Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

celil009

Testosteron yanında hangi kickstart ürünü kullanılmalı?

Önerilen İletiler

celil009    1

Öncelikle forumda gerekli tüm araştırmaları yaptım ama emin olamadım,

16haftaık kür planladım, full testo enant. gidicem, yanına kick start veya hızlı sonuç alabileceğim bir steroid ihtiyacım var, normalde prima düşünüyordum ama işlevsiz kalabilir diyen çok olmuş, bolde geç açılır diyende çok, tren ve deca kullanmak istemiyorum, oxandrolone kullanmıştım ama emin olamadım, siz değerli hocalarımdan hızlı start için bir öneri istiyorum,kendime gelicek olursam normal 1.74 25yaşında genetiği iyi biriyim, değerlerim gayet iyi, övünmek gibi olmasın ama çok ameliyat gecirip bir çok sene aylar boyunca yuruyemedim, o yüzden psikolojik olarak beni yıpratabilecek bir ilaç olduğunu pek sanmıyorum. Tavsiyenizi bekliyorum değerli arkadaşlar ve hocalarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    1.084

Rimoya işlevsiz kalır diyen kim çok merak ettim. Bence yanına masteron veya rimo ekle amacına göre tabletlerele alacağın kütlenin büyük bir kısmı geri gideceği için çok önermem 

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil009    1
Askabar, 08.07.2024 - 11:06 yazdı:

Rimoya işlevsiz kalır diyen kim çok merak ettim. Bence yanına masteron veya rimo ekle amacına göre tabletlerele alacağın kütlenin büyük bir kısmı geri gideceği için çok önermem 

Teşekkürler hocam, 12hafta enanth ve  rimo, sonra 4hafta only enanth girip, 16.hafta sonunda pct ye basliycam o zaman, primonun yanına kısa süreli oxandrolone eklersem aşırı toxic olur mu ciğerleri çok sarsmadan atlatabilir miyim? 

celil009, 23 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam, 12hafta enanth ve  rimo, sonra 4hafta only enanth girip, 16.hafta sonunda pct ye basliycam o zaman, primonun yanına kısa süreli oxandrolone eklersem aşırı toxic olur mu ciğerleri çok sarsmadan atlatabilir miyim? 

Gerçi testoyu baskilayan ve su tutan başka bir ilaca gerek yok sanirim, start guzel olsun diye düsündüm ama sacma bir soru oldu, küre yarin basliycam günlük olusturcam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    47
celil009, 6 saat önce yazdı:

Gerçi testoyu baskilayan ve su tutan başka bir ilaca gerek yok sanirim, start guzel olsun diye düsündüm ama sacma bir soru oldu, küre yarin basliycam günlük olusturcam

ox a gerek yok. Ancak 12 haftalık kısmı 14-16 yapsan o aradaki 2-4 haftalık uzama öncesindeki 12 hafta kadar kazanç bırakabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.084
celil009, 9 saat önce yazdı:

Yani bence illa da hap steroid e gerek Yok ama bu kombine turinabol öneririm. Ox etkisini çok yavaş gösteren bir ilaç kür çok ağır değil 4-5 hafta günlük 30 mg tbol iş yapar. Bu süreçte her gün 1 tane nac600 alırsan karaciğerleri vs güvende tutarsın. Fakat tbol hammaddesi pahalı ilaçlardan kaliteli bir marka almanı öneririm 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    467
crosfredy, 08.07.2024 - 10:49 yazdı:

İran anapolon ya da d.bol

Bu iran anapolon çalışmıyor mu yoksa yine bende mi bir sıkıntı var 3 tablet alıyordum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    109
SERKO, 1 saat önce yazdı:

Bu iran anapolon çalışmıyor mu yoksa yine bende mi bir sıkıntı var 3 tablet alıyordum

bende memnun kalmadım geçen seferkinde bu sefer arkadaş irana gidiyor ordan getirticem 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    467
metropol, 1 dakika önce yazdı:

bende memnun kalmadım geçen seferkinde bu sefer arkadaş irana gidiyor ordan getirticem 

eskiden eczane anapolonunu 10-15 gün yarım tablet alıyordum tank gibi oluyordum şimdi leblebiye bağladık 3 tablet aldığımı bilirim eski aldığım etkinin çeyreğini vermiyor

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil009    1
Askabar, 10.07.2024 - 10:51 yazdı:

Yani bence illa da hap steroid e gerek Yok ama bu kombine turinabol öneririm. Ox etkisini çok yavaş gösteren bir ilaç kür çok ağır değil 4-5 hafta günlük 30 mg tbol iş yapar. Bu süreçte her gün 1 tane nac600 alırsan karaciğerleri vs güvende tutarsın. Fakat tbol hammaddesi pahalı ilaçlardan kaliteli bir marka almanı öneririm 

Hocam omuzdan enjeksiyon için kahverengi baby insülin kullaniyordum, ilac agir geldi veya omuz emmedi sanırım, igneyi tutan siyah şey yamuldu enjektor firladi elimden, igneyi ucuyla beraber cikarttim ama korkmadim degil, yavaştım ama dahamı yavaş vurmalıyım yoksa farklı bir uçmu deniyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.084
celil009, 6 saat önce yazdı:

Hocam omuzdan enjeksiyon için kahverengi baby insülin kullaniyordum, ilac agir geldi veya omuz emmedi sanırım, igneyi tutan siyah şey yamuldu enjektor firladi elimden, igneyi ucuyla beraber cikarttim ama korkmadim degil, yavaştım ama dahamı yavaş vurmalıyım yoksa farklı bir uçmu deniyim?

İçmen yeşil uçla yapıyorum. Muhtemelen tamamen kas girmeden ilacı enjekte etmeye çalıştığın için enjektör ucu patladı bu olabilecek bir durum korkma ben her yerden yeşil uç ile vuruyorum enjeksiyon bölgesine göre iğne ucunun beli bir seviyesini sokuyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celil009    1
Askabar, 14.07.2024 - 08:48 yazdı:

İçmen yeşil uçla yapıyorum. Muhtemelen tamamen kas girmeden ilacı enjekte etmeye çalıştığın için enjektör ucu patladı bu olabilecek bir durum korkma ben her yerden yeşil uç ile vuruyorum enjeksiyon bölgesine göre iğne ucunun beli bir seviyesini sokuyorum. 

Hocam çok teşekkürler, bir sorum daha olacaktı, primonun 1ml de 100mg var, omuza yük binmesin diye kalçadan tek günde vursak, p.tesileri 300/400mg vursak uygun mudur, günlere bölmeye gerek yok demi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    41
celil009, 20 dakika önce yazdı:

Hocam çok teşekkürler, bir sorum daha olacaktı, primonun 1ml de 100mg var, omuza yük binmesin diye kalçadan tek günde vursak, p.tesileri 300/400mg vursak uygun mudur, günlere bölmeye gerek yok demi

Tekte 400mg rimabolan 4 ml ilaç demek yanına testo da eklesen en az 5 ml. Bence fazla olur ben tekte 3 ml’den fazla vurmuyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.084
celil009, 46 dakika önce yazdı:

Dostum kan serum seviyesine göre enjeksiyon yapılır. Rimo yu haftalık 400 vuruyorsan en az 2 sefer de enjeksiyon yapmanı öneririm. Ben rimoyu her 3 günde 1 enjekte ediyorum. Ama kesinlikle haftalık vuracağın dozu en az 2 ye böl 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: KHamzaev22
      Herkese merhabalar,
      7 hafta boyunca 20mg turinabol kullanmayı düşünüyorum. Yanında günlük 25mg proviron eklemeyi de düşünüyorum. Ancak emin olamadım (libido vs), kürümde testosteron olmayacak, amacım genel olarak hız, dayanıklılık, kondisyon ve güç kazanmak. Eğer testosteron bu düşük dozlu Turinabolda şart ise Metiltestosteron (verimliliği çöp.) eklemeyi düşünüyorum, eve maalesef iğne sokamam aile evindeyim. 21 Yaşındayım. Dozajlar ve ilaç çeşitliliği az olabilir dediğim gibi amacım genel atletizm, kuvvet dayanıklılık patlayıcılık kazanmak. Güreşçiyim.
      Eğer yeterince kondisyondan verim alamazsam Cardarine eklemeyi de düşünüyorum.
      Kilom 80 yaşım 21 yağ oranım %9-%12
    • Yazan: koyufenerli0
      Merhaba değerli hocalarım. 
      Haftalık:
      500 Enantat 200 Masteron İlk kürüme 21 yaşında bu şekilde başladım, 5. haftadayım. Beslenme ve ant programımdan memnunum, iyi olduğunu düşünüyorum. Meme uçlarımda sertlik ve hassasiyet hissettiğim için haftada 2(enjeksiyon günleri)  arimidex alıyorum. Beşinci hapta baya bir azalttı bu durumu. Fakat şuan göğüste az da olsa yağlanma gibi büyüme var ve artmasından korkuyorum. Doku vs elime gelmiyor. Yani nasıl anlatsam bilemedim ama alt gogus cok hafif şiş gibi geliyor gözüme. Tamoksifeni araştırdığımda pct de kullanılıp, kür içinde kullanıldığında verim düşürdüğünü okudum. Ne yapmalıyım sizce? arimidexe haftada 2 devam mı 1mg, yoksa yarım mı içeyim, yoksa tamoksifene mi başlamalıyım? Bir de karaciğer için vs bir şey kullanmıyorum sadece vitaminlerimi alıyorum, ilaçları aldığım kişi hafif kür olduğu için gerek yok dedi. kullanmalı mıyım sizce? Son sorum ise, kan değerlerin nasıl değiştiğini meraktan test vermek istiyorum. fakat enjeksiyon yapıldıktan sonra testo vücutta kaldığı için değer gerçeği çok yasıtmayacak gibi geldi. enjeksiyondan kaç gün sonra kan vermeliyim?(karaciğer böbrek hepsine bakicam ama testonun doğruluğunu düşünüyorum).
      Hepinize şimdiden teşekkürler
    • Yazan: mmcar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha yeni küre girdim:
      sustanon rimabolon Eczaneden aldım ilacı, zaten eczacı beni görünce direkt sen bunu vücut geliştirme için mi kullanacaksın? Dedi. Bende evet dedim tamam dedi ve ilaçları verdi ama 250mg sustanon ve 100 miligram rimabolan verdi bunlar 15 günde bir kullan dedi yani haftada 125mg sustanon ve 50 mg rimabolan bana çok az geldi ne yapmalıyım normalde haftalık 250 mg sustanon ve 200 mg rimabolan ile başlamayı düşünüyordum şuan ne yapmalıyım? 
    • Yazan: theturbo07
      Herkese iyi forumlar,
      Ben 1 yıl içinde natural olarak 112 kg'dan 78 kg'a düştüm ama yanlış beslenme ve antrenman programları sonucu haliyle kas kaybımda fazlaca oldu. Güncel olarak 1.78 boy, 78 kilo ve yağ oranı %26 seviyelerinde. Amacım yağ yakımının yanı sıra hafifte olsa kas kütleside eklemek. Aklımda anabolik olarak testo propionat, oxandralon, clenbuterol ve hgh f kürü var ama Sarms ve pepdit konusunda bilgi ve tecrübem olmadığı için tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    • Yazan: canarx
      Merhaba değerli abilerim,
      Yeni bir küre girmeyi düşünüyorum ve beslenmem harici sadece fiyat performans açısından minumum zararla atlatabileceğim bir kür yapmak istiyorum fiyatlar konusunda bilgim yok beslenmeyi kür planlamasından ayrı tutuyorum.
      Sorularım şu şekilde:
      Fiyat Performans olarak minumum maaliyet kaç olabilir ? Hangi markayı kullanmalıyım ? Kür içi planlamam nasıl olmalı? (tedavi vs.) Haftalık dozajlar kaç olmalı ? Almam gereken koruyucular ve kür içi gereken takviyeler nelerdir? Yaptırmam gereken testler nelerdir (sadece devlette yaptırmak istiyorum)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.