Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cenkocak23

Definasyon kürüne gireceğim eksik veya düzeltilmesi gereken yerler varsa yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

cenkocak23    3

Hepinize merhaba sevgili kardeşlerim, abilerim, hocalarım.

Sizler ile definasyon için yapacağım düzeni paylaşmak istiyorum. Ve sizlere bir kaç sorum olacak.

İlk önce sorularım ile başlayayım: 

1-) Koruyucu ve vitaminler olarak kullanacaklarım eksik mi?

Elimde dostinex arimidex gibi herhangi bir ürün bulundurmalı mıyım herhangi bir durum için?

Kür içerisinde koruyucu ve vitaminler olarak kullanacaklarım:

• Kingsize Monster Pak
  • Kingsize Black Guardian
  • Ecopirin 
  • Omega 3 (2 Tablet)
  • Ek olarak Vitamin C 1000 mg EFERVESAN Tablet

Şimdi ise kullanacağım anaboliklere gelelim: 

Oral İlaçlar: 

• Winstrol: 20mg (Her gün)
  • Clenbuterol: 40mcg gün aşırı 4 tablet, (Piramit kullanım şekli. 1 gün on 1 gün off..)
  • Rad-140: 1ML Oral 

Enjeksiyon Takvimi:

Pazartesi: 

• 200mg (1Ml) Tren En.
  • 250mg (1Ml) Test En.

Çarşamba

• 500mg (2Ml) Test En.

Cuma

• 200mg (1Ml) Tren En.
  • 250mg (1Ml) Test En.

Total:

• Tren En: 400mg (2ml)
  • Test En: 1000mg (4ml)

Bu şekilde bir kullanım düşünüyorum, sizce nasıldır uygun mudur? Herhangi bir eksiğim var mı?

Ek olarak sizlere antrenman düzenimden, günlük yaşantımdan ve beslenmemden kısaca bahsedeyim;  Haftanın 5 günü ağırlık antrenmanı yapıyorum, her antrenman sonrası en az 30 dakika yüksek nabız kardiyo, bazen 45-50 dakikaya kadar uzatıyorum. Her gün en az 10.000 adım atıyorum (Off günler dahil.)

Beslenme Programım (makrolarım) ise şu şekilde; 

• Günlük kalori: 2783 kcal
  • Protein: 198 gram
  • Yağ: 77 gram
  • Karbonhidrat: 324 gram

Kısa sorular:

1. Sizce kalori düşük mü?
  2. Ya da fazla mı? 

Kişisel fiziki ölçüler:

• Boy 1.83
  • Kilo: 90 

Ek olarak, pek yeşillik tüketen birisi değilim fakat, marul, salatalık vs. tüketmeye çalışacağım. Trenden dolayı :) 

Gün içerisinde en az 6 litre, 13 litreye kadar çıktığım oluyor :) Evet arkadaşlar, önümüzdeki haftadan itibaren böyle bir süreç yapmayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler? Herhangi bir eksiğim var mı? Ekstra olarak elimde bulunması gereken ürün vs. var mı? Sizlerin cevapları, deneyimleri, önerileri benim için çok önemli. Buraya kadar okuyan herkese teşekkür eder, iyi günler dilerim.

İyi forumlar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6arrows    60

kür ve antrenman geçmişini daha detaylı anlatmalısın. ayrıca kan tahlillerin de gerekli. 4 tablet clen olayı bence abartı daha önce clen kullanmadın sanırım. testo/tren oranını araştırmalısın bence forumda da konusu mevcut okumanı tavsiye ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
abduenes0    25

Testo üçe bölme sebebin nedir pazartesi 2ml perşembe 2ml vursan daha mantıklı gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkocak23    3
6arrows, 37 dakika önce yazdı:

kür ve antrenman geçmişini daha detaylı anlatmalısın. ayrıca kan tahlillerin de gerekli. 4 tablet clen olayı bence abartı daha önce clen kullanmadın sanırım. testo/tren oranını araştırmalısın bence forumda da konusu mevcut okumanı tavsiye ederim 

Daha önceden clen kullandım, 3 tablet 40mcg kullanıyordum. Ve çok şükür bir yan etki yaşamadım. O yüzden 4 tablete çıkmamda bir sakınca görmüyorum. 

Kür olarak uzun zamandır haftalık 500 testo ile ilerliyordum. Fakat şu an bahsettiğim ürünler ve dozajlar ile ilerlemeyi düşünüyorum. Herhangi bir sakınca yoksa. Testo-Tren dozajlama konusuna gelecek olursak, Burak Hocanın forumda olan konusunu okudum, bilgim var. Fakat çevremde benimle aynı genetiğe sahip (dayanıklı bir bünyeye) sahip tanıdığım insanlar var. Dozajlamaları vs. bu şekilde yönetiyorlar bana da bu şekilde kullanabileceğimi söylediler. Birazcık da Treni uzun süre kullanmak istemediğimden dolayı kısa tutup derhal kandan çıkmasını istiyorum açıkcası. Bu yüzden yaşanabilecek yan etkileri göze alarak sizce bahsettiğim süreç uygun mudur?

Diğer arkadaşlarımızın ve hocalarımızın deneyimleri, tecrübeleri de benim için çok önemli. 

Lütfen değerlendirebilir misiniz? 

abduenes0, 4 dakika önce yazdı:

Testo üçe bölme sebebin nedir pazartesi 2ml perşembe 2ml vursan daha mantıklı gibi.

Olabilir öyle de yapabilirim. Süreç nasıl sence peki? Herhangi bir eksiğim vs. var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.303

Cleni direk 4 tablet başlamana gerek yok. Piramit sistemi uygulayabilirsin. Günlük nac600 kullanmanı tavsiye ederim. Yeşilliğe nane maydanoz roka gibi yeşillikler ekleyebilirsin. Winstrolu enjeksiyon olarak alabilirsen daha iyi olur. Hayırlı olsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkocak23    3
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 8 dakika önce yazdı:

Cleni direk 4 tablet başlamana gerek yok. Piramit sistemi uygulayabilirsin. Günlük nac600 kullanmanı tavsiye ederim. Yeşilliğe nane maydanoz roka gibi yeşillikler ekleyebilirsin. Winstrolu enjeksiyon olarak alabilirsen daha iyi olur. Hayırlı olsun :)

Peki hocam teşekkür ederim. Winstrolu maalesef enjeksiyon olarak alamıyorum, elimde sadece oral hap var. Başlamadan önce Nac600 alacağım. Enjeksiyon da testoyu bölmek yerine pazartesi ve cuma 2 ml olarak alsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Yoksa bölünmüş bir şekilde iyi mi? Ayrıca, Klomen, Dostinex, Arimidex gibi ilaçları test vermeden kullanabilir miyim? Kullanılabilirse ne kadar? 2 haftada bir Dostinex alınmalı vs. duydum. Yoksa 4-5. haftada kan tahlili verip değerlere göre kullanmak daha mı iyi olur? Tekrardan teşekkür ederim 🙏  ☺️ 

tarihinde cenkocak23 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.303
cenkocak23, 1 dakika önce yazdı:

Peki hocam teşekkür ederim. Winstrolu maalesef enjeksiyon olarak alamıyorum, elimde sadece oral hap var. Başlamadan önce Nac600 alacağım. Enjeksiyon da testoyu bölmek yerine pazartesi ve cuma 2 ml olarak alsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Yoksa bölünmüş bir şekilde iyi mi? Tekrardan teşekkür ederim 🙏  ☺️ 

Pazartesi cuma ideal👌🏻 rica ederim sağlıkla kullan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkocak23    3
Diver, Şimdi yazdı:

Pazartesi cuma ideal👌🏻 rica ederim sağlıkla kullan :)

Hocam mesajda bi düzenleme yaptım, rica etsem tekrardan okuyabilme şansınız var mı 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.303
cenkocak23, Şimdi yazdı:

Hocam mesajda bi düzenleme yaptım, rica etsem tekrardan okuyabilme şansınız var mı 🙏

Arimidex, tamoksifen, dostinex, klomen ve ovitrelle bunlar hazır dolabında bulunsun ama ezbere kullanmak yok. Trenin orjinal olduğuna emin isen iki haftada bir tam dostinex yada hafta da bir yarım içebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkocak23    3
Diver, Şimdi yazdı:

Arimidex, tamoksifen, dostinex, klomen ve ovitrelle bunlar hazır dolabında bulunsun ama ezbere kullanmak yok. Trenin orjinal olduğuna emin isen iki haftada bir tam dostinex yada hafta da bir yarım içebilirsin.

Çok teşekkür ederim hocam. Yorumlarınız ve tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Elimde dostinex var. Yakın zamanda Nac-600, Dostinex ve diğer ilaçları alacağım. Tekrardan teşekkür ederim iyi günler dilerim 🙏☺️

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkocak23    3
Tony Montana, 47 dakika önce yazdı:

Dozlar çok sağlam, bi before after yaparsın artık hocam.

İnşallah dostum hayırlısıyla 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    494

Neden 1000 mg testosteron? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    60
cenkocak23, 3 saat önce yazdı:

Daha önceden clen kullandım, 3 tablet 40mcg kullanıyordum. Ve çok şükür bir yan etki yaşamadım. O yüzden 4 tablete çıkmamda bir sakınca görmüyorum. 

Kür olarak uzun zamandır haftalık 500 testo ile ilerliyordum. Fakat şu an bahsettiğim ürünler ve dozajlar ile ilerlemeyi düşünüyorum. Herhangi bir sakınca yoksa. Testo-Tren dozajlama konusuna gelecek olursak, Burak Hocanın forumda olan konusunu okudum, bilgim var. Fakat çevremde benimle aynı genetiğe sahip (dayanıklı bir bünyeye) sahip tanıdığım insanlar var. Dozajlamaları vs. bu şekilde yönetiyorlar bana da bu şekilde kullanabileceğimi söylediler. Birazcık da Treni uzun süre kullanmak istemediğimden dolayı kısa tutup derhal kandan çıkmasını istiyorum açıkcası. Bu yüzden yaşanabilecek yan etkileri göze alarak sizce bahsettiğim süreç uygun mudur?

Diğer arkadaşlarımızın ve hocalarımızın deneyimleri, tecrübeleri de benim için çok önemli. 

Lütfen değerlendirebilir misiniz? 

umarım pek bi yan etki yaşamazsın. ama bence testo yüksek yine de. bence clen yine de 3 tablet devam et çok gerekli görürsen 4e yükselt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkocak23    3
SERKO, 1 saat önce yazdı:

Neden 1000 mg testosteron? 

Bana böyle tavsiye edildi, forumda deneyimli ve bilgili arkadaşlardan onay ve bilgi almak için bu konuyu açtım fikirlerinizi paylaşabilirsiniz 🙏☺️

6arrows, Bir saat önce yazdı:

umarım pek bi yan etki yaşamazsın. ama bence testo yüksek yine de. bence clen yine de 3 tablet devam et çok gerekli görürsen 4e yükselt

Umarım, peki 3 tablet devam edeceğim duruma göre tekrardan 4e çıkarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    45

İlaç markası nedir? Hani 1mg testo sıkıntılı bir dozaj da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkocak23    3
gönderildi (düzenlendi)
mustafaskh, 4 dakika önce yazdı:

İlaç markası nedir? Hani 1mg testo sıkıntılı bir dozaj da.

Orijinal iran eczane testosu bizzat kendim getirdim. 

tarihinde cenkocak23 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    494

500 mg ideal 1000 ile arasında sadece daha fazla yan etki hissediceksin

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    28

Merhaba dostum, 

İlaç planlama ve dozajlama açısından bana fazla geldi. Definasyon küründe Testo enantat ve Tren enantat seçmende ki sebepler neler? Ayrıca Tren kürlerinde her daim testonun daha düşük dozlarda uygulanması görülecek olası yan etkileri düşürmek adına büyük önem arz ediyor. @rastlantisal Hocamın da değerli görüşlerini alabiliriz bu konuda. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.327

Sıra ile gidelim.

• Dostinex, Arimidex ve tamoksifen dolabında muhakkak olmalı.
  • Niye bu kadar çeşitli ilaç? Yarışmaya mı hazırlanıyorsun?
  • Protein ve yağ iyi. Kalori konusu sende. Herkesin bünyesi farklı kilo alıp vermene göre ayarlarsın.
  • Yeşillik tüketmeye çalışmaktan ziyade tüketmelisin.
  • Dozlar gereksiz fazla. Trenin anabolik etkisi varken o dozda testo başına sadece bela açar. Anabolik etki için Tren küründe testo kullanmak külfet. Koruyucu dozda kalmak en iyisi.
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cenkocak23    3
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Sıra ile gidelim.

• Dostinex, Arimidex ve tamoksifen dolabında muhakkak olmalı.
  • Niye bu kadar çeşitli ilaç? Yarışmaya mı hazırlanıyorsun?
  • Protein ve yağ iyi. Kalori konusu sende. Herkesin bünyesi farklı kilo alıp vermene göre ayarlarsın.
  • Yeşillik tüketmeye çalışmaktan ziyade tüketmelisin.
  • Dozlar gereksiz fazla. Trenin anabolik etkisi varken o dozda testo başına sadece bela açar. Anabolik etki için Tren küründe testo kullanmak külfet. Koruyucu dozda kalmak en iyisi.

Peki hocam çok teşekkür ederim, 

Enjeksiyon dozlarını şu şekilde değiştirip; 

Pazartesi 

• 1ml test en
  • 1ml tren en

Cuma

• 1ml test en
  • 1ml tren en 

Total:

• 500 test
  • 400 tren 

Olarak yapsam daha mı sağlıklı olur? 

İlaçların çeşitliliği ise elimde daha önceden bulunması ve hepsini kombine ederek daha kısa sürede güzel bir sonuç elde etmeyi planlamam bu yüzden ilaç çeşitliliği bu kadar fazla. Arimidex, Dostinex ve Tamoksifen kullanımını nasıl yapmalıyım hocam? 
Tahlil verdikten sonra ya da tahlil veremez isem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    15

Sen bence tren en. Kullanıyorken 4 yada 6. Haftada bi test verip dostinex kullanımını öyle gerçekleştir, dozajlar olarak 500-400 daha mantıklı en sonki enjeksiyon günleri seçimide güzel pazartesi ve cuma sağlıklı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.327

Hala çok ama dene. Eğer seni zorlarsa yada test sonuçları kötü gelirse düşürürsün.

Eğer paranoya, kıskançlık, aşırı öfke başladı ise o prolaktindir. Test yaptırmak en doğrusu ama yaptıramazsan yarım dostinex al. Diğer durumlarda test gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ProteinliPuding
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      25 Yaşındayım çok uzun süredir spor hayatımın belli aralıklarında daha önce 92-93 kiloları natural olarak gördüm o dönemlere ait formumu aşşağıya ek olarak paylaşacağım ama esas sorunlarımdan birisi vücudum çok çabuk yağlanıyor ve özellikle göğüs bölgem ve bel karın bölgem bu sorunun asla önüne geçemiyorum şuanda 77 kilolardayım bu kilolalara çok uzun bir zaman önce cardio ve aktif sporla düşmüştüm kendi çapımda araştırmalar yaparak ve kendi çapımda beslenme yaparak ve elbette hacmimi kaybettim işin aslı şuanda vücudumu minimum kas kaybı yaşayarak yağdan
      arındırmak ve sonrasında güzel tekrar peptit ve sarmslarla bir hacim kürü yapmayı düşünüyorum Almanya'da yaşıyorum çok fazla abidik gubudik marka var bunların hepsi hakkında. Kim kullandı kim kullanmadı diye sorular yöneltmek istemiyorum sizlere bilinen sarm markalarındn biri olan chemyoya avrupa içine kargo yapabilirler mi diye sordum fakat malesef avrupa içine gönderimleri yokmuş bu yüzden kafayı çok bulandırmamak adına biolab markasından ürün sipariş vermeyi seçtim tabi ki bu süre zarfında önerileriniz ve deneyimlerinizden yola çıkarak ürün markasında değişiklik yapabilirim
      evet şuanda düşündüğüm ürünleri size ekran görüntüsü olarak eklemek istiyorum ne ekleyebilirim ne çıkarabilirim bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum ve beraber güzel bir beslenme programı yapabiliriz yurtdışında yaşadığım için güzel bir beslenme programına harfi harfina uyabilirim aslında anabolik olarak testo vs vs de seçebilme alternetifm var fakat burada kan testi sağlık işleri vs vs biraz yorucu işlemler bu sebepten dolayı çok fazla doktor kapısını çalmayacağım ürünleri kullanmak istiyorum

• Yazan: bilgazli
      Herkese selamlar,
      2.kürümü yapacağım yağ kaybı odaklı:
      yaş 22 kg 1.85 85kg Kür planlamam :
      Testosteron cypionate / en 300 mg  Trenbolone acetat 150 mg masteron prop 200 Koruyucu olarak ne kullanmalıyım ve dozları nasıl bölmeliyim yeterli mi yetersiz mi yardımcı olursanız çok sevinirim.
      Güncel formum:

• Yazan: pt.e.l.j.i.n
      Hocalarım öncelikle selam,
      Sizlerden birkaç fikir alışverişi yapmak için form açıyorum yaklaşık 10 hafta boyunca ''Natural'' bir şekilde 17 kilo verdim daha sonrasında 15 temmuz İtibari ile ilk kürüme girdim 4. Haftamdayım. Kendim kısaca anlatayım
      Yaş:23 Boy:180 Kilo:93(güncel) Yağ oranı:19 Kür geçmişin:- Sağlık durumları:Yok Psikolojik durum: Yok  (Kan Testleri haftaya ama küre başlamadan testlerde herhangi anormal bir durum yoktu değerler normal) Diğer detaylar:
      Güncel Kalori 2000-2200 arasında Haftalık 6 Gün Antrenman (PPL) Haftada 7 Gün 60 DK Kardio (Dikey Bisiklet veya Trendmil) Kullandığım İlaçlar:
      300mg Testo Prop 300mg Masteron (Pazartesi,Çarşamba,Cuma) Koruyucalar, Aromataz İnhibitörleri ve Diüretikler :
      Arimidex(3 günde 1mg) Proviorn(Günlük 75mg) Lasix(2 Günde 80mg) Clenbetrol(Piramit sistem) Kullandığım Vitaminler:
      E vitamini enjeksiyon günleri 1 ampul 2ml * B complex D3 Omega3 glukozamin Probiotik Magnezyum çinko Multivitamın C vitamini Evet hocalarım öncesi ve sonrası formum bu şekildedir evet daha çok yolumuz var şimdi gidişatta neler tercih edersiniz 5. haftadan sonra küre boldenon ve winstrol eklemeyi düşünüyorum ve birde tiromel gireceğim başka önerileriniz var ise seve seve dinleyebilirim fikirleriniz için şimdiden teşekkür edeiyorum esenlikle kalın 

• Yazan: Lvy
      Abilerim uzun bir süre powerlifter olarak yarışmalara çıktım çeşitli dereceler yaptım ama büyük bir sakatlık sonrası bırakmak durumunda kaldım. Şimdi ise vücut geliştirmeye girme hedeflerim var. Daha önce çok sayıda küre girdim bu sefer dip formu görmek için gireceğim eksiklerim varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
      Yaşım 21 kilo: 107 boy: 185 yağ oranı: %18-%20 Diyetisyenlik okuyorum son sınıfım.
      Kür planlamam; 
      10-12 hafta test p 300mg 8-10 hafta tren a 200mg 10-12 hafta maste 300mg Koruyucu olarak:
      proviron milk thistle B vitamin complexleri (6-12 özellikle ayrı alınacak). Arimedix, aromasin veya tomaxifen gibi ilaçları masteron var diye almayı düşünmüyorum. Size sorum enjeksiyon sıklığı nasıl olmalı bu kürde önceden deca bolde ve susta küründe 3 enjeksiyon yaparken günleri ayırıyordum bunu aynı günde nasıl yapabilirim hangileri karıştırılabilir yardımcı olabilir misiniz?
    • Yazan: TSML
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Güncel olarak bulunduğum kür: Marka optimum Pharma mix ürünü
      175ml trenbolone acetate 175 ml masteron 175ml testo propionate  sabahları idman öncesi 0.30ml fragment Beslenmem :
      Günde min 600gr tavuk göğsü (çiğ ölçüler) 70gr basmati pirinç veya eş değerinde temiz karb 6 haşlanmış yumurta bol enginar ve yeşillik tüketiyorum Supplement olarak:
      zinc b12 magnezyum creatin l karnitin ve cla alıyorum (vitamin önerilerinizi bekliyorum) 3 hafta sonra koçum bazı testler istedi hangi doktora gidip ne demeliyim sonuçta değerler anormal çıkınca sorgulayacak.
      Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.