Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yasarrcnn

Ilk kürüme gireceğim fakat sizlerin desteğine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

yasarrcnn    2

Merhabalar,

İlaç kullanımında aklıma takılan bir kaç şeyi sizlere sormak istiyorum, yardımcı olabilecek bilgilerini paylaşabilecek birileri olursa çok mutlu olurum.

1. İlk olarak yalnızca başlangıç dozajında testosteron e. ile başlayıp daha sonraki haftalarda vücuttan alınan reaksiyona göre yanına anabolik bir ilaç eklemek mantıklı mıdır, yoksa ilk haftadan itibaren ikisini birlikte kullanmak mı daha mantıklıdır?
  2. Bir diğer aklımdaki soru; only-testosteron kullanımında eğer bir süre sonra gerekirse aromatazı bloklamak için masteron kullanımı kesinlikle gerekli midir, yoksa proviron ile uğraşmak daha mı iyi olur? veya hiç kullanmamakta bir seçenek tabii.
  3. Son olarak eğer kür ilerleyişinde her şey normal gidiyor olsa dahi 4 haftada bir olarak şekilde döngüleri yeniden çalıştırmak adına o haftalarda 4-5 günlük klomen ve 1 adet dostinex kullanımı sizce tamamen gerekli midir yoksa tamamen durumsal bir kullanım mı gerektirmektedir?

Şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlarıma, kardeşlerime, abilerime teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokalaf    135

kardeşim bi sakin ol önce. Küre only testo ile başla bir kaç hafta, yan etki alırsan veya etki alamazsan gidişata göre düşünürsün diğerlerini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    2

@gokalaf Öncelikle cevabın için teşekkür ederim, fakat başla düşünürsün diğerlerini söylemini anlayamadım. Böyle önemli bir konunun her durumda her şeyini öğrenmeden denemeye kalkışmak cahillik olur diye düşünüyorum, aceleyle davranmaktansa her koşulu iyice öğrendikten sonra başlamayı tercih ederim. Tekrardan teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    57
yasarrcnn, 45 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

İlaç kullanımında aklıma takılan bir kaç şeyi sizlere sormak istiyorum, yardımcı olabilecek bilgilerini paylaşabilecek birileri olursa çok mutlu olurum.

1. İlk olarak yalnızca başlangıç dozajında testosteron e. ile başlayıp daha sonraki haftalarda vücuttan alınan reaksiyona göre yanına anabolik bir ilaç eklemek mantıklı mıdır, yoksa ilk haftadan itibaren ikisini birlikte kullanmak mı daha mantıklıdır?
  2. Bir diğer aklımdaki soru; only-testosteron kullanımında eğer bir süre sonra gerekirse aromatazı bloklamak için masteron kullanımı kesinlikle gerekli midir, yoksa proviron ile uğraşmak daha mı iyi olur? veya hiç kullanmamakta bir seçenek tabii.
  3. Son olarak eğer kür ilerleyişinde her şey normal gidiyor olsa dahi 4 haftada bir olarak şekilde döngüleri yeniden çalıştırmak adına o haftalarda 4-5 günlük klomen ve 1 adet dostinex kullanımı sizce tamamen gerekli midir yoksa tamamen durumsal bir kullanım mı gerektirmektedir?

Şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlarıma, kardeşlerime, abilerime teşekkür ediyorum.

Bu maddeler benim kendi araştırmalarıma, deneyimlerden çıkardıklarıma göre yazdığım bir yazıdır.

• Bu işi uzun vadeli düşünüyorsan only testo başlayıp uzun süreler kazanım sağlayabilirsin.
  • Hiçbir anti östrojen ürün gereklidir veya değildir diyemeyiz, bu kişiden kişiye göre değişen bir durum fakat masteron kullanımı gerekli değil.
  • Klomen kullanımı sana kalmış fakat araştırmalarıma göre vücut kür döneminde klomene alışınca pct sürecinde ürünün etkisi düşebiliyormuş.
  • Kür dönemi ve pct döngüsü 5-6 kere yapıldıktan sonra geri dönüş eskiye göre zor oluyor. Bundan en az şekilde etkilenmek için kür dönemleri uzun ve kazanım anlamına çok iyi olmalı.
  • Klomen, dostinex kafaya göre kullanılmaz, ilaç kullanımının ilk dönemleri ayda 1 tahlil yaparsın vücudunun ilaca tepkisini öğrenince kendine bir yol çizersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    21

@BBurak ekstra bilgi eklemeye gerek yok diye düşünüyorum bilgilerinizden dolayı.

ilkine gelecek olursan only testo ilk küründe oldukça yeterli gelecektir sana. extra bir şey kullanmana gerek kalmaz. yapacağın kürü ilkinde değil de ikinci üçüncü kür girişiminde deneyimleyip kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarrcnn    2

@BBurak deneyimlerini ve bilgilerini paylaştığın için çok teşekkür ederim. Sana sormak istediğim, yalnızca senin deneyimine göre ilk kürünü test. e. ile yapman durumunda sürecin uzunluğu ne kadar olmalıdır?

@supzero Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    57
yasarrcnn, 32 dakika önce yazdı:

@BBurak deneyimlerini ve bilgilerini paylaştığın için çok teşekkür ederim. Sana sormak istediğim, yalnızca senin deneyimine göre ilk kürünü test. e. ile yapman durumunda sürecin uzunluğu ne kadar olmalıdır?

@supzero Teşekkürler.

Ben daha önce ilaç kullanmadım sadece Burak @Loving hocadan sarm temin ettim. Gelecekte kendim de ilaç kullanmak istediğim için araştırıyorum ve deneyimlere çok göz atıyorum. En önemlisi ilk başta doğru ve steril ilacı bulmak yoksa en basiti döngünü kapattığınla kalırsın ilaçlar ve süreç için sol attan Burak hocayla görüşebilirsin. Sorduğun soruya gelirsek senin ilacı ne amaçla kullanacağına göre değişir.

• İlaçlar vücudunda iyi çalışırsa, aromatize olmazsa ve yan etki yaşatmazsa hedefine göre istediğin kadar uzatabilirsin.
  • Hobi için yapıyorsan ilk başta only testo için: 20-25 hafta ideal. Ardından pct dönemi yaparsın, hormonların sistemin nasıl dönüyor onu gözlemlersin.
  • Şayet döngün geç/zor açılıyorsa ve profesyonel hedefinde yoksa: ömür boyu testo kullanamam dersen o aşamada doğal ilerlemen daha sağlıklı olur bence.
  • Günümüzde profesyoneller testo kullanımını neredeyse hiç bırakmıyor o da bir seçenek. (Evlilik ve çocuk sahibi olma gibi nedenler dışında.)

Bu bilgilere ek olarak forumun önde gelenlerinin kür günlüklerini, bilgilerini, yazılarını ve deneyimlerini oku sana epey şey katacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.