksiyon gününde 1 tam tamoxifen alıyorum. Daha önce hiç blocker kullanmadım. Sorun yaşamazsın devam et östrojen iyidir gibi düşünüp mu devam etmeliyim ya da sertleşmeme sorununu ciddiye alıp blocker kullanmalı mıyım kullanacaksam da nasıl kullanmalıyım?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Yaş 21
  • boy 1.80
  • 79 kilogramım
  • beslenmem 10/8
  • östrojen 53
  • prolaktin 15,72 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

marettam    48

Sertleşme sorunu sadece sex yapmanı engellese ve ciddi bi hedefin olsa evet aynen devam et derim ama 21 yaşında bi öğrenci için öncelik sağlık olmalı. Yerinde olsam şuan ve 1 hafta sonra yarım arimidex alırım ve durumu gözlerim. Referans değerleriyle beraber hormon değerlerini verirsen anlayabiliriz böyle iken anlamak zor. Sana şunu söyleyeyim referans 31.5 iken benim 59 çıktı ve sertleşme sorunu vardı. 2 gün arka arkaya 1 arimidex aldım sonrasında yerine sokamamaya başladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Kan tahlili yaptır körü körüne yardımcı olmak istemeyiz.

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo
  • Tam kan
  • T3,T4 ve Tsh

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    4
marettam, 16 dakika önce yazdı:

Sertleşme sorunu sadece sex yapmanı engellese ve ciddi bi hedefin olsa evet aynen devam et derim ama 21 yaşında bi öğrenci için öncelik sağlık olmalı. Yerinde olsam şuan ve 1 hafta sonra yarım arimidex alırım ve durumu gözlerim. Referans değerleriyle beraber hormon değerlerini verirsen anlayabiliriz böyle iken anlamak zor. Sana şunu söyleyeyim referans 31.5 iken benim 59 çıktı ve sertleşme sorunu vardı. 2 gün arka arkaya 1 arimidex aldım sonrasında yerine sokamamaya başladım 

peki arimidex aldığım zaman vucut kütlemde bir değişiklik olur mu hiç blocker kullanmadığım için bilmiyorum hazırlıklı olmak için soruyorum.

Diver, 13 dakika önce yazdı:

Kan tahlili yaptır körü körüne yardımcı olmak istemeyiz.

hocam kan testim var fakat 1 ay öncesine ait atayım ama gerekirse yeni bir kan testi alabilirim.

IMG_1278.png IMG_1277.png IMG_1276.png IMG_1275.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Güncel yaptır dostum. Göğüste kaşıntı batma var mı? Sorun sadece sertleşmekte mi?

@marettamın dediği gibi herkesin sorun yaşama eşiği farklı.

Bende de 130 da sadece göğüste kaşıntı ve hassasiyet vardı cinsel sorun yoktu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    4

batma vs yok hocam sertleşmenin eskisi gibi olmaması ve hızlı kaybolması.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    48

testini yap ve arimidex kullan. Ben ostrojeni 60 dan 30 a düşürünce güç kaybı yaşamadım. size olarak belki 1 kilo verirsin ama onu da anlamazsın. Kafana onu takma sen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godofdark    25

Kür içerisinde tamoksifene gerek yok.. tahlile göre ilerleyip arimidex kullanımı planlanmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mamibolone
      Merhabalar pct sürecindeyim. Progesteron seviyem tahlillerde yüksek çıktı bu yüzden libidom düşüktü. Şuan da forumdaki hocalarımın tavsiyesi ile, ovitrelle işe başladım ve devamında klomen, tamoksifen ve proviron kullanıyorum. Ne kadar sürede bu ilaçlardan etki almaya başlarım. Libido ve ereksiyon hali ne kadar sürede tam anlamıyla yerini alabilir.
    • Yazan: Savac77
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON ENANTHATE BOLDENON Kullanmasına rağmen östrojen seviyesi baya yüksek çıktı düşürmek için ne yapması lazım?

• Yazan: Burakidolmadaki
      Abilerim, hocalarım. 
      24 yaşındayım daha önce forumda konu açmıştım kür planlaması için yardım almıştım, 6 aylık bir süreç geçirdim bu dönemde kullandığım hormonlar
      Başından sonuna kadar haftalık dozaj
      300 rimo
      250 test ent
      250 test cyp. 
      Son 2 ayda günlük 40mg oxandrolone 
      Süreçten her ay tahlil yaptırdım lh ve fsh dışında referans dışı bir değerim olmadı, ve süreçte istediğim verimi aldım. 
      Lafı uzatmadan asıl merak ettiğim konuya gelitorum, son enjeksiyonumun üstünden 25 gün geçti, ilk 2 haftadan sonra bildiğim kadarıyla libidoda düşüş olması gerekiyordu,ama şuanda inanılmaz bir libido artışı va sabah sertliği vesaire her şey olması gerektiği gibi, pct yapmadım 1 ay geçmesini bekliyorum tahlil yaptırmak için, sizce 6 ay sonrasında bu kadar hızlı dönüş olabilir mi yoksa son 250mg testo 25 gün boyunca beni ayakta tutar mı ?
    • Yazan: EmrecanQuVee
      Merhabalar,
      Eylül'ün 2.haftasinda Erasmus+ eğitimim için Sırbistan'a gideceğim. Eylül başında tekrardan küre gireceğim ve 20 hafta kadar kürde kalmayi planlıyorum. Özel sağlık sigortası kan tahlili gibi bir işlemi karşılamadığı için, yurtdışında kolay yaptırıp yaptiramayacagimi bilmediğim için ve eczanelerden temin edip edemeyeceğim ilaçları bilmediğim için gitmeden önce birkaç hazırlık yapmak istiyorum. Öncelikle kürümden bahsedeyim;
      Haftalık:
      500mg Testesteron Enanthate (pazartesi-persembe enjeksiyon) 400mg Nandrolone (pazartesi-persembe enjeksiyon) Haftada 3 gün olacak şekilde(pazartesi-carsamba-cuma) 2 tablet(sabah-ant.oncesi) Anapolon(6.haftada yani 30 tabletten sonra keseceğim) şeklinde olacak. Kür hakkında elestiriniz veya tavsiyeniz varsa onlari da duymak isterim, ayrica anapolonu kestikten sonra başka bir oral kullanmamda sakınca mıdır yoksa gereksiz mi olur? Şimdi asıl soruma gelelim, hem MCT hem de PCT için "şu yan etkileri görüyorsan bunları düzenli olarak şu dozlarda kullanabilirsin" dediğiniz ilaçlar var mıdır? PCT için Ovitrelle gibi enjeksiyonlar şart mıdır, yoksa sadece oral haplar ile yapabilir miyim? Vitamin, mineral, koruyucu ve supplement takviyelerini buraya yazmıyorum, hepsini stoklayarak gideceğim. Son olarak yanıma enjektör alırsam havaalanında sorun yaşar mıyım? Yine aynı şekilde flakon veya ampül ilaçlar sıkıntı yaratır mı?
      Değerli cevaplarınız, tavsiyeleriniz ve eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler.
      Keyifli forumlar.
    • Yazan: Wgestelx
      Öncelikle herkese selam,
      12 haftalık only testo kürü sonrası kür içi östrojen kontrolü ve koruyucular için en uygun mct ilaç planlaması ve kür sonrası pct planlaması nasıl olmalı hangi ilaçlar kullanılmalı? (Testesteron enanhate kür boyu haftalık dozu 250g/ml)
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.