Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheExecutioner

Pct yaparken ereksiyon sorunları baş gösteriyor bu sorunun sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

TheExecutioner    141

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

PCT döneminde ereksiyon kaybı yaşıyorum...

1. Bu sorun dönemsel bu sürece ait bir problem midir?
  2. Psikolojik olabilir mi?
  3. Değerlere bakıp mı hareket etmeliyim? (e2,prolaktin,total testosteron)

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    521

Aslında pct zamanı hcg kullanımı sonrası özellikle libido, ereksiyon pozitif olarak artış gösterir.

• Ereksiyon kaybı derken menide azalma mı?
  • İsteksizlik mi?
  • boşalamama durumu mu?

Nedir tam olarak mevzu?

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    141
GHOST, 7 dakika önce yazdı:

Aslında pct zamanı hcg kullanımı sonrası özellikle libido, ereksiyon pozitif olarak artış gösterir.

• Ereksiyon kaybı derken menide azalma mı?
  • İsteksizlik mi?
  • boşalamama durumu mu?

Nedir tam olarak mevzu?

İsteksizlik, serteşmede kayıp, sabah uyanınca erekte uyanmama 

ovitrelle kullanmadım sadece klomen ve tamoxifen ile gidiyorum

tarihinde TheExecutioner tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    521
TheExecutioner, 1 dakika önce yazdı:

ovitrelle kullanmadım sadece klomen ve tamoxifen ile gidiyorum

Ben yanlış mı okudum ?

Bu nasıl pct?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    141

Doğrusu nedir güzel kardeşim 

Hcg olmadan pct olmuyor mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ceketss    15
TheExecutioner, 1 dakika önce yazdı:

hocam hcgyi normalde pct öncesi kullanmak gerekiyor. zorunlu da değil.

bence bu pctdeki sorun 2 tane SERM'ü bir arada kullanman. sadece tamoxifen kullanman yeterli olacaktır. ayrıca bana kullandığın ilaçları ve esterlerini söyler misin? pct öncesi ne kadar bekledin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    141
ceketss, 3 dakika önce yazdı:

hocam hcgyi normalde pct öncesi kullanmak gerekiyor. zorunlu da değil.

bence bu pctdeki sorun 2 tane SERM'ü bir arada kullanman. sadece tamoxifen kullanman yeterli olacaktır. ayrıca bana kullandığın ilaçları ve esterlerini söyler misin? pct öncesi ne kadar bekledin?

İlk hafta

• 100 mg klomen 
  • 40 mg tamox
  • kalan 7 hafta 
  • 50 mg klomen 
  • 20 mg tamoxifen 

son enjeksiyondan sonra 3 hafta bekleyip başladım pct ye

şuanda 2. Haftadayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ceketss    15

ilaçlardan kastım kürde kullandığın ilaçlardı, kusura bakma açıklayıcı yazmamışım pek. Dediğim gibi klomen ve tamox'u aynı anda ve o kadar yüksek dozlarda kullanmanın hiçbir anlamı yok. kür uzunluğun ve kullandığın ilaçlara bağlı tabii.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pct de ereksiyon beklemek biraz saçma. Hcg az doz bile olsa kullanılmalıydı bence. Önemli olan pct den 2-3 hafta sonra ereksiyonun varmı yokmu. Bende şuan pct dönemindeyim ereksiyonum yok olsa bile %10 falan anca. Klomen ereksiyonu baya güzel bozuyor.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
asfsafasf
  • Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    521
TheExecutioner, 8 dakika önce yazdı:

Olmaz mı oluyor harika oluyor hemde sonra böyle konular açılıyor olunca böyle oluyor.

Kolay gelsin sana çok uzaksın bu işlere veya başındaki adam eksik etek.

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ceketss    15
steroidnediryahu, 1 dakika önce yazdı:

Pct de ereksiyon beklemek biraz saçma. Hcg az doz bile olsa kullanılmalıydı bence. Önemli olan pct den 2-3 hafta sonra ereksiyonun varmı yokmu.

o yüzden pct yapmıyorum. ölene kadar blast & cruise :)

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    141
steroidnediryahu, 11 dakika önce yazdı:

Pct de ereksiyon beklemek biraz saçma. Hcg az doz bile olsa kullanılmalıydı bence. Önemli olan pct den 2-3 hafta sonra ereksiyonun varmı yokmu. Bende şuan pct dönemindeyim ereksiyonum yok olsa bile %10 falan anca. Klomen ereksiyonu baya güzel bozuyor.

Bu cevabı arıyordum yardımcı oldun teşekkürler bu nasıl pct diye tepki vermediğin için 👍🏻

GHOST, 11 dakika önce yazdı:

Olmaz mı oluyor harika oluyor hemde sonra böyle konular açılıyor olunca böyle oluyor.

Kolay gelsin sana çok uzaksın bu işlere veya başındaki adam eksik etek.

Her zaman yaptığın gibi yardımcı olmak yerine aşağılamayı tercih ediyorsun 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    847
  1. Kürün kaç hafta sürdü?
  2. Hangi ilacı kaç mg kullandın?
  3. Pctye başlamadan önce kan tahlili yaptırdın mı?
  4. Testislerde aşırı atrofi oldu mu?
  5. Pctde ereksiyon libido beklemek doğru değil. Genetik olarak şanslı olanlar Pctde sorun yaşamıyor.
  6. Hcg şart değil ama Pctde bu sorunlardan daha hızlı kurtulmanı sağlardı.
  7. Anabolizan ile testoyu aynı anda mı  kestin?
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    521
TheExecutioner, Şimdi yazdı:

Her zaman yaptığın gibi yardımcı olmak yerine aşağılamayı tercih ediyorsun 😂

Yok anladığı dilden konuşuyorum ben herkese teessüf ederim. 🌹🌷🌼

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    229

Ben alpha king aldım king sizenin baya yardımcı oluyor libidonun toparlanmasında filan pct biticek son haftadayım libido filan eski haline geldi. TPrime da alabilirsin DAA felanda. Testislerde küçülme yoksa kullanmayabilirsin hcg kaç hafta sürdü kür ?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    141
Diver, 4 saat önce yazdı:
  1. Kürün kaç hafta sürdü?
  2. Hangi ilacı kaç mg kullandın?
  3. Pctye başlamadan önce kan tahlili yaptırdın mı?
  4. Testislerde aşırı atrofi oldu mu?
  5. Pctde ereksiyon libido beklemek doğru değil. Genetik olarak şanslı olanlar Pctde sorun yaşamıyor.
  6. Hcg şart değil ama Pctde bu sorunlardan daha hızlı kurtulmanı sağlardı.
  7. Anabolizan ile testoyu aynı anda mı  kestin?

Kürüm toplamda 11 ay sürdü fakat arada blast cruise yaptığım ve 2 ay her şeyi kestiğim bir dönem oldu anabolizan ile testoyu aynı anda kesmedim. Anabolizanı kestikten 4 hafta sonra 250 mg enanthate ile devam ettim. Kürdeyken atrofi büyük derecede yaşamadım hatta şuan eski haline döndü diyebilirim

hcg yi şuan vurmam problem olur mu ? Ne gibi artısı ve eksisi olur ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    847
TheExecutioner, 46 dakika önce yazdı:

Kürüm toplamda 11 ay sürdü fakat arada blast cruise yaptığım ve 2 ay her şeyi kestiğim bir dönem oldu anabolizan ile testoyu aynı anda kesmedim. Anabolizanı kestikten 4 hafta sonra 250 mg enanthate ile devam ettim. Kürdeyken atrofi büyük derecede yaşamadım hatta şuan eski haline döndü diyebilirim

hcg yi şuan vurmam problem olur mu ? Ne gibi artısı ve eksisi olur ? 

Hcg testo kandan çıktıktan sonra hem testisler eski halini alsın hemde doğal testo üretimini hızla başlaması için gerekli. Sen zaten klomen ile bu işlemi başlattın atrofi de yok diyorsun bu saatten sonra gerekli değil. Planladığın pct bitsin eğer değerlerin düzelmezse hcg kullanımı olabilir. 

@SPECTRE hocam zamanında çok güzel yazmış eline sağlık.

• Beğen 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.713

Herkes gerekeni söylemiş zaten. Eklemek istediğim ise sadece tamoksifen ile PCT olmaz. PCT'nin ana bileşeni klomendir. Tamoksifen onun koruyucusu ve yardımcısıdır. Elma ile armutu karıştırmamak gerekir. 

• Beğen 2
  • Minnettarım 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    141
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Herkes gerekeni söylemiş zaten. Eklemek istediğim ise sadece tamoksifen ile PCT olmaz. PCT'nin ana bileşeni klomendir. Tamoksifen onun koruyucusu ve yardımcısıdır. Elma ile armutu karıştırmamak gerekir. 

Ben de böyle düşündüğüm için o yorumu dikkate almadım hocam 🙏🏻

Ereksiyon problemleri gayet normal diyorsanız kan testi verip e2 prolaktin incelememe gerek yok o zaman hocam doğru mu anlıyorum

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.713

Dostlar lütfen nabız yükseltmeden yazalım. 

• Benim her PCT muhakkak HCG ile başlar. Ötesi risklidir. Şimdi değilse de ilerde sorun çıkabiliyor. Çok kere tecrübe edildi bu.
  • Kür süresi 3 ayı geçti ise en azından 2 ay Klomen + tamoksifen kullanmak gerekir.
  • KLOMEN olmadan PCT olmaz.
  • Testleri PCT'nin son günü son hapı da içip evelsi gün sabahına yaptırırım. LH, FSH ve Total testosterona baktırırım.
  • Mantık olarak o gün bu üç hormon değerimin, doğal değerlerimin üstünde olması gerekir. Eğer altında ise 1 ay daha PCT sürdürürüm.
  • Eğer beklendiği gibi ise 3 - 4 hafta sonra LH, FSH, Prolaktin, E2, Total Testo, Free Testo testi yaptırır sağlamasını yaparım.
  • Tüm süreç boyunca supplementlerden destek almak önemlidir.
  • Her zaman aklımda şu olur: "Değerler normale dönse bile libido 5-6 ay normale dönmeyebilir. Bu normal"
  • Beğen 1
  • Minnettarım 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    229

Uzun süre kürde kalmışsın ondan dolayı demiş olabilir çünkü testisler eski boyutuna dönmeden üretim başlasa bile eski kapasitede olmaz.

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: yasarrcnn
      Merhabalar,
      İlaç kullanımında aklıma takılan bir kaç şeyi sizlere sormak istiyorum, yardımcı olabilecek bilgilerini paylaşabilecek birileri olursa çok mutlu olurum.
      İlk olarak yalnızca başlangıç dozajında testosteron e. ile başlayıp daha sonraki haftalarda vücuttan alınan reaksiyona göre yanına anabolik bir ilaç eklemek mantıklı mıdır, yoksa ilk haftadan itibaren ikisini birlikte kullanmak mı daha mantıklıdır? Bir diğer aklımdaki soru; only-testosteron kullanımında eğer bir süre sonra gerekirse aromatazı bloklamak için masteron kullanımı kesinlikle gerekli midir, yoksa proviron ile uğraşmak daha mı iyi olur? veya hiç kullanmamakta bir seçenek tabii. Son olarak eğer kür ilerleyişinde her şey normal gidiyor olsa dahi 4 haftada bir olarak şekilde döngüleri yeniden çalıştırmak adına o haftalarda 4-5 günlük klomen ve 1 adet dostinex kullanımı sizce tamamen gerekli midir yoksa tamamen durumsal bir kullanım mı gerektirmektedir? Şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlarıma, kardeşlerime, abilerime teşekkür ediyorum.
    • Yazan: Hwidka1
      20 hafta boyunca:
      TESTOSTERON BOLDENON 6 hafta boyunca:
      TESTOSTERON PRIMABOLON Kullandım  bu şartlarda pct nasıl olmalı , ilacı kestikten kaç hafta sonra pct ye geçmeliyim ve kan testi vermeliyim ?
    • Yazan: ulysses
      8 haftalık kür detaylarım:
      boldenon testosterone danabol Kürünün sonrasında yaptığım PCT sonuçları aşağıdaki gibidir. Bilgili hocalarımızın değerlendirerek eksik, yolunda gitmeyen bir durum olması durumunda önerilerini merakla bekliyor olacağım. Şimdiden çok teşekkür ederim.
      Saygılarımla. 

• Yazan: xfitx
      15 hafta boyunca:
      Testo enantat Boldenon Kürünün son enjeksiyon dan 12 gün sonra verdiğim kan değerleri fsh ve lsh için ne yapmayalım ?
      @rastlantisal @ardas @hectordoyle @Askabar
      Teşekkür ederim.

• Yazan: Mahmutvural33
      Bir Sağlıkçı abi var ve steroidleri başından sonuna kadar soluksuz yutkunmadan kötüledi tamam kötüleyebilir bu normal bir şey ama bir de şunu dedi kür sonunda yapılan PCT hikaye kür sonunda beynin testesteron daha çok alıştığı için kürü bırakınca PCT dahi yapsan çavuşun kalkmayacağını falan söyledi PCT ye de hikaye dedi. @metinav
      Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz kür sonunda pct dahi yapsak iler ki süreçlerde çavuş kalkmıyor mu artık diğer hocalarımı da etiketleyecektim lakin sadece kullanıcı adını hatırladığım metin abi var o yüzden onu etiketledim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.